Pēc 10 gadiem

 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Kādu jūs iedomājaties savu dzīvi visideālākajā variantā pēc 10 gadiem? Nu, pieņemot, ka katrs sapnis ir piepildāms un nav nekā nereāla jūsu dzīvē?
Kur dzīvojat? Ko esat sasniegušas? Ar ko nodarbojaties?


Es pēc 10 gadiem guļu šūpuļtīklā Francijas piekrastē, tur man ir savs namiņš ar dārzu, kurā aug visādi augļukoki. Esmu uzrakstījusi un izdevusi pāris grāmatas - gan dzeju, gan prozu, gan par savu hobiju-dzīvesveidu. Strādāju, palīdzot cilvēkiem, bet ne algotā darbā - tikai tik, cik pietiek spēka un enerģijas. Cilvēki brauc pie manis mācīties un uz nometnēm - baudīt mieru jūras krastā. Man ir daudz laika lasīt un lēns dzīves ritms.

Varbūt pat man ir kads sīcis vai divi. Varbūt pat ir vīrs, katrā ziņā, ja nav, īpaši uz to neiespringstu, jo labi pašai ar sevi :D

Gleznoju un esmu iemācījusies spēlēt klavieres.

Daudz, daudz ēdu un nekļūstu resna! :D

Nē, vīru tomēr gribās gan - lai var kopīgi pafilozofēt un darīt muļķības.



Kas notiek ar jums ideālajā realitātē pēc 10 gadiem? :)
31.07.2014 11:45 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Pēc 10 gadiem būšu riktīgi daudz izceļojusies, sapratusi, ka LV tomēr ir dikti forši, nobāzēšos kādā privātmājā Rīgā, kurā obligāts nosacījums ir skapis-istaba un lielākā daļa telpu ir baltas. Gaidīšu ierodamies 3. beibiku, paralēli bišku pastrādājot savā biznesiņā, kas man neeenormāli patīk, būšu beigusi vairākus kursus, un brīvi runāšu 5 valodās. Gaidīšu savu ļoti labi pelnošo vīru mājās ar gardām vakariņām un burvīgiem saldajiem, kamēr apkārt skraida bariņš haskiju. (l)

Ja ar to biznesiņu tomēr kaut kas neaizies, tad strādāšu vienīgajā LV uzņēmumā, kam ir šitik skaists birojs, tieši šādā kabinetā - (nu, tur filmā var redzēt tā labāk)
31.07.2014 12:57 |
 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Es vairāk dzīvi uztveru kā sērkociņu..viņš var tā vnk aizšķilt un nodegt ar mazu liesmiņu un var tā ka uzrauj pret kasti un ar spilgtāko no spilgtākajām liesmām..gribu vnk visu!:D mašinu pa 300 000 eiro,tā jau drīzāk būs kā 10 gados,es negrasos te gulēt dzīvē!!!!!!!!!!!Sprints uz uzvaru es savu dzīvi saucu!



UN NE JAU 1NU MAŠĪNU MAN VAJAG PA 300 000 eiro!BET DAUDZ UN KATRU SAVĀ KRĀSĀ!

Es te neesmu piedzimis nēsāt citu drēbes,un ēst banānu mizas un lepoties ar pieticīgu dzīvi.



ES NO 1NA VĀRDA=DĀRGS= Aizdegos tā kā atombumba sprāgtu,mani tik nereāli šis viens vārds besī,tik nereāli tracina,ja man kaut kas liekas DĀRGS tādu stāvokli tas izraisa man! Ja man 300 000 vērta mašīna sāk likties dārga es sāku kliegt,tā ir tikai viena bleķa kaste,ko man te vispār dzīvē darīt? Banānu mizas pēc citiem ēst? Un dzīvoklis man būs MONAKO tas pa 65 miljoni! skaitās pats dārgākais labākais tur,bet man tas nešķiet dārgi,tie ir tikai 65M!Citiem ir miljardi eiro kontos,es neuzskatu ka man zāģu skaidas galvā,ka esmu vājāks intelektā! tieši otrādi daudzā pēc loģikas esmu vēl spēcīgāks un to,jau pierādu.
31.07.2014 12:58 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
standartiņš.
Kāzas, pāris bērnu, sava māja, sarkana Honda tikai man pašai un vismaz vēl viens kaķis, mati līdz dibenam. :D
31.07.2014 13:07 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Cumshot, Tavam domu gājienam nav ne vainas, bet... lai Tu varētu attaisnot savas ambīcijas, pie velna, netērē laiku te, COSMO.
Meitenes ar pieticīgākiem un reālākiem sapņiem to vēl var atļauties, bet Tev jau sen vajadzēja iet TO CEĻU vai vismaz mēģināt jaust, kurš Tevi tur aizvedīs. ;)
:D
31.07.2014 13:10 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Nu tieši šobrīd es gribētu (nu tas tāds reālākais variants):
joprojām dzīvot vienai (bez dzīvesbiedra), gribu vēl vienu bērnu (neprasiet, kā tas iespējams, ja nav vīra :D), iekārtot savu Purvciema divistabnieku tā kā man gribas, strādāt šo pašu darbu, bet par 3 x lielāku algu, īpašumā iegūt apvidus autiņu (tam gan ir tīri praktisks iemesls, ne iegriba kā tāda).
Ja mazliet, mazliet pasapņot, tad gandrīz viss tas pats ar mazām niansēm:
dzīvoklis centrā (4 istabas), dzīvot viena (neprasiet, kāpēc tad vajag 4 istabas - viss jau man ir izdomāts un viss būtu čotka), vēl viens bērns, apvidus autiņš :D strādāt to pašu darbu, bet ar citu priekšnieku, strādat no pirmdienas līdz 4dienai un algu vismaz 5 x lielāku, papildus : atvaļinājumu 3 x gadā pa 4 nedēļām :D
31.07.2014 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Būšu drausmīgi veca, bet noteikti centīšos par to nedomĀT :D
Sava māja kādas pilsētas tuvumā, 2 bērni, vīrs, labs auto, stabils darbs, kurš pašai ļoti patīk. Suns, kaķis un trusis arī būs :) Un maybe baseins :D
31.07.2014 13:12 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Ceru būt joprojām kopā ar tagadējo draugu, labāk tad jau sievas statusā, bet tas man nav primārais. Par bērniem grūti teikt, vai vēlos, bet kādu mājdzīvnieku noteikti. Stabilu, ienesīgu darbu, lai būtu pietiekami daudz naudas ne tikai ikdienas tēriņiem, bet varētu atļauties arī paceļot. Lai ar veselību viss būtu kārtībā. Vispār īstenībā dzīves apstākļi varētu būt arī citādāki nekā minētie, bet galvenais, lai es būtu laimīga :)
31.07.2014 13:14 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man interesē, cik gadi ir tām, kuras raksta, ka pēc 10 gadiem būs drausmīgi vecas - 21 vai 23??? :D

Hmm..vot es pēc 10 gadiem plānošu savu 40 gadu ballīti... āpāc! :D
Ceru, ka būšu precēta.. gan jau viens sīcīts būs. Būšu vinnējusi SuperBingo vai Viking lotto un tikusi pie smuka, plašāka dzīvokļa centrā. :D
Bet vispār - neesmu nekad plānojusi neko pa piecgadēm vai desmitgadēm. Kā būs, tā būs. :)
31.07.2014 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Zakji- man tad būs 35, nu šobrīd man šķiet, ka tas ir diezgan daudz, ja dzīvo līdz 70 gadu vecumam, tad tas jau ir pusmūžs...
31.07.2014 13:18 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Zaķi, man pēc 10 gadiem būs tuvu 40 un man tas liekas jau daudz.
31.07.2014 13:28 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Gribētos, lai pēc 10 gadiem būtu dzimusi visi mani bērni. Ar vīru nosvinēti 10 gadi laulībā. Dzīvotu mēs laukos,iespējams, ka atjaunotu lauku sētu. Tur es iegulditu milzigu darbu perfektam rezultatam. Man tad jau būs pie 40, bet drēbju izmērs tas pats :) lēnām gatavotos kārtējam maratonam,kurus es skriešu dažnedažādas pasaules valstīs. Vasarā es savā lielajā lauku sētā uzņemtu daudz ciemiņu.
31.07.2014 13:32 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Īstenībā 10 gadi neliekas nekas diži tāls.
Man būs savs veikaliņš, kurā, pieņemu, pati vairs tikai ieskriešu, būšu salikusi labus darbiniekus.
2 bērni.
Augstākā izglītība Zviedrijā.
Gan jau joprojām dzīvošos gan SWE, gan LV- noteikti būs pabeigta vasaras māja.
31.07.2014 13:34 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Māja Jūrmalā, melns mercedess, vīrs un trīs suņi. Par bērniem nezinu - šobrīd tuvāko 8-10 gadu laikā noteikti nē. Būtu darbs, kas patiktu, bez problēmām atļautos ceļot visur, kur gribu. Iemācītos ideāli spāņu valodu un spēlēt klavieres.
Bet vispār ideālajā - viss tas pats, tikai savu atrašanās vietu mainītu uz Losandželosu. :D
31.07.2014 13:35 |
 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Pēc 10 gadiem man pēc idejas vajadzētu būt starp pasaules,bagātākajiem cilvēkiem ar miljardu vismaz kontā,sliktākajā gadījumā starp LV miljonāriem/bet mani šis ļoti apkaunotu,ka esmu bijis tik lēns un nevarīgs..neticu tam,ka tik maz spējīgs esmu/ Citus variantus ,neizskatu,jo redzēju raidījumu vienu,ka cilvēkam galvā tomēr ir 20 miljardi savienojumu es ticu,ka cilvēks kā tāds ir spējīgs uz vislielāko!


Un naudu man vajag daudz,vienkārši kaudzes un kaudzes ,jo man asinīs no dzimšanas,ka dzīve ir lielākie svētki un šeit nauda vienkārši jādedzina,jāsvin dzīvi:)es pēc naudas dzenos vienīgi ar mēŗki nodedzināt viņu uztaisīt vēl lielākus svētkus,kādi tie man ir šobrīd!:D


Jo,es jau esmu te viesis,svētku ceļojumā izlaists uz zemes nosvinēt savu eksistenci:D
31.07.2014 13:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja jau sapnis, tad sapnis, vispār nemaz ne tik nereāls.

Pēc 10 gadiem man ir plašs dzīvoklis Teikā vai māja kaut kur Rīgas nomalēs - Berģi, Langstiņi, Baltezers...
Joprojām esmu kopā ar to pašu vīrieti, ar ko tagad. Varbūt jau precējusies, taču kāzas nav būtiskas.
Bērns, kaķis, ja māja, arī suns.
Man pašai savs uzņēmums, tajā pašā jomā, kur darbojos tagad. Neliels, taču gana labi pelnošs. Vīrietim savs uzņēmums, iespējams, lielāks un pazīstamāks par manu, taču pilnīgi citā jomā.
Auto? Volvo vai Mercedes. Stabili auto, ērti un eleganti.
Droši vien pāris reizes gadā kaut kur aizceļot, lai gan es vairāk esmu tāds mājas cilvēks...
31.07.2014 14:32 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Savs dzīvoklītis Rīgas nomalē, būtu apprecējusies ar savu vīrieti, būtu mums viens kopīgs bērns pa šiem gadiem sastrādāts. Labi apmaksāts darbs. Laba veselība gan man, gan bērniem un vīram.
Arī vīram būtu normāls darbs.
31.07.2014 14:37 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.07.2014
Pēc 10 gadiem es varētu būt izdevusi savus dzejas krājumus. :)
31.07.2014 14:39 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man būtu savs salons. Sapnis- kāzu salons ar kleitām, frizieriem, vizāžistu, kosmetologu. Ļoti pieprasīts. Pati visu vadu un vēl strādāju par kosmetologu.
Esmu precēta, mums ir meitiņa un puisītis.
Man ir šiks dzīvoklis, divas mašīnas (viena liela, otra maza). Pa māju skraida mazais vācu špics un smuks pūkains kaķis. Katru gadu atvaļinājumā ar ģimeni aizbraucam uz kādu eksotiskāku valsti.
31.07.2014 14:41 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
...pēc 10 gadiem es gribētu būt mierā ar sevi. Beidzot būtu iemīlējusi sevi tādu kāda esmu un esmu visu skaisto sevī attīstījusi un izkopusi, esmu pašpārliecināta un pietiekami drosmīga, lai darītu lietas, kas palīdzētu gan man, gan manai ģimenei.
Beidzot esmu atradusi darbu savā arodā, vel vairāk, esmu izveidojusi savu uzņēmumu.
Esmu laimīgi precējusies ar lielisku vīrieti, kuru tiešām apbrīnoju katru dienu.
Esmu iemācījusies spēlēt klavieres, brīvajā laikā piedalos deju sacensībās, jo tā ir mana lielākā kaislība. Dziedu un komponēju melodijas, un spēju atrast laiku arī gleznošanai.
Man ir liela māja, skaistā vietā pie ūdens (ezers, upe, jūra...vienalga), visu pamazām iekārtojam paši, kārtīgi izplānojot un vienkārši visu procesu izbaudot. Ir skaists dārzs, kur mamma mierīgi šupojas šupuļkrēslā un lasa grāmatu, bez stresa un kreņķiem. Nostāk no mājas bērnu laukumiņā spēlējas mani māsas un brāļa bērni, bet turpat blakus zālīte spēlējās mans pirmais mazulis un lielie bērni viņu mīļi pieskata. Pie ezara mums ir skaista un romantiska vietiņa dārza lapenei, kur visi mīļie sēž, smejas un vienkārši izbauda idilli piemājas dārzā. Nav skumju, nav kreņķu, nav uztraukumu... visi ir laimīgi.
31.07.2014 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Maaja Baltezeraa, maaja Francijas dienvidos (bet nevis Nicas pusee pie snobiem, driizaak kaut kur pie okeaana - Hossegor), dziivoklis Vecriigaa. Iespeeja dziivot abaas valstiis. Nu taa, ka piemeeram 3 meeneshus jaastraadaa Latvijaa, tad atkal 3 meeneshus Francijaa. Tad arii atvaljinaajumaa vareeshu braukt, kur gribu, nevis kaa tagad - kaa ir atvaljinaajums, taa uz Latviju, nav nemaz laika aizbraukt paceljot kur citur. Ceru, ka buushu pakaapusies darbaa diezgan augstu, lai nebuuu jaadomaa par naudu. Joprojaam buushu kopaa ar draugu, un mums buus 2 beerni, 2 sunji un 2 kakji :D american dream haha
31.07.2014 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits