Nu kas tie par vīriešiem

 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Kā man besī ārā vīrieši, kas grib visu konkretizēt. Kāpēc nevar vienkārši pats pieņemt lēmumu un pasniegt to sievietei. Un sieviete būs ar to laimīga. Sieviete vienkārši dos mājienu, bet vīrietim pašam tālāk ir jādomā.

Piemēram, sieviete saka - nopērc man kaut ko garšīgu.
Tūlīt seko - ko tieši?
Kaut ko, kas man garšo.
Ko tieši?
Redzot izmisumu vīrieša sejā, seko - labi, saldējumu.
Vīrietim ar to nepietiek. Viņš aiziet uz veikalu un no tā zvana - kādu saldējumu?
Ak jel - domā sieviete...
Nu kādu?
Šokolādes.
Bet te ri dažādi šokolādes saldējumu, tāds, tāds un tāds.
Viss, nepērc neko!

Nu bāc, ja man viss ir jānosauc līdz detaļai, tad es pati arī tikpat labi varu aiziet uz veikalu un nopirkt to ekselences šokolādes saldējumu ar šokolādes gabaliņiem. Bet es jau gribu, lai vīrietis mani iepriecina.

Vai arī ja saku - iepriecini mani šovakar.
Tad, vīrieti, ņem savās rokās lēmumu un izdomā, kā iepriecināt. Nevis izprašņā sievieti - ko tu vēlies, kā tieši, cikos un kur. Nu tak pārsteiguma moments ir nulle.

Jums arī šādi notiek?
31.07.2014 08:32 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Cik labi,ka es neesmu lesbiete,juus tak te dalja neesat normaalas.

(t)
31.07.2014 17:14 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tu pārspīlē. un, ja nu tavs dzīvesvbiedrs tev būtu nopircis bulciņas, bet tu alktu pēc saldējuma?Atkal būtu pārdomas par tēmu - viņš nesaprot, ko es vēlos un pajautāt arī nejēdz :D Es arī bieži vien noprasu konkrētāk vīram, ko garšīgu viņš vēlas.
31.07.2014 17:36 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Nu bāc, ja man viss ir jānosauc līdz detaļai, tad es pati arī tikpat labi varu aiziet uz veikalu un nopirkt to ekselences šokolādes saldējumu ar šokolādes gabaliņiem. Bet es jau gribu, lai vīrietis mani iepriecina.

Nu bet reku ir risinaajums- ej un peerc pati!
Baigais paarsteigums- "Miilais, ej uz veikalu, nopeerc man kaut ko. Gribu paarsteigumu! " :D

Vai nu saki konkreeti, ko gribi, vai gaidi, kad pats paarsteigs!
31.07.2014 18:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits