māte un es - kā divsievība

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Stāsts ļoti garš un vājprātīgs, tāpēc centīšos īsi.Daudziem esmu prasījusi padomu, bet šo te neviens nevar atrisināt...
Esam kopā 3 gadus, dzīvojam pie drauga mammas.
(lai man tagad nebruktu virsū, ka svešā teritorijā pa manai stabulei neviens nedancās, uzreiz saku - man tas NAV vajadzīgs, un es to arī nemēģinu panākt, esmu pieklājības kalngals, visam piekrītu, visu izpildu, respektīvi - man ir vajadzīga SAVA teritorija, MŪSU).
Man 24, viņam 26.

Puisis ir nobriedis vīrietis, bet tiek turēts mātes pupā. (atvainojos). Māte pat 26 gadu vecumā netaisās (es pat teiktu nepar kādu cenu negrib) pārraut nabassaiti. Zvana 10 reižu dienā, visu laiku liek kko palīdzēt, sēdēt pie viņas kā pie tādas mirējas, lai gan veca viņa nav.
Jauc mūsu attiecības, nostāda SEVI par sava dēla sievieti, it kā tēlo draudzeni, bet tai pat laikā ar zemtekstiem kož, ka es neesmu nekas. (vai tiešām tas tikai tāpēc, ka gredzens nav pirkstā)?
Jauc mūsu atpūtu, ja kur gribam doties, maksimāli brauc mums līdz, būtu pat gatava halātā braukt, ka tik mēs neesam divatā (tas man liekas slimi)
Nekad neatstājas, izdomās simt iemeslus, lai dēls būtu vairāk laika pie viņas nekā pie manis.
No vinas visu laiku gruzd greizsirdība, itkā es būtu mīļākā, bet viņa sieva. Pat sms viņa dēlu nereti uzrunā kā savu "lielo vīrieti". Lieto vārdus "Mēs" (par viņu un dēlu) un"Tu" (par mani).
Ja mēs atradīsimies vienā telpā (mašīnā), tad viņa sēdēs viņam blakus un bezmazvai flirtēs, es sēdēšu kā tāds aizmirsts kāmis. Pēdējais piliens bija, kad manējais paziņoja, ka prezervatīvus nevar turēt uz skapīša, jāpaslēpj atvilktnē, mamma var ienākt istabā. Tad man vnk vairs nebija ko teikt, piedodiet, atvainojiet...
No rīta, vakarā, pusdienslaikā - viņa, viņa, viņa.

Draugs uzskata, ka viss normāli. Tikai tagad, kad dēl šīm incestuālajām attiecībām jau sāk pasliktināties seksuālā dzīve, mazliet aizdomājies.. Bet arī tikai pavisam nedaudz.

Kad prasu par atsevišķu dzīvesvietu, viņš atbild - ar laiku.Un vai tad mājā vietas nepietiekot? Nē nu māja jau ir liela, bet tā dzīvot - nevar...
Sajukt prātā? To gan var...
25.08.2014 14:04 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Kas šajā vīrietī ir tik īpašs, ka tu viņu tā aizstāvi?! Daudz pelna? Liels loceklis? Nu kas?!
Jo šobrīd man šķiet, ka tu esi kā dēle piesūkusies viņam. Ja tu gribētu risināt šo problēmu, tad ieklausītos tajā, ko meitenes saka, jo idejas nav sliktas.
Un es tev neko citu kā pārvākšanos vai šķiršanos neieteikšu, jo šajā situācijā pilnīgi nekas cits nepalīdzēs.
25.08.2014 15:02 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Tai nevesalajai sagādāt mazbērnu - tā tik vēl trūka! *Varbūt vēlāk*, kad puisis izaugs un noliks māti pie vietas.

Nekādā gadījumā! Tad viņa vispār Emelie bez sāls noēdīs!
25.08.2014 15:03 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man liekas, ka tev vispirms ir jāizvērtē cik svarīgs tev ir šis vīrietis. Jo vīrieti tu varbūt spēsi izmainīt, bet viņa māti nē. Un viņa nekur nepazudīs. Ar viņu tik un tā būs jāsamierinās. Tādēļ, ja tiešām vēlies būt kopā, tad meklē atsevišķu dzīvokli, jo dzīvojot kopā ar viņa māti nekas nemainīsies. Tikai rēķinies ar to, ka, iespējams, viņa gribēs, lai brīvdienās viņš ir pie viņas (+vēl kontrolējošie zvani), bet vismaz neviens nelauzīsies tavā istabā pa naktīm/vakaros, kad gribēsi pabūt viena vai ar draugu.
25.08.2014 15:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ar tiem zvaniem var viegli tikt galā - vienkārši necelt. MAna vīramāte arī domāja, ka varēs zvanīt, kad viņai ienāk prātā - brīvdienās 7 no rīta, vakaros utt. Vīrs vienkārši necēla. Kad viņa sāka trakot, viņai vienkārši tika pateikts, ka mums ir sava dzīve un tiesības uz laiku kopā, kad mēs vēlamies.
25.08.2014 15:11 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Man tāda pati situācija draud tuvākajā nākotnē, bet es uzreiz pateicu, ka šķiršos, ja viņš taisīsies celt kopīgu māju priekš mums un viņa vecākiem. Es tiešām to izdarītu bez nekādiem citiem papildus iemesliem. Protams tā nav viņa paša ideja, bet gan vecāku, jo kā vienreiz māmiņa izpļāpājās - diez vai mēs jaunie tiksim galā ar visiem mājas darbiem un KUR NU vēl mēs 2 trakie bērnus izaudzinātu. Īsumā lika noprast, ka ne, ne.. mēs, nu, nebūsim tie, kuri varētu vieni paši ar visu tikt galā.
No tā brīža man radās riebums pret viņa vecākiem, kā arī beidzu māt ar galviņu un laist gar ausīm viņas pamācošos tekstus un visgudrākos padomus. Tas tā, lai saprot, ka savas un puiša drēbes mazgāšu uz cik grādiem gribēšu un liešu pulveri kur gribēšu.
25.08.2014 15:41 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Bāc! Ja vīrietis nepiekrīt dzīvot atsevišķi, vairāk kā skaidrs, ka īpaši svarīga Tu viņam neesi. Es tādu noteikti pamestu.
25.08.2014 15:43 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Tikko izlasīju visu, ko uzrakstīji. Tu visu laiku žēlojies! Liekas, ka Tev pat zemapziņā patīk šāda problemātika. Atpūtniece pareizi saka, Tu esi kā dēle. Attopies, cilvēk!
25.08.2014 15:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tu strādā? Par savu algu pati sevi uzturi?
25.08.2014 15:58 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Tēma izveidota 14.04 un līdz 16.00 cosmo ekspertēm jau ir gatava diagnoze. Klasika!
Varbūt cilvēks pirmo reizi šo jautājumu ir izvērsti aprakstījis un tagad cenšas situāciju no malas izvērtēt. Cosmo ekspertēm gan labpatiktos, ka autore jau būtu aizskrējusi pirmo dzīvokli apskatīt.

Bet jā - vecākiem ir jāiemācās dot bērniem brīvība dzīvot patstāvīgu dzīvi. Vienalga cik nepatīkams šis fakts māmiņai arī nebūtu.
25.08.2014 16:03 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Liekaas, ka vinji pashi ir sajuusmaa par savaam attieciibaam un tu esi vajadziiga tikai seksam, jo to maate vinjam nedod. Vinji savaas attieciibaas ir laimiigi un vinju attieciibas ir tuvaakas nekaa tev ar tavu viirieti. Visticamaak, tev naaksies piekaapties un vai nu buut par kaami (ko neiesaku, jo ir traumeejoshi pashapzinjai) vai aiziet.
25.08.2014 16:03 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Liekaas, ka vinji pashi ir sajuusmaa par savaam attieciibaam un tu esi vajadziiga tikai seksam, jo to maate vinjam nedod.


+++
25.08.2014 16:07 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Līgaviņa, un kā tad izvērtēs, ja cosmo "ekspertes" nedos slēdzienu?
25.08.2014 16:08 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Ja vīrietim būsi svarīga, viņš Tev sekos un darīs visu iespējamo, lai Jūsu attiecības pārietu normālā gultnē (bez trešajām personām). Tas kā to panākt - vai nu izstāsti kā no malas tas izskatās, kā Tu jūties (nu tā, lai tiešām saprot!!) vai arī - šķiries un ej dzīvot atsevišķi.
25.08.2014 16:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lasu un domaaju-nevajadzeeja sajaa diskusijaa ieskatiities!
Tai nevesalajai sagādāt mazbērnu - tā tik vēl trūka!

Cauri visam naak aaraa taada negatiiva attieksme -liekas ,nepatika pret cilveekiem vispaar...
25.08.2014 16:17 |
 
Reitings 207
Reģ: 01.03.2014
Vienkārši ej prom un saki kāda iemesla dēļ ej prom!Un ja viņš būs tevis cienīgs ies līdz tev.
Nu ir jau pa traku kad vīra māte zvana 10x diena un vēl vakarā uzbāžas,es jau būtu pateikusi ko domāju,kaut caur puķītēm bet būtu pateikusi! Ja mans tad mans!Bet mums tādu problēmu nav :))
25.08.2014 16:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Emmanuelle Domaa, kaut kas pozitiivs var buut tajaa, ka maate ir iebaazusi deelu sava viira lomaa?
25.08.2014 16:19 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Man gan šķiet, ka tai slimajai tiešām nevajag gādāt mazbērnus. Pēc tam autorei būs jāklausās arī tajā, ka nav pietiekami gudra, zinoša mamma un nemāk audzināt savu bērnu. Iedomājies cik forši, ka vēl draugs/vīrs māj ar galvu un piekrīt, ka viņa mamma gan labāk mācētu pamperus mainīt un putriņas vārīt. Mani tas saniknotu vēl vairāk nekā tas, ka viņa visur grib braukt līdzi. :D
25.08.2014 16:25 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Kas šajā vīrietī ir tik īpašs, ka tu viņu tā aizstāvi?! Daudz pelna? Liels loceklis? Nu kas?!
Jo šobrīd man šķiet, ka tu esi kā dēle piesūkusies viņam.

+++

Pēc taviem komentāriem, šķiet, ka nemaz nesteidzies labot situāciju. Un tas puika ar ko esi kopā- visticamāk nemainīsies no zila gaisa, jo kas gan viņam slikts tajā, ka jau viena sieviete ikdienā ir, otra seksu dod. Mammucis diez vai grib puiku laist prom, ja jau viņiem tik labi saskan. Un puikam ir kas parūpējas par viņu, ir kas pačubina, uztaisa kāpostu tīteņus un brokastīs omletīti ar tēju, nopērk noeciņus, iztīra istabiņu utt. A tu tajā kompānijā esi vienīgā neapmierinātā un drošvien kašķus ar izraisi, īgna un pikta uzlūko mammuci. Tev tiešām, izlasot šo, šķiet, ka kāds no viņiem gribēs ko mainīt? :D ja Tu gribi- Tu rīkojies. Ceri, ka prāts un sirds puiku vilks pie tevis, bet tad arī būs gan jau biežas ciemošanās saistībā ar māti, zvanīs un raudās klausulē dēlam sākumā... Tur vajag stiprus nervus un kārtīgu mugurkaulu. Bet nejau tikai tev. Puikam.
25.08.2014 16:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-saprotams ,ka mamma ir aizgaajusi par taalu...taa parasti notiek ar mammaam ,kuras audzina deelus bez viiriem.Pati zinu taadas sievietes,bet tas nedod tiesiibas uzreiz saukt so sievieti par slimu...
Es audzinaaju savus deelus ar taadu domu,ka man buus viegli atdot vinus otrai sievietei.Laikam deeliem nevar taa loti piekerties,jaados iespeeja elpot,jo citaadi redz tiesi so modeli,kas noteikti ir skumji.
Domaaju,ka vislabaak buutu iet dziivot atseviski,vai dziivojot kopaa ,meeginaat pilniigi dziivot peec sava modela-eest atseviski,rekinus kaartot atseviski utt,citaadi taa sieviete "buus ieksaa visur"-nekad nevarees atbriivoties no vinas tuvuma!
25.08.2014 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 3040
Reģ: 13.11.2011
Vai sagādājiet mazbērnu.

tad nemūžam netiks no viņas vaļā. :D

un par to Robertiņu arī uzreiz iedomājos :D
25.08.2014 16:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits