Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs stundentam

 
Reitings 193
Reģ: 05.06.2013
Hei, dāmas!
Šogad uzsākšu mācības 2. kursā. Pilna laika klātienē.
Skola viennozīmīgi šobrīd ir mana prioritāte. Esmu ieinteresēta apmeklēt visas lekcijas, daudz mācīties mājās. Man nevajag tikai diplomu. Man vajag zināšanas.
BET. Es vēlētos arī paralēli kaut ko nopelnīt.
Šķiet, nevaru strādāt nekādu maiņu darbu (arī pusslodzi), jo tad nesanāks tomēr pilnvērtīgi mācīties.
Tomēr man ikdienā paliek krietni daudz laika pāri, kuru varētu veltīt kādam darbiņam. Bet nespēju izdomāt un nemaz nezinu kādam. Gribētos darīt kaut ko tādu, ko varētu paveikt savā brīvajā laikā. Varbūt Tu vari kaut ko ieteikt? Varbūt ir kāda pieredze?
23.08.2014 17:55 |
 
Reitings 193
Reģ: 05.06.2013
Atvainojos par kļūdu virsrakstā!
23.08.2014 17:56 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Pusslodze tev nesanāk, bet paliek krietni daudz laika pāri? Cik daudz laika dienā aptuveni tad tas skaitās? Pusslodzi var strādāt arī brīvdienās un darba dienās kaut pa 4h, ja ļoti vajag.
23.08.2014 18:01 |
 
Reitings 193
Reģ: 05.06.2013
Es varētu strādāt pusslodzi, ja pati varētu brīvi salikt savas maiņas.
Bet bieži ir tā, ka es nevaru tos laikus brīvi koriģēt, līdz ar to sanāk kavēt skolu.
23.08.2014 18:03 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Ja tu gribi apmeklēt visas lekcijas, tad meklē darbu vakaros. Pašai tagad ir darbs uz pilnu slodzi, studijas pilna laika. Atpūta būs tikai svētdienās, jo pārējās dienas ir darbs no rīta lidz vakaram, divas dienas atvēlētas lekcijām, bet lekciju laikā man arī ir jābūt sasniedzamai no darba. Ja tiešām ir vēlēšanās strādāt, tad ir jāsaprot, ka nesanāks visas lekcijas apmeklēt un būs jāmācās pašai, bet ir savienojams. Ieteicami jau ir tie pusslodzes darbi, tēriņiem nauda būs, bet nu ne vienmēr sanāks aiziet uz visām lekcijām.
23.08.2014 18:04 |
 
Reitings 193
Reģ: 05.06.2013
Paldies, L., par komentāru! Malacis, ka Tev ir izdevies apvienot gan darbu, gan mācības! :)
23.08.2014 18:07 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
L., saprotu, ka esi pieņemta darbiņā! :)
Forši! :)
23.08.2014 18:08 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Kristīna, jā! :) tik tagad uztraukums, cerams, ka visu sanāks apvienot. Priekšnieks izrādījās pretīmnākošs ļoti, tikšu pirmajā lekciju nedēļā uz visām lekcijām, pēctam gan sāksies kavēšana, bet nu man atļauts padiktēt nedaudz, kurās dienās man vajadzēs tikt uz lekcijām. Laikam jau kārtīgi paveicās man.

Zane, vel jau nezinu, kā ar to apvienošanu sanāks, bet uzskatu, ka arī tev ar lielu apņemšanos sanāks iegūt vajadzīgās zināšanas skolā, pat ja sanāks kādu dienu kavēt darba dēļ. Vajag vienkārši sastādīt plānu, kas un kā. Protams, nesanāks vislaik diktēt savu grafiku, bet nu ar lielu apņemšanos visu var izdarīt.
23.08.2014 18:15 |
 
Reitings 93
Reģ: 09.07.2013
Pati strādāju viesnīcā par nakts administratoru un no šī gada arī uzsāku studijas 1. kursā, man sanāk ideāli apvienot darbu ar skolu, darbs kādas 2-3 dienas nedēļā, darba dienās no 17-8 un brīvdienās no 8-8, savukārt skola sākas tikai 8.30 un ir 4 dienas nedēļā. Iesaku paskatīties īsti kad sanāk mācīties, vai tiešām visas dienas, varbūt pameklēt kādu līdzīgu darbu. Es, piemēram, kad nav cilvēku, drīkstu mācīties, skatīties seriālus, jo viņiem jau galvenais, lai administrācijā vienmēr kāds būtu.
23.08.2014 18:16 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Darbu atradu vēl pirms biju pārvākusies uz Rīgu.Atbraucot,jau no 1.kursa sāku strādāt.
Skaties cosmo diskusijā šeit ir darbs (vai kaut kā tā ) vai meklē darba sludinājumos.Ko vēl var ieteikt?
23.08.2014 18:33 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
Būs, kas man nepiekritīs, bet mans viedoklis (un arī pašas pieredze ir rādījusi), ka studiju laikā strādāt nevajag. Cita runa ir tad, ja tā naudiņa tik tiešām ir ļoti nepieciešama, ja lekcijas notiek vien pāris reizes nedēļā un mācību apjoms nav pārāk liels vai ja tu strādā sev interesējošā sfērā, kur vari savas zināšanas pielietot praksē.

Es pilnībā tevi saprotu, ka paralēli studijām gribas nopelnīt naudu, taču, lai abus apvienotu ir jābūt patiešām lielam gribasspēkam. Es gan vairāk sliecos domāt, ka, lai kaut ko dabūtu, no kaut kā ir jāatsakās.

Tu pati raksti, ka pusslodze tev būtu par daudz, jo gribi sevi 100% veltīt mācībām un iegūt ne tikai diplomu, bet arī zināšanas. Varbūt izmanto savu brīvo laiku, lai padziļinātāk (caur Internetu vai grāmatām) papildinātu zināšanas savu studiju virzienā, pasporto, apgūsti kaut ko jaunu, pievienojies studentu organizācijām.

Tici man, tev sava izaugsme ilgtermiņā atmaksāsies daudz vairāk, nekā tie eiriki, kas tev ieripotu kontā, strādājot studiju laikā.
23.08.2014 19:21 |
 
Reitings 193
Reģ: 05.06.2013
charlotte - liels paldies par komentāru! Aizdomājos! Nav tā, ka naudas nav, protams, papildus kabatu nespiestu, bet laikam prātīgāk ir mācīties, jo manā profesijā tikai diploms ir tik pat kā nekas. Ir jāmācās!
23.08.2014 22:35 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Būs, kas man nepiekritīs, bet mans viedoklis (un arī pašas pieredze ir rādījusi), ka studiju laikā strādāt nevajag. Cita runa ir tad, ja tā naudiņa tik tiešām ir ļoti nepieciešama, ja lekcijas notiek vien pāris reizes nedēļā un mācību apjoms nav pārāk liels vai ja tu strādā sev interesējošā sfērā, kur vari savas zināšanas pielietot praksē.


+
23.08.2014 22:37 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Studēju pilna laika klātienē un strādāju pilnas slodzes darbu - pārsvarā piektdienās, sestdienās un svētdienās, dažreiz, protams, sanāk kavēt arī lekcijas, bet nu par to daudz nepārdzīvoju - iekavēto apgūstu pati, vairāk nekā pusi visu semestru saņēmu arī stipendiju (kas nozīmē, ka sesijā iegūtie vērtējumi bija vislabākie kursā) tā kā sūdzēties nevaru. Ja grib - var visu :) Arī draudzenēm un puisim laiku vienmēr esmu atradusi :)

Par to nestrādāšanu, ja ir iespēja - piekrītu daļēji, mani vecāki varētu atbalsīt un atbalsta, tomēr prasīt naudu visam, ko es vēlos kaut kā arī nešķiet 21 gada vecumā dikti forši, tāpēc sava naudiņa ir ļoti liels pluss :)
23.08.2014 22:43 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Ko studē? Ja tas ir kas specifisks un pieprasīts, varbūt sāc meklēt kādu piestrādāšanas iespēju savā profesijā.
23.08.2014 23:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits