Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekss par naudu.

 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Sveikas, meitenes.
Sērfoju internetā, uzgāju rakstus par vieglprātīgām meitenēm, kuras ir gatavas dēļ naudas uz visu. Pēdējā laikā esmu dzirdējusi diezgan interesantu informāciju par šo tēmu.
Vēlējos uzzināt Jūsu domas par to. Cik tālu Jūs ietu dēļ naudas?
P.S.- atvainojos, ja ir bijis līdzīgs raksts.
21.08.2014 00:13 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Die Kleine Hexe, jā, tā esmu es, kā sapratu, Tev skauž? Nu neko, nepārdzīvo tik ļoti, gan jau naudas daudz, iztaisīsi plastisko, medicīna mūsdienās dara brīnumus, tikai smadzenes Tev gan nevar implantēt :) Un nav man Maximas krāvējs, ne arī kas tamlīdzīgs. Ja arī būtu, tagad tām visām sievietēm, kam vīrieši krāvēji, būtu jānokaunas? Viņi vismaz godīgi nopelna savu minimālo, maksā nodokļus un tev neko neprasa.
Augstākā izglītība nosaka zināmu kompetences līmeni, kurā ietilpst arī pareizrakstība, jo neviens sevi cienošs pasniedzējs nepieņems diplomdarbu, pat referātu ar gramatikas kļūdām. Ja pat nospļauties, pareizrakstības prasmēm viņas vecumā jābūt kā prasmei ēst vai staigāt. Un tai no Kubas latviešu valoda tiešām ir dzimtā.
Man liekas, ka tieši visas tās Kubietes un raganas norāda, kā citiem dzīvot, kā strādāt, kad dzemdēt un kad audzināt bērnus. Vai savādāk caurām dienām tupētu kaut kādā forumā.
Au, sāpīgi aizskāru vienas otras mazspēju :)
25.08.2014 09:56 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
wow..
P.S. Ja bildee taa esi Tu, tad nebriinos, ka neko labaaku par Maximas kraaveeju vai veel kaadu aakstu ar slikti apmaksaatu darbu, neesi vareejusi atrast. Bet tas ir saprotams, daudz jaastraadaa, laika prieksh sevis nav...

Bērnudārza cienīgs komentārs/līmenis...
25.08.2014 10:12 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kas man skauzh? Sieviete ar lieko svaru, ne visai skaistu seju un nepiemeerotu matu sakaartojumu? Turklaat spiesta straadaat pusotru slodzi ar paaris beeneljiem, tas nu gan buutu iemesls skaust. Ja man buutu nepiecieshama kaada plastiskaa operaacija, tad noteikti to buutu uztaisiijusi jau gadus 10 atpakalj, bet maate daba un smukie vecaaki man ir devushi tikai visu to labaako, taa ka naudu vienmeer esmu vareejusi ieguldiit citaas lietaas, pasaakumos ...

Cukurvaaverei:
Ja daamiite ar zemiem ienaakumiem, viireli, kursh nespeej nodroshinaat gjimeni, un ne visai pievilciigu aareejo izskatu uzskata, ka vinjas dziives modelis ir vienaiigais pareizais (patiesiibaa neko labaaku nespeej sasniegt), turklaat maaca citus - pareizrakstiiba, beernu esamiiba/neesamiiba, kopdziive ar normaalu viirieti - skrieshana mekleet bagaatu veci, vieniigaa lasaamaa literatuura - sievieshu zhurnaali, vieniigaa iespeejamaa nodarbe nestraadaajot - kafija un draudzenes...
Tad es uzskatu, ka man tikpat trulai buutnei ir tiesiibas atbildeet tikpat truli. Tikpat truli es atbildu ar trolljiem un citaam dumjaam buutneem.
25.08.2014 11:20 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Bet tur tak vispār ar lupu jāpēta, lai seju saskatītu :D Frizūra, jūrā peldoties, nē, nevaru, un liekais svars vēl :D Ja vēl to visu varētu saskatīt! A davaj, skaistule, ieliec savu īsto bildi, lielīties mēs te visi ar savu skaistumu varam! :D Tagad domā, ka nakti negulēšu, ja viena padumja ... forumā ko uzraksta? Nesagaidīsi! Ir pietiekami daudz cilvēku, kam patīk mans izskats. Ja tev nepatīk, ar lupu pētot - tak tava problēma, ne manējā! :D
Jo prātiņa tev nav ne par 5 santīmiem: 1) Apsmiet melnā darba darītājus. Tak tu savos mēslos ieaugtu, ja tie melnā darba darītāji tev nenodrošinātu servisu, 2) Perfekti zin, cik otram makā naudas (starp citu, slikts tonis, kā redzams, audzināšana 0), un strādāšana + Maximas zemākā līmeņa personāls + zemi ienākumi, 3) Izvēlēties sev ,,vīreļus", jo automātiski visiem ir veči vai vīreļi, 4) Izdarīt secinājumus par darbu, ģimeni, vīru, ienākumiem. Pašu galveno taču aizmirsi - man ir 5 govis, kuras slaucu!
P.s. šodien mēs darbā (3 sievietes) par tevi skaļi pasmējāmies, tāpat kā par Kubieti. Meitenes darbā brīnījās, kāpēc es vispār te diskutēju. Varu uzrakstīt, ko teica par jūsu prāta spējām, bet lai nu paliek :) Visām sievietēm augstākā.
25.08.2014 14:22 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
DieKleineHexe
Tad es uzskatu, ka man tikpat trulai buutnei ir tiesiibas atbildeet tikpat truli.

,,Tikpat trulai būtnei" - kā tu pati?
25.08.2014 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!