es atvainojos,bet mauci..!

 
Reitings 94
Reģ: 13.07.2014
Zinu ka ta nav visur,bet runajot ar pazinam ari nav retums.par ko ir runa?! Par tautas deju kolektiviem.pagajusaja gada saku aomrklet vietejo tautas deju kolektivu videjai paaudzei un biju uzbrinita ka tur viss notiek.uz meginajumiem ierodas puse un lielaka dala ar nokavesanos.nu labi tas vel ta.BET kad ir koncerti vai izbraukumi,puse jau piedzeras autobusa pirms uzstasanas.nonakot gala brinos ka dazi uzkapj uz skatuves.viena balle viens puisis bija ta dzeris ka nokrita no skatuves un salauzs kaju.beigas vel uzzinaju ka daziem no parisiem kas pa kaktiem mengejas,izradas viniem majas ir sieva vai virs un kolektiva vini atradusi milakos.viss kolektivs vinus citigi atbalsta un palidz slept visu to milas deku.es neesmu sveta un atbalstu iedzersanu,paflirtesanu,bet nu tada mera.....neeee.ka tada bordeli.vesi cila meitenu svarkus un viena pat pavestija puisiem ka zem svarkiem nevelk biksites un lava paskatities.dziesmu svetkos vsp pusi no tas nedelas man skiet lielaka dala pat neatceras ka pavadija.
21.08.2014 18:36 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Būs jāpiesakās kādā kolektīvā. Izklausās aizraujošāk kā piektdienas ballītes klubos.


O, jā :D

Vakar ilgi smējos, pateicoties šai diskusijai. izstāstīju vīrietim, šis palika tramīgs un teica, lai aizmirstu, ka kādreiz esmu dejojusi, nekur viņš mani nelaidīs :D
22.08.2014 13:29 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Vīrietis, kurš dejo tautiskās, jau vien ir sūds manās acīs.
22.08.2014 15:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits