jūsu domas?

 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
Sveikas cosmietes. Esmu šajā saitā jauniņais. Lieta tāda ka man ir 19 gadi un vēl nav bijušas attiecības nekad. Arī sekss tikpat kā nē. Vēlējos uzzināt vai tādēļ jūsuprāt puisis uzreiz skaitās neveiksminiek jeb uztraukumam nav pamata? Man ļoti daudzi ir teikuši ka līdz 24 vispār ir nožēlojami veidot kkādas attiecības,bet kā jūs domajat? Jo savādāk es nezinu vai man uztraukties par to jeb tas ir vairāk kā normāli?
22.08.2014 00:51 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
lapsīgā- sekss nav tikai ieiešana, nu NAV!!! tapāt kā futbols nav tikai speršana pa bumbu.
22.08.2014 01:51 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
laikam šajā saitā gudru atbildi nesagaidīt,žēl.
22.08.2014 02:04 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Rainiz, man rodas sajūta, ka Tu pats jau esi izlēmis, kādu atbildi vēlies saņemt un tagad gaidi, kura tad būs tā, kas to nodrukās.
Diemžēl, situācija ir tāda, kāda tā ir - par seksu pieņemts uzskatīt aktu, kurā vīrieša dzimumorgāni tiek ievadīti sievietes dzimumorgānos. Tā tas ir ne tikai šajā portālā, bet pasaulē kopumā.
22.08.2014 02:09 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
Alexxa-un kas tadā gadījumā bija man? nejau parasta mīcīšanās bļe...

un kā man viens čomaks reiz teica: " kas tur par seksu, nekāds sekss man nebija, iegāju nobeidzu, pasūtiju dirst un izmetu ārā. Būtu vienkārši minetu iedevusi, daudz lielāks sekss būtu bijis." Kā tu šo komentēsi? Pieredzējis cilvēks to teica ;)
22.08.2014 02:17 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Rainiz, bija gan Tev tikai mīcīšanās.
Un viņam arī nekas dižs no seksa nesanāca, vīriešiem mēdz būt tādas problēmas, ka par ātru beidz. Protams, piebilde par minetu bija vajadzīga, lai celtu savu reitingu apkārtējo acīs.

Sāc ar izglītojošu literatūru, kaut vai parastu definīciju, kas tas ir - http://lv.wikipedia.org/wiki/Dzimumakts un nekautrējies googlei jautāt vairāk. Šovinistiskiem izteikumiem ar lietas patieso būtību ir maz sakara.
22.08.2014 02:24 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
Alexxa-nu nezinu gan, mīcīšanās ir tikai tāda neilga pabučoanās, man jau bija daudz kas vairāk. Daudz jo visu šiten nestāstīšu, tikai tāds sīkums ka, neigāju, bet tam nav lielas nozīmes. Daudzām sievietēm to seksā nemaz nevajagot ja ir labi tāpat.
22.08.2014 02:33 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Daudzām sievietēm to seksā nemaz nevajagot ja ir labi tāpat.

Celt savu pašapziņu nav slikti, bet tomēr painteresējies gan, kas tas ir un kā tas jādara.
22.08.2014 02:40 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
Alexxa- nav sakars ar pašapziņas celšanu, to man ir daudzas sievietes teikušas. Ja tev ir savādak, tad nevajg uzreiz domāt, ka visām vajag to, ko tu sauc par seksu. Protams ja sieviete nav mauka vai kā citādi lēta ;) un zinu visu es pietiekami labi, šeit laikam runa ir par to kā kurš to saprot un viss. Nav seksā tāda lieta kā vot tas ir sekss un tas nav, Viss atkarigs no tā, kā kurš to uzskata
22.08.2014 02:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Rainiz, daļēji pareiza jau Tava doma ir, bet...
1) Tu noteikti dzīvē saskarsies ar situācijām, kad meitenes Tev teiks lietas, ko nedomā, lai tikai Tevi neaizvainotu. Tēloti orgasmi nav mīts. Ja Tu esi foršs, daudzas negribēs Tevi aizvainot, tāpēc teiks, ka viss bija lieliski, lai gan patiesībā būs pie sevis lūgušas dievu, kaut tas viss ātrāk beigtos. Ar laiku Tu iemācīsies atšķirt, kad Tev saka taisnību un kad melo. Nevajag dusmoties, ja meitene samelo, viņai tātad ir svarīgi Tevi neaizvainot.
2) Man gan nepatīk tas vārds mauka, ne tik daudz nopeļošās nozīmes, cik staipāmā jēdziena dēļ. Ar šo vārdu apzīmē gan prostitūtas, gan vieglas uzvedības sievietes. Pirmajām būs vienalga, ko Tu ar viņām dari, ka tikai maksā, otrās vienkārsi mīl seksu, taču viņām ir savas vēlmes šajā jomā. Tas, ka viņas seksu vēlas vairāk un ar vairāk partneriiem, nekā vidējā sieviete, nenozīmē, ka viņām seksa ziņā nekādu vēlmju nav.
3) Tev, protams, ir taisnība, ka katrs var uzskatīt par seksu, ko vien vēlas, taču ir vairākuma pieņemtās normas, ko tad kādos vārdos sauc. Ja pie šīm normām pieturās, ir mazāk pārpratumu.
22.08.2014 03:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits