māte un es - kā divsievība

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Stāsts ļoti garš un vājprātīgs, tāpēc centīšos īsi.Daudziem esmu prasījusi padomu, bet šo te neviens nevar atrisināt...
Esam kopā 3 gadus, dzīvojam pie drauga mammas.
(lai man tagad nebruktu virsū, ka svešā teritorijā pa manai stabulei neviens nedancās, uzreiz saku - man tas NAV vajadzīgs, un es to arī nemēģinu panākt, esmu pieklājības kalngals, visam piekrītu, visu izpildu, respektīvi - man ir vajadzīga SAVA teritorija, MŪSU).
Man 24, viņam 26.

Puisis ir nobriedis vīrietis, bet tiek turēts mātes pupā. (atvainojos). Māte pat 26 gadu vecumā netaisās (es pat teiktu nepar kādu cenu negrib) pārraut nabassaiti. Zvana 10 reižu dienā, visu laiku liek kko palīdzēt, sēdēt pie viņas kā pie tādas mirējas, lai gan veca viņa nav.
Jauc mūsu attiecības, nostāda SEVI par sava dēla sievieti, it kā tēlo draudzeni, bet tai pat laikā ar zemtekstiem kož, ka es neesmu nekas. (vai tiešām tas tikai tāpēc, ka gredzens nav pirkstā)?
Jauc mūsu atpūtu, ja kur gribam doties, maksimāli brauc mums līdz, būtu pat gatava halātā braukt, ka tik mēs neesam divatā (tas man liekas slimi)
Nekad neatstājas, izdomās simt iemeslus, lai dēls būtu vairāk laika pie viņas nekā pie manis.
No vinas visu laiku gruzd greizsirdība, itkā es būtu mīļākā, bet viņa sieva. Pat sms viņa dēlu nereti uzrunā kā savu "lielo vīrieti". Lieto vārdus "Mēs" (par viņu un dēlu) un"Tu" (par mani).
Ja mēs atradīsimies vienā telpā (mašīnā), tad viņa sēdēs viņam blakus un bezmazvai flirtēs, es sēdēšu kā tāds aizmirsts kāmis. Pēdējais piliens bija, kad manējais paziņoja, ka prezervatīvus nevar turēt uz skapīša, jāpaslēpj atvilktnē, mamma var ienākt istabā. Tad man vnk vairs nebija ko teikt, piedodiet, atvainojiet...
No rīta, vakarā, pusdienslaikā - viņa, viņa, viņa.

Draugs uzskata, ka viss normāli. Tikai tagad, kad dēl šīm incestuālajām attiecībām jau sāk pasliktināties seksuālā dzīve, mazliet aizdomājies.. Bet arī tikai pavisam nedaudz.

Kad prasu par atsevišķu dzīvesvietu, viņš atbild - ar laiku.Un vai tad mājā vietas nepietiekot? Nē nu māja jau ir liela, bet tā dzīvot - nevar...
Sajukt prātā? To gan var...
25.08.2014 14:04 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es nebūtu ar tādu vīrieti kopā, kuram tas liekas normāli, lai dzīvo ar savu māti laimīgs. Saproti, ka dzīves jums tāpat nebūs, kamēr viņa nepaliks veca un neuzmetīs trīs saujas smilšu. Tu tam esi gatava?? Visu mūžu dzīvot kopā ar vēl vienu sievieti?
25.08.2014 16:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Krista-saprotams ,ka mamma ir aizgaajusi par taalu...taa parasti notiek ar mammaam ,kuras audzina deelus bez viiriem.Pati zinu taadas sievietes,bet tas nedod tiesiibas uzreiz saukt so sievieti par slimu...

Un kaapeec liela dalja no taadaam maateem ir vientuljaas maates? Taapeec, ka peec beerna piedzimshanas vairs nekas cits kaa beerns neeksistee. Ir tikai kakinjas, beerna nemitiiga neesaashana pa rokaam, tad seko "es nevaru beernu nevienam uzticeet, vinjam visu laiku ir jaabuut ar mani", kruutsbaroshana liidz skolas vecumam, guleeshana vecaaku gultaa utt. Viirietim vienreiz pieriebjaas tas viss un vinjsh notinaas, bet mammite turpina iesaakto. Kad beerns izaug (var arii buut meita), tad saakaas pieaugushaa beerna driceleeshana, jo luuk mammiite savulaik ir visu ziedojusi - lauliibu, matus un zobus, izskatu, laiku, hobijus un vinja uzskata, ka tagad beernam ir jaatdod viss vinjai atpakalj.
25.08.2014 16:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Taapeec, ka peec beerna piedzimshanas vairs nekas cits kaa beerns neeksistee.

Pilniigi piekriitu!
25.08.2014 16:51 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
mja, pievienojos negatīvajai statistikai, kas uz savas ādas izjutušas, ka nesanāk nekas ar mammu dēliņiem. Ja vēlies vari uzrakstīt privāti. Labi zinu visas tās izjūtas
25.08.2014 16:59 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Varbūt skarbi, bet tinies no tāda, kamēr vēl esi jauna!
Neizskatās, ka viņš varētu mainīties, viņu viss apmierina, līdz ar to viņš mūžīgi būs zem viņas tupeles. Tādi čaļi apriori ir ar vāju raksturu, pateicoties šadām mātēm. Īstenība tas ir traģiski, jo ar šādu pārmērīgu "mīlestību" šīs mātes bojā savu dēlu dzīves.
25.08.2014 17:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Īstenība tas ir traģiski, jo ar šādu pārmērīgu "mīlestību" šīs mātes bojā savu dēlu dzīves.
Zeel- sabojaa arii savu dziivi.
25.08.2014 17:10 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Man besī tās bābu cīņas.

Mamma pieradusi sēdēt priekšējā sēdekli un draudzenes arī priekšējā sēdekli. Ja mamma ir daudzmaz saprātīga, tad draudzenes ar savu "troni" nekad nevienai nepiekāpjas. Mamma zin, ka es vienmēr atbalstīšu viņu, tāpēc muļķīgas spēlītes nespēlē.
25.08.2014 17:15 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Problēma ir Tavā vīrietī. Lūk, arī viss. To Tu atzīt negribi, jo dzīvo ar viņu, mīli viņu. Tev vieglāk atrast grēkāzi - mammu (nē, nesaku, ka viņa ir baltā un pūkaina), nekā paskatīties no cita punkta, ka Tavs vīrietis ir memļaks.
25.08.2014 17:16 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
es tev pateikshu vienu lietu - tádi vírieshi nemainás... nopietni...

un tá máte - ja tu aizvilksi vinjas vírieti prom, tevi noédís bez sáls.

esmu tádám attiecíbám pielikusi punktu, jo sapratu, ka es gaidu, kad tá máte beidzot noliks karoti, jo citádi nekad nekas nemainísies. sapratu, ka tas ir slimi, un izbeidzu attiecíbas, tagad tam vírietim jau ir 35 un .... un nekas nav mainíjies... un já, logiski, vinjam nav ne sievas, ne draudzenes ne bérnu...
25.08.2014 17:17 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu já, palasot par prezervatíviem - sviests...

ja máte vél gulétu ar vinju viená gultá, vinjsh laikam tevi izmestu uz ielas :D

un vírietis visá ir lídzvainígs, kápéc vinjsh ucinás ar mammíti, kad tu esi blakus - lepni iesédies priekshéjá sédeklí un mammai pasaki - shodien es sédéshu blakus savam vírietim... kaut gan, ar tádu karot ar nav jégas... vinja nemainísies...
25.08.2014 17:25 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
cik es skatos apkārt- memmes dēliņi ir un paliek memmes dēliņi. viņiem tā ir ērti, viņi tā ir audzināti un cilvēki tāpat nemainās.

ja vien diskusijas autore tā pa riktīgo neķersies vērsim pie ragiem- absolūti nekas nemainīsies. Un galu galā, arī vērša ņemšana pie ragiem nav garants kaut kādām izmaiņām.
25.08.2014 17:29 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Viņš izklausās kā Roberts no Viņas melo labāk.


Es gan teiktu, ka vairāk izklausās pēc Baibiņas no "Viņas melo labāk".
25.08.2014 20:04 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Peec shaadiem aizstaviibas tekstiem man parasti liekas tieshi otraadi. Ka TU neredzi kaads memmes deelinjsh vinsh ir, ka tieshi tu driizaak esi kaa noburta. Padomaa no shaada skatu punkta, varbuut.

++

Esam kopā 3 gadus, dzīvojam pie drauga mammas.
tas vien, ka dziivo pie mammas, parada, ka ir memmītis. Kas jums obligati attiecibas skaitas tikai tad, ja dzivojat kopaa un veel maates maajaa?
Bet reali domajot, to čali tu neizmainisi. Nu nav vinjs normals. Ja pat draugi taa skali nesaka, gan jau pashi redz kaa mamma vinjam zvana x10 diena. Nebrinitos, ka tavs calis ir kads no šejienes erviiniem, miikstajiem utt.
25.08.2014 20:15 |
 
Reitings 696
Reģ: 29.05.2014
un dēliņš mīkstais, ka neko nevar pateikt.
tieši ko Tu dari ar tādu kop, ja reiz ""vīrietis"" ari neko nesaka, nedara , lai izbeigtu šo situāciju?
25.08.2014 20:18 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Aiiiiiiiii, es kaut ko biju paarlasiijusies aatrumaa, likaas, ka shie preceeti, bet nav tachu :D

Un te veel prasa, ko dariit, savaakt mantas un tiities prom no taada lupatas :D Pilna pasaule jauku viirieshu :D Protams, var piekopt augstaako doplomaatiju un bojaat nervus, ja ir nosliece uz mazohismu :D
25.08.2014 22:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Meitenes, bet varbūt viņai nav kur iet! Varbūt pašai nav pietiekami daudz līdzekļu, lai īrētu un tagad nezin, kā piespiest draugu īrēt divatā!
25.08.2014 22:21 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu, ja autore nestraadaa, tad atliek tikai augstaakaa diplomaatija, lai gan paraleeli augstaakajai doplomaatijai es ieteiktu cita viiriesha mekleejumus, taada, kursh nekaraajas maates pupaa.
25.08.2014 22:51 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Varbūt pašai nav pietiekami daudz līdzekļu


Tad lai dabon līdzekļus. Ne tikai, lai izvāktos, bet lai visu dzīvi nav memmītim uz kakla jāsēž un jāienīst sava dzīve.
26.08.2014 01:43 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Piekrītu DieKleineHexe viedoklim.
Manuprāt,tas nav vīrietis-tas ir memļaks. Man tādu nevajadzētu. Iesaku izvākties,jo savādāk nekas nemainīsies kamēr māte (atvainojos par rupjību) nenoliks karoti.
26.08.2014 02:53 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Emelie atklaaja sev saapiigu probleemu, bet juus tik uzbruukoshi atbildat. Juus tachu nezinaat situaaciju kopumaa.

Peec Emelie teiktaa, sapratu, puisis ir super, bet attieciibas ar maati traucee. Ne visi no maates atkariigie ir taadu memmiishi kaa Roberts no Vinjas melo labaak. :)
Kardinaalas izmainjas-paarvaakshanaas, ultimaati- visdriizaak beigsies ar shkjirahanos, bet to autore b
negrib.
Cilveekiem ir gruutu mainiit ieradumus, jo iipashi, ja ar tiem dziivojushi 26 gadus.
Nekritizee draugu, bet runaa par konkreetaam lietaam, kas tev nepatiik. Saac ar braukshanu mashiinaa-pastaasti, ka aizmuguree juuties kaa kaamis. Kad vinjsh nokaartos to, kjeries pie naakamaas lietas.
Bet padomaa arii no maates poziicijaam. Ja taa ir vinjas mashiina vai par vinjas naudu pirkta un ja veel benziinu vinja peerk- vinjai ir tiesiibas seedeet priekshaa. Taapat ja vinja maksaa viena pati visus komunaalos un peerk par savu naudu visu paartiku, vinjai ir tiesiibas pret jums iztureeties kaa pret beerniem.
Pirms tiesiibu karoahanaa es pat ieteiktu uznjemties savas paartikas iegaadi pashiem un maksaat visas maajaas komunaalos ( privaatmaajaam tie nav lieli) + pajautaat maatei, kuras maajas telpas vinja buutu gatava jums iziireet personiskai lietoshanai. Varbuut tajaa maajaa ir 2 vanasistabas? Tad tiktu ne tikai pie savas istabas, bet arii vanasistabas.
Pret jums iztureesies kaa pret pieaugushiem, ja buusiet ekonomiski neatkariigi.
26.08.2014 07:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!