Fuckbuddies? vai -Ardievu!

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Man šobrīd šķiet ir tāda situācija, kad ir divas izvēles, liekas...
Pirmais variants- tīri kopīgam seksam tikties ar puisi un nekam vairāk (jo cilvēks ir parādījis, cik nenosvērts ir, un vai nu melo, vai vienkārši baigi domas un sajūtas mainās viņam, bet seksīgs viņš ir, NENOLIEDZAMI) vai nu otrs variants ir teikt "Atā!" un pilnīgi katram savu ceļu iet!

Kā Tu rīkotos?
20.08.2014 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Bija viena laba grāmata, kā veiksmīgi apprecēties un viens no ieteikumiem bija: ja saprotat, ka ar šo vīrieti nevēlaties saistīt savu dzīvi nopietni, pārtrauciet ar viņu satikties nekavējoties, citiem vārdiem - netērējiet laiku, jo dzīve īsa un šajā laikā, ko pavadi ar nekam nederīgu čali, varbūt būtu satikusi kādu citu vērtīgāku kandidātu. :-)
21.08.2014 11:26 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
abāk vispār dzīvoju bez seksa nekā sekss ar kādu ar kuru man nebūtu nekāda nākotne + pa to laiku var palaist īsto vel garām


Miss Joker, labi teikts, pilnībā piekrītu:)
21.08.2014 11:28 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Nē! Netiktos tikai tāpat seksa dēļ, pārāk sekli.
21.08.2014 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Noteikti teiktu ''attā'', jo pirmais variants man nav pieņemams un tādās attiecībās es neiesaistītos.
21.08.2014 11:34 |
 
Reitings 207
Reģ: 01.03.2014
Noteikt ATĀ!

Es noteikt atšūtu viņu tāpēc,kad ar laiku viņam pieķertos uz aizmirstu kad esmu tikai priekš sex,taisītu scēnas,jo man vajag lai cilvēks man ir 100% nevis 25%.
21.08.2014 11:45 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Teiktu ardievas, ja pati saki, ka nelidzsvarots utt, tad jas zina, kas vinam prata notiek, vel saies kaut kas pa iso un saslegs tevi un iebazis pagraba, fuj..ir gadijies ar tadiem individiem kontakts, nee, paldies!
21.08.2014 11:47 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Uj, tu rakstiji nenosverts...piedosanu :D bet tapat teiktu nee :D
21.08.2014 11:50 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Par tā "īstā" atrašanu, gan es negribētu piekrist. Domāju, ja reiz tam ir lemts ienākt dzīvē, tad ienāks. Principā jau tas cilvēks ,kurš ir tīri gultai nekas nav. Tā kā Tu jau paliec brīva sieviete, atšķirība tikai tāda, ka Tev ir sekss. Bet jebkurā brīdī ja vēlies, vari taču sākt staigāt pa randiņiem, neviens Tev nevar pārmest, ja flirtē ar citiem, iedzer, vai vienalga ko...

Par Martas gadījumu- varbūt problēma ir tieši tā ,ka katru dienu sarakstaties? Domā, ja sarakstes aprobežotos ar "Esi mājās? Varu šovakar pie Tevis piekāpt? " ...varbūt tad uztvertu tomēr visu savādāk un nebūtu tik grūti? :) (Nezinu, es tīri aizdomājos vnk...)

Savās ilūzijās esmu jau tik dziļi iekšā, jo uzskatu viņu par savu nākotni. Iekšēji zinu, ka tā nekad nebūs


Ir tā, ka Tu gribētu mēģināt ko nopietnāku ar viņu, bet zini/baidies, ka viņš negribēs?
21.08.2014 11:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par tā "īstā" atrašanu, gan es negribētu piekrist. Domāju, ja reiz tam ir lemts ienākt dzīvē, tad ienāks.
Ja gulta aizņemta.. tad grūtāk citam ienākt :) Manā redzes lokā esošās sievietes vismaz nesastapa savus īstos, kamēr mīcījās ar piegulētājiem.. pārmaiņas viarāk radās, kad atbrīvoja prātu un migu no cita cilvēka :)
21.08.2014 12:05 |
 
Reitings 97
Reģ: 18.08.2014
Viss atkarīgs no tā, ko pati vēlies.
Es, ja godīgi, justos izmantota, ja ar mani tikai pliki pārgulētu un viss, bet tai pat laikā, piemēram, dotos uz randiņiem ar citu. Justos kā lēta, viegli pieejama prece. Bet varbūt tikai iedomājos.
21.08.2014 12:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par tā "īstā" atrašanu, gan es negribētu piekrist. Domāju, ja reiz tam ir lemts ienākt dzīvē, tad ienāks. Principā jau tas cilvēks ,kurš ir tīri gultai nekas nav. Tā kā Tu jau paliec brīva sieviete, atšķirība tikai tāda, ka Tev ir sekss. Bet jebkurā brīdī ja vēlies, vari taču sākt staigāt pa randiņiem, neviens Tev nevar pārmest, ja flirtē ar citiem, iedzer, vai vienalga ko...


Tici man, ja meitene ir pašpārliecināta un bez kompleksiem, nekādas jūtas viņai nav pret šo vīrieti tad viss ticamāk viņa nemaz negribētu būt fuckbuddy attiecībās. Ir gana daudz citi vīrieši apkārt lai nevajadzētu iet un ņemties ar to vienu. Pietam, bieži vien ilgtermiņā šādu brīvo attiecību piekopšana noved pie tā ka viena puse pieķeras un beigās dabū ciest.

Un jā ok īsto neatradīsi varbūt pa to laku kamēr ņemies ar to smuko augumu, bet varbūt gana daudz vienkārši labus vīriešus un dzīves draugus gan var palaist garām.

Ja tik ļoti nevar iztikt ar seksu ka vajag ņemties ar bijušo tā vietā lai atrastu kādu citu, nu tad varbūt jāpadomā par dildo vai vibriķa iegādi.
21.08.2014 12:14 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Es vairāk gribēju par tādu nenopietnu attiecību modeli parunāt... Nevaru pārliecināti teikt, ka tā ir jādara un tad viss strādā un nebūs neviens aizskarts (jo neesmu pārbaudījusi) , bet vai nav tomēr tā ,ka....

Ja reiz ir tāds cilvēks, tad vajadzētu izslēgt ikvakara sarunas utml., domāju, ka kontaktam jābūt pēc iespējas konkrētākam un īsākam. Lai ir skaidrs pašai iekšēji, ka viņš NAV emocionāls atbalsts un līdz ar to nav jāpārdzīvo, kad viņš "pazūd". Svarīgi saprast, ka esi pati par sevi!

+ Svarīgi šķiet būtu, lai nejūties kādā brīdī kā pakaļskrējēja... Ja puisis pats tiešām grib un viņa gribēšana sakrīt ar Tavu - Ok, kur tiekamies? Ja cenšas pierunāt, kaut pati negribi īsti- Lai cenšas! Nepieļaut nekādas šantāžas.

Domājat es aplami runāju? :D Man jau pašai šķiet loģisks plāns. :D
21.08.2014 12:19 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Tici man, ja meitene ir pašpārliecināta un bez kompleksiem, nekādas jūtas viņai nav pret šo vīrieti tad viss ticamāk viņa nemaz negribētu būt fuckbuddy attiecībās.


+1!

Kāpēc velti tērēt laiku un uzmanību kādam, kas guļ vēl ar citām? un tu neko viņam nenozīmē?
Iznieko vien savus nervus, radini sevi pie neveselīgām attiecībām!!!
21.08.2014 12:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
What_You_Want

Jā man ar kādreiz šis likās loģisks plāns, līdz es pieaugu un sapratu ka tā nav.

Reti kad šādās brīvajās attiecībās kādam nerodas sāpes, aizskārumi un emociju izplūdi, it īpaši ja nav citi ar kuriem par visām bēdām runāties. Un jo ilgāk šādas attiecības uztur jo lielāka iespēja ka viens iemīlēsies + arī ir iespēja ka dēļ vēlmes saglabāt šādas ērtās attiecības var palaist tiešām garām tos labos vīriešus un pēc tam sēdēt viena uz sasistas siles ka tavs gūltas biedrs lūk tavu mīlestību ar nepieņem. Reti kad sieviete šādās attiecībās var bez emocijām iesaistīties un neņemt pie sirds ja kādu reizi kas noiet greizi.
21.08.2014 12:27 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Es tā domāju un izdomāju, ka laikam gan nevarētu nodalīt emnocionalo no fiziskā. Par sevi noteikti zinu, ka es tam cilvēkam pieķerotos.

Man vienai draudzenei ir tāds buddy. Un es visu laiku mēģinu viņu izvilkt no tā ārā. Kāpēc? Pirmkārt, manai draudzenei ar šo puisi ir bijusas attiecības, kas diezgan smagi, pazemojosi un riebīgi no šī puisa puses tika izbeigtas. Otrkārt, kad atsākās viņu ņemšanās pa gultu mana draudzene gaidīja, ka viņi atkal būs kopā, bet protams, ka tas nebija tas, ko puisis vēlās. Treškārt, viņas gadījuma tas ir radījis greizsirdību uz citam meitenēm, kurām ar to puisi iespejams ir kaut kas pa īstam. Ceturtkārt, viņa vairs sevi neciena. Jau nez cik reizes man ir teikusi, ka šī būs (bija) pēdēja reize un pec kada laika atkal dzirdu par nākamo.

Smags un, manuprāt, bezcerīgs gadījums. Kamer viņa pati sevi necienīs, noteikti nekas nemainīsies... :(
21.08.2014 12:29 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.07.2014
Ir tā, ka Tu gribētu mēģināt ko nopietnāku ar viņu, bet zini/baidies, ka viņš negribēs?


Patiesībā manā gadījumā viss ir ļoti sarežģīti, lai šeit pāris teikumos izklāstītu, nepietiks burtu.
21.08.2014 12:35 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ehh... nu labi, neviens jau man neliek braukt un gulēt šodien vai rīt. Laikam vēl neesmu līdz galam pārliecināta. Vajag laiku, lai izlemtu ko īsti tieši pati vēlos.

Bet tāpat, ar interesi uzklausīšu dažādas pieredzes/ ieteikumus :)

....
21.08.2014 12:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ehh... nu labi, neviens jau man neliek braukt un gulēt šodien vai rīt. Laikam vēl neesmu līdz galam pārliecināta. Vajag laiku, lai izlemtu ko īsti tieši pati vēlos.


Parasti jau šādus pasākumus neapspriež :D Ja to dara tad dara nevis mēnesi sēž un prāto vai vajadzētu. Manuprāt tu jau zemapziņā saproti ka īsti pareizi tas nebūtu, bet tā pat prasās to pieredzi lai gan bez viņas dzīvē var mierīgi iztikt.
Un ja ar grib šādas attiecības tad labāk tās veidot ar jauniem cilvēkiem, nevis ar tādiem ar kuriem esi iepriekš bijusi attiecībās, jo agri vai vēlu vecās emocijas un sāpes nāks atpakaļ.
21.08.2014 12:51 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
What_You_Want

Viņš ir brīvs vai aizņemts? To vismaz kārtīgi zini?
21.08.2014 12:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
What_You_Want, man radies iespaids, ka Tu jau esi izlēmusi, ko vēlies darīt :) Neviens jau tāpat Tevi neapturēs :D
21.08.2014 12:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits