Tragjiski

 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Juus buutu kopaa ar cilveeku, kursh neko negrib dariit? Tikai peec darba maajaas, eest un guleet, attaisnojums; daudz darba, esmu noguris, negribu peec tam neko dariit, tu mani nekad nesapratiisi, jo tik daudz nestraadaa, blaa, blaa, blaa. Kad kaut ko ierosinu, tad vienmeer atsaka, un vienu pashu mani arii nekur negrib laist.
01.08.2014 21:49 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
jums visticamak nesaskan. nu nevar sadzivot tusetajs ar miera miku kopa!
03.08.2014 15:53 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Es uzskatu,ka noteicosais faktors kadeel nevelas nekur doties ir - finansialas problemas jums uz doto briidi.Vins iekseji juutas slikti.

Pamegini kadu no variantiem ko meitenes ieteica,pabut majas un taa izbaudiit tuviibu.Ja pat tad nekas nemainaas, tava vieta nebutu ar tadu cilveku kopaa. Bet rodiet kompromisu,centies iejusties arii vina adaa.
03.08.2014 16:35 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
es censtos runāt un situāciju mainīt, uzreiz neskrietu prom.. zinot mani - esmu sabiedrības dvēsele, man vajag būt cilvēkos, pārlieku liela sēdēšana mājās mani smacē, bet tajā pat laikā es saprotu tos, kuriem to vajag, jo agrāk arī tāda biju, tāpēc atbalstu vispirms to, ka jāizrunā šī problēma, jārod risinājumi.. jāiziet uz kompromisu! :)
mani turēt mājās varētu sanākt tikai varbūt kaut kur piesienot, tāpēc es vienmēr noteikti piedāvātu savas idejas un ja tās noraidītu noguruma dēļ, dotos ar citu kompāniju un miers.. tikai tad man būs miers :D to, ka mani nelaiž un pats neiet, neciestu nekādā ziņā!
04.08.2014 00:55 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
es uzreiz pamestu tādu kura sūktu no manīm miljonus, pirktu pa manu naudu sev gucci somiņas un vēl pārmestu ka esmu noguris no darba, jo es smagi strādāju #rich_life#seksigi#maukas#cosmosonesapras#meribella_taisa_labu_minetu.
04.08.2014 01:23 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Kristiān, neizprotama Tev tā izpratne. Kā teica domās iepriekš visam jābūt līdzsvarā, vari pelnīt miljonus, bet tas nenozīmēs, ka būsi laimīgs un faktiski dzīvi nodzīvojis labāk par citiem.

Autorei varu pateikt, ka, ja vīrietis tiešām tuvs, tad tiešām jādomā, kas ir problēmas būtība. Vīrieši ir auni un gorilas, reizēm jāizrunā un galvenais ko nevajag aizmirst ir atbalsts, gandrīz visiem vajag atbalstu un mīlestību - jo vairāk dosi jo mazāku aunu un gorilu redzēsi, tici man.
04.08.2014 02:12 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Redzi ir cilvēki, kas vēlas mierīgu ģimenes dzīvi, strādāt un dzīvot pieticīgi, nevis traukties pa ballītēm, izklaidēties un ēst restorānos. Mājas sēnes un ballīšu lauvas.
05.08.2014 09:10 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Pareizāk sakot viņš nevis nevar, bet negrib.
Ja gribētu tad atrastos gan enerģija, gan vēlēšanās. Neticās ka viņš darbā ar rokām pārkrauj vagonus, no kā varētu būt milzīgs nogurums. Ja tas ir prāta darbs, tad arī prāta atpūta nenozīmē gulēt uz dīvāna pie TV vai datora.
Vajadzētu jau saprast ka attiecības nenozīmē darbs/paēst/gulēt, bet arī laiks otram. Ja otrs tiek nodrošināts materiāli, tad tas vēl nenozīmē ka ar to pietiek.
05.08.2014 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Mēs abi tagad strādājam kā zirgi. Puisis manis dēļ paņēma vēl virsstundas darbā, lai varētu pa ceļam mani savākt, braukt mājās kopā. Laika ir ļoti maz un tāpēc katrs brīvais brītiņš mums ir zelta vērtē. Vēl vakar runājām, ka nekādā gadījumā nedrīkstam iesēdēties - jāiet kaut pastaigāties pēc darba.
Es pēc dabas arī esmu vienpate, man patīk veltīt laiku tikai sev, gulēt gultā un daudz lasīt, bet ir jāprot iedalīt laiks arī otram. Tas ir viens no neapejamiem faktiem attiecībās - ir jārēķinās ar otru cilvēku.
Ja viņš tomēr uzstāj, ka grib sēdēt mājās - nu, lai sēž. Visur viņu tāpat līdzi neaizvilksi un arī mājās esot, var izdomāt, kā jauki pavadīt laiku. Vari iet pati arī kaut kur un izklaidēties, katram ir tiesības izbaudīt savu brīvo laiku, kā iegribas. Ja viņš to nespēj, pats vainīgs.
05.08.2014 10:16 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Kad mana draudzene ir nogurusi, tad es zobiņus sakožu un mēģinu izdabāt un uzlabot noskaņojumu, sasmīdināt, jo zinu iemeslu, kāpēc tas tā.

Viens no dārgākajiem cilvēkiem uz pasaules, tāpēc es domāju nevis tikai par to ko es gribu, bet ko otra puse grib. Vajag mēģināt ielīst otra ādā un, jā vīrieši smagāk pārdzīvo par finansēm un neveiksmēm kā vairums sieviešu.

Cik Jums gadu? Kāda ir viņa profesija?
05.08.2014 10:32 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Esmu jau kopā, bet atšķirībā no Tevis es eju izklaidēties kopā ar draudzenēm, mammu..pāris reižu gadā viņam sagribas,kaut kur aiziet, bet tā atrod visādas atrunas..un zini ko - tas ,ka viņam būs brīvs laiks ..tas arī nenozīmēs,ka kaut kas mainīsies un gribēs iet..piem.būs atvaļinājums,bet tāpat atradīs atrunas..nebūs vairs par nogurumu,bet būs citas.
es nebūtu kopā ,ja pats nekur neietu un mani nelaistu
05.08.2014 10:33 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
izklaides neaprobežojas vien ar tusiņiem...ir tak tik daudz variantu kā izklaidēties...es neticu,ka puisim nekas neinteresē, nekas nepatīk. vnk iesūnojis. ja nav naudas,tad ir ekonomiskās izklaides..šad tad rīko bezmaksas pasākumus..kaut vai izstādes, koncertus, cosmo var vinnēt bezmaksas kino biļetes..vispār ir visai daudz iespēju izklaidēties bez naudas..kaut vai pagājušo nedēļu bija izklaides pasākums pludmalē ar modesskatēm, koncertiem...varēja mierīgi pasauļoties, paklausīties koncertu, paspēlēt sporta spēles, iedzert augļu kokteiļus utt.
gan jau nav tik traki un var sagrabināt naudu,kaut vai braucienam uz pludmali:D
05.08.2014 10:51 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Buutu jau ideaali, ja draugs saprastu, ka vinjam ir jaamainaas...[/quote
Bet var būt Tev ir jāmainās? Var būt vajag cienīt otru un neuzspiest viņam savas vēlmes un iegribas? Cik viegli pateikt otram:"Tev ir jāmainās", un kāpēc nav spēja pieņemt otru tādu, kāds viņš ir? Pēc pieprasījuma otrs nemainīsies, tāpat nemainīsies, ja pats to nevēlēsies.
Ja nespēj pieņemt otru tādu, kāds viņš ir, bet vēlies viņu izmainīt, tad uzreiz pasaku - Jums tas neizdosies! Vienīgais, ko var darīt, ir saprast, motivēt un iedvesmot otru, palīdzēt un atbalstīt viņu .. Ja darbā ir slikti un mājās arī kļūst slikti, tad labu galu tas neņems.
Vispār es te lasīju, ka veiksme darbā atkarīga no savstarpējām attiecībām mājās .. ja tur viss ir kārtībā, tad darbā arī iet daudz labāk. Tas, protams, galvenā doma bez paskaidrojumiem ..
05.08.2014 12:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits