Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smart For Two

 
Reitings 8
Reģ: 21.06.2009
Čau, meitenes!

Zinu, ka pavisam nesen šeit jau bija diskusija par Smartiņiem, bet tur atsauksmes no reālās pieredzes bija pavisam maz, diskusija ievirzījās citā gultnē, tādēļ izlēmu uzcept jaunu diskusiju. :)

Pagaidām apsveru iegādāties šo auto (1999.gada modeli), kas arī būtu mans pirmais auto. Tā kā ikdienā nepieciešams pārvietoties tikai pa pilsētu, manuprāt, ideāls. Nevēlos dzirdēt, cik citiem tas šķiet neglīts utml frāzes. Gaumes jautājums. Gribētos lasīt reālas atsauksmes no meitenēm, kuras ir braukušas ar šo auto. Kādi ir mašīnītes plusi, kādi mīnusi.
22.08.2014 23:09 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Pašai nav, kaimiņienei bija. Ļoti šaurs, ja kāds sēž blakus, tiešām neērti. Viņa gan ikdienā lika blakus zīdainim sēdeklīti, bet teica, ka arī, ja kāds iekāpj, par maz vietas esot.
22.08.2014 23:11 |
 
Reitings 8
Reģ: 21.06.2009
ooo, youtubā skatoties atsauksmju video, pagari vīrieši teica, ka vietas esot pārsteidzoši daudz, esot ļoti ērti. Laikam viņiem nevar ticēt :D
22.08.2014 23:17 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Es tavā vietā, šaubīdamās par to vai man būs ērti, piezvanītu kādam cilvēkam, kas ielicis sludinājumu, sarunātu satikties, lai apskatītu mašīnu (it kā pirktu). Tad arī tu sapratīsi kas un kā. :) Jo viss jau atkarīgs arī no cilvēka, piemēram, es ļoti ērti jūtos tikai džipos, man vajag plašuma sajūtu. Pati arī gribu sev audi TT, bet atkal liekas, ka, ja kāds sēdēs aizmugurē, tam nabagam visas kājas būs saspiestas. Līdz ar to, jāredz tā mašīna dzīvē. :)
22.08.2014 23:25 |
 
Reitings 8
Reģ: 21.06.2009
Jā, ddelirium, tieši tā arī grasījos darīt. Sarunāt tikšanos, iesēsties, izbraukt un saprast, vai šis auto ir manām vajadzībām piemērots un atbilstošs. :)
Tikai tam visam klāt vēlējos dzirdēt atsauksmes par to, kā mašīna uzvedas ekspluatācijā. Kā ir ar remontiem, rezerves daļām un tādām lietiņām, par kurām pārdevēji nemēdz stāstīt. Parasti viņu auto vienmēr ir perfektā stāvoklī, nekas slikts tam nenotiek :D
22.08.2014 23:32 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Draudzenes smārtiņā esmu vizinājusies, un ziniet - iekšā tiešām ir vairāk vietas, nekā vidējā mazdā :D
23.08.2014 04:14 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
:D tā nav mašīna , tā ir mugursomas un runa nemaz nav par gaumi ....
23.08.2014 05:03 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Mani atturētu arī nesamērīgi dārgās remonta un detaļu izmaksas šim auto. Jo jebkurā auto ir jāliek nauda iekšā, bet šīm mini mašīnām īpaši daudz. Jo redz, mazāka detaļa = lielāka cena.
23.08.2014 06:09 |
 
Reitings 8
Reģ: 21.06.2009
Paldies, meitenes, par viedokļiem! Varbūt šorīt vēl kādai ir kas sakāms par šo auto?
23.08.2014 11:15 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Piekriitu weee. Bij dazhas reizes "piespiedu" kaartaa jaapaseed pie stuures, izpaliidzot vienai daamiitei, kura pati tobriid traumas deelj nevareeja braukt.
Man, kas vienmeer braukusi tikai ar sporta mashiinaam, taa bij tragjeedija, komeedija, cirka izraade un vispaar murgs. Un nez vai te gaumes vaina, es noteikti taa nebuutu jutusies normaalaa mazlitraazhas mashiiniitee, tachu Smaarts ir karikatuura.

Kaadi plusi? Nekaadi. Varbuut vieniigi taads, ka vari noparkot tur, kur cilveeki parko motociklus. Amortizaacijas nekaadas, droshiiba nekaada (es domaaju, ja tevii ietriektos motocikls, Tu visdriizaak ietu bojaa), no plastmasaam saliimeets graboshss suuds (es te runaaju par 2 meeneshus vecu Smaartinju no salona). Automaatiskaa kaarba suuds. Par manuaalo nezinu. Aizmugures piedzinja tik mazam auto? Kaa Tu domaa braukt, kas uzsnigs vai apledos? Veelu veiksmi. Es pie sev paziistamaas damiites ciemojos dienvidos, kur aarkaartas gadiijumos mazliet uzsnieg, Smaartelis kljuust gandriiz nevadaams. Par apdziishanu aizmirsti, t.i. par taadu apdziishanu, kaadu var veikt ar normaalu auto. Aatrums? Latvijaa laikam maksimums bij 90 vai 100 uz shosejas? Neatceros. Taatad nav svariigi, bet tomeer izteikshos, virs 120 tu juuties kaa mugursomaa nevis kaa auto, taa mazaa svara un "pretveeja" deelj. Virs 140 ir sajuuta, ka Smaarts sadaliisies pa gabaliem, turklaat tam suudam, neraugoties uz to, ka tikko no salona, vinja teoreetisko maksimaalo aatrumu nemaz nevareeja izspiest . Nafig taadu suudu. Man shkjiet, ka jauda ar shim bija taada, ka taadam palielaakam uudens boilerim vai ledusskapim. (ir veel kaut kaadi sporta Smaarti, bet saprotu, ka autore domaa par kaadu no superiigajiem supermazlitraazhas variantiem)

Es saprotu, ka te ir veelme ieekonomeet benziinu, nu paskaties tachu visas mazlitraazhas mashiinas. Lai gan, ja katra kapeika tik svariiga, kaapeec vispaar jaapeerk auto?

Atrodi kaadu smaartu forumu un palasi par rezerves daljaam un ekspluataaciju (LV taada nebuus, bet kaads aarzemju noteikti buus). Un tas, ka Tu ieseediisies un pabrauksi, Tev nekaadu priekshstatu nedos, ja jau Tavs pirmais auto, pabrauc ar vairaakiem dazhaadiem mazlitraazhas auto, tad Tev buus priekshstats. Nu, nav Smaarts prieksh Riigas paredzeets, nav tur ne atbilstoshi laika apstaaklji, ne ielu segums.

P.S. Ja runa ir par gaumi, es izveelos braukt tramvajaa vai autobusaa nevis Smaartaa.
23.08.2014 12:04 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Manuprat vienigais kartigais + ir tas, ka pašas spēkiem no jebkuras kupenas izcelt varesi. Atbilstoši trekns - bus tas, ka pabieži vari nonākt kupenā, jo ar šādu auto rotācija uz ceļa nav nekas neierasts, pat, ja uzmanīgi brauc. Nu tas tā, nedaudz pa jokam. Bet + gan patiess. :D
Pati nesen skatijos jaunu uz kādu laiku paņemt pabraukāt, bet, šķiet, ja uznāktu ziema (kas ir neizbēgami), tad nekādus garos gabalus nebrauktu, kur nu vel tumsajas stundas. Nedross tomēr nedaudz ir. Liela un smaga mašīna stabilāk turēsies uz ceļa un vējā nešūposies.
Bet, ja gribas, tad var ņemt. Pierod jau pie visa un gan jau saprastos ar savu autiņu labi. :)
23.08.2014 12:51 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es neskatijos Smart, bet Mini. :)
23.08.2014 12:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!