Sekss par naudu.

 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Sveikas, meitenes.
Sērfoju internetā, uzgāju rakstus par vieglprātīgām meitenēm, kuras ir gatavas dēļ naudas uz visu. Pēdējā laikā esmu dzirdējusi diezgan interesantu informāciju par šo tēmu.
Vēlējos uzzināt Jūsu domas par to. Cik tālu Jūs ietu dēļ naudas?
P.S.- atvainojos, ja ir bijis līdzīgs raksts.
21.08.2014 00:13 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Iveta, tu esi traka. Ja neesi ievērojusi, tad šis ir COSMO!!! Šeit pārsvarā apgrozās jaunas meitenes, kurām vēl visa dzīve priekšā. Pametīs viens naudas maiss - nāks nākamais un esot kopā ar šiem "miljonāriem", kuri Latvijā ir retums, arī var daudz ko paspēt apgūt un iemācīties!
Tiešām liekas, ka šī ņemšanās ap mājsaimniecēm ir vienkārši viena liela skaudība. Izdomās tak nez kādus briesmu stāstus, lai tikai appliecinātu sev, ka ir forši, ka strādāju. Neviens jau nesaka, ka nav forši. Strādājiet, baudiet dzīvi. Tikai nesakiet, ka darat to labāk kā citas. :-P


Starpcitu applausi tev par tavu augsto izglītību, Ivetiņ, malacis tu esi! Žēl, ka uz izlaidumu neuzaicināji, lai mēs varētu notraukt kādu asariņu par to, ka nekad nebūsim tik gudras un nodrošinātas cik tu! :)
23.08.2014 18:04 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Sveiki visām vēlreiz, vajadzēja atrauties no foruma. Redzu, ka mans komentārs ir aizķēris vienu otru ļoti sāpīgā vietā. Vēlreiz atvainojos, ka pierakstīju nepareizi ,,Discovery" - steidzos, bērns mazs jāsaģērbj, jābrauc. Bet ja pat tā, skolā mācījos vācu valodu - tāpēc manas pašmācības ceļā iegūtās angļu valodas pamatprasmes ir tīri ciešamas. Toties perfekti protu krievu valodu.
Dažas meitenes lasīt tiešām neprot, jo manos pieminētajos mājsaimnieču gadījumos sista un krāpta ir tikai viena, otrai tīri normāla dzīve trīsstāvu mājā ar tieslietu sistēmā strādājošu vīru. Un - ne viena, ne otra nav no ,,lētā gala". Tiešām ticat, ka ļoti bagāti vīrieši nepazemo savas sievietes? :D
Kubiete un Cormeum - nu lieliski, ka jums nekustamie īpašumi, vīrieši, kas skatās acīs utt. - prieks par jums, ja tas tā, to, ko rakstāt, nevaru ne apstiprināt, ne noliegt, jo nepazīstu personīgi, bet internets pacieš visu :) Tāpat kā vācu Mazās Raganiņas spēja lasīt 8 valodās un ārzemju universitātes. Pieņemsim, ka noticēju :) Tikai - ko tad tik sistemātiski darāt kaut kādā Cosmo forumā, lapelē, kā izsakāties? Kur apgrozās visādas ,,darba ķēves", kas nu noteikti skauž? :D
23.08.2014 20:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ak jel.. īsāku palagu nevarētu lūdzu. Man tiesām slinkums lasīt visu.

Tiešām ticat, ka ļoti bagāti vīrieši nepazemo savas sievietes?


Lidz šējienei tiku un sapratu ka atkal sviestu tu drukā. Zini "pareizā" un turīgās ģimenēs iekšienē vīri pat sit savas sievas, pat tās kas augstos amatos. Tad nu ameriku zin atklāji:D
23.08.2014 20:15 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Frivolous, piekrītu, tā robeža ir ļoti slidena, un būtu jābūt pašsaprotami, ka vīrietis uzņemas rūpes par sievieti, bet liekas, te ir robežu un pozīciju jautājums - cik lielā mērā vīrietis sievieti uzskata par ,,savu"? Iespējams, vīrietim un sievietei par attiecībām un to robežām ir atšķirīgi priekšstati.
23.08.2014 20:15 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
vīrietim un sievietei par attiecībām un to robežām ir atšķirīgi priekšstati.
Tev tas tyāš varbūt ir, bet kur pāris kopā ir 15 it gadus un precēti tas ir pilnīgi kas cits. Atkal kaut ko nes galīgi garām.
23.08.2014 20:17 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Kaa arii tas, ka normaala viiriesha sastapshana un kopdziive ar vinju - Tev ir "skrieshana mekleet bagaatu veci", noraada uz Tavu neapmierinaatiibu ar dziivi un skaudiibu, ka ir sievietes, kuras nav darba zirgi.
_
Kur es to rakstīju? :) Man ir normāls vīrs, draudzenēm ir normāli vīri - neviena no viņām nedzinās pēc maka biezuma, un neviena neskauž ,,tos tur no žurnāliem".
Ak jā, ,,Bīstamās mājsaimnieces" arī neskatos, vispār neskatos seriālus, un amerikāņu (tiešām neesmu kompetenta seriālu izcelsmes valstīs, jo neinteresējos) seriāli izteikti riebjas.
23.08.2014 20:20 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Pīķa Dāma, Tev ir bērni, vai ne? :) Nu redzi, Tava mājsaimnieces pozīcija ir attaisnojama, un gan jau nav mūžīga, ja mazākais ies skolā, noteikti kaut ko darīsi. Tas ir mazliet no citas operas.
23.08.2014 20:22 |
 
Reitings 86
Reģ: 21.08.2014
Iveta
+10000000
Mums šeit palikt nesaprastiem :D

Visas šejienes kuces iztelojās sevi par nez kādām sabiedrības dāmām :D un pasaulē svarīgākajām personām :D Viņu vīri ideāli pilnība uztur viņas un dod neierobežoti naudu viņu izklaidei :D Kā arī neviena kosmiete pat nepieļauj domu ka viņas varētu vecis nomainīt pret jaunāku modeli :D
Protams visi, kas šeit uzrakstīs un atgādinās viņam to ka viņas ir sūdi un no kādas sūdu bedres cēlušās :D tiks aprieti :D

Vēl trakāk ir ar tām kosmo ārzemniecēm šejienes :D Kas ārzemju standartus attiecina uz Latviju, šausminas un nevar noticēt, ka kāda pelna 300euro :D Kā arī pamanās palielīties ar savu pakistāni :D cik viņš pelnoš un nevar iedomāties ja vecis mazāk pelnītu :D

Nesaprotu kāpēc tās ārzemnieces šeit nāk ārzemju forumi ir daudz lielāki un kvalitatīvāki :D bet nē nāk šeit piesmirdināt gaisu un palielīties ar pakistani :D
Laikam jau ārzemju forumos viņas neuzskatītu par krējumu, kādas viņas šeit uztaisās :D

P.S kuces[/b}
23.08.2014 20:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
seriāli izteikti riebjas.
un ļoti slikti!






un ļoti daudzi citi. Ir izcili, un laiks nav iztērēts velti.:D
23.08.2014 20:29 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Jēziņ, mums jauns komisārs cosmo forumā. Tagad meklēs vēl katrai attaisnojumu kāpēc nestrādā. :D
Katrai ir kāds iemesls kāpēc tā tas ir un neviena te nav kliegusi, ka nekad mūžā netaisās strādāt, jo ir precējusies ar miljonāru un viņš viņu pilnībā uzturēs līdz mūža galam.
23.08.2014 20:32 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Sintija-sk, varbūt esmu arī traka, bet es te esmu nesen un varbūt arī nepārzinu visus Cosmo smalkumus, bet gan jau apgūšu :) Ja aizkavēšos.
Tikai nepiekrītu par skaudību - neticēsiet, bet es lepojos ar materiālu neatkarību, kas sasniegta tieši studējot un strādājot - tā ir manējā. Neticiet - man vienalga, nav jau mana problēma. Un tādas ,,darba ķēves" Latvijā ir daudzas. Viņām par to būtu jākaunās? Jeb darbs asociējas tikai ar darbu Maximas kasē?
Tāpat nepiekrītu par izglītību. Ar īpašumiem un 8 augstākajām te lielījās citas.
Tikai kāpēc tomēr ilgstošas mājsaimnieces (tās, kam nav mazi bērni, saimniecība, kaut kāds darbiņš mājās, kas dod peļņu) sabiedrība tomēr īpaši neciena? :)
23.08.2014 20:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tikai kāpēc tomēr ilgstošas mājsaimnieces (tās, kam nav mazi bērni, saimniecība, kaut kāds darbiņš mājās, kas dod peļņu) sabiedrība tomēr īpaši neciena?

Varbūt tie ir noteiktas sabiedrības daļas aizspriedumi, nezināšana..
Ir ļoti daudz erudītu sieviešu, kas sevi realizē citādi.. bez naudas pelnīšanas :) Tavs paziņu loks jau nav visa pasaules sabiedrība :)

Mani arī mulsina šī agresija... mājsaimnieces taču nešausminās un nepārmet to, ka Tu strādā :D Kāpēc tik negatīvi jāizsakās par cita dzīvesstila piekopējām?

Galvenais ir tas, ka abas puses attiecībās jūtas apmierinātas un harmoniskas..
Tiešām ticat, ka ļoti bagāti vīrieši nepazemo savas sievietes?

Un atkal viss tiek vienā maisā stumts! To dara nelīdzsvaroti cilvēki (gan bagāts, gan nabags).. naudas maku iepīt ir lieki!
23.08.2014 20:44 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Bet, Iveta, neviens tev nevar aizliegt lepoties un priecāties! Tu to esi pelnījusi!
Cerams, ka visas cosmo.lv nelaimīgās, neinteresantās mājsaimnieces, kuras cietušas no vardarbības arī gūs spēku no taviem iedvesmojošajiem stāstiem.
23.08.2014 20:56 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Agresija? :) Man liekas, te agresīvs ir kāds cits. Izskatās, ka Ervinam taisnība par sāpīgas vietas aizskaršanu. Savādāk man mierīgi paskaidrotu: nē, tā nav, kā izskatās, esmu mājsaimniece, bet mana dzīve ir piepildīta, jo daru to, to un to.
Cormeum, var realizēt sevi, piekrītu, bet piekrīti, ka mūsdienu pasaulē tomēr ir maz pašrealizācijas iespējas, ja ir hronisks naudas trūkums? Tātad jebkurā gadījumā tām sievietēm ir kāds aizmugurē, kas pelna naudu par sevi un par viņu.
Arī man ir bijusi šī ekskluzīvā iespēja (piedāvājums) būt par mājsaimnieci - jaunākais bērns vēl mazs, mazliet vairāk par gadiņu. Vīrs nebūtu pretī, apgādātu mūs visus - bet tas man nav vajadzīgs. Ir superīgi darīt visādas interesantas lietas, kas nes peļņu, būt cilvēkos, būt neatkarīgai, arī tad, kad bērns bija pavisam mazs, strādāju mājās attālināti, bija nauda, vienmēr, un ir, esmu apritē, mācos jaunas lietas, bet kam es to stāstu? :D
23.08.2014 20:59 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Ir superīgi darīt visādas interesantas lietas, kas nes peļņu, būt cilvēkos, būt neatkarīgai, arī tad, kad bērns bija pavisam mazs, strādāju mājās attālināti, bija nauda, vienmēr, un ir, esmu apritē, mācos jaunas lietas, bet kam es to stāstu?

Stāsti, stāsti. Esmu sajūsmināta un ieintriģēta. Stāsti ko vēl dari.
23.08.2014 21:03 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
jaunākais bērns vēl mazs, mazliet vairāk par gadiņu
Kāpēc dzemde bernu ja pat lidz 3 gadu vecumam nevari pabut ar mazo? Tas ir grūti, bet nu bērni atri aug. Stulba tu esi...


Un jā, vari lielīites tālāk:D Es ar gribu dzirdēt:D
23.08.2014 21:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tātad jebkurā gadījumā tām sievietēm ir kāds aizmugurē, kas pelna naudu par sevi un par viņu.
Bet vai tad tas ir slikti? Cilvēki viens par otru var rūpēties dažādi.. :)
23.08.2014 21:23 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Kubiete, un Tu esi gudra? Gudri cilvēki uzvedas savādāk, arī forumos, un nesauc otru par stulbu tāpēc, ka nesakrīt uzskati.
Ne tev spriest par manu bērnkopības politiku, es paspēju visu, gan ar bērniem būt, gan pastrādāt. Bet dzemdēt jau var tikai tās, kuras kāds uztur, vai ne?
23.08.2014 21:25 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
es paspēju visu, gan ar bērniem būt, gan pastrādāt
23.08.2014 21:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
iveta, kas tev reali nepatik?
23.08.2014 21:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!