Latvijas pilsētas + un -

 
Reitings 115
Reģ: 24.07.2014
Tēma par Ārzemēm jau ir.
Domāju ka vajadzētu tēmu, par Latvijas pilsētām. Kas jūsu pilsētā ir tāds labs kāpēc jūsu pilsēta ir labāka?
21.08.2014 07:41 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Dzīvoju ciematā, bet dienas lielāko daļu pavadu Jelgavā:

+ Tīra pilsēta ar jaukiem parkiem
+ Ir, kur pastaigāties (promenāde, Čakstes bulvāris)
+ Es teiktu, ka Jelgava ir glīta
+ Uz Rīgu tikt ir ļoti viegli un ātri
+ Pasākumi Jelgavā ir forši (skulptūras, zaļumballes, piena maizes un medus svētki (ar piena paku regati), zinī bums, Jelgavas pilsētas svētki u.c
+ Apskates objekti ir forši (Tornis, Pils, Pils sala ar zirgiem)
+ Skolniekiem forša lieta ir prēmija par labāk atzīmēm: ja vidējā ir 8.5 un uz augšu, pilsēta apsveic tevi ar 75 eur. Jauki! Arī skolēniem, kuri uzrāda augstus rezultātus konkursos un olimpiādēs arī ir balvas no pilsētas. Un katru reizi ir pieņemšana ar ēdienu. Ņom ņom ņommm :D


- Varētu būt vairākas jaukas vietas, kur paēst
21.08.2014 12:50 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vienigais minuss mana pilseta ir tas,ka biezhi vien nav izklaides iespeju tik daudz.
21.08.2014 12:50 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Skolniekiem Skolēniem. Meitenes neapdala :D
21.08.2014 12:51 |
 
Reitings 434
Reģ: 19.06.2014
Nu jā, bet no Putnu dārza līdz autoostas Rimi vai Liepājas ielas bulciņveikalam baigais gabals priekš veca cilvēka, ja iet ar kājām un vēl jānes pirkumi atpakaļ, tāpēc lēts taksis reizi nedēļā ir labs variants
Ahhh, kā sagribējās aizbraukt uz Kuldīgu, pasēdēt uz soliņa pie rumbas un pazīmēt :)
21.08.2014 12:51 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Vienigais minuss mana pilseta ir tas,ka biezhi vien nav izklaides iespeju tik daudz.


Pielieku arī pie saviem mīnusiem!
21.08.2014 12:52 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Esmu no Rīgas, visu mūžu augusi un dzīvojusi. šeit ir savas ērtības, bet tik un tā man mazliet šī pilsēta ir līdz kaklam, vismaz ja runa tieši par Rīgas centru. Tuvāk sirdij patīk tādas mierīgākas pilsētas kā Kuldīga vai Liepāja, bet ja būtu iespējams es labāk vispār dzīvotu meža vidū kaut kur starp pilsētām un miers :D
21.08.2014 12:55 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Kà es gribētu atkal dzīvot Rīgā. :( es esmu pilsētniece, studiju dēļ pārvācos uz Liepāju, man arī šeit patīk, bet garlaicīga pilsēta un maz veikalu, drēbes un lietas dzīvoklim sanàk braukt uz Rīgu pirkt.
Liepāja
+pludmale skaista
+ne klusa, ne skaļa vieta
+nav burzmas
+nav milzīgi liela, var arī ar kājām izstaigāt, ja grib
+autobusi reti pārpildīti

-maz veikalu
-maz izklaižu vietu
-garlaicīga pilsēta

Man vēl patīk Venstpils, tas sakoptums, daudz ko darīt. :)
21.08.2014 12:56 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es atceros, kā reiz vesels bars valmieriešu uz mani apvainojās, jo es tizli pateicu, ka Valmierā, ņemot vērā, ka tā ir mazpilsēta, ir baigi daudz cilvēku. :D Smieklīgi.

Es nelikšu plusus vai mīnusus, bet pateikšu vien, ka tās pilsētas, kurās es gribētu dzīvot Latvijā, ir Valmiera, Ventspils un Sigulda. Protams, Rīga man ir topā.
21.08.2014 12:59 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Esmu dzīvojusi Saldū. No offence saldiniecēm, bet tā pilsēta mani galīgi nepaķēra. Tāda ļoti... provinciāla, cilvēki vēsi attieksmē un nereti pat riebīgi.
21.08.2014 13:01 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Un jā, lai gan es mīlu Rīgu, es atpakaļ nepàrvākšos, jo te man ir jauni draugi, vecāki arī plāno uz šejieni pārvākties.
21.08.2014 13:10 |
 
Reitings 180
Reģ: 05.08.2014
Kuldīga.
Tā kā šī man ir dzimtā pilsēta, patīk šeit viss un tādu izteiktu mīnusu pat nav. Vienmēr esmu laimīga uz Kuldīgu aizbraukt ciemos un nespēju iedomāties ilgu laiku bez mierīgajām pastaigām pa Kuldīgu, bez tās jaukās atmosfēras un auras. Vienīgi nezinu, vai spētu šeit atkal nākotnē dzīvot. Kuldīga priekš manis vairāk ir mana mīļā, dzimtā pilsēta, kur atgriezties paciemoties. Nav tur, manuprāt, izaugsmes iespējas karjeras ziņā. Bet ģimenes veidošanai un bērnu audzināšanai gan laba vieta.

Saldus. Galīgi neiepatikās tā pilsēta, likās tāda drūma un nekāda, kaut kā nespēju tur iedzīvoties. Padzīvoju neilgu laiku un biju laimīga doties prom.

Jelgava. Iemīlējos jau pēc pirmajām pavadītajām nedēļām Jelgavā. Brīnišķīga pilsēta, plusus nosauca jau Mincis, ja nemaldos. Un man ļooooti patīk Jelgavas pilsētas autobusi un maršruti arī labi. Ļoti iespējams, ka tieši Jelgava būs pilsēta, kurā arī palikšu dzīvot, ja vien mistiskā kārtā Rīga nevilinās, jo pagaidām tā nav.
21.08.2014 13:43 |
 
Reitings 97
Reģ: 18.08.2014
Vienīgi nezinu, vai spētu šeit atkal nākotnē dzīvot. Kuldīga priekš manis vairāk ir mana mīļā, dzimtā pilsēta, kur atgriezties paciemoties. Nav tur, manuprāt, izaugsmes iespējas karjeras ziņā. Bet ģimenes veidošanai un bērnu audzināšanai gan laba vieta.


Man gluži tas pats! Labprāt pēc studiju beigšanas atgrieztos te, bet pagaidām neredzu izaugsmes iespējas.
21.08.2014 13:46 |
 
Reitings 180
Reģ: 05.08.2014
Lottie, var vienīgi kaut ko savu Kuldīgā uzbliezt! :D Es par to bieži domāju, jo labprāt atgrieztos.
21.08.2014 13:48 |
 
Reitings 97
Reģ: 18.08.2014
Jāceļ gaisā ideja par diennakts veikalu kaut kur Liepājas ielas tuvumā! :D
21.08.2014 13:51 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Dzīvoju Rīgā. Patīk šī pilsēta, cilvēku kņada (kaut arī tā to grūti nosaukt), mašīnu trokšņi, veikali, satiksme apvienojumā ar parkiem un citām zaļajām zonām ir tieši tādās devās, kāda man vajadzīga. Rīga ir mana pilsēta un, kaut arī mierīgi spēju iztēloties savu dzīvi citās pilsētās, dzīvi lielākā vai mazākā mērā gribu arī turpmāk saistīt ar Rīgu.Taču ir arī citas pilsētas, kuras esmu iemīļojusi. Ļoti patīk arī Sigulda savas dabas un skaisto skatu dēļ. Tie tiešām ir ko vērti. Sigulda ir vieta, kur mīt mana sirds, pat nezinu, kādēļ, bet turp vienmēr burtiski raujos un jūtos kā mājās. Patīk Kuldīga, pilnīgi sajūtu to īpašo auru, kas tajā pilsētā valda- maza, jauka pilsētiņa. Sirdij tuva arī Ventspils, patīk jūras tuvuma gaiss, mazliet gan pabružājusies salīdzinot ar, piemēram 10-15 gadu senu pagātni, kad šī pilsēta tiešām izcēlās ar savu skaistumu un sakārtotību (tagad jau nav slikti, vienkārši nav vairs TĀ!), toties patīk osta, piejūras parks, pludmale. Jauka pilsēta, kur atpūsties.
21.08.2014 13:54 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Lottie -lēta dzīvokļu īre? Cik zinu no savas un savu draugu pieredzes - atrast normālu 1 istabas dzīvokli par saprātīgu cenu Kuldīgā ir neiespējamā misija :D
Vēl pie mīnusiem - nav mums izklaides vietas,normālai atpūtai. Klondaiku par šādu vietu nenosauksi.
Ar darbu ir čābīgi, bet es atradu, nevaru sūdzēties.
21.08.2014 13:55 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Zakjis* biji Latgales braucienā, kā izdevās? kādi iespaidi?

Es no Latgales laukiem caur Rīgu, pavadot tur krietnu laiciņu, esmu nonākusi Kurzemē. Dažreiz man šķiet, ka es uz kaut kādām ārzemēm esmu pārcelusies tieši cilvēku un viņu izturēšanās dēļ. Tagad atklāju, cik ļoti manī ir iesēdušās tradīcijas, priekšstati. Visiem būtu jāpadzīvo vairākās vietās, lai gūtu pieredzi un novērtētu pašreizējo dzīves vietu. Kopumā - Rīgā jādzīvo, kamēr jauns un traks :D Kad sāk domāt par ģimeni, var lūkoties citā virzienā, kur infrastruktūras dēļ būs vienkāršāk vairākus bērnus izskolot.
21.08.2014 13:56 |
 
Reitings 97
Reģ: 18.08.2014
Var atrast mierīgi dzīvokļus par saprātīgu cenu, ja trāpi istajā vietā, īstajā laikā! Pārītis draugu lokā īrēja trīsistabu dzīvokli Vējiņa rajonā par 80ls mēnesī+kom. :)

Piekrītu, ka atpūsties tiešām nav kur, bet par spīti tam dzirdu, ka Kuldīga katru weekendu neguļ! :D
21.08.2014 13:59 |
 
Reitings 43
Reģ: 10.03.2014
Dzīvoju Ventspilī. Un, protams, labākā, tāpēc, ka PILS :D

+ Nav pārāk lielas kņadas.
- Salīdzinoši maz pasākumu.
+ Salīdzinoši ar lielākām pilsētām, kaut vai Rīgu, varu teikt, ka Ventspils ir sakopta.
- Arī te ir vairāki bīstami rajoni, dzērāji, narkomani. ( kur gan to nav? :O )
+ Dzimtā pilsēta :D
+ Zaļumballes gan ir superīgas :D
+ Ūdens tuvums.
- Rupjās maxima pārdevējas
21.08.2014 14:05 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jolly_Angie biju vienas dienas fiksajā darīšanu braucienā. Manis plānotais atpūtas brauciens būs septembra sākumā. Tagad tik tā pa ceļam nočekoju, kas un kā un mazliet pakoriģēju maršrutu. Spetembrī jau padalīšos ar atsauksmēm vairāk. :)
21.08.2014 14:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits