sauļošanās - seja

 
Reitings 153
Reģ: 25.01.2012
meitenes kā labāk saulē iesauļot seju? man viņai kaut kas pēdējā laikā nepatīk un viņa tik pat kā nepieķer sauli. viss jau būtu ok, ja viss ķermenis neiesauļotos un nebūtu brūns, kājas ļoti brūnas, bet seja tam paralēli bāla. esmu tumšais tips, bet seja pēdējā laikā neiedeg, jau kādu laiciņu tā ir. neko kosmētikā neesmu mainījusi, lai tas man nobalinātu visu ādu. vakar pat sen nesatikta paziņa tikko mani ieraugot izteicās uj, ku tev bāla āda salīdzinājumā ar kājām. tonālo nelietoju, tikai pūdera pērlītes. protams, kad sauļojos, tad bez jebkā.
01.08.2014 09:34 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Es arī esmu tā sauktais "tumšais tips", un šogad dīvainā kārtā/par laimi man, esmu veiksmīgi izvairījusies no saules tik ļoti, ka tik tumša vairs neesmu.

Iesaku, tev mazāk lietot kosmētiku, noskrubēt seju, uzlikt mazāku aizsargkrēmu un doties cepties. Ā un jā, sejai sauļojot būtu vēlams atrasties augstāk kā visam ķermenim. Tad veiksmīgāk nosauļojas(piemēram tajos pludmales atpūtas krēslos, kuros muguru var piepacelt).
01.08.2014 11:00 |
 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
Ja ikdienā lieto seju attīrošos līdzekļus, tad gaišāka sejas āda ir garantēta. Gan jau, ka iesauļojas arī seja, vienkārši uz visa kopējā fona liekas, ka mazāk, jo iespējams, ka jau iepriekš seja ir bijusi kādu toni gaišāka.
01.08.2014 11:38 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
čupakabra zināms tas tavs sikrets, man draudzene ar to vislaik lielās :D

bet zinu baltās ādas cilvēkus, kam saule pat ar visu solāriju neķerās, vienkārši nav lemts :D
01.08.2014 11:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits