Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdīgas draudzenes

 
Reitings 10
Reģ: 11.06.2014
Sveikas . Kur tad vēl prasīt labus padomus , kā te !
Man ir labakā draudzene , pirms dažiem gadiem viņai paradījās pusmāsa , sagadījās ka skolā viņa trāpijās ar mums vienā klasē .Mēs ar to pusmāsu esam sadraudzējušās un man škiet ka mums ir ļoti līdzīgi raksturi . Viņas viena otru necieš , bieži strīdās.
Tad nu abas kļuvušas greizsirdīgas . Es viņas abas uzskatu par labākajām, abas ir pirmajā vietā, bet viņas tomēr sāka man ēst smadzenes. Manis priekšā izliekas ka viņu starpā viss esot kārtībā. Bet pusmāsa sūdzās , ka viņai neesot draugu, viņu neviens nemīl , ka es visos priekšmetos sēžu tikai ar viņas māsu utt . Abas ļoti skaudīgas .
Es domāju ar abām parunāt , tikai neesmu īsti gatava.
Ko varat ieteikt ? Varbūt kādai ir līdzīga situācija ?
22.08.2014 20:22 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Mēģini iesaistīt to māsu kopā un pavadiet laiku trijatā. Parunā ar katru atsevišķi, pasaki ka starp viņām nevari izvēlēties un nemaz negrasies, ka abas ir tuvas. Ierosini draudzēties trijatā un skolā priekšmetos sēdēt uz maiņām..
22.08.2014 20:40 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Es sliecos domāt, ka tā nav greizsirdība, bet gan justies nodotai. Man arī nepatiktu,ja mans sirds draugs, pēkšņi sāktu draudzēties, ar manu ienaidnieku. Mana drauga ienaidnieks, manis pašas ienaidnieks.
22.08.2014 20:41 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es sliecos domāt, ka tā nav greizsirdība, bet gan justies nodotai. Man arī nepatiktu,ja mans sirds draugs, pēkšņi sāktu draudzēties, ar manu ienaidnieku. Mana drauga ienaidnieks, manis pašas ienaidnieks.

Daljeeji piekriitu, bet vinju uzvediiba man nav saprotama. Man riebtos daliit cilveeku, izraadiit to greizsirdiibu, skalot smadzenes, utt.
22.08.2014 20:43 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos Pīķa Dāmai. Viena tev ir labākā draudzene gadiem un tad pēkšņi uzrodas pusmāsa, ar kuru tev ir tieši tikpat labas attiecības. Es domāju, ka pirmā draudzene domā, ka tev viņa vairs tik ļoti neinteresē un tu vari pārlēkt uz jaunu "labāko draudzeni", tāpēc nav brīnums, ka attieksme tāda.

Domāju, ka pēc šī jūs visas paliksiet vienkārši draudzenes (labi ja) vai arī beigās izvēlēsies tikai vienu un otra attiecīgi ar tevi vairs nekontaktētos tik bieži un paliktu paziņu līmenī.
22.08.2014 20:46 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Man riebtos daliit cilveeku, izraadiit to greizsirdiibu, skalot smadzenes, utt.

Es vienkārši izdarītu secinājumus, par mūsu draudzību. Nekādas dalīšanas, nekādas scēnas. Man tādus draugus nevajadzētu.
22.08.2014 20:52 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es vienkārši izdarītu secinājumus, par mūsu draudzību. Nekādas dalīšanas, nekādas scēnas. Man tādus draugus nevajadzētu.

Nu tieshi taa, es to pashu saku, taapeec taas maasas neliekas iipashi gudras. Ja nav, tad nav, ar varu draudziibu nedabuusi.
22.08.2014 21:00 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu.. mana situācija ir tāda, ka bija man labāka draudzene. Pēc kāda laiciņa tā vienkārši kļuva par labu paziņu. Viņai ir māsa, un tā man arī ir draudzene, laba paziņa. Viņas kopā sastrīdējušās un nemitīgi žēlojās man viena par otru. Man viņas abas ir mīļas, es nevaru vienai teikt: Jā, lūk, tā otra ir vainīga. Tāpēc taisnā tekstā saku, ka abas labas. Pašai ir māsa un atceros, kā mēdzām uzvesties agrāk. Neesmu nevienā pusē, vnk varu atbalstīt ar padomu. Bet negrasos tagad stāties nevienā pusē, bet ne jau tāpēc, ka gribu nosēdēt uz abiem krēsliem, bet vairāk tāpēc, ka uzskatu, ka katrai pusei sava vaiņas daļa šai konfliktā ir.. Labi, ka man vismaz smadzenes neskalo un nemēģina sanaidot pret vienu vai otru.. Mums ir neitralitāte
22.08.2014 21:23 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.06.2014
Pīķa Dāma - viņas gluži nav ienaidnieces ,bet tev taisnība draudzene laikam jūtas nodota . Tikai es nevaru vienkārši uzmest viņas pusmāsai , tad pusmāsa būs nodota un man viņa tāpat ir jāredz gandrīz katru dienu .
22.08.2014 22:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.06.2014
Ray - tā arī darīšu .
22.08.2014 22:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)