Jūsu dzīvoklis :)

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es te patstāvīgi sēžu ss.lv serverī un skatos dzīvokļus, kad tādus kurus izīrē gan pārdod un man radās tāds jautājums..

Kādu dzīvokli šai mirklī jūs spētu atļauties iegādāties/ izīrēt? Iedomājieties ka jums šodien pat vajadzētu jaunu dzīvokli, tad kādu naudu jūs spētu tērēt uz tā iegādi, un kā jūs vēlētos lai tas dzīvoklis izskatās?
Nav tik svarīgi naudas izteiksme cik vienkārši vēlos redzēt kādi dzīvokļi jūs piesaista dizaina ziņā, atrašanās vieta, apkures iespējas, istabu daudzuma ziņā un pat stāvā.
Un kas būtu vel tās svarīgākās lietas uz kurām jūs skatītos iegādājoties jaunu dzīvokli?

Man jau patiktu ja jūs varētu ielikt linkus ar piemēriem kaut vai no tā paša ss.lv vai tāda veida portāliem, bet ja galīgi nevarat neko atrast tad jau der arī vienkārši internetā atrastas bildes :)

Protams nav obligāti ar jābūt dzīvoklim, var būt arī māja! ;)

Galveno kārt gribētos redzēt vairāk reālus dzīvokļus balstoties uz jūsu iespējām, nevis piemēram sapņu mājokļus :)

Var arī salīdzināt piemēram, dzīvoklis kas jums ir tagad un kādu jūs iedomājieties savu dzīvokli pēc 10 gadiem(ja jūs pašreizējo mainītu). :)
28.07.2014 20:34 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Es dzīvoklī nedzīvotu, ja nu galīgi nebūtu variantu, tad tikai. Kur nu vēl Rīgā. Man ir svarīgi, lai varu izbaudīt dārza labumus, uzaicināt draugus un dārza ballīti, pasauļoties utt.
28.07.2014 21:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
buuuuu

Galvenais ka tā vergošana atmaksājas! :)

Alexxa
Tā kā pati esmu no Teikas tad jā, šis tiešām ir labs rajons kur uzsākt ģimenes dzīvi. Ir jauki pagalmi kur bērniem spēlēties un vismaz pēc manas pieredzes arī ļoti daudz draudzīgu kaimiņu, it īpaši ja jums ir suns, kā iegādājāmies jaunu suni tā nedēļas laikā iepazinām daudz vairāk cilvēkus nekā visu savu dzīvošanas laiku šeit.
Par tām 3 istabām runājot, kā tas ir domāts, viena dzīvojamā istaba un divas guļamistabas? Apsver ar tādu domu ka var būt vairāk par vienu bērnu un ja ir labs piedāvājums ar 4 istabām tad labāk ņemt to! Es ar ne pārāk uzticos tiem jaunajiem projektiem, tad jau drīzāk kārtīgā ķieģeļu mājā kur apsaimniekošana ir laba.
Par stāviem gan, labāk tad otro stāvu, pirmais stāvs mani nekad nav piesaistījis, tāda sajūta ka naktī kāds dzērājs ies garām bļaustīsies un tad vel logu izsitīs :D



Persephon Ilgs laiks bet gan jau ka ir tā vērts :)


zili_rudzi Tad jau teika tiešām varētu būt tev piemērota :) vienīgais ar koku gan nezinu kā būtu, bet te tieši nesen uzcēla jaunas mājas un netālu ir mežs, apkārte ar patīkama :)
28.07.2014 21:51 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
MIss Jocker, darbs man ir. Manā profesijā, -loģistika.

http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/talsi-and-reg/talsi/bgkcdf.html

Pilseta- Talsi, šo dzīvokli ieliku kā piemēru, dzīvoklis tapat būs remontējams pēc manas gaumes.
:]
28.07.2014 21:51 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.07.2014
Miss Joker,

Lūk, jā, dārdzība ir problēma. Žēl, ka nav vairs tā kā agrākos laikos, kad mans vectēvs ar pieticīgiem ienākumiem varēja atļauties gan zemi nopirkt, gan arī skaistu māju uzcelt. Bet man jāraujas kā zirgam, un tāpat gan jau būšu parādos līdz mūža galam.
28.07.2014 21:52 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Es gan esmu divaina :D es maajaa nevareetu dzivot :D man bails :D arii dzivokli 1jaa staavaa negribeju :D... mums ar bijusho bija maaja...nu nee... ja biju viena,man bij panika :D maasas maajaa uzturos tikai tad,kad tur kaads ir :D vasaraa jau superigi-darzs,ogas,saule-nav jakrataas uz juuru...
28.07.2014 21:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Philip

Ja jau viss darbs ir tad jau ideāli ka var atļauties dzīvot ārpus Rīgas. Es jau labprāt nopirktu māju Kuldīgā kādā tālā tālā nākotnē, bet pieņemu ka mana profesija ar to īsti neietu kopā diemžēl. Ja nu vienīgi vasaras māju, bet tad atkal būtu kādam jāmaksā lai pieskata.

teokrātija
Gan jau ka tie parādi paši no sevis pazudīs ātri vien ja gana daudz strādāsi :)
Runājot par vecajiem laikiem..
Man ar māte stāstījusi ka vectēvs tai laikā kad pirka mūsu pašreizējo ģimenes dzīvokli varēja izvēlēties vai ar 3,vai 4 istabām, tai laikā nopirka ar 3 istabām, tagad vot velns nožēlojam ka netika pirkts ar visām 4 istabām, jo tā bija tad pavisam jauna māja un cenas 3 un 4 istabu dzīvoklim bija laikam pat vienādas.
28.07.2014 21:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
buuuuu

Varbūt tad tev vajag tādu māju lauku vidū, ar labi pārskatāmiem laukiem, ka visu apkārt redzi un zini ka tur neviens apkārt nav ? :D
28.07.2014 21:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kamēr īrējam, tikmēr man nav tik svarīgs dzīvokļa šikais izskats, bet gan drīzāk rajons, transporta pieejamība, veikali, skolas, un kas ietilpst īres cenā, logu izmērs, saules gaisma un apkure. Senu izskats vai virtuves skapīšu jaunums mani maz uztrauc, uz to neciklējos un nevēlos par to pārmaksāt. Tagad pārvāksimies uz Townhouse, ar privātu mazu zemes pleķīti, divi stāvi, 3 guļamistabas, ēdamistaba, virtuve, dzīvijamā istaba, 1,5 vannasistaba un pagrabstāvs. Komunālie iekļauti īres cenā, blakus privātais bērnu laukums un āra baseins, tenisa korts. Padzīvosim, paskatīsimies, cik ļoti mums patīk vai nepatīk atsevišķi momenti un pēc pāris gadiem pirksim jau savu māju. Tad domāsim vai gribam divis stāvos vai tomēr vienstāvu, atsevišķu, savienotu vai townhouse, un tad būs svarīgs arī virtuves izskats, istabu izmērs, mājas plānojums kā tāds un citas tamlīdzīgas nianses, jo tas būs mūsu īpašums - katra detaļa no svara.
28.07.2014 22:01 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
tapat butu bails :D man maasai maaja ir reali starp visam citaam maajaam un ar draugu bij ciematinjaa... bet nu nee nee nee... nepatik :D man patik sadomaties muljkjibas un tad baidities :D
28.07.2014 22:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
buuuuu

Varbūt vienkārši jāpierod, ja būtu tā tava māja tad gan jau ar laiku viss būtu ok ;)

Neons

Tie townhouse ir tās mājas rindā ? Ja tā, oi kā es viņas nevar ciest, bet jā ja viens no jaunajiem projektiem tad tur ir tiešām forši, it īpaši ja ir baseins ir un laukumi kur izskrieties tad super! Un ja jau tas ir tikai uz laiku līdz iegādājieties paši savu īpašumu tad jau nav tik traki :)
28.07.2014 22:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Miss Joker, 4 istabas jau būtu pāri manai personīgajai komforta zonai. Tas man ir par lielu, nemīlu pārspīlēti lielas platības. Pie kam, ja tas nav jaunais projekts, visticamāk dzīvoklim, kurā ir tik daudz istabu, būs augstie griesti, kas manī vispār izsauc drebuļus. Nezinu, kāpēc, bet nevaru ilgstoši uzturēties tādās telpās.
Tāpat kā buuuuu, es arī nevarētu mājā dzīvot - nav mans. Ja būtu kādu vakaru vienai mājās jāpaliek, prātā sajuktu. :D
28.07.2014 22:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Alexxa

Nu māja kurā es dzīvoju ir arī projekti ar 4 istabām, viņas jau nemaz nav tik lielas un nop nav arī augstie griesti :)
Es vienkārši idomājos tā ka kaut vai viena istaba var būt kā nolktava jo ar gadiem jau mantas sakrājas un diemžēl pat tādos rajonos kā teika pagrabi nav pasargāti :D
28.07.2014 22:16 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Miss Joker, es neesmu krājējs - jo mazāk mantu, jo labāk. Bet 4istabu dzīvokli ar parastajiem griestiem es pagaidām neesmu satikusi nekur citur, kā tikai jaunajos projektos. Varbūt, ja kādreiz patrāpīsies, tad jau.
Pagaidām man nekustamā īpašuma iegāde nav aktuāla, es vienkārši pafilozofēju par tēmu - kā būtu, ja rīt jāpērk.. :)
28.07.2014 22:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Miss Joker, a kas vainas tām rindu mājām? Manuprāt 100% labāk par dzīvokli, tomēr plašāk, ir savs dārziņš, noteikti klusāk, privātāk, atsevišķāk. Pārsvarā dzirdu no tiem, kas dzīvo Angljā, ka nepatīk. Nezinu kā ir tur, bet Kanādā nekad ne no viena neesmu dzirdējusi, ka nepatīk townhouse tipa mājas.
28.07.2014 22:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār, ja plānis ir iegādāties īpašumu, tad nu tomēr jāpiedomā pie tā, kā būs, kad būs ģimene, bērni, mājdzīvnieki, mašīna utt. Vienistabas studio tipa dzīvoklis ir paredzēts vientuļniekiem, nevis ģimenes cilvēkiem...
28.07.2014 22:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neons

Nu es saderu ka vaina nav nekāda, pat ļoti patīkami varētu būt, bet man kaut kā viņas nekad nav patikušas :D Reāli visas vienādas izskatā un man jau vispār patīk kas atšķirīgs, nespētu justies radoša tādā mājā man liekas :D
28.07.2014 22:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es arī biju kādu laiku skeptiska, bet tad kaut kā "dzīve izmācija" kā saka, ka svarīga ir nevis fasāde, bet iekšas. Ja iekštelpas mani apmierina, tad par mājas sienu man ir vienalga. Galu galā dzīvokļu mājas neizskatās nekā labāk, tikpat vienveidīgi pelēki bloki ar logiem... Tāpat "aplauzos" ar privātmājām. No ārpuses nu tādas pilis un tiiiiik skaistas mājas, bet iekšā nu nenormāli tizlas istabiņas, mazi lodziņi, mājas plānojums nekāds vispār... Tieši, jo vienkāršāka ārpuse, jo interesantāka un nestandartāka iekšpuse. Mans novērojums...
28.07.2014 22:48 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Miss Joker man nepatīk pirmie divi stāvi. Liekas tā neomulīgi. Trešo vēl varbūt. Jā, man patīk atrasties augstumā un skatīties tālumā :)
28.07.2014 23:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!