Raaaaandiņš! :))

 
Reitings 34
Reģ: 01.09.2013
Jaukās dāmas, rosinot patīkamās sajūtas sevī, vēlos, lai Jūs gremdētos atmiņās par Jūsu jaukāko, spilgtāko vai romantiskāko randiņu. :)) Sākšu ar sevi.

Dzīvoju pie jūras. Ar labāko draugu izgājām vēlā vakarā (vasarā) pastaigā gar jūru. Aizstaigājām līdz kāpām un apsēdāmies. Parunājāmies, pasmējāmies. Nu viss no sirds. Viņš teica, ka vajagot aiziet ar "dabas māti" aprunāties un lai nekur nekustos, ka tūlīt būšot atpakaļ. Tā nu nebija vis! 5 minūtes, 10... ka nav, tā nav. Pēkšņi ne no kurienes izpeld cits puisis (attiecības mums nebija, taču abpusējas simpātijas gan). Neko nepaskaidrojot, veda mani atpakaļ pie jūras. Tur... desmitiem svecīšu, šampanietis! Viss kā pienākas. Varu teikt, ka neko tādu nebiju gaidījusi. Nu jau gadi kā garām tam piedzīvojumam, bet šād tad tā aizdomājos, pasmaidu. Cik tomēr jauki, tas viss bija noorganizēts. :)) Arī tagad. Smaidu, smaidu. :)))
01.08.2014 13:52 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Elīn, atsūtīsi man ar? :)
01.08.2014 15:15 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
piparene, man arī patiktu bučoties stundu no vietas, zibens laikā pie koka, nav problēmas :D
01.08.2014 15:20 |
 
Reitings 34
Reģ: 01.09.2013
kampanella - man arī patīk bučoties stundām :D man arī nav poblēmu :D
01.08.2014 15:27 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu man jau patīk tās vannas, sveces un rožlapas, bet no cilvēka, kuram arī tas patīk vai kurš nesamāksloti to visu paveiktu.

Tā kā mans mīļotais ir tālu no romantikas, tad ja sagaidītu sveces un rožlapas no viņa, tad justos neērti un nepatiktu, jo zinātu, ka tas nav pa īstam.

Tā kā vienalga kāda romantika, galvenais, lai no sirds. :)

Bet savs stāsts man nav.
01.08.2014 15:28 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.09.2011
Elīna- es arī vēlētos izlasīt :)
01.08.2014 15:29 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
un tas, ka cilvēkam nepatīk 100 gadus novalkāti banāli pārsteigumi arī nepadara viņu par vēso :D haha. katram vienkārši ir savs uzskats par to, kas ir foršs randiņš.
man patīk visas minētās miļõšanās un čubināšanās, bet ne tik klasiskā veidā. tad labprātāk braucu divatā ar kvadracikliem offroadā un purvā smejoties ēdu līdzpaņemtās tostermaizes :D
01.08.2014 15:30 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
kampanella, ak jel, ja nepatīk klišejiskas romantiskās banālības, cilvēks uzreiz ir auksts, jā, dzelžaina loģika. Man ļoti patīk čubināšanās, mīļošanās, mīļas lietas, citēšu Renē:
man patīk visas minētās miļõšanās un čubināšanās, bet ne tik klasiskā veidā. tad labprātāk braucu divatā ar kvadracikliem offroadā un purvā smejoties ēdu līdzpaņemtās tostermaizes
01.08.2014 15:39 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Meitenes piedodiet, bet vairāk nesūtīšu. :(
01.08.2014 15:42 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Ļoti romantisku randiņu man nav bijis, kaut gan viens varbūt bija, junības gados, bet man toties bija ļooooooooti romantiska iepazīšanās un bildinājums :)
01.08.2014 15:45 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Renē, tu man atgādināji, kā mēs ar vīrieti braucām ar kvadracikliem un viņš iebrauca kokā :D Tur bija tālu no romantikas un lieki piebilst, ka uz šo nodarbi pierunāt viņu vairs nevaru, kaut pašai ļoti patīk.
Acīmredzot katram tā romantika ir savādāka. Es neko romantisku nesaskatu futbola mačā, slidošanā, vai braucienā ar kvadraciklu. Tās visas ir super nodarbes, ko darām regulāri, bet man tas viss nesaistās ar romantiku. Man vajag gan šīs aktivitātes, gan arī sievišķīgas pasēdēšanas, skatīšanos zvaigznēs vai rožu vannu. Tā ir mana tā sievišķīgā puse. Un jā, man patīk, ka man dāvina rozes un sveces man patīk ne tikai tad, ja vīrietis tās nolicis, bet vispār kā tādas sveces man patīk. Un arī vīna vakarus, vienalga, vīrieša vai manis noorganizētus, es dievinu (l)
01.08.2014 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Un jā, man patīk, ka man dāvina rozes un sveces man patīk ne tikai tad, ja vīrietis tās nolicis, bet vispār kā tādas sveces man patīk. Un arī vīna vakarus, vienalga, vīrieša vai manis noorganizētus, es dievinu


man šķiet, ka Tu te sajauc divas lietas kopā...
man arī patīk sveces puķes un vīna vakari, bet tas nav gluži tas salkanais, par ko te tiek diskutēts...
01.08.2014 15:50 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man šitādas salkanības riebjas un besī un vēl tik tēlaini murmulēt, piedod, vnk pēē, reti kad kkur peldu atmiņās, dzīvoju realitātē

Parasti šādi runā meitenes, kas neko tādu nav piedzīvojušas..
man jau ar nepatīk šitās salkanības, tieši, kā Elīna minēja, bet tad, kad piedzīvo tādas lietas, tad domā citādāk
bet nu...nevajag pārspīlēt ar biežumu

Es gan ko līdzīgu esmu piedzīvojusi, bet man tik un tā no romantikas vemt gribas. Sveces, šampanietis un pastaigas saulrietā pie jūras konkrēti uzdzen šermuļus. Vai, nedod Dievs, vēl vanna ar rožu ziedlapiņām un plīša rotaļlieta sirds formā. Ja vēl komplektā ar bimbājošu vīrieti - brrrr!!
01.08.2014 15:51 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es neko romantisku nesaskatu futbola mačā, slidošanā, vai braucienā ar kvadraciklu.


Oi, slidošana gan man šķiet dikti romantiska (l) atceros, ka ar jaunības mīlestību gājām uz halli slidot vakaros, kad praktiski bijām divi vien uz ledus, skanēja romantiska mūzika, disko apgaismojums un mēs rociņās sadevušies, jo es slikti slidoju :D un pēc tam gājām uz kafūzi tēju dzert :)
Nu, kampanella, vai slidošana tiešām nav romantiska? :D
01.08.2014 15:51 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Un vispār par to aukstumu/vēsumu es domāju kopsummā, ka te bieži vien ļoti daudzās diskusijās lielais vairums meiteņu sevi pasniedz par gandrīz vai bezemociju cilvēkiem. Ka nekas nespēj satricināt. Kaut vai noliekot tās meitenes, kurām sāp, ka jāizbeidz attiecības , vai kuras sāpina kādi citi notikumi. Daudzas te ir ļoti nesaprotošas pret emocionāliem cilvēkiem, ja tā var teikt. Vienkārši vajag saprast, ka esam dažādi un man , piemēram, reizēm, pašai nokaitina, ka esmu pārlieku emocionāla, ka pinkšķu pat pie filmām un tagad arī uztraucos, ka kāzās pinkšķēšu, kā mazs bērns. Bet es to nevaru mainīt. Un tāpēc es vienkārši aizstāvu emocionālos cilvēkus vienmēr un visur, jo mums galīgi nav viegli šajā dzīvē starp jums visām, kuras, ( ok, nesauksim par bezemociju cilvēkiem vai vēsajām, bet teiksim mazāk emocionālām ) diezgan nievājoši izsakās par cilvēkiem, kas nespēj nokontrolēt savas emocijas.
01.08.2014 15:58 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
man šķiet, ka Tu te sajauc divas lietas kopā...
man arī patīk sveces puķes un vīna vakari, bet tas nav gluži tas salkanais, par ko te tiek diskutēts...


Ak Dievs, cik aprobežoti. Ja es pēc darba vakarā iededzu sveces, uztaisu vakariņas un nolieku uz galda vīnu, tad tas nav salkani un banāli, bet , ja tieši tāpat izdara vīrietis, sagaidot mani mājās, tad tas ir salkani un banāli :D
01.08.2014 16:01 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
aloe, pierunāji, tava slidošana tiešām izklausās romantiski (l) Manējā bija tāda, ka mēs to uztvērām kā sportu un mēģinājām arvien ātrāk un ātrāk slidot un beigās es biju tik ļoti sasvīdusi un pārgurusi, kā pēc sporta treniņa :D
01.08.2014 16:04 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Romantika ar sevi divatā ir viena lieta. Tas ko Tu dari pēc darba dienas ir stresa noņemšanai. Tas ko dara vīrietis, lai Tevi pārsteigtu ir romantisks pārsteigums. Un, jā - tad tas ir banāli. Personīgi es uzskatu, ja sieviete ir īpaša viņa ir pelnījusi īpašus, sev tīkamus pārsteigumus nevis no drāmām parautas jēlības. :D
01.08.2014 16:04 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
stellaglmr, kārtējā pērle tava. Lūdzu paskaidro, kā tu vari zināt - vai vīrietis taisa man banālu pārsteigumu sagaidot mani pēc darba mājās ar vīnu, svecēm un masāžu, vai arī vienkārši tādā veidā rūpējas par manu labsajūtu un stresa noņemšanu pēc smagas darba dienas taviem vārdiem? :D Un , ja viņš to dara ar pirmo nodomu, tad tas ir banāli, bet, ja ar otro - tad nav? Pati nesaproti, cik gan absurdi tas skan?
01.08.2014 16:10 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Kanpanela, piparene ir prasts lauku skuķis, kuru virs krapj un stellaglmr ir vispār dzīves apbizhots cilveks, kas izliek savu neapmierinatibu par dzīvi visur kur var, tapec strideties te ir bezjedzigi ar viņam.
01.08.2014 16:16 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man šitādas salkanības riebjas un besī un vēl tik tēlaini murmulēt, piedod, vnk pēē, reti kad kkur peldu atmiņās, dzīvoju realitātē

Parasti šādi runā meitenes, kas neko tādu nav piedzīvojušas..

Bet protams :D Ja man puisis uzrīkotu šādu randiņu, es tiešām būtu ļoti vīlusies, jo mani kaitina tik nodrāztas lietas, lai arī esmu romantiķe, patīk mīļoties un tā, bet man tiešām nesagādā prieku, kā te iepriekš rakstīja - 100 gadus novalkāts pārsteigums.
01.08.2014 16:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!