Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ta ir vai ta nav? :D

 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Stastiju savai vienai pazinai,ka kakim loti iepaticies man uz muguras gulet( mazgajot velu ,esmu pus pieliekusies,kakis uzreiz uzlec uz muguras un apgulas, gulot gulta uz vedera ,kakis atnak un apgulas uz muguras. Vina teica ka ir teiciens ka uz raganam kaki gulot uz muguras:D
Varbut jus ari zinat kadus interesantus nostastus,ticejumus pa kakiem??:)
23.08.2014 21:51 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
parasti jau gan saka, ja kaķis guļ izteikti uz kādu ķermeņa vietu - tā ir slima, un kaķis cenšas ārstēt. Godīgi - mazliet ticu tam, piemēram, mums kaķis mājās uz mani NEKAD nav gulējis, bet ļoti bieži guļ mammai uz rokas (rokai neriņķo asinis), tēvam un vēdera, problēmas ar kuņģī viņam.
23.08.2014 21:53 |
 
Reitings 306
Reģ: 23.08.2014
Kaķi ārstē tās vietas,kurās jūtams, ka kkas ne tā.. kādā krāsā tev kaķis, jo katra krāsa savai nozīmi, tā teitk slimībai :)
23.08.2014 21:53 |
 
Reitings 72
Reģ: 23.08.2014
23.08.2014 21:54 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Miss joker feik, tevi jau nosudzeju.
23.08.2014 21:55 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Elīna man ir triskrasains kakis(kakene) balts melns un bruns. Ar muguru man nav nekadas vainas, vismaz es ta domaju, nesap man vina.
23.08.2014 21:59 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
nu tas, ka Tev nesāp, neko nenozīmē, kaķi parasti kaut ko jūt :) neiespringsti tik ļoti uz to :)
23.08.2014 22:14 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Kaķene Tevi vienkārši mīl! :) ..vai arī ķepiņas notīra.
23.08.2014 22:20 |
 
Reitings 148
Reģ: 14.08.2014
Kaķiem patīk gulēt uz āderēm. Pēc āderu diskusijas nedaudz palasīju netā, un esot tā, ka kaķi, guļot uz cilvēka, slimo vietu nevis ārstē, bet vienkārši jūt to slimo vietu kur sakrājusies āderu enerģija, un uz tās guļ tāpēc vien, ka viņiem tā patīk, bet tas neko neārstē.
23.08.2014 22:22 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
bonbon vari sikak paskaidot,ka ta aderu energija sakrajas?? Tas nozime ka man ir aderu energija sakrajusies vai?
Vispariba manai kakenei loti patik gulet visur kur galvenais uz manim vai pie manim:D reizem vina ka bernins, zem sedzinas man blakam un galvinu uz rokas man uzliek;) Uz muguras vina kad apgulas tad nelec nost jastaiga pa dzivokli kamer si izdoma nokapt, parasti tas ir ja tuvuma ir kads augstaks galds vai plaukts:D
23.08.2014 22:34 |
 
Reitings 306
Reģ: 23.08.2014
Jo kaķiem un cilvēkiem par emocijām atbild viena noteikta smadzeņu daļa – tātad – kaķis mūs saprot, pat nespējot runāt mūsu valodā.

Kad glāstam kaķi, kad tas ieritinājies klēpī, mūsu sirdspuksti, kas uzkrājuši ikdienas straujo tempu, kļūst mierīgāki. Kaķi ir mūsu sirds dakteri, jo tiem, kuriem mājās ir kaut viens kaķis, ir procentuāli mazāka iespēja dabūt sirdstrieku vai kādu citu sirds slimību.

Kaķis ārstē arī mūsu dvēselisko pusi – sirdi un ir ienaidnieks depresijai, apātijai.

Šie dzīvnieki lieliski izjūt biostrāvas. Ne velti kaķi mēdz gulēt uz āderu krustpunktiem. Ar savu enerģiju viņi spēj absorbēt sliktās enerģijas, jo tās uztver ļoti spēcīgi. Ne velti kaķis mēdz gulēt kājgalī vai uz cilvēka krūtīm, vai vēl kādā mums neērtā vietā. Mums nenojaušot, kaķis ārstē tās vietas, kas mums sāp, vai tikai vēl knapi sāk izdalīt negatīvu enerģijas strāvojumu, kas liecina par šā orgāna saslimšanu. Gadās, ka kaķis uzņem saimnieka vai kāda cita tuva ģimenes cilvēka slimību, saslimstot p





Pirmkārt!!!



Otrkārt, tēvam cik reizes kaķis kaut kādu vainu ir uzsūcis :)))))
23.08.2014 22:41 |
 
Reitings 306
Reģ: 23.08.2014
Tātad - kaķis ir labs dziednieks, jo:

Jūt cilvēka tuvojošās un esošās kaites.
Glāstot kaķi, cilvēka nervu sistēma nomierinās, sirds ritms izlīdzinās. Ilgstoši dzīvojot kopā ar kaķi un to regulāri paijājot, mazinās stress, stabilizējas sirds darbība.
Kaķis uzsūc negatīvās enerģijas strāvojumus no cilvēka, attīrot cilvēka enerģētisko lauku.
Kaķis lieliski tiek galā ar saaukstēšanās slimībām (iesnas, bronhīts), osteohondrozi, kaulu locītavu sāpēm, reimatismu, artrītu, asinsspiediena problēmām, stresu, migrēnu, galvassāpēm, kuņģa problēmām (gastrīts, čūla), bezmiegu neiralģiju, nieru kolikām un sāpēm.
Viņu temperatūra ir mazliet lielāka kā cilvēkam, tādējādi, uzguļoties uz slimās vietas, kaķis izsilda to, liekot atslābt cilvēka saspringtajiem un slimības pārņemtajiem muskuļiem. Kaķi jūt tās vietas, kur kaut nedaudz ir paaugstināta temperatūra (cilvēka ķermeņa daļām nav vienāda temperatūra).
Ja vēlaties ietaupīt naudu uz regulāram vizītēm pie psihologa, iegādājieties kaķi. Kaķi nerunā - tie uzklausa, un ir vislabākie ārsti cilvēka nervu sistēmai.
Kaķi tīra cilvēka enerģētiskos kanālus, čakras.
Glaudot kaķi, tā kažociņā rodas elektrostatisks spriegums, kas caur mūsu pirkstu galu nerviem nonāk smadzenēs, radot izlīdzinošu efektu. Gan fizioloģisku, gan emocionālu.
Skanēs pretrunīgi, bet kaķa esamība mājās, novērš astmas veidošanos. Ja bērniem un pieaugušajiem nav izteiktas alerģijas pret kaķa spalvām, tad kaķis neļaus astmai attīstīties.
Vēlaties masāžu? Uz priekšu! Kaķa „mīcīšanās” veicina asinsriti tajā vietā, kur kaķis ir izdomāt veikt savu masāžu. Mīkstie ķepu spilventiņi ir tai piemēroti.
Kaķa murrāšanai ir arī dziednieciskas spējas. Ļaujiet gulēt blakus kaķim, ja jums ir kāda brūce, slikti dzīstoša rēta.
Murrāšana arī līdz pret kaulu trauslumu, stiprinot tos
23.08.2014 22:42 |
 
Reitings 148
Reģ: 14.08.2014
Tik mīlīgi. Nav jau obligāti ka tā enerģija sakrājusies, ganjau kaķene vienkārši pieķērusies. :D Nu āderes ir plaisas zemes garozā, pa kurām starojas negatīvā enerģija, ja viņu nenovirza, tā uzkrājas ķermenī un rodas visādas veselības problēmas. Man negribās kaut ko pateikt nepareizi, te viens no rakstiem:
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/97637/rikstnieks-negativais-starojums-ir-mums-visapkart
23.08.2014 22:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits