māte un es - kā divsievība

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Stāsts ļoti garš un vājprātīgs, tāpēc centīšos īsi.Daudziem esmu prasījusi padomu, bet šo te neviens nevar atrisināt...
Esam kopā 3 gadus, dzīvojam pie drauga mammas.
(lai man tagad nebruktu virsū, ka svešā teritorijā pa manai stabulei neviens nedancās, uzreiz saku - man tas NAV vajadzīgs, un es to arī nemēģinu panākt, esmu pieklājības kalngals, visam piekrītu, visu izpildu, respektīvi - man ir vajadzīga SAVA teritorija, MŪSU).
Man 24, viņam 26.

Puisis ir nobriedis vīrietis, bet tiek turēts mātes pupā. (atvainojos). Māte pat 26 gadu vecumā netaisās (es pat teiktu nepar kādu cenu negrib) pārraut nabassaiti. Zvana 10 reižu dienā, visu laiku liek kko palīdzēt, sēdēt pie viņas kā pie tādas mirējas, lai gan veca viņa nav.
Jauc mūsu attiecības, nostāda SEVI par sava dēla sievieti, it kā tēlo draudzeni, bet tai pat laikā ar zemtekstiem kož, ka es neesmu nekas. (vai tiešām tas tikai tāpēc, ka gredzens nav pirkstā)?
Jauc mūsu atpūtu, ja kur gribam doties, maksimāli brauc mums līdz, būtu pat gatava halātā braukt, ka tik mēs neesam divatā (tas man liekas slimi)
Nekad neatstājas, izdomās simt iemeslus, lai dēls būtu vairāk laika pie viņas nekā pie manis.
No vinas visu laiku gruzd greizsirdība, itkā es būtu mīļākā, bet viņa sieva. Pat sms viņa dēlu nereti uzrunā kā savu "lielo vīrieti". Lieto vārdus "Mēs" (par viņu un dēlu) un"Tu" (par mani).
Ja mēs atradīsimies vienā telpā (mašīnā), tad viņa sēdēs viņam blakus un bezmazvai flirtēs, es sēdēšu kā tāds aizmirsts kāmis. Pēdējais piliens bija, kad manējais paziņoja, ka prezervatīvus nevar turēt uz skapīša, jāpaslēpj atvilktnē, mamma var ienākt istabā. Tad man vnk vairs nebija ko teikt, piedodiet, atvainojiet...
No rīta, vakarā, pusdienslaikā - viņa, viņa, viņa.

Draugs uzskata, ka viss normāli. Tikai tagad, kad dēl šīm incestuālajām attiecībām jau sāk pasliktināties seksuālā dzīve, mazliet aizdomājies.. Bet arī tikai pavisam nedaudz.

Kad prasu par atsevišķu dzīvesvietu, viņš atbild - ar laiku.Un vai tad mājā vietas nepietiekot? Nē nu māja jau ir liela, bet tā dzīvot - nevar...
Sajukt prātā? To gan var...
25.08.2014 14:04 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Čau, mammu :D


Tas tā, mazajam humoriņam. Bet ja runā nopietni, tad es tavā vietā meklētu citu mitekli, jo mamma, mamma, mamma... tas jau ir pa traku.
25.08.2014 14:21 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
esmu jau runājusi, ir divas atbildes
- tā nav
- bēdīga sejiņa un "nu kāpēc tu tā saki"


Nu tad kā jums šī saruna noritēja?
Tikai tagad, kad dēl šīm incestuālajām attiecībām jau sāk pasliktināties seksuālā dzīve, mazliet aizdomājies.. Bet arī tikai pavisam nedaudz.
25.08.2014 14:23 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kravaa mantas un lasies prom no turienes,ja pusisi nenaks tad pie praata,tad lai taads pupa ziiedeejs iet *irst. Tev blakus vajag beernu ar mammu vai viirieti? Izveelies pati.
25.08.2014 14:24 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Nu tas arī ir tā teikt "ļaunuma" iesaknējums - nav tēva. Mammītes izlolots dēliņš..vai vai, paēst ir, drēbītes ir, mājiņa tīra...utji putji...tpfūuuu uz tādiem memļukiem.
25.08.2014 14:24 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
stormborn - nekā jau.. palika bēdīgs tajā naktī, tas bija vienīgais moments, kad neteica "tā jau nav"... varēja redzēt, ka vismaz aizdomājas...
25.08.2014 14:25 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Dīvaini tomēr liekas, kā normāls vīrietis to visu pacieš un atļauj. Kuram vīrietim patīk, ka viņu kontrolē, zvanot 10x dienā? Tā visa situācija izklausās diezgan slima.
Šaubos, ka kaut kas mainīsies, īpaši dzīvesvietas jautājumā - nu kā pieaudzis cilvēks var gribēt dzīvot ar vecākiem kopā.
25.08.2014 14:37 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
to es arī nesprotu, KĀ viņam tas var likties normāli.
goda vārds, liekas, ka viņš būtu sazāļots, vai manipulēts... bet ar ko gan??? nav jau tīnis... no sērijas, "atstāsi mani novārtā, nedabūsi kabatas naudu"...
25.08.2014 14:39 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Sāc dzīvot savā dzīvoklī paliekot ar viņu kopā? Sāks nakšņot biežāk pie tevis un pamazām pārcelsies. Ja nē, tad tāpat jāšķiras un vismaz tev būs sava dzīvesvieta.

Tu izklausies pēc gudras meitenes, bet esi iestigusi dīvainā ģimenē. Tu saproti, ka veca ragana tērē tavu jaunību?
25.08.2014 14:39 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Sāc dzīvot savā dzīvoklī paliekot ar viņu kopā? Sāks nakšņot biežāk pie tevis un pamazām pārcelsies. Ja nē, tad tāpat jāšķiras un vismaz tev būs sava dzīvesvieta.

Tu izklausies pēc gudras meitenes, bet esi iestigusi dīvainā ģimenē. Tu saproti, ka veca ragana tērē tavu jaunību?


Piekrītu katram vārdam!
25.08.2014 14:41 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Tu izklausies pēc gudras meitenes, bet esi iestigusi dīvainā ģimenē. Tu saproti, ka veca ragana tērē tavu jaunību?


lūk tas ir neaptverami... tas ir tā, ka tu redzi situāciju, bet liekas, ka murgo, bet pamosties ar nevar
25.08.2014 14:42 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Izbeidz mēģināt saprast, tev ir jābeidz štukot un drīz jārīkojas?

Tici man, cosmo meitenēm nepatīk, ja viņu padomi pat netiek adresēti un cietējas turpina sūdzēties, izdomāt atrunas un runāt par citām tēmām.
25.08.2014 14:42 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
vispār jūtos kā anekdotē... tas tacu nevar būt reāli...
25.08.2014 14:43 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Izbeidz mēģināt saprast, tev ir jābeidz štukot un drīz jārīkojas?


Nebija domāts kā jautājums.
25.08.2014 14:44 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
to es arī nesprotu, KĀ viņam tas var likties normāli.


Viņš vienkārši no mazotnes tā audzināts, tāpēc nespēj iedomāties citu attiecību modeli. Mātei dēliņš nav jāpiespiež, nabassaite satur viņus abus.
25.08.2014 14:44 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
saprotu... es tiešām jūsos klausos...
kko līdzīgu kā stormborn arī mēģināju " ierunāt", bet visam pretī ir nē, nē, nē, kam to vajag, māja liela, naudu nav kur likt., blāblā
25.08.2014 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
man dažreiz šķiet, ka viņu zāļo, šantažē, viņš kā noburts, neredz, kas tas ir ārprāts!!! nu neredz!!!
Peec shaadiem aizstaviibas tekstiem man parasti liekas tieshi otraadi. Ka TU neredzi kaads memmes deelinjsh vinsh ir, ka tieshi tu driizaak esi kaa noburta. Padomaa no shaada skatu punkta, varbuut.

Vai arii vienkaarhsi paraadi vinjam sho diskusiju, lai redz, ka NEVIENA sieviete nedomaa, ka tas ir normaali :D
25.08.2014 14:46 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
es pat nejūtos kā sieviete, tiešām kā kkāds kāmis!
it kā viņi būtu precēti, un es mīļākā.
nu goda vārds... spējat iedomāties tādu situāciju vienā mājā? reālajā dzīvē tas nekad nenotiktu...
25.08.2014 14:46 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Viņš vienkārši no mazotnes tā audzināts, tāpēc nespēj iedomāties citu attiecību modeli. Mātei dēliņš nav jāpiespiež, nabassaite satur viņus abus.


Nu ja. Pēc iespējas ātrāk parādi viņam, kā ir savādāk, liec viņam gribēt šo 'savādāk'.
25.08.2014 14:46 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
emelie Izkalusās diezgan traki. Es gan neteiktu, lai ej prom no drauga. Es domāju, ka mēģini rauties prom tikai no tām mājām. Atrodi dzīvokli un saki, ka ja viņš nenāks ar tevi tad iesi viena. Manu draugu arī mamma par daudz uzpasē, bet par laimi viņš to pats apzinās un viņai visu laiku to saka :D Viņa ļoti bieži prasa: "Ku esat? Ko darat? Kāpēc nepaaicinājāt mani līdzi? Atvedīsi man kaut ko garšīgu?" uz ko mans draugs atbild: "mammu izbeidz uzvesties kā mazs bērns" :D

Manā gadījumā ar liekas, ka ar laiku briest problēma, bet nedaudz citā virzienā - par dzīvošanu atsevišķi no vecākiem. Mans draugs ļoti grib bērniņu un viņš gribētu, lai mēs pēc gada mēģinām. Bet pašlaik situācija ir tāda, ka dzīvojam pie maniem vecākiem un pēc gada es tikai būšu pabeigusi bakalauru. Tad nu man sanāca nedaudz piecirst kāju un pateikt, ka nekādu bērnu mums nebūs, kamēr nebūs pašiem sava dzīves vieta atsevišķi no vecākiem. Mēs dzīvojam pie maniem vecākiem, jo pašlaik finansiālais stāvoklis neatļauj savu dzīvesvietu. Domāju, ka būtu tikai normāli, ja es pabeigtu skolu, atrastu darbu un tad pa abiem mēs varētu atļauties paši savu dzīvesvietu. Tad tikai domāt par bērniem! :)
25.08.2014 14:46 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
kam to vajag, māja liela, naudu nav kur likt., blāblā


kvadrātmetriem nav nekāda sakara ar personīgo telpu.
25.08.2014 14:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits