Amerika

 
Reitings 381
Reģ: 04.08.2014
Tākā nav ko darīt,tad būtu interesanti palasīt.
Kāda gribētu dzīvot Amerikā vai varbūt jau dzīvo - ja jā tad kurā vietā? Patīk ASV / nepatīk? Ja patīk,tad,kas tieši un ja nepatīk,tad,kas tieši nepatīk? :D
Pašai sapnis ir dzīvot Amerikā- Californiaa, bet palasot visādas informācijas par ASV un ka tur arī nemaz tik viegli nevar dzīvot, sāku šaubīties. :D
20.08.2014 23:25 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Queen, es arī tur esmu bijusi uz n-tajiem semināriem. Man teica, ka sponsorus jāmeklē pašam, lielākoties tie esot radi, u.tml. paziņas "caur kontaktiem".
Ja būtu tik viegli atrast, es jau sen gozētos Amerikas saulītē :D

Bet pilnti krūmos (cenšos) nemest, es jau tagad esmu sačekojusi, ka mana topošā universitāte tur sūta apmaiņas braucienos uz 6 mēnešiem ;)
Fingers crossed, ka viss izdosies.
21.08.2014 12:16 |
 
Reitings 51
Reģ: 24.09.2013
Uz Ņujorku ieteiktu braukt rudenī vai pavasarī, vasarā tur ir īsta elle.

Dzīvošana būtībā tur ir lētāka, protams, atkarīgs, kā grib dzīvot. Es nesaprotu, kur tik daudzas rāvušas tās augstās pārtikas cenas, gandrīz viss ir lētāks un pēc ķīmijas negaršo, un es nerunāju par fast food. Apstākļi un nosacījumi kā tur tās vistas, dārzeņi vai augļi ir audzēti ir tādi paši, kā LV, taču cenas ir zemākas. To pastiprina kaut vai degvielas cena, ko dārgāku par ~75 eirocentiem/litrā dargāk neesmu redzējis tagad.

Tā viņu, bieži vien iespējams, formālā laipnība ir daudz patīkamāka nekā latviešu pelēcība un īgnums, un nīgrums.

Ideāli ir tas, ka tur ir daudz dažādu veidu, kā aizpildīt brīvo laiku - sportiskas, izglītojošas un arī izklaides iespējas, gan maksas, gan ļoti daudz bezmaksas, kur LV attiecīgi liela daļa tā vietā izvēlas tikai dzeršanu un sēdēšanu bārā/klubā.
21.08.2014 12:31 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man Amerikā būtu bail no teroristiem un cilvēkiem ar ieročiem.
21.08.2014 12:39 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Noteikti nav sapņu valsts, dažreiz jūtu dziļu riebumu pret viņu iekārtu, bet labprāt apceļotu lielāko daļu štatu. Kādu laiciņu varētu pastudēt, bet nekādā gadījumā palikt ilgtermiņā.
21.08.2014 13:12 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.07.2014
Esmu bijusi Vašingtonā un Bostonā.
Amerika nekad nav bijusi mana sapņu valsts, bet esmu tur bijusi.
Vašingtonā tomēr ļoti patika, varētu tur pat dzīvot.
21.08.2014 13:28 |
 
Reitings 381
Reģ: 04.08.2014
MeiteneZeltene

Nomierinies! Es kaut kur teicu, ka es uz turieni tagad kaut kad pārvākšos vai kaut ko citu ,ka tu tagad man te brūc virsū. Manuprāt tev būtu jāizaug. Es uzrakstīju ,ka būtu interesanti uzzināt par Ameriku,nevis,ka nu es tlit kravāšu čemodānus neko nezinot par ASV un braukšu uz turieni.
21.08.2014 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)