beidzot izdomāju, kādu telefonu pirkšu

 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Ko jūs sakāt par šo telefonu? Vai būs labs? Paldies jau iepriekš, un atvainojos, ka atkal uzbāžos ar telefoniem :D
30.07.2014 11:34 |
 
Reitings 165
Reģ: 01.07.2014
es iesaku sony, laikam vairāk no tiem xperia modeļiem. bija man un vēl vairāk apmierināta nevarēju būt. radījās jā mazi gļuki vai kā, bet nebija tā lai būtu gatava mest telefonu pret sienu. bija tieši xperia J. ļoti patika dizains. tajā laikā cena arī ļoti uzpūsta bija, tagad lētāks varētu būt. tagad izskatot, un meklējot sev jaunu telefonu, pieturēšos pie sony xperia modeļiem, visiem kam man apkārt ir nav lielu vilšanos. tieši xperia SP liekas lielisks variants, toties ir vairāk kā 100 eur. iesaku paskatīties savu izvēlēto telefona modeli youtubā, tur daudzi tie review stāsta un interesanti un gudri. labu un gundrus padomus vari paklausīties.
30.07.2014 13:36 |
 
Reitings 165
Reģ: 01.07.2014
plus man agrāk arī bija LG. nu vairak noteikti nepirkšu. bija patīkams, sākumā. kāgu pusgadu ļoti ideali strādāja un tad sākās pakāpeniski gļukot, ka beigas bija neizturams.
30.07.2014 13:37 |
 
Reitings 434
Reģ: 19.06.2014
Dvīne -manuprāt, agri vai vēlu par whatsappu ir jāmaksā, vismaz man rādās, ka būs jāmaksā šī gada gada decembrī, bet jāmaksā 75 centi uz gadu.
un man arī ir lg, nekas negļuko
30.07.2014 13:40 |
 
Reitings 3606
Reģ: 06.05.2014
Tā nav laimes spēle, ka LG pusi izlaiduši brāķus, bet pusi labus telefonus. Es arī pārgāju uz LG, atkal varu teikt, ka nekad mūžā Samsung neņemšu, jo gan man, gan paziņām sākās problēmas ar lādēšanu. Daudzi iesaka iPhone, bet tad atkal ir daudzi, kuri ir pret to. Tā būs ar visām firmām - vieniem patiks, otriem nē. Derētu atcerēties, ka visi telefoni, kuri ir no lētā gala, nav domāti mūžīgai lietošanai. Jāpriecājas, ka izvelk gadu bez problēmām. Ieteiktu vienkārši atrast telefonu, kas pēc skata un parametriem patīk, un riskēt ar tā iegādi.
30.07.2014 14:15 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Kamera 3,5 pixeļi ir ļoti slikta?
30.07.2014 14:15 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.06.2014
Pašai ir Nokia 520, sakot godīgi, esmu laimīga - kritis, slīcināts un vēl iet!
WhatsApp ir par brīvu nogājis vairāk nekā gadu.
Jā, ir bijis, ka pāris reizes telefons uz sekundēm 10 nokarās, bet tad atiet un viss atkal ir super.
Par tām maksas aplikācijām - nu nav jau gluži tā, ka tās, kuram androidam ir par maksu, windows phoniem nav! Dažreiz tikai jaunākās aplikācijas, priekš windows phone tiek izveidotas vēlāk nekā android versijās. :)
30.07.2014 14:18 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kamera 3,5 pixeļi ir ļoti slikta?

Viduvēja. Kaut kas, kas mūsdienās skaitās normāls, skaties no 5mp.
3,5 būs šāda kvalitāte (atvero bildi jaunā lapā redzēsi pilna izmēra attēlu, nav nekas izcils):
30.07.2014 14:19 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Alexxa, paldies. Pašlaik sliecos uz Nokia Lumina 520 vai LG, kuru jau no sākuma gribēju.
30.07.2014 14:20 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es esmu Sony fane. Jau no pašiem, pašiem pirmssākumiem.
Ja runājam par cenu - tad arī SE vidū var atrast sakarīgu telefonu par pieņemamu cenu.
30.07.2014 14:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Dvīne, tie ir ļoti dažādi telefoni.
LG būs intuitīvi vieglāk lietojams, Android sistēma principā tāda ir uztaisīta. Nokia pluss man šķita baterijas laiks, lai gan LG ir Power Save opcija, kas arī paildzina baterijas darbības laiku.
No tiem abiem es beigās paliku pie LG un esmu apmierināta. Elementāri sajuta rokā turot ir patīkamāka. Bet tas ir subjektīvi.
Diezgan labi palīdz telefona vienkārša pačamdīšana rokā pirms pirkšanas. Es parasti izvēlos evelatus veikalus - liela telefonu izvēle, var visu ko izčamdīt. Vienkārši paspēlēties, paskatīties, kā ir. To vardarīt arī jebkurā jebkura operatora veikalā. Tajos būs gan demo telefoni, kas izlikti apskatei, gan pārdevējiem var palūgt, lai parāda no plauktiem. Operatoru veikali, salīdzinājumā ar kaut vai RD electronics, telefonu izpētei ir labāki, jo :
1) Viņiem ir lielāka telefonu izvēle uz vietas - var apskatīties tādus modeļus, kas nav ienākuši prātā skatoties internetā.
2) Pārdevēji ir zinošāki - viņiem tā ir ikdiena. RD tēlo viszinīšus (esmu bijusi dažādās filiālēs, diemžēl visur tas tā ir), taču reāli bieži runā muļķības - kā tantes tirgū - slavēs visu, lai tikai Tu pirktu. Laikam tāda ir uzņēmuma politika, nezinu.
3) Pārdevēji nav tik uzmācīgi, kā elektropreču veikalos. Viņi ir pieraduši, ka Tu stundu vari pētīt telefonus un beigās pateikt, ka vēl padomāsi.
4) Salonos var uzprasīt, izvēloties divus telefonu modeļus, kurus cilvēki vairāk pērk un kurus vairāk nes uz remontu. Es tā parasti prasu. Salīdzinoši pateiks, kurš ir labāks, kurš ne tik ļoti.
5) Pārdevēji paši mēdz pastāstīt visādus knifiņus par telefoniem, ko Tev neienāktu prātā pajautāt.

Sava operatora veikalā uzreiz vari pajautāt, kādu tarifu plānu internetam Tev ar šādu telefonu vajadzēs. Piemēram Bitei (mans operators) ir atsevišķas cenas uz dažādām aplikācijām (Waze bez maksas arī lietošanā - nav jāmaksā par patērēto internetu lietojot šo aplikāciju, Rīgas satiksme bez maksas, Facebook par 1€ uz mēnesi un lieto cik gribi utt). Vai šādi piedāvājumi ir citiem operaoriem, neesmu pētījusi. To Tev uz vietas izstāstīs.

Kad esi savākusies pilnu informāciju par to, kas ir kas, aizej kādā kafeinīcā, apsēdies, apdomā. Nepērc uzreiz. Paskaties netā, vai no interneta veikaliem nebūs lētāk (RD veikals nav no lētākajiem), palasi atsauksmes, kā kur ar garantijām. No operatoru veikaliem, lētākie telefoni būs Tele2, taču tāpat dārgāk nekā internetā.

Ja Tev ir nepieciešams telefons primāri zvaniem, sms, whatsapp un instagram, ekrāna dēļ tomēr star LG un Nokia iesaku izvēlēties LG - ērtāk un tā neķēpājas. Ja izlemsi par labu Nokia, rēķinies, ka konkrētajam modelim būs mazā sim karte. To uzreiz pie sava operatora nokārto. Bitei tas ir bezmaksas pakalpojums, Tele2 agrāk bija maksas, tagad nezinu. Par to, kāda izmēra sim karte nepieciešama konkrētajam telefona modelim, iesaku painteresēties uz vietas veikalā, citādi būs kā man ar to Lumnia - aizbraucu priecīga mājās un saprotu, ka telefonu līdz rītam varu turēt plauktā, jo parastā sim karte tur neder.

Viennozīmīgi apjautājies, kā ar garantijām, ja nepērc pie operatoriem. Operatoriem jebkuram būs divi gadi, taču elektronikas veikalos var būt savādāk (Neesmu pārbaudījusi, saka jau, ka patērētāji tagad uzstādījuši noteikumu, ka jebkuram telefonam garantija ir kā minimums 2 gadi, taču vai tā ir, nezinu). Samsung produkcijai agrak bija 3 gadu garantija. Bet Samsungus jau kādu laiku neesmu pirkusi, ir bijuši īslaicīgā lietošanā.
30.07.2014 14:41 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
O, paldies, Alexxa. Ja es pērku LG, es uzreiz varu likt savu esošo sim karti iekšā?
30.07.2014 14:46 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Alexxa - superīgs minka (l)
30.07.2014 14:46 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Labais rūdis :D
30.07.2014 14:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Dvīne, LG jā - ir parastā SIM. Liec iekšā un lieto :)

Ko es vēl aizmirsu pateikt - skatoties telefonu operatora salonā, rēķinies, ka cenas internetā būs kā minimus 20€ zemākas, tāpēc vari izpētīt arī tos telefonus, kas uz vietas maksā vairāk.


Arielle, paldies :)
30.07.2014 14:51 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Nu jā, Alexxxa te baigi dod vaļā, bet tomēr forši, ka zin ko un kā pirkt..

Es ar savu LG pirmkārt pamatīgi iegrābos, tas vēl bija tad kad nebija tie optimus, bet P700, cena bija 115ls, es nedomājot paņēmu pirmo, jo uz rokas bija kaut kādi 130ls, ar pārdevēju nekonsultējos u.tt, sākumā viss bija baigi forši, tad sapratu, ka aplikācijas telefons nevelk, patstāvīgi visu laiku karās u.tm.l,

Pirku telefonu jūnijā, rudenī viņš jau maksāja 70 ls, tad gan es baigi sagruzījos un vispār otrajā nedēļā gribēju nest atpakaļ, taču nesanāca laika, būtu samainījsi pret kaut kādu samsungu, nu lūk tā, otrreiz laikam stipri pārdomāšu pirms pirkšu, bet tā kā telefonu māku lietot, tad izskats joprojām nevainojams, bez jebkādām plēvēm telefonam joprojām ir ekrāns bez švīkām un viss ir labi.
30.07.2014 14:58 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Un tagad arī pret samsungu nemainītu, jo katram ir tas samsungs, apnikuši vnk
30.07.2014 14:59 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Elīna, P700 ir parastais L7. Jeb Tu domāji šo sēriju?

Tie bija murgainākie telefoni, kādus LG spēja radīt. Tiešām lēti, bet savai kvalitātei tik un tā par dārgu. Toties LG reputāciju samaitāja ne pa jokam. Daudzi, atceroties šos te, uz LG skatās šķībi. Man pašai tāds bija, toreiz arī lamājos, ka LG nekad vairs nepirkšu.

Samsungiem ir labi telefoni un ir arī mēsli. Tā ir visiem ražotājiem. Taču S sērija ir laba. No tiem tuvākais ekonomiskajai klasei, kas vēl nav arhaisks ir S3 mini. Dvīne, iesi uz veikalu, pačamdi arī šo - arī jauka mantiņa. Man gan vizuāli nepatīk, taču tas jau ir gaumes jautājums.
30.07.2014 15:09 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
pēc tuvinieku un darugu atsauksmēm es nekad nepirktu LG telefonu, visiem kā vienam ir bijušas problēmas.

+++

Es esmu Sony fane. Jau no pašiem, pašiem pirmssākumiem.
Ja runājam par cenu - tad arī SE vidū var atrast sakarīgu telefonu par pieņemamu cenu.

+++
30.07.2014 15:34 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Runājot par visiem Nexus'iem. Tie ir google's ražojumi. Viņi sadarbojas ar dažādām kompānijām, kuras viņu produktiem veido korpusu (tas, ko tu tausti), bet visas sistēmas un iekšas (tas, ko tu redzi) ir googles taisīts. Tāpēc pēc šī modeļa nevar spriest īsti par LG. ;) Taču jā, googles ražojumi arī ir sulīgi gabaliņi. Viņiem ir kaut kāds, kur dzelžus ir taisījis Asus un Samsungs ir taisījis Nexus 10 tableti. Kura pēc parametriem ir diezgan augstā rangā, bet par tīri sapratīgu summu, salīdzinot ar citiem Samsung ražojumiem, kurus arī ''iekšā'' ir veidojis pats uzņēmums. :)
30.07.2014 18:10 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
Man ir LG P700, nu nemūžam vairs nepirkšu LG, rīt iešu 4to!!!! reizi nest uz remontu. Rakstīšu iesniegumu, lai dod jaunu, ja būs iespējams ņemšu citas firmas telefonu.
30.07.2014 18:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)