Dzīvokļa uzkopšana

 
Reitings 1
Reģ: 01.08.2014
Sveiki! Meklēju kādu, kas palīdzētu mājas darbos (regulāri ilgtermiņā).
Darbs reizi nedēļā pa dienu, samaksa 30 eiro par ~4 stundām:
1) Putekļi uz mēbelēm
2) Grīdas uzkopšana - putekļu sūcējs un lamināta mazgāšana
3) Virtuves virsmu un plauktu notīrīšana
4) Vannas istabas izmazgāšana
5) Dvieļu un gultas veļas nomaiņa un netīro ielikšana veļas mašīnā
6) Salikt skapī tīrās drēbes
7) Salikt plauktos izmētātās lietas
8) Iznest miskasti un sašķitotos atkritumus (papīrs / stikls)
9) Salikt traukus mazgājamajā mašīnā

Darbs būtu aptuveni 4 stundām 1 reizi nedēļā (parasti man tik daudz aizņem), kamēr mēs esam darbā. Platība - 70 m2, 2 pieaugušie, bērnu un mājdzīvnieku nav. Mēbeļu (kuras pieput visu laiku) un darāmā nav pārāk daudz, vienkārši esam aizņemti un slinki, bet draugs izmētā mantas pa visurieni :)

Kādeiz varētu vienoties par citām lietām, piemēram, atnest produktus no tuvējā Rimi, varbūt kaut ko izgludināt, utt. par papildus samaksu, varbūt ik pa laikam lielāku tīrīšanu. Dzīvojam pie Rīgas robežas Biķernieku un Juglas ielas krustojumā. Visi tīrīšanas līdzekļi, cimdi utt. būs. Tel. 28984568

Paldies!
01.08.2014 14:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
r laba taktika, kā pārbaudīt uzkopēju - kaut kādā vietā nomest kādu rotaslietu - ja uzkopējs to atradīs un atdos īpašniekam, tad ir uzticams.
Saskatījies -Pie bagātās kundzes:D


01.08.2014 15:53 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Kubiete, nē, neesmu šo filmu redzējusi, ja godīgi :D bet man viena bagāta paziņa gados tā darot :D
01.08.2014 16:02 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
"Pie bagātās kundzes" ir 1969. gada latviešu filma. Tur tas parādīts bija, daža kundzītes to saskatoties ta darot...:D :D :D
01.08.2014 16:03 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Ak jel, meitenes :D
01.08.2014 16:06 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man liekas normāla summa par 4h darbu, pie kam, kā jau te minēja, nebūs jau viss maksimāli aizcūkāts.
Dzīvoklī, kur dzīvoju ziemā, man arī reizi nedēļā nāca mājkalpotāja, grīdas tīrija, veļu mainīja utt. (Apstākļu sakritības dēļ īrēju dzīvokli, kurā viss bija saimnieku - mēbeles, trauki utt). 3x nedēļā nesa svaigus dvieļus, ja vajadzēja biežāk, varēja piezvanīt un atnes.
Tas nenozīmē, ka es pa to nedēļu visu aizcūkāju. Tāpat pati normas robežās visu uzturēju tīru, jo pretīgi taču cūku kūtī dzīvot. Nedomāju, ka cilvēki, kam nepieciešama palīdzība laika trūkuma dēļ, paši visu nedēļu dzīvo miskastē un gaida uzkopšanu. Tādiem apkopējas nāk biežāk.
Viena mana paziņa strādā dzīvokļu uzkopšanas firmā. Ir cilvēki, pie kuriem viņa iet 3-4x nedēļā visu sakopt. Maksā labi, bet darbs arī nav viegls, jo tie, pie kā bieži jāiet, tiešām ir tādi, kas aiz sevis visu pamet cūku kūtī, jo atnāks taču apkopēja un savāks.
01.08.2014 16:11 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
Nu kā tā var.. :D
Cilvēks piedāvā piepelnīties, bet te tiek uztaisīta mega diskusija par to kurš darbs grūts, kurš nē..kā pareizi jādara :D :D
Nē nu jūs dodat!

Tās, kas gribēja pieteikties, ir saņēmušas kādu atbildi no autores?
01.08.2014 16:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits