Sekss par naudu.

 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Sveikas, meitenes.
Sērfoju internetā, uzgāju rakstus par vieglprātīgām meitenēm, kuras ir gatavas dēļ naudas uz visu. Pēdējā laikā esmu dzirdējusi diezgan interesantu informāciju par šo tēmu.
Vēlējos uzzināt Jūsu domas par to. Cik tālu Jūs ietu dēļ naudas?
P.S.- atvainojos, ja ir bijis līdzīgs raksts.
21.08.2014 00:13 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es jau nezinu no kādas cenu kategorijas var nopirkt tādu foršu kameru.

Četri cipari, ekh. ;(
21.08.2014 13:03 |
 
Reitings 86
Reģ: 21.08.2014
ance pis atpakaļ uz savu wonderlandi :D šeit Latvijā vairākums cilvēki fotogrāfē ar 70 euro lētiem ziepjutraukiem, kāds ir iegādājies budžeta spoguleni (canon, nikon u.c crap)
Neviens šeit nepērk ntos tūkstošus vērtas Leica fotokameras :D (nu vismaz neesmu nevienam tādas redzējis :D )
21.08.2014 13:11 |
 
Reitings 97
Reģ: 18.08.2014
Man vienalga, ko dara citas, bet zinu- pati nepārgulētu par naudu, lai vai kādā situācijā es būtu!
Tās, kuras izmanto vīriešus naudas dēļ ir liekamas vienā maisā ar tām, kuras vienkārši atklāti pārguļ par naudu.
21.08.2014 13:17 |
 
Reitings 86
Reģ: 21.08.2014
Tās, kuras izmanto vīriešus naudas dēļ ir liekamas vienā maisā ar tām, kuras vienkārši atklāti pārguļ par naudu.

+100000000000000000000000000000000000000000000
Pilnība piekrītu.

Būtu es to pateicis mani jau norietu :D
21.08.2014 13:25 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Neviens šeit nepērk ntos tūkstošus vērtas Leica fotokameras (nu vismaz neesmu nevienam tādas redzējis

Tas, ka tu neesi redzējis, mani nepārsteidz - vagās tādas nemētājas. :D
21.08.2014 13:35 |
 
Reitings 86
Reģ: 21.08.2014
ha ha ļoti asparātīgi :D
Bet tas nemaina faktu ka vidusmēra cilvēks ne Latvija ne ārzemes nepērk kameras pa ntajiem tūkstošiem un vienalga kur tu atrodies kartupeļu vagā vai tavā gadījumā kādam naudas maisam uz krāna :D
21.08.2014 13:48 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Bet tas nemaina faktu ka vidusmēra cilvēks ne Latvija ne ārzemes nepērk kameras pa ntajiem tūkstošiem un vienalga kur tu atrodies kartupeļu vagā vai tavā gadījumā kādam naudas maisam uz krāna

Es jau neteicu, ka pērk. :D Bet tie vai tās, kuras sēž kādam uz bieza krāna, nereti nopērk dārgākas kameras un pēc tam automātiskajā režīmā tik knipsē, jo tā ir cool. :D Man, katrā ziņā, ar 500 EUR nepietiktu, lai nopirktu TO kameru, kuru es gribētu, nemaz nerunājot par objektīviem. ;( Un pat ar 800 nepietiktu. ;( Nolādēta sirdsapziņa un ētikas normas - vieglāk ir dzīvot to visu ignorējot. :D
21.08.2014 14:24 |
 
Reitings 106
Reģ: 08.02.2014
Nekad negulētu par naudu, vienalga cik arī piedāvātu!
21.08.2014 15:57 |
 
Reitings 246
Reģ: 19.08.2013
Es nevarētu sev pārkāpt pāri un pārgulēt par naudu, lai arī cik man piedāvātu.
21.08.2014 16:01 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
[Ljoti saapiigs jautaajums Tev par taam uz kakla seedeetaajaam, redzi, Erviin, visi tie viirieshi taas uz kakla seedeetaajas uztur labpraatiigi nevis ar ieroci pie deninjiem. Un seksu var nopirkt pie prostituutaam, ja vajag, turklaat jebkaadu, taatad taas Tavupraat stulbaas un nekam nederiigaas uz kakla seedeetaajas tomeer to viirieti piesaista ar kaut ko citu, iznjemot seksu. Un shaadaas attieciibaas abas puses ir apmierinaatas un gauduliigas teemas necep. Man vienkaarshi nav nekaadu gadsimta probleemu, ko te ieposteet, atshkjiriibaa no jaaklju un alfonsu dzilji nelaimiigajaam draudzeniiteem.
-----------------
Piesaista, ar apziņu, ka ir kāds, kas no viņa atkarīgs, un mazvērtības kompleksu ārstēšana, bet sievietēm - tupums un slinkums kaut ko pašām dzīvē darīt (te nav runa par īslaicīgu ,,uz kakla sēdēšanu", kad bērni mazi vai kāda slimība, frīlanseri vai zemnieku saimniecību saimnieces). Ar to, ka ir kakls, uz kura sēdēt, gan nevajadzētu lepoties, jo nu neviena sieviete nevar piedāvāt kaut ko tik unikālu, kas dotu 100% garantijas, ka viņu nenomainīs ar jaunāku / skaistāku modeli. Kaut vai iemīlēsies kādā gudrākā, ar ko nav kauns cilvēkos iziet, jo cik ilgi ies ar mājsaimnieci, ar ko var parunāt tikai par lupatām un skaistuma saloniem? Man zināmie daži piemēri ir sākuši ar bagātiem vīriešiem, bet tagad dzīvo ar apšaubāmiem večiem, kam ir šāda tāda nauda, vienu sit, atklāti krāpj, bet viņa cieš, jo dārgu mašīnu nopirka (ar laiku gan to mašīnu par parādiem paņēma, bet tas jau cits stāsts). Vēl viena ilgi mētājās, jo nekur neņēma darbā - neko neprot un nav pieredzes. Par to appusējo apmierinātību vispār pasmiešos, tas ir tieši tik ilgi, kamēr abām pusēm viss gludi.
21.08.2014 16:15 |
 
Reitings 150
Reģ: 24.06.2014
Nekad nesakiet nekad :D
21.08.2014 16:16 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Keila, kāpēc tādas galējības? Vai tad Neveiklajai ir tikai viens variants - bomži? Vai nepastāv iespēja, ka Neveiklā ar puisi strādā normālos darbos un lēnām būvē labklājību? Kā daudzi, kas nedzīvo ar turīgiem. Kāpēc viņai būtu jāņem katrs pumpains un vecs, bet bagāts kroplis, lai dzīvotu labi? Un ja bagātajam nauda beigsies, bet pašai 40+ un neko neprot? Jāiet uz ielas?
21.08.2014 16:20 |
 
Reitings 86
Reģ: 21.08.2014
Un ja bagātajam nauda beigsies, bet pašai 40+ un neko neprot? Jāiet uz ielas?

Tādi ir zinami vairāki gadījumi :D
Reāli parasti bagātiem večiem ir savas īpatnības, kā (bābas, spēlu zāles, atkarības) kas nevienu vien itkā veiksmīgu uzņēmēju izputina :D
Ap gadiem 40 (ja sieviete regulāri likusi silikonus u.c) jau vēl var atrast ne tik bagātu meža strādnieku vai celtnieku, kas nodrošinās turpmāku sēdēšanu neko nedarot :D
Bet ap gadiem 60 gan nekas vairāk kā bomāri brīvi nestaiga, bet pensijas visu mūžu nestrādājot nau :D
21.08.2014 17:23 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Es arī zinu keilas personību,tas ir vīrietis,kāds kluss putniņš cosmo vēstuļkastītē man atsūtīja šī puiša profilu :)
21.08.2014 17:29 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Es ļoti atvainojos, bet es vēlos uzzināt Jūsu domas/ pieredzi utt. Nevis lasīt, kurš kura rēķinus apmaksā.
Es saprotu, ka cosmo diskusijas reizēm izveidojas par ''tirgu'', bet vai varētu to visu apspriest diskusijā - Beztēma.?!
21.08.2014 17:57 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Diemzheel, daargaa Iveta, sagraushu Tavas iluuzijas, 90%, kas aizgaudo internetu ir nez kaapeec pamestaas kotleshu cepeejas, ideaalaas sievas, beernu maates. Pamet, protams, arii uz kakla seedeetaajas, bet neviena badaa nenomirst, bet gaudoshanas vietaa atrod citu viirieti, jo ir kopta sieviete nevis nodziits darba zirgs. Savukaart latvieshu cieteejaam, neraugoties, ka vinjaam pashaam ir paaris darbi, kuros skriet, taa ir tragjeedija.

Par to sishanu un kraapshanu vispaar nav ko teikt. Kaa arii par to, ka sievieteem, kas nestraadaa algotu darbu, nav ne izgliitiibas, ne citu intereshu. Zheel, ka Tavaa pazinju lokaa tie standarti tik zemi.
21.08.2014 20:45 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Tev ir statistika, cik % no pamestajām sievietēm ir mājsaimnieces? Tādas nav, tāpēc ka pamet dažādas sievietes, un strādāšana un sevis kopšana viena otru neizslēdz - tieši otrādi, strādājošai sievietei ir nauda, lai sevi koptu neatkarīgi no vīrieša labvēlības. Turpretī vīriešu uzturētām sievietēm pēc pamešanas parasti tādas nav. Īpaši ja nav bijusi precējušies. Vīrieši arī nav muļķi, sastāda laulības līgumus.
Var jau skriet uzreiz nākošo bagāto meklēt, bet kur garantija, ka viņš vēlas sev kādu uzturamo?
,,Ideālas sievas, kotlešu cepējas" visbiežāk ir mājsaimnieces - jo strādājošās bieži neieciklējas uz kotlešu cepšanu.
,,Badā nenomirst" - Latvijā nav vispār dzirdēts, ka kāda būtu badā nomirusi, pat bezpajumtnieces.
Tu spried, ka manā paziņu lokā standarti ir zemi - nē, pārsvarā ir cilvēki ar labu izglītību, ja interesē sīkāk, viena ir paziņas meita ar vidējo, kas apprecējās uzreiz pēc vidusskolas, tad dzīve aizgāja vēl bagātāka vīrieša meklējumos, un atrada ar naudu, bet ar ,,putniem galvā'. Otra - augsti stāvoša cilvēka sieva, ar izglītību, kam tā arī nebija pielietojums - jo mājsaimniece. Tev pašai ir augstākā? Un tagad Tu nestrādā piecus, desmit gadus. Pasaule mainās un zināšanas noveco. Vēlies apgalvot, ka, sēžot mājās, esi lietas kursā par visiem jaunumiem?
21.08.2014 22:30 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.08.2014
Par to sishanu un kraapshanu vispaar nav ko teikt. Kaa arii par to, ka sievieteem, kas nestraadaa algotu darbu, nav ne izgliitiibas, ne citu intereshu. Zheel, ka Tavaa pazinju lokaa tie standarti tik zemi.

Tujau neesi labaka droši ka pašai 9 klašu izglītība :D Un blondīnes cienīgs runas veids :D
22.08.2014 18:52 |
 
Reitings 89
Reģ: 05.04.2014
Tomēr par tiem čaļiem,kas pērk meitenes,es neko labu nedomāju. Manuprāt,pilnīgi neveiksminieki.


kāpēc uzreiz neveiksminieki? Ja cilvēkam ir nauda un var atļauties to, tad kāpēc nē. Man personīgi arī īpaši negribētos čakarēties tur kādā bārā koļīt meiteni, lai ievilktu gultā. Ja ir brīva nauda un varu samaksāt tai kuru gribu un kad gribu, kāpēc man to nedarīt.
Tā ir abpusēja izdevība, meitenei vajag naudu, puisim tikai seksu bez garas "spēlēšanās".
22.08.2014 19:14 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
. Vēlies apgalvot, ka, sēžot mājās, esi lietas kursā par visiem jaunumiem?
Vienkarši pērle. Doma ka viņa sežot maja nelasa žurnālus, neskatas zinas, nelasa zinas interneta, nelasa jaunākās gramatas, neskatas Dicvacery, neiet kursos???????? Pat no majas ārā neiet tā tu domaa?:D
23.08.2014 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!