Raaaaandiņš! :))

 
Reitings 34
Reģ: 01.09.2013
Jaukās dāmas, rosinot patīkamās sajūtas sevī, vēlos, lai Jūs gremdētos atmiņās par Jūsu jaukāko, spilgtāko vai romantiskāko randiņu. :)) Sākšu ar sevi.

Dzīvoju pie jūras. Ar labāko draugu izgājām vēlā vakarā (vasarā) pastaigā gar jūru. Aizstaigājām līdz kāpām un apsēdāmies. Parunājāmies, pasmējāmies. Nu viss no sirds. Viņš teica, ka vajagot aiziet ar "dabas māti" aprunāties un lai nekur nekustos, ka tūlīt būšot atpakaļ. Tā nu nebija vis! 5 minūtes, 10... ka nav, tā nav. Pēkšņi ne no kurienes izpeld cits puisis (attiecības mums nebija, taču abpusējas simpātijas gan). Neko nepaskaidrojot, veda mani atpakaļ pie jūras. Tur... desmitiem svecīšu, šampanietis! Viss kā pienākas. Varu teikt, ka neko tādu nebiju gaidījusi. Nu jau gadi kā garām tam piedzīvojumam, bet šād tad tā aizdomājos, pasmaidu. Cik tomēr jauki, tas viss bija noorganizēts. :)) Arī tagad. Smaidu, smaidu. :)))
01.08.2014 13:52 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tādā gadījumā es vispār neredzu jēgu visiem taviem komentāriem, ja jau viss tavs teiktais ir tavas, acīmredzot , traumatiskās pieredzes secinājumi, nevis dialoga veidošana ar šīs diskusijas dalībniecēm.
01.08.2014 17:17 |
 
Reitings 66
Reģ: 02.04.2014
Elīna - man ar lūdzu, ja var :)
01.08.2014 17:19 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Atgriežamies pie paša sākuma? Es teicu, tās ir manas sajūtas un mans redzējums - par situāciju. Par to, kā man liek justies šādi pārsteigumi un ko es domāju par partneri tādās situācijās. Es nevienā brīdī neteicu, ka tā domāju par kādu šejienieti. Tu šobrīd esi vienīgā, kura pārspīlē un visu... nu, sabiezina.
01.08.2014 17:21 |
 
Reitings 12
Reģ: 21.07.2014
Vispār uz randiņiem neesmu gājusi. :D Elīna, var vēl dabūt izlasīt vēstuli ? :)
01.08.2014 17:23 |
 
Reitings 66
Reģ: 02.04.2014
Ja par tēmu, pati arī neesmu gājusi uz randiņiem. Esmu ar puisi kopā 8. mēnesi, bet tā, kā dzīvojam tuvumā, man labāk patīk vienkārši pastaigāties ilgi, dažreiz uz kādu pasākumu aiziet. Nu labāk baudu divvientulību ar puisi parastā gaisotnē, nevis saspīlētā, jo man kaut kā romantiskās lietiņas kā sveces, rozes un tādi sīkumi, neiet īsti pie sirds. :D

un es laikam skaitos cilvēks ar ļooooti nestabilu psihi :D Ļoti bieži raudu pie filmām
01.08.2014 17:27 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Izlasi diskusijas pieteikumu. Kur kāds tev lūdz dalīties savās domās par kaut kādu situāciju? Cik es redzu, te lūdz dalīties ar labākajiem randiņiem, nevis izteikt savas domas un redzējumu par romantiskiem/neromantiskiem randiņiem.
01.08.2014 17:28 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es padalījos ar savu foršāko randiņu.
Kas attiecas uz viedokļa izteikšanu - nezināju, ka tam ir kādi īpaši ierobežojumi.
01.08.2014 17:32 |
 
Reitings 45
Reģ: 27.07.2014
Pēdējais randiņš bija daļēji veiksmīgs. Es atnācu , viņa nē :D
01.08.2014 17:39 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nav nekādi ierobežojumi, vienkārši ir cilvēki ar takta izjūtu un labais tonis ir diskutēt, neaizvainojot otru. Ja kāda pasaka šeit, ka labākais randiņš bija, piemēram, braucienā ar kvadracikliem, tad nemanīju, ka kāda teiktu, cik tas ir stulbi, banāli un neforši. Bet, ja kāda piemin rozes un vīnu, tad tāda netaktiskā stellaglmr atļausies norādīt, cik tas ir neoriģināli, klišejiski, banāli. Nu, ja tev tas liekas normāli, tā izteikties par citu cilvēku randiņiem, kur kāds ir domājis, veltījis laiku tam visam un no sirds vēlējies iepriecināt savu mīļoto, tad , lai nu tā paliek. Es novērtēju jebkādu vīrieša centību. Vienalga, vai viņš man uztaisa rožu vannu , vai aizved izvizināties ar ūdensslēpēm. Un nekad nenorādītu, ka viens vai otrs randiņš ir bijis neoriģināls vai banāls.
01.08.2014 17:41 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Saprotu Tavu domu, bet tas ir banāli/neorģināli/klišejiski iet pirmajā randiņā uz kino un bildināt meiteni liedagā. :D Katrā ziņā, tam nav nekāda sakara ar orģinalitāti. Bet Tu man joprojām neparādīji to vietu, kurā es teicu, ka Tavs vai kādas citas randiņš tāds ir. Es teicu, ka man klišejiskie randiņi nepatīk. Man. Nevis, ka Tavs randiņš ir briesmīgs un stulbs. :D
01.08.2014 17:46 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Sorry, nav man laiks meklēt, kur tieši tu esi to teikusi. Es labāk došos tūlīt uz savu neoriģinālo piektdienas vakara randiņu ar miļoto, restorānā, sveču gaismā , nevis bezjēdzīgi turpināšu diskutēt ar cilvēkiem , kam nav nekādas takta izjūtas. Par to nestabilo psihi vispār bija ļoti nekorekti no tavas puses, izteikt tādus secinājumus un vērtējumu. Iesaku to apdomāt ;)
01.08.2014 17:54 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Mans ieteikums Tev būtu iemācīties lasīt, pirms otram aizrādīt trūkumus.
01.08.2014 17:55 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tādā gadījumā palasi citu meiteņu komentārus, un apdomā, vai tiešām es viena nepareizi uztvēru tevis teikto, vai arī problēma ir tajā, kā izsakies, jo, es redzēju, ka daudzas minēja tādus tekstus, kā man ir nestabila psihe, jo raudu pie filmām un man gan patīk banālas un salkanas lietas , atsaucoties uz taviem un dažu citu meiteņu nievājošajiem komentāriem.
01.08.2014 17:58 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Palasīju diskusiju un nevarēju noturēties. Kampanella, tu vari likties mierā? Tu tik dedzīgi te visām mēģini pierādīt savu taisnību, ka smieklīgi paliek. Tad Tev, redz, esot bijis superoriģinālākais bildinājums uz planētas "Zeme", tad Tev būs ideālākās kāzas, jums ir ideālākās attiecības, būs visideālākās kāzas etc. Un tagad, izrādās, arī tikai Tavi randiņi ir superkruti, un tās, kurām no tiem šķebina, tās ir bezjūtīgas maitas. Zinu, ka tūlīt brēksi, ka tā vis neteici, bet to tāpat var " nolasīt" . Tā vien liekas, ka to ideālumu tik ļoti bāz acīs, jo ne sūda tik ideāli Tev nav.
Un, kad uzrodas daža laba personālija, kura te parādās TIKAI, lai uzdirstu konkrētām personām, tad Tu esi sajūsmā, ka kāda Tev piekrīt.
Tu absolūti nespēj pieņemt, ka kādam ir savādāk, ka kāda domā savādāk.
01.08.2014 18:02 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
lady pink, parādi, kur tieši es saku, ka man ir ideālas kāzas, ideāla dzīve, ideālas attiecības? Nekur neko tādu neesmu teikusi. Man ilgus gadus ir bijušas daudz un dažādas problēmas gan attiecībās, gan citās dzīves jomās un šogad beidzot man viss ir sakārtojies. Un es tiešām jūtos laimīgāka, kā nekad. Piedod, nezināju, ka šajā forumā jārunā tikai par negatīvo. Es piemēram, pati daudz labāk lasu, ja kāda, uzraksta, cik skaistas attiecības viņai , cik skaista diena, cik laba pašsajūta, es tiešām tad smaidu un priecājos, nevis, lasīt kārtējo diskusiju par šķiršanos , vīriešiem tusētājiem / dzērājiem un citām nebūšanām. Tad man paliek skumīgi, ka pasaualē ir tik daudz sliktā. Un es arī pati baidos no problēmām, kas var mani nākotnē sagaidīt, tāpēc cenšos domāt pozitīvi un arī te uzsveru to labo, kas ar mani notiek.

Par bildinājumu nevienā brīdī neesmu teikusi, ka tas ir bijis ideāls. Rakstīju, ka nebija ne brillliantu gredzens, kas daudzām te ir svarīgākais, ne arī Parīzes eifeļtornis. Par kāzām arī esmu jau minējusi, ka tās nav sapņu kāzas ne budžeta ziņā, ne citu cosmo meitenēm svarīgu aspketu ziņā.

Tāpēc visi tavi secinājumi ir pilnīgi lieki un neatbilst taisnībai ;)
01.08.2014 18:15 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Ak jā, un, ja tu runā par to miquelas komentāru, tad jau noteikti nepamanīji, ka es viņai ar sarkasmu atbildēju , paldies par painformēšanu ;)

Un es neko dedzīgi nevienam neuzspiežu vai neuzstāju, es vienkārši esmu cilvēks, kas māk pastāvēt par sevi un savu viedokli, un neatkāpjos pie pirmajiem citu diskusijas dalībnieču argumentiem, kas ir pretēji manam viedoklim, man vienkārši patīk diskutēt par tēmām, kas man ir saistošas, kā arī uzskatu, ka izsakos pietiekoši taktiski un korekti attiecībā uz citu komentāriem.
01.08.2014 18:23 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Cik es redzu, te lūdz dalīties ar labākajiem randiņiem, nevis izteikt savas domas un redzējumu par romantiskiem/neromantiskiem randiņiem.

Cik es redzu, šis ir publisks forums, te ir paredzēts izteikt domas un savu redzējumu, un tu nebūsi tā, kas to aizliegs. :D

Un nav ko brīnīties, vispirms nosauc pārējās par aukstām (jo mums nepatīk viss banālais bullshits), un tad šokējās, kāpēc dažām ir tāda atbildes reakcija. Es arī esmu ļoti emocionāla, kā redzi. :D

Piekrītu lady_in_pink.
01.08.2014 18:39 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Man šķiet, man ir smaga alerģija pret romantiku kā eksistējošu parādību.

+ :D
01.08.2014 19:01 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man patīk romantika, bet saprāta robežās. Patīk ziedi, patīk pastaigas gar jūru saulrietā, man romantika ir arī, ja mēs abi braucam ar mašīnu vakarā vai naktī, viņš uzlicis vienu roku man uz kājas un īstā dziesma fonā :D Bet nepatīk nekādi pārspīlējumi un bērnišķīguma pazīmes kā lācīši :D
Bet vienreiz draugs mani pārsteidza ar ziediem, pagalms bija pilns svecītēm kas ved uz māju un iekšā viss ar svecītēm, bet ja godīgi.. man kaut kā līdz galam nepatika, jo vienkārši mans vīrietis nav no romantiskajiem un es jutu to, ka tas galīgi nav viņa dabā. Tāpēc tādu romantiku labāk negaidu no viņa.
01.08.2014 19:50 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Kaut gan nē, tik slikti jau arī nebija, ka negaidu :D Tomēr jau viņš centās un rūpējās, nopirka visādus smukus statīvus, kur svecītes salikt.
01.08.2014 19:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!