Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par dzīvokļu izīrētājiem

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ir gadījušies pavisam sviestaini izīrētāji?
Izdomāju paskatīties citas iespējas ,kur dzīvot..
Nesaprotu,kur cilvēki varbūt tik aizdomu pilni. Tāda nopratināšana,ka vnk atgrūž .kāda nozīme ,kur strādāju? Tad vēl tā visa runa- daudz krāpnieku, sievietes ir no mafijas, ka tik apkrāpt..Izīrētājs pēta dr.lv profilus un lielākas ,ka tur tā ,it kā viltus profils un sūdzas,ka neliek profila bildes,kurās redz skaidri seju..,Ievāc informāciju,kur kas mācās un apšauba vai patiešām tur mācās..Protams,ka cilvēks dzīvo Rīgā, pierīgā ,tad ākstās un nemaz negrib citur pārvākties...
Bļāviens .Tu tak esi izīrētājs..kāda gan Tev daļa par otra privāto dzīvi, kāpēc jāspiego un jāievāc informācija? kam tas viss????dzīvokli arī uzreiz nerāda..jāiet runāties neitrālā teritorijā.

Baigi bezsakarīgi iznāca. vnk tik negatīvās emocijas šis zvans man iedeva,ka vnk nožēloju,ka šim cilvēkam uzrakstīju.
30.07.2014 13:40 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nav gadījušies, jo nav bijusi vajadzība īrēt...bet esmu redzējusi sludinājumus ar tekstiem "izīrēju istabu jaunai pilngadīgai studentei" un tamlīdzīgus tekstus
30.07.2014 13:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
pat ielu nevar atklāt ,kur atrodas dzīvoklis
par otru grib visu zināt, bet pat adresi nevar pateikt...maz vai jāiet uz randiņu jādzer kafija kopā,lai pēc tam varbūt redzētu dzīvokli:D
30.07.2014 13:46 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man tā nav bijis :) Bet, kad pirms 100 gadiem meklējām īrējamo dzīvokli, tad bija viena saimniece, kas baigi sūdzējās par iepriekšējo īrnieci, ka tā esot atnākusi dzīvot viena, bet tad atrada vīrieti, piedzemdēja 3 bērnus. Kāda man gar to daļa? Tad vēl sūdzējās, ka salauzuši viņai tosterim kājiņu (es tik aizvēsturisku tosteri savā mūžā neesmu redzējusi). Beigās pateicām paldies un fiksi tinamies prom un rēcām.
30.07.2014 13:46 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Pāris gadus atpakaļ viens paziņa bija izīrējis savu māju, kad īrnieki gāja prom, atstāja aiz sevis šausmīgu haosu un nekārtību. Turklāt, sienas bija visas noķēpātas ar flomīšiem.

Pati, kad 2 gadus atpakaļ, meklēju dzīvokli, ss.lv atradu sev tīkamu, sazinājos ar īpašnieku un, kā izrādās, arī tas dzīvoklis atradās pavisam kur citur, nevis tur, kur bija norādīts sludinājumā.

Tā jau ir, ka mūsdienās cilvēki ir ļoti piesardzīgi un negriv kuru katru laist savā dzīvoklī vai mājā. Personīgi es, ja man būtu dzīvoklis, ko izīrēt, laikam, laistu iekšā tikai un vienīgi pazīstamus/zināmus cilvēkus.
30.07.2014 13:51 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tas arī sūdzējās,ka meitene atnākusi kopā ar.it kā radinieku skatīties dzīvokli. tas noteikti nav radinieks, bet gan piegulētājs. kāda Tev daļa vai viena vai ar puisi un kas tas puisis skaitās meitenei?
30.07.2014 13:51 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tas ir starpnieks...viņam nemaz tas dzīvoklis nepieder .vismaz tā sapratu
30.07.2014 13:52 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ar tādu pārāk lielu piesardzību neko neatradīs....cilvēkus var vnk aizbiedēt. Tāda spiegošana ,cilvēku analīzēšana neliekas normāla. ja cilvēks ir noskaņojies piekasīties, atrast negatīvo,tad tā arī būs...un es otram arī nevēlos stāstīt visu savu dzīvi.
30.07.2014 13:55 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu tik paranoiska uzvedība kā autore aprakstīja, ir bik sick.. Bet profilu čekošana soc. tīklos mani nepārsteidz - ja to dara darba devēji, kādēļ gan cilvēks, kurš Tev uztic savu īpašumu, to nevarētu darīt? Manuprāt, diezgan saprotami..
30.07.2014 13:56 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Pēc visām tām šausmām, ko tikai īrnieki nav sadarījuši, es saprotu tādu piesardzību. Protams, tas var būt kaitinoši un tā, bet padomā - ja savu dzīvokli izīrētu - būtu vienalga, kāds cilvēks tur dzīvos?
A mums vispār viena saimniece bija policiste - par mums varēja uzzināt visu, ko vien vēlas. :D Pieļauju, ka arī uzzināja. :D Tagadējie gan tādi feini, neko nepārbauda, nekontrolē.
30.07.2014 13:56 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Protams, ka tam, kas izīrē savu dzīvokli, ir svarīgi KAM viņš to izīrē. Kad mēs izīrējām savu dzīvokli, tad arī skatījāmies kādus cilvēkus laižam iekšā. Vienam pārītim uz sejas rakstīts, ka kodēji un dzer regulāri. Nu kāda man uzticība tādiem? Taisīs ballītes tādas, ka tā iemaksātā drošības nauda būs nieks salīdzinājumā ar nodarītajiem postījumiem. Cik nav dzirdēts, ka dzīvokli atdod kriminālā paskatā- noplēstām tapetēm, izdedzinātiem cigarešu caurumiem grīdā utt.
Par tavu gadījumu- kur tu atradi info par to cilvēku, ar ko tiecies? Ļoti jocīga situācija, jo ja meklē ss.lv vai tamlidzīgās vietās, adrese vienmēr ir. Uzmanies, lai nav krāpnieki un nekādā gadījumā naudu nevienam nemaksā pirms īres līguma parakstīšanas (un dzīvokļa apskates loģiski).
Pašiem kad ar draugu braucām skatīties dzīvokli, piedomājām, lai izskatāmies zolīdi un nevienam nerastos jautājumi par mūsu maksātspēju. Mums arī nekādus jautājumus neuzdeva.
Tev ieteikums- saprast, ka izīrētājam ir svarīgi zināt, ko viņš ielaiž savā dzīvoklī, bet neļaut pārkāpt privātuma robežu (kā te jau minēja par vientuļu pilngadīgu studenti). Tev nav jāatbild uz jautājumiem, uz kuriem negribi atbildēt.
30.07.2014 13:58 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Bet nu, kā saka - katram savi putni galvā. Arī dīvainu cilvēku netrūkst. :)
30.07.2014 13:59 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Tas arī sūdzējās,ka meitene atnākusi kopā ar.it kā radinieku skatīties dzīvokli. tas noteikti nav radinieks, bet gan piegulētājs. kāda Tev daļa vai viena vai ar puisi un kas tas puisis skaitās meitenei?

Jo droši vien uztraucās, ka dzīvos divatā. Citi izīrētāji īres līgumā norāda, ka nedrīkst turēt mājdzīvniekus, kur nu vēl, ka otrs cilvēks nāk dzīvot, ja runāts, ka īrnieks viens. Protams, ja nāk divatā dzīvokli skatities, pirmais, kas nāk prāta ir, ka dzīvos abi tai dzīvoklī.
30.07.2014 14:02 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, lai cik labs dzīvoklis nebūtu, ja jūti, ka izīrētājs ir tāds ar putniem nedaudz, tad labāk kratīties laikus vaļā un meklēt citus variantus. īpaši ar tādām "gādīgām" saimniecēm var gadīties, ka pēc tam vaļā netiksi, kad šī nāks savu dzīvokli apskatīt ik pa pārdienām un kontrolēs katru sīkumu. Tā kā, esi vien priecīga, ka tagad zini, kāds tavs izīrētājs ir, nevis tad, kad tev sāks prasīt, kas ar tevi guļ un kāpēc elektrības rēķins tik liels - visādi stāsti no paziņām ir dzirdēti.
30.07.2014 14:06 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
dr.lv piem. nav minēta iela.
var tak pateikt aptuveno atrašanās vietu neviss konkrētu adresi. man piem. nav vēlme ķērnāt laiku un iet vnk runāties un pēc tam varbūt tikt apskatīt dzīvokli. kāpēc nevar uzreiz parādīt un reizē paprasīt,kas par otru interesē.
kas negatīvi noskaņots, aizdomīgi-tam viss šķitīs aizdomīgs..es piem. dēļ tā vien neietu satikties,ka negribu vnk atbildēt uz n-tajiem privātajiem jautājumiem...vēl konkrētu adresi paprasīs, tad vēl piezvanīs un paprasīs uz darbu vai es tur strādāju:D ,lai pārliecinātos,ka patiešām tur strādāju:D varbūt, es nemaz negribu,lai darbā zin,ka es pārvācos...protams,ka es pārspīlēju:D ,bet ar tādiem aizdomīgajiem jau nebūtu brīnums,ka tā notiktu
30.07.2014 14:07 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Tas ir privātīpašums,es piemēram,nezinu kā rīkotos es,ja izīrētu kādam.Es gribētu redzēt cilvēku un aprunāties,lai būtu vismaz kaut kāds priekšstats par cilvēku.Par tiem soc.mēdījiem utt,nezinu vai tik tālu.Iespējams,ka ir bijusi slikta pieredze ar citiem īrniekiem.
30.07.2014 14:08 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Runājot par "uzreiz parādīt"..Ne visi īpašnieki grib rādīt privātīpašumu,tīri drošības apsvērumu dēļ,jo arī ne vienmēr visi "skatītāji" ir nopietni un nāk ar nolūku kaut ko īrēt.
30.07.2014 14:10 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Atcerējos, ka bijusi klasesbiedrene stāstīja, ka īreja dzīvokli ar draugu. Viss forši, taču katru sestdienu īpašniece nāca "pārbaudīt vai viss kārtībā". Taisīja ap 8 no rīta durvis vaļā ar savu atslēgu un visu izstaigāja. :D
30.07.2014 14:11 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Tava situācija ir aizdomīga, pirmo reizi ko tādu dzirdu. Bet ja saki, ka tas ir tikai starpnieks, tad iemesls, kāpēc nesaka adresi ir, lai pati neaizej pa tiešo pie saimniekiem, jo tad viņš nedabūs savu komisiju. Bet starpniekam ir mērķis pēc iespējas ātrāk noslēgt ti īres līgumu un viņam pilnīgi vienalga, ar ko tu tur dzīvosi, kur strādā utt. Tā kā es domāju, ka tur noteikti kaut kas nav tīrs. Es meklētu tādās vietās, kur var redzēt adresi.
30.07.2014 14:11 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Piem.kad es gāju ar puisi skatīties istabu kopā ,tad nemaz nedomāju kopā dzīvot,jo nemaz negribējās vēl kopdzīvi...vnk nebiju no Rīgas un vieglāk bija ,ka puisis aizved uz konkrētu adresi ar mašīnu nekā pašai maldīties un meklēt. pie reizes uzzināt arī otra viedokli par dzīvokli. protams,ka var rasties tādas asociācijas,bet tas varbūt arī maldīgi.
30.07.2014 14:11 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
domājat,ka es pārspīlēju? vnk nav gadījies tik aizdomu pilns izīrētājs:D un tas,ka sāk runāt,ka daudzas meitenes ir no mafijas..tā arī nesapratu,ko viņš ar to domā. prasīju,bet normālu atbildi nedabūju:D
30.07.2014 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits