Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

māte un es - kā divsievība

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Stāsts ļoti garš un vājprātīgs, tāpēc centīšos īsi.Daudziem esmu prasījusi padomu, bet šo te neviens nevar atrisināt...
Esam kopā 3 gadus, dzīvojam pie drauga mammas.
(lai man tagad nebruktu virsū, ka svešā teritorijā pa manai stabulei neviens nedancās, uzreiz saku - man tas NAV vajadzīgs, un es to arī nemēģinu panākt, esmu pieklājības kalngals, visam piekrītu, visu izpildu, respektīvi - man ir vajadzīga SAVA teritorija, MŪSU).
Man 24, viņam 26.

Puisis ir nobriedis vīrietis, bet tiek turēts mātes pupā. (atvainojos). Māte pat 26 gadu vecumā netaisās (es pat teiktu nepar kādu cenu negrib) pārraut nabassaiti. Zvana 10 reižu dienā, visu laiku liek kko palīdzēt, sēdēt pie viņas kā pie tādas mirējas, lai gan veca viņa nav.
Jauc mūsu attiecības, nostāda SEVI par sava dēla sievieti, it kā tēlo draudzeni, bet tai pat laikā ar zemtekstiem kož, ka es neesmu nekas. (vai tiešām tas tikai tāpēc, ka gredzens nav pirkstā)?
Jauc mūsu atpūtu, ja kur gribam doties, maksimāli brauc mums līdz, būtu pat gatava halātā braukt, ka tik mēs neesam divatā (tas man liekas slimi)
Nekad neatstājas, izdomās simt iemeslus, lai dēls būtu vairāk laika pie viņas nekā pie manis.
No vinas visu laiku gruzd greizsirdība, itkā es būtu mīļākā, bet viņa sieva. Pat sms viņa dēlu nereti uzrunā kā savu "lielo vīrieti". Lieto vārdus "Mēs" (par viņu un dēlu) un"Tu" (par mani).
Ja mēs atradīsimies vienā telpā (mašīnā), tad viņa sēdēs viņam blakus un bezmazvai flirtēs, es sēdēšu kā tāds aizmirsts kāmis. Pēdējais piliens bija, kad manējais paziņoja, ka prezervatīvus nevar turēt uz skapīša, jāpaslēpj atvilktnē, mamma var ienākt istabā. Tad man vnk vairs nebija ko teikt, piedodiet, atvainojiet...
No rīta, vakarā, pusdienslaikā - viņa, viņa, viņa.

Draugs uzskata, ka viss normāli. Tikai tagad, kad dēl šīm incestuālajām attiecībām jau sāk pasliktināties seksuālā dzīve, mazliet aizdomājies.. Bet arī tikai pavisam nedaudz.

Kad prasu par atsevišķu dzīvesvietu, viņš atbild - ar laiku.Un vai tad mājā vietas nepietiekot? Nē nu māja jau ir liela, bet tā dzīvot - nevar...
Sajukt prātā? To gan var...
25.08.2014 14:04 |
 
Reitings 85
Reģ: 16.06.2013
Lindachka, es būtu šokā, ja autore atklātu, ka ir vīrs/draugs. Domāju, ka viņš to nepieļautu.
25.08.2014 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 2501
Reģ: 29.01.2009
Viņš izklausās kā Roberts no Viņas melo labāk. :D
Manuprāt te ir tikai divi risinājumi - vai nu aizej no viņiem abiem vai pārvācaties ar puisi dzīvot atsevišķi. Es jau izvēlētos pirmo variantu, jo tādus memmesdēliņu izmainīt nevar.
25.08.2014 14:11 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
lindachka - nav
25.08.2014 14:11 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Viņa mātei drauga/vīra nav?
25.08.2014 14:10 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Meklē pati dzīvesvietu, ja protams vari atļauties to. Draugam būs kauns un tad pats arī sāks kaut ko domāt. Piekrītu , ka dzīvot ar vecakiem nevar.
25.08.2014 14:10 |
 
Reitings 85
Reģ: 16.06.2013
Un vai tad mājā vietas nepietiekot? Nē nu māja jau ir liela, bet tā dzīvot - nevar...
Sajukt prātā? To gan var...


Man, PALDIES DIEVAM, tā nav, jo izklausās traki, bet man kaut kas līdzīgs, kas noved pie iepriekš minētā citāta.
25.08.2014 14:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits