sauļošanās - seja

 
Reitings 153
Reģ: 25.01.2012
meitenes kā labāk saulē iesauļot seju? man viņai kaut kas pēdējā laikā nepatīk un viņa tik pat kā nepieķer sauli. viss jau būtu ok, ja viss ķermenis neiesauļotos un nebūtu brūns, kājas ļoti brūnas, bet seja tam paralēli bāla. esmu tumšais tips, bet seja pēdējā laikā neiedeg, jau kādu laiciņu tā ir. neko kosmētikā neesmu mainījusi, lai tas man nobalinātu visu ādu. vakar pat sen nesatikta paziņa tikko mani ieraugot izteicās uj, ku tev bāla āda salīdzinājumā ar kājām. tonālo nelietoju, tikai pūdera pērlītes. protams, kad sauļojos, tad bez jebkā.
01.08.2014 09:34 |
 
Reitings 153
Reģ: 25.01.2012
kā vienmēr cosmo viss tiek pārprasts :) ar neko biju domājusi, ka kosmētiku notīru, ir aizsargeļļa un aizsarg krēms, abus lietoju uz maiņām. kā kosmētiku lietoju tikai pūdera pērlītes, es nezinu vai ikdienā man tas ko maina, jo viņa ir tik plānā kārtiņā. lieku viņu, jo savādāk vispār izskatās jokaini :(
01.08.2014 09:41 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Kā var sauļot seju bez jebkā? Sevi nemaz nemīli? Sejai obligāti ir jāliek kaut kas aizsargājošs.
01.08.2014 09:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
beach-girl Varbūt kosmētiku kā tādu jāpārtrauc lietot tad ja gribi nosauļoties. Un nez, uzsmērē varbūt kādu mitrinošu krēmiņu kas vairāk pievelk sauli. Grūti teikt, iespējams ka tev vienkārši seja ir izturīga un nepakļaujas saulei.
01.08.2014 09:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits