Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trakās diētas- Pavisam atklāti

 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Čau! :)
Lielākā daļa meiteņu, sieviešu, arī vīriešu vēlas būt tievāki, ļoti mazs procents sabiedrības ir apmierināts ar savu augumu. Sabiedrība mūsdienās ir ieaudzinājusi ļoti kritiski vērtēt sevi tīri fiziski no vizuālā aspekta. Šāds spiediens var radīt ļoti negatīvas sekas gan fiziski, gan emocionāli, sevišķi, ja šim spiedienam pakļaujas gados ļoti jaunas būtnes, tomēr ir brīži, kad diēta ir nepieciešama tieši, lai uzlabotu veselības stāvokli, pašsajūtu. Šī diskusija nav domāta, lai nosodītu.
Gribēju jautāt, lai padalāties ar savu pieredzi- vienalga veiksmīga vai neveiksmīga. Tas ir atbildat uz šiem jautājumiem:
1) Vai tu esi ievērojusi speciālu diētu/režīmu/mainījusi ēšanas paradumus ar mērķi notievēt?;
2) Kāda ir trakākā, drastiskākā diēta, kādu esi ievērojusi?;
3) Kādas bija sajūtas, uzsākot šo diētu/diētas laikā/pēc diētas (gan fiziski, gan emocionāli)?;
4) Vai jūs bijāt kāda vai kaut kā pamudinātas uzsākt tievēšanu? Piemēram, paziņas, fotogrāfijas u.tml.
5) Iedomājieties, ka pie jums pienāk aptuveni 13 gadus veca meitene, kurai ir normāls augums, taču ar sievišķīgām formām (tomēr bez liekā svara), un jautā - kā lai notievēju? Ko jūs atbildētu?

Ļoti priecāšos par atklātām, godīgām atbildēm bez naida. Diskusiju veidoju ar mērķi apzināties un likt aizdomāties par esošo situāciju, par to, kā skaistuma standarti izkonkurē veselīguma nozīmi.
29.07.2014 17:37 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Neesmu ievērojusi nekad kādu konkrētu diētu, bet esmu ar ēdiena palīdzību mēģinājusi notievēt - vienmēr izdodas vien piedomājot pie ta, ko lieku mutē.

Trakākais, ko esmu darījusi, lai notievētu, esmu lietojusi Lida tievēšanas tabletes (pat divas reizes), bet pēc otrās reizes sapratu, ka to vairāk nedarīšu, bet nekad nesaki nekad.
29.07.2014 17:40 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
misshine -
Trakākais, ko esmu darījusi, lai notievētu, esmu lietojusi Lida tievēšanas tabletes (pat divas reizes), bet pēc otrās reizes sapratu, ka to vairāk nedarīšu, bet nekad nesaki nekad.

Kāpēc sāki lietot un kāpēc pārtrauci? :) Vai tas radīja veselības problēmas/nebija efektīvi?
29.07.2014 17:42 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man pārāk garšo ēst, lai ieturētu diētas. Jau esmu teikusi, ka labāk esmu ar +5 kg, bet laimīga un paēdusi nekā ar perfektu figūru, bet ierobežojot produktus, kas man garšo.

Pieņemu, ka, ja ļoti saņemtos, varētu kādu laiciņu pieturēties pie mēreni sabalansētas ēdienkartes, piem., gaļa + salāti vai varbūt kādām liesām zupām. Bet noteikti ne ilgtermiņā.

Par to 13 gadīgo meiteni - nezinu kā, bet censtos viņu pārliecināt, ka liekā svara un problēmas nav. Neuzskatu, ka tādā vecumā ir jāniekojas ar diētām.
29.07.2014 17:48 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Vēl kāda? :) Varbūt kāda ir ievērojusi bez OH diētas vai to atvasinājumus, vai nopirkusi kādu šaubīgu tievēšanas produktu online vai badojusies vairākas dienas no vietas?
29.07.2014 18:08 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Neesmu ievērojusi diētas.
Par 13 gadīgo meiteni es pajautātu kāpēc grib notievēt, bet ieteikums būtu vienkārši ar sportu nodarboties. Pieteikties volejbola utt pulciņos.
29.07.2014 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
1) Jā, esmu.
2) Laikam vienīgā ir Minesotas zupu diēta, bet principā kādreiz tievēju uz kalorija defecīta (liela un neveselīga)
3) Vienīgo, ko es atceros ir bada sajūta, kad ieturēju to nelaimīgo diētu 2 dienas :D Tā vispār vēl bija matu krišana, reiboņi, nespēks.
4) Es jau no tīņu gadiem nodarbojos ar visādām tievēšanas muļķībām. Tad man patiešām nevajadzēja tievēt. Žurnāli, standarti, skriešana pakaļ u.c. Pašlaik esmu uzsākusi veselīgu dzīvesveidu. Noteikti, kā motivātors spēlē arī ārējais izskats, jo man ir parādījušies daži liekie kg pateicoties iepriekšējam dzīvesveidam.
5) Domāju, ka nav jēgas borēt tīnim par to, ka nevajag būt 60-90-60, ko ne/tīši sabiedrībai patīk uzspiest. Labāk sāk stāstīt par veselīgu uzturu un fiziskām aktivitātēm. Var pastāstīt, cik daudz kaloriju ir alkoholā. Nošausi 2 zaķus ar vienu šāvienu ;)
29.07.2014 18:23 |
 
Reitings 163
Reģ: 25.02.2014
1Jā, esmu ievērojusi, pilnībā atteicos no saldumiem , maizes,limonādēm, ēdu gaužām maz, pluus intensīvi trennējos, lai svaru zaudētu.
2) Nu, vrb nebija traka, viena puslidz normala edienreize diena, parejais jogurts, un kadi 3 litri udens, pluss cigaretes , lai nomaktu apetiiti.
3) emocionali jutos labi, lai gan biezi reiba galva, pazuda menesreizes, sportot durās sirdī, bija ļoti grūti sportot.
4) Draudzee teica, ka es labi izskatos( pa vasaru biju zaude'jusi 3 kg) un domāju, es taču varu būt pavisam slaida! )
5) nedari TO! PAti nozēloju ka galīgi nepareizi tievēju, labrāt patītu laiku atpakaļ un sāktu visu no gala!

Pilnīgi piekrītu! GAlvenais , jaua ir saprast kā pareizi tievēt, un daudziem nav zināšanu par to (man arī tajā skaitā nebija) un tas noved gan pie anoreksijas un bulīmijas, un sis abas kaites bija daļēji mani arī saķērušas. Beigās paliku bez sievišķigām formām, ne dupša, ne krušu, nu nekā. Biju laimīga ka man izspiežas gurnu kauli un der draudzenes bikses(platma) kura bija 15 cm isāka par mani.. ahh
29.07.2014 18:28 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Bonde on Blonde - Paldies par atbildi :) Vai pēc Minesotas zupu diētas tavs svars nāca atpakaļ?
Vai liekie kg no neveselīgā dzīvesveida parādījās pakāpeniski? Kā tu pamanīji faktu, ka viņi ir nākuši klāt?

Meitenes - Vai veikalos Jūs mēģināt "ielīst" mazāka izmēra apģērbos? Tas ir, vai jūtaties slikti, ja jums neder kaut kāds izmērs? Kurš ir jūsu sapņu izmērs?
29.07.2014 18:29 |
 
Reitings 163
Reģ: 25.02.2014
Ak jā, matu izkrišana, nagu lūšana, ās bija drausmas, pēc tam lieli rājieni no ārstes :(
29.07.2014 18:29 |
 
Reitings 163
Reģ: 25.02.2014
Nu, man kādreiz bija 34/36 izmērs, tgad nu tā, apmeram 38, 36 citam. sortus gan ir gruti nopirkt :D 38 par lielu, 36 par mazu :D
29.07.2014 18:32 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Zanux - Paldies par atbildi :)
PAti nozēloju ka galīgi nepareizi tievēju
Vai no tā tev bija vai ir manāmas sekas veselības ziņā?

Beigās paliku bez sievišķigām formām, ne dupša, ne krušu, nu nekā.
Vai esi atpakaļ savās sievišķajās formās? :) Man šķiet, ka tas ir ļoti iegājies tieši eiropeiskajās valstīs, ka meitene ar 10 gadīga zēna figūru skaitās skaistuma etalons. (Protams, es pārspīlēju, bet tālu no patiesības jau nav)
29.07.2014 18:33 |
 
Reitings 163
Reģ: 25.02.2014
Nu, velaizvien, adas tvirtums sejai ir samazinājies, jo viena bridi pec 2vam dienam visi uz mani skatas, wtf? ko tu tik tieva? nezinu kur 2dienas tik redzami pazuda mans svars. nu , agad man ir planaki pati, bet attaug jau, jo lietoju vitaminus. parejais viss daudz maz oke! :)
Nezinu. Tad kad tu esi tievs, ja, ir viegli sagerpties,bet nu, tomer tas nav prieks manis, seja bija galigi iekritusi, staigaju ka liksi apkart. bija traki. tagad vismaz mazliet apalums ir. :) dazreiz jau uznak domas, ai, tu tacu esi baiga apaliite atkal un blablabla bet nu. meginu piedomat pie ta ka edu un sportoju :)
29.07.2014 18:38 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.07.2014
Ir kada atsauksme par Dukana dietu? Zinu, bija seit diskusija izlasiju no sakuma lidz galam liekas diezgan laba un neizklausas pec baigas badosanas.
29.07.2014 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Minesotas diēta bija īsta izgāšanās. Nekas nenāca nost, bet arī nekas nepieauga.
Tos 14kg dabūju 3 gados. Sāku ēst kā mans vīrietis: majonēzes, cepti kartupeļi, bulciņas u.c. Tagad laiki mainijušies, viņam par nelaimi arī :D
29.07.2014 18:41 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Meitenes - Vai jūs kādreiz esat likušas sev atstrādāt gardo "grēku" treniņos, izlaižot ēdienreizi? Vai tas lika justies labāk?
29.07.2014 18:42 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
3 gadus atpakaļ biju uzsēdusies uz auzu pārslu diētas. Tā bija pirmā un pēdējā reize, kad ko tādu darīju. Ok, zaudēju pāris dienās 4kg, bet man izkrita kaudze matu, nebija spēks un pēdējā dienā gandrīz paģību, iepērkoties Galleria Riga. Kilogrami pēctam atnāca atpakaļ, lai gan biju pamainījusi uzturu.

Otrreiz ko tādu nedarītu. Es pārāk mīlu labi paēst. Neierobežoju sevi uztura ziņā, protams, pieturos pie veselīga uztura, bet arī atļaujos panašķoties un, ja jūtu izsalkumu, tad ēdu kaut 4:00. Man ir vienkāršs princips- patērēju vairāk, kā apēdu
29.07.2014 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Bikses man ir 36-38. Tas mani apmierina. Ar augšiņām gan ir problēmas, bet tas jāsaka paldies krūšu izmēram. Tā jau gribētos 36., bet krūtis labāk patīk :D
29.07.2014 18:46 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jau sen esmu sapratusi, ka šajā forumā esmu mazākumā ar savu pārliecību, ka 38. izmērs ir pilnīgi adekvāts nobriedušai sievietei ar labu figūru.

Par tiem izmēriem - jā, joka pēc esmu sajūsminājusies, ka man ir vairāki 36. izmēra svārki, bet tajā pašā laikā ir arī XXL izmēra ķīniešu brīnumi un tas nekādā veidā neietekmē manu pašapziņu.

Nekādus grēkus nemēdzu atstrādāt, jo ēdienu neuzskatu par grēku, bet gan par vienu no dzīves baudām - arī burgerus un ceptus kartupeļus. :D
29.07.2014 18:48 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Ir kada atsauksme par Dukana dietu?
Vai Dukāna diēta nav viena no tiem OH samazināšanas diētu atvasinājumiem?

Tos 14kg dabūju 3 gados. Sāku ēst kā mans vīrietis: majonēzes, cepti kartupeļi, bulciņas u.c.

Man bija līdzīgi. Iepriekš es dzīvoju viena un dažreiz mēdzu pārtikt no tējas un kāda cepuma. Majonēze man vispār likās kaut kas ļoti pretīgs, bet tad manā dzīvē parādījās vīrietis, kas to izbojāja, protams, arī svars mazliet nāca klāt. Iepriekš man bija pazemināts svars, biju kaulaina, taču tagad man ir normāls svars, tomēr vienmēr jūtos, ka vajag iekļūt atpakaļ savā vecajā kaulu kambara augumā.
Te lūk, arī atbilde, kāpēc daudzas sievietes tieši pēc kāzām mēdz pieņemties svarā - sieviete pieņem un pielāgojas vīrieša uzturam.
29.07.2014 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Lottie, kā izpaudās auzu pārslu diēta?:D
29.07.2014 18:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits