Latvijas pilsētas + un -

 
Reitings 115
Reģ: 24.07.2014
Tēma par Ārzemēm jau ir.
Domāju ka vajadzētu tēmu, par Latvijas pilsētām. Kas jūsu pilsētā ir tāds labs kāpēc jūsu pilsēta ir labāka?
21.08.2014 07:41 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Lasīt māki? Runa ir par veikalu (!) personāla nekulturālu uzvedību, nevis par kādu vienu atsevišķu veikalu. Izteiktu. Ne tikai lielveikalos. Jēkabpilī ir tāds mazs gaļas veikaliņš, starp citu, ļoti labs, vienā no šķērsielām, tur arī pašceptas kūkas tirgo, vienmēr cenšos tur iegriezties, kad braucu uz to pusi, bet nu tā attieksme... Kā pārdevēja uz pircējiem rej! Nezinu, varbūt J-pilī pārdevēja ir ļoti nozīmīgs amats :D Zinu, kas ir mazpilsētas, bet citās cilvēki ir +/- jauki un izpalīdzīgi.
21.08.2014 18:27 |
 
Reitings 95
Reģ: 06.09.2013
Esmu no Valmieras, kopumā pilsēta ļoti jauka, sakopta, patīk tā foršā atmosfēra, kas valda pilsētas centrā, kad notiek kāds pasākums vai pilsētas svētki. Pie mīnusiem varētu minēt to, ka maz veikali.

Bet vislabāk man patīk Rīga, gribu arī nākotnē tur dzīvot, patīk mūžīgā kņada, daudzie veikali, Vecrīga, Vērmanes dārzs, ZeDonats, YoYo Frozen Yogurt, daudzās izklaides iespējas, vispār visa Rīgas atmosfēra. :)
21.08.2014 18:31 |
 
Reitings 86
Reģ: 21.08.2014
pārdevēja uz pircējiem rej! Nezinu, varbūt J-pilī pārdevēja ir ļoti nozīmīgs amats :D


Atmiņa gan īsa padomijā gandrīz labākais amats bija pārdevēja, ja gribēji dabūt deficīta preci ar pārdevējām vajadzēja uzturēt labus kontaktus :D

P.S Pārdomam tām kremļa bļāvejam cik labi bija padomijā :D

Bet reāli nevar pārdevejas vainot par garam darba stundām saņemt minimalo, kas Latvijā ir tāda ka reāli ar viņu var iet nopirkt striķi un ziepes... :( Būt vēl laipnai... :D
Par nozīmīgajiem amatiem gan nevajadzētu smiet, jo visi ir noderīgi :D
Un lai cik tas varbūt tev dīvaini neliktos (ofisa, domes darbiniecei) melnie darbi nodrošina tavu dzīves kvalitāti :D Iedomajies veikali slēgti, ielas, pagalmi netīras :D Pietiek tik pārdevējām un sētniekiem nestrādāt :D
21.08.2014 18:35 |
 
Reitings 86
Reģ: 21.08.2014
mīnusiem varētu minēt to, ka maz veikali.

LoL ko tu gribi no nepilnu 30000 iedzīvotaju pilsētas :D
Nepietiek ar Valletu :D un kā tu to lupatu bodi pie autenes sauca :D :D :D
21.08.2014 18:37 |
 
Reitings 86
Reģ: 21.08.2014
Bet vislabāk man patīk Rīga, gribu arī nākotnē tur dzīvot, patīk mūžīgā kņada, daudzie veikali, Vecrīga, Vērmanes dārzs, ZeDonats, YoYo Frozen Yogurt, daudzās izklaides iespējas, vispār visa Rīgas atmosfēra.

Nu tad jāmērķē augstu :D Rīgas centrs vai kāds jaunceltais projekts :D
Pārējā Rīgā lielākā vai mazākā apjomā vazājās vatņiki, urlas u.c parzīti :D It sevišķi mikrorajonos :D
Pēc tumsas iestāšanās pa Rīgas parkiem labak nestaigāt, ja vienīgi negribi sev puisi atrast... :D
21.08.2014 18:41 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Ervin, bet darbs veikalā ir paša cilvēka izvēle. Neviens neliek smaidīt un līst ar ziepēm, bet elementārai kultūrai jābūt. Pircēji jau nav vainīgi, ka pārdevējai personiskas problēmas. Un pircēji J-pilī arī nav nekādi oligarhi, gan jau tāpat strādā kā tās pārdevējas. Mums arī ir darbs ar cilvēkiem, šodien darbā, piemēram, vienam babulim stundu skaidroju, kas un kā, ja nebūtu laipnība, noteikti neliktos mierā vēl stundas divas, bet beigās piekrita: noteikumi ir noteikumi (P.s. nestrādāju domē).
21.08.2014 18:45 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Valmiera man riebjas, bet tas ir personisku iemeslu deelj, vispaar mazaas pilseetas nemiilu, man vajag lielpilseetu, ljoti nepatiik dziive vietaa, kur lielaakaa dalja cits citu paziist un uz ielas visu laiku naakas saskrieties ar to, ko neveelies redzeet. Reizeem arii Riiga liekas par mazu. Bet gribeetos pameegjinaat padziivot Liepaajaa vai Venstpilii, Kurzemee esmu bijusi minimaali un taa man ir pilniigi nezinaama. :)
21.08.2014 18:57 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Patīk Jūrmala, posmi no Bulduriem līdz Jomas ielai, arī pati Jomas iela, visos gadalaikos,.
Ļoti skaista ir Kuldīga. Patīk arī Limbaži.
21.08.2014 19:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012


Māku, māku, bet izskatās, ka nemāki rakstīt/izteikt savas domas, kas jau citās diskusijās novērots.. un.. uzdodot jautājumu, kā var jūsmot par Jēkabpili (par pilsētu starp citu), saukt ķengāt kaut kādu kreiso bodīti, velkot paralēles ar visu pilsētu kā tādu manī izraisa wtf izteiksmi..

Bet lai jau.. Ceru, ka Tavā pilsētā (laukos vai lielpilsētā) nav kašķīgu apkopēju :D Tiešām dažreiz pārsteidz pieauguši cilvēki ar savu domāšanu..
21.08.2014 19:49 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Lasīt māki?


Atbilde uz šo!
21.08.2014 19:51 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
Oriģināli nāku no Bauskas, bet nu jau 7 gadus dzīvoju Rīgā.
Rīga ir mana pilsēta, nevēlos dzīvot citur.
Bauska
+maza pilsēta, visu var izstaigāt kājām
+tīra un sakārtota (tikai ne tagad, jo pusei pilsētas ir ceļa remonts)
+ bomžu nav, jo nekad neesmu viņus manījusi


-man liekas, ka izklaides iespēju nekādu
-nav normālu veikalu (lai gan ko var gribēt, jo pilsēta maza)
- darba iespējas minimālas
21.08.2014 23:10 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tiešām kāds jūsmo par Jēkabpilī? Pilsēta provinciāla, paziņas stāsta, ka visi bāz degunus citu dzīvēs, aprunā. Veikalos apkalpošana zem katras kritikas (no pieredzes) - sākot ar apkopējām, kas ar mazgājamo aparātu nostumj pircējus malā un iet kā tanki, un ar pārdevējām, kas uzrej pircējiem, kas kaut ko pajautā. Ļoti augstprātīgi un nepatīkami cilvēki.

Es jūsmoju par Jēkabpili. Pati neesmu no turienes, bet kādreiz biju bieža viešņa. :)
21.08.2014 23:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Pašlaik man šķiet, ka es noteikti kādreiz pārcelšos uz dzīvi Kuldīgā, uz dzīves otro pusi! Tikai tad tiešām jābliež augšā savs bizness, citādi nekā. Goda vārds, nevienā citā pilsētā to pilsētas īpašo dvēseli neesmu sajutusi, bet tur - ideāli.
21.08.2014 23:29 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Pilsētas ,,seju" veido arī tās iedzīvotāji, kas diemžēl grauj labu priekšstatu par pilsētu kā vietu. Tu aizstāvi savu pilsētu, loģiski. Bet Tavā pilsētā tas ir ļoti izteikti, ne tikai piparbodītēs. Daudz izteiktāk nekā citur. Citādi es to nerakstītu.
Un kādās diskusijās kas novērots, es Te, Cosmo, esmu ierakstījusi šo -to tikai 2 -3 reizes? :D
21.08.2014 23:42 |
 
Reitings 160
Reģ: 17.07.2010
Madona labākā ! Vismīļākā vieta uz zemes, forši cilvēki, viss sakopts, skaists. Vienīgi nav īpaši daudz apģērbu veikalu. nu ir jau kaut kādi, bet ne tādi, par kuriem būtu sajūsmā.

Otrajā vietā lieku Rīgu. Man patīk lielpilsētas steiga, kņada, nebeidzamās iespējas utt.
21.08.2014 23:47 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Visu dzīvi esmu rīdziniece.

+ visvairāk veikalu vienuviet Latvijā (domāts kā pilsētā);
+ praktiski visur var nokļūt ar sabiedrisko;
+ daudzas augstskolas un vispār skolas;
+ daudz izklaides iespēju;
+ lētāks ēdiens nekā citās mazpilsētās (cik nu esmu ievērojusi kādreiz);
+ lētāka degviela (man vismaz tā šķiet :D)
+ tūristi;
+ daudzveidīga arhitektūra;
+ ļoti daudz darba iespēju.


- dārga īre;
- ļoti daudz bezpajumtnieki, dzērāji, narkomāni, urlas īpaši centrā un tuvākajos rajonos. Vienmēr uzmanu somu.
- kad lielākā daļa izklaides iespēju izmantotas, ir garlaicīgi.
- visi visus pazīst, visur var kādam uzskriet;
- manuprāt, nelaipnāki cilvēki kā citur, te bieži vien vērtē pēc labklājības līmeņa.
- daudz krievvalodīgo, kuri principiāli nerunā latviski.


Man Rīga jau sen ir pieriebusies, tāpēc ar prieku izmantoju izdevību kaut kur izbraukt atpūsties prom, klusumā un mierā. Bet ilgāk par nedēļu, divām arī nevaru izturēt tajā klusumā :D Vienreiz draudzene, kas jau ilgu laiku dzīvo Londonā, jau pirmajās stundās Rīgā pateica, ka šeit ir tik maz cilvēku uz ielām un nav ko darīt, ka viņa grib atpakaļ uz Londonu :D
22.08.2014 00:05 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.08.2014
Oho, mazliet sašokējos, ka tik daudziem nav ko labu pateikt par Saldu. :D Cilvēki gan šeit ir diezgan interesanti un reizēm neizprotami, taču tas ikdienā netraucē un nav tik ļoti manāms. Visā visumā man patīk šeit dzīvot, jo ir vairāki lielveikali, dzīvošana nav īpaši dārga, iedzīvotāji nav ne par daudz, ne par maz (vismaz manā skatījumā). Par apģērbu veikaliem sūdzēties nevaru, jo drēbes tāpat iegādājos Rīgā. :)
ddelirium , es gan nepiekritīšu par to, ka Rīgā ir lētāks ēdiens nekā citās mazpilsētās. Pati diezgan bieži apmeklēju Rīgu. Man šķiet, ka citviet ir izdevīgāk gan iegādāties pārtiku, gan paēst, piemēram, kafejnīcās un restorānos.
Pašai ļoti patīk Jūrmala un Kuldīga. :)
22.08.2014 00:54 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzīvojusi Ventspilī (dzimtā), Liepājā (gan tikai gandrīz 2 mēn), Jelgavā (4 studiju gadi) un šobrīd 2 gadi kā Rīgā..
Ventspils-skaista, sakopta, jūra-tādā ziņā viss forši. Darba un izaugsmes iespējas mani personīgi ļoti pievīla, tāpēc lai kā arī Lembergs savu pilsētu slavētu, zinu to bezdarbnieku apmērus, kuri izglītoti, normāli cilvēki nespēj atrast (nekādu!) darbu, dodas uz ārzemēm.. Kā arī rudens-ziemas-pavasara sezonā man šī pilsēta kļuvusi par garlaicīgu un tukšu, ielās brīvdienu vakaros cilvēku nav.. vasarā, kad svētki, tūristi-patīk! :)

Liepāja kaut kā galīgi "nepaķēra". Nezinu kāpēc..

Jelgavā jau bija feināk. Bet tas jau saistās ar tur pavadīto laiku, atmiņām, jo pārsvarā tās ir patīkamas. šobrīd pilsēta kļuvusi skaistāka, sakoptāka.

Rīga ir ok.. nedzīvoju centrā, līdz ar to izpaliek burzma ikdienā, jo pārsvarā pārvietojos pa savu taciņu darbs-mājas.. lai gan agrāk teicu-Rīgā, nē nekad.. tomēr nekad nesaki nekad.. šeit varētu (un gribētu) palikt arī savu turpmāko dzīvi.

par Kuldīgu piekrītu viedokļiem par to, ka šai pilsētai ir ļoti laba aura, atmosfēra.. gribas atgriezties. miers. harmonija. kaut kas īpašs.
22.08.2014 00:54 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzimusi un augusi Ventspili. Paris gadus padzivoju ari Riga, bet tagad dzivoju arzemes. Varu pateikt tikai to, ka brivdienas labpratak atpusties dodos uz Ventspili nevis Rigu. Varbut tapec, ka man Riga liekas berniem nedraudziga. Loti patik Ventspils!
22.08.2014 08:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits