Jūsu dzīvoklis :)

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es te patstāvīgi sēžu ss.lv serverī un skatos dzīvokļus, kad tādus kurus izīrē gan pārdod un man radās tāds jautājums..

Kādu dzīvokli šai mirklī jūs spētu atļauties iegādāties/ izīrēt? Iedomājieties ka jums šodien pat vajadzētu jaunu dzīvokli, tad kādu naudu jūs spētu tērēt uz tā iegādi, un kā jūs vēlētos lai tas dzīvoklis izskatās?
Nav tik svarīgi naudas izteiksme cik vienkārši vēlos redzēt kādi dzīvokļi jūs piesaista dizaina ziņā, atrašanās vieta, apkures iespējas, istabu daudzuma ziņā un pat stāvā.
Un kas būtu vel tās svarīgākās lietas uz kurām jūs skatītos iegādājoties jaunu dzīvokli?

Man jau patiktu ja jūs varētu ielikt linkus ar piemēriem kaut vai no tā paša ss.lv vai tāda veida portāliem, bet ja galīgi nevarat neko atrast tad jau der arī vienkārši internetā atrastas bildes :)

Protams nav obligāti ar jābūt dzīvoklim, var būt arī māja! ;)

Galveno kārt gribētos redzēt vairāk reālus dzīvokļus balstoties uz jūsu iespējām, nevis piemēram sapņu mājokļus :)

Var arī salīdzināt piemēram, dzīvoklis kas jums ir tagad un kādu jūs iedomājieties savu dzīvokli pēc 10 gadiem(ja jūs pašreizējo mainītu). :)
28.07.2014 20:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
vaboleens

Nu tas ieliktais links jau ir ļoti pārspīlēts cenās, manuprāt, jo principā pa tādām cenām tiešām pats var uzcelt to sapņu māju :) Tik tas prasa laiku gan!
28.07.2014 21:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es buusu laikam ar netradicionaalu domaasanu sajaa jautaajumaa!Mans "sapnu dziivokliitis "nesaistaas pilniigi ar ko taadu,kas buutu kaut kas liels,bet man ir viens noteikums-noteikti rajons-taa vareetu buut Teika.Buutu ar mieru pirkt dziivokliiti pat nesavestu kaartiibaa,jo tas dotu iespeeju ,uztaisiit to peec savas gaumes!
28.07.2014 21:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kristīna

Dzīvoklis pašā Liepājas centrā! Vot tas būtu skaisti! Tik forša pilsēta pietam! Diemžēl gan lai gan dzīvoklis ir ļoti skaists, nav īsti manā gaumē, varbūt par drusku zemāku summu tas jau liktos skaistāks. Bet protams ja man tādu dotu tad neatteiktos :D

meya

Ak tieši gribēju uzzināt cik ilgi naudiņu krāji lai varētu iegādāties to īsto dzīvokli :)
28.07.2014 21:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Emmanuelle

Pilnībā saprotu tavu izvēli! Teika ir gana laba lai tur nopirktu varbūt ne pašā labākajā stāvoklī dzīvokli un tad to izpušķotu kā tīk, galvenais protams tad laikam ir skatīties vai dzīvojamā māja pati ir labā stāvoklī, lai nebūtu tā ka beigās iegrābjas uz dzīvokli kam daudz vairāk noslēpti defekti nekā sākumā domāts.
28.07.2014 21:18 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Miss Joker -es arii mazliet veeleetos citu interjeru un zinu, ka pa taadu summu nepirktu :D tas vairaak domu lidojumam.
Pirms apmeeram 3 gadiem bija iespeeja tikt pie sava dzivoklja, bet tad shkjita, ka esmu paaraak jauna utt. Apkaarteejie arii neiedroshinaaja. Zheel! Zheel, ka nobijos! :)
28.07.2014 21:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Miss Joker-mana mamma mani visu laiku grib atrunaat,jo saka ,ka maaja ,kura ir celta 1939. gadaa ,buutu jaaremontee visa ,un saprotu,ka man tad iznaaktu skirties no diezgan lielas summas!Taa kaartiigi jaapadomaa,jo dziivokliiti es buutu ar mieru arii remonteet utt,bet visu maaju-tas varbuut buutu mazliet par daudz!
28.07.2014 21:23 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
galvenais ir atmosfeera... es tagad ieeju iekshaa savaa dzivoklii...tuksh..stuurii vientulji stav matracis,bet es jutos sheit tiiiiiiiik labi.... tik ljoti juutu sho dzivokli kaa savu.... taas sajutas ir vnk neaprakstaamas:)...nekad nedomaju,ka ko taadu var just :)... un,kad veel iedomaajos, ka uztaisishu remontu un bus skaisti:)
28.07.2014 21:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/chiekurkalns/dbkdi.html

Pati personīgi esmu kaut kādu iemeslu dēļ iemīlējusies šajā dzīvoklī! Lai gan dzīvoklis ir maziņš man viņš pat ļoti patīk, viss remontiņš ir, virtuve smuka, vannasistaba ar man patīk, bet diemžēl kad apskatījos šī dzīvokļa atrašanās vietu google map tad gan uzreiz tāda škrobe uznāca jo tā pati māja kur viņš atrodas neliekas diez ko labā stāvoklī. Bet ja nākotnē būtu jāpērk dzīvoklis, meklētu kaut ko šim līdzīgu, cena ar nav milzīga ja pērk, vienīgais jā, pati māja gan man rada lielas šaubas.

Bet ja kādreiz kā pirmo dzīvokli priekš sevis dabūšu līdzīgu šim skatā, būšu ļoti priecīga :)
28.07.2014 21:27 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
un dabuju taadu,kaadu gribeju un mekleju visu laiku...2 izoleetas istabas..hrushkjovkas maajaa.... rajons,protams,bij taads,ka uzreiz teicu,ka NEKAD NEKAD NEKAD sheit nedzivoshu,bet redz kaa ..sanaca savadak :) un arii rajons ir ok:)
28.07.2014 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
cenas jau ir graujošas, tāpēc atlieku savā slepenajā kontā naudu zemei. Esot kaut kādas ātrās paneļu vai kā nu viņas tur sauc mājas, kuras ļoti ātri uzceļ, zemei nauda jāatliek, tad fiksajai mājai un jāceļ sava māja. Cik skatos bildes, nu ok mājas vēl ņemamas, bet interjers pilnībā jāpārveido.
Un es zinu gribu skaistu kamīnkrāsni ielikt
28.07.2014 21:31 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Ervin, ko tu vari dirst tik gudri? Nav mans kredīts, bet neviens neskatīsies, kuras mantas manas, kuras drauga. Ja nezini situāciju, never vaļā muti!

Nu lūk tad jau pat ja ļoti vajag uz ātro atrast dzīvokli tad ir iespējam! Pašlaik ar dzīvojiet tajā pašā dzīvoklī vai kur citur?

Miss Joker, jā, dzīvoklīti ātri atradām. Tas bija tā kā uz sitiena. Sapratām, ka no tā jāvācas ārā, jo īpašniece taisīja dzīvoklim parādus, neiešu tur sīkumos stāstīt. Tad nu tajā pašā dienā atradām dzīvoklīti, kas arī uzreiz patika un apmierināja. Nākamajā dienā jau dabūjām atslēgas un nedēļas laikā jau bijām pārvākušies :) Nu jau 5 mēnešus aptuveni šeit dzīvojam. Dzīvoklītis gan tiek īrēts, bet nākamais būs tikai tad, kad sanāks naudiņa, lai iegādātos savu.
28.07.2014 21:32 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
mans ideālais dzīvoklis atrodas tepat manā mazpilsētā, te ir nesalīdzināmi zemākas cenas, dārgākais ir ~30 000, bet tā, normālu dzīvokli pa 15-18 000 mierīgi. Turpmāko dzīvi plānoju aizvadīt šeit. Istabu skaits, 2 vai 3. Viss
28.07.2014 21:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kristīna

Jā ir grūti saņemties un iegādāties to savu vietiņu ja apkārtējie neatbalsta! Bet varbūt tad ar nebija īstais laiks ;)

Emmanuelle Tur jau tā problēma ar tām vecajām mājām tad jāuztraucas vai vienā jaukā dienā tavā skaisti izremontētajā dzīvoklī nesāks pa sienām tecēt ūdens jo lūk māja tik veca ka ūdens trubas plīst vai kas tamlīdzīgs. :D Bet ja ir iespējams atrast dzīvokli tādā remonta stāvoklī kur tomēr pati māja ir laba tad jau super, man tik galvenais lai tādā dzīvoklī vismaz uzreiz būtu tualete un duša :D Savādāk gan es nespētu tādu pirkt, tās ir tomēr svarīgas lietas! Kaut vai ja pat pēc dienas to podu nomainītu tā pat labāk ka viņš jau ir un darba kārtībā :D

buuuuu

Es apskaužu tevi un tavu dzīvokli ar visu matraci! :D
28.07.2014 21:34 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.07.2014
Dzīvokli nekad nepirktu, dzīvokļos jūtos kā putns būrī. Bet kādu dienu noteikti iegādāšos māju ar zemes gabalu vai vismaz apjomīgu pagalmu. Tādu, kur var iestādīt daudz koku, daudz ziedu, kur suņiem ir vieta izskrieties. Ja tuvumā vēl būtu mežs un upe vai ezers, tad tā vispār būtu paradīze zemes virsū priekš manis. Par vietu runājot, tā noteikti nebūs Latvija. Tā kā vakanču manā profesijā maz, tad kur darbs mani aizvedīs, tur arī būšu - noteikti kādā angliski runājošā zemē. Vienīgi ceru, ka ne Lielbritānijā, jo te laikapstākļi ne tie labākie -_-
28.07.2014 21:34 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker :) vakar izdomaaju,kaa pa leeto un skaisto iekartot viesistabu..tagad tik jadarbojas :D bet taa sajuta ir vnk aaaaaaaaaaaa,kad TAS IR TAVS...jau 2 meneshus diendienaa fanoju no taas sajutas:) un vismaz saprotu,kaapeec 4 gadus vergoju kaa zirgs :D
28.07.2014 21:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
vaboleens

Ja pērk zemi tad jau sākumā var uzcelt tiešām ātro mājiņu, pat cik atceros ja bija konkrētā izmērā tad nemaz nevajadzēja saskaņot ar valsti un varēja mierīgi celt, protams maziņš tad būtu tas mājoklītis, bet pēc tam tam blakus var celt to īsto māju!
28.07.2014 21:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Mana izvēle būtu kaut kas šāds http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/teika/aiooj.html
Pirmkārt, svarīga man ir vieta. Viennozīmīgi tas nebūtu centrs, kur es pirktu dzīvokli. Neskatoties uz to, ka šobrīd tieši centrā dzīvoju.
Man nākotnē būs ģimene, kas nozīmē, ka bērni gribēs ārā spēlēties. Centrā - kur? Ja nu vienīgi tieši blakus kādam parkam, taču centrā tie parki... Nu, nez, kaut kā nav mans. Teika liekas labs variants. Vēl varētu būt Āgenskalns, bet Teika kaut kā tomēr piesaista vairāk.
Viennozīmīgi svarīgs ir mājas stāvoklis, taču kaut kā nevelk uz jaunajiem projektiem - tos pēdējā laikā taisa kaut kā pa roku galam. Tāpēc, drīzāk vecāku. Manis izvēlētajā sludinājumā dzīvoklis atrodas koka mājā, kas būtu pietiekams iemesls šo te nepirkt, taču atstāju kā ilustratīvo materiālu.
Istabas 3. Tā paša apsvēruma dēl - ģimenei vietu vajag.
Stāvu noteikti nekur augstu 1-2 stāvs. Tagad jau velosipēda nešana uz 2 stāvu nav nekāda medusmaize, kur nu vēl augstāk. Vēl par labu nedzīvošanai centrā ir auto novietošanas iespējas. Šobrīd mans auto atrodas uz paralēlās ielas, apmaksātā auto stāvvietā, taču labprāt to redzētu pie mājas. Tātad - ja pērku dzīvokli, tas arī ir svarīgi.
Apkure - centrālā tomēr. Rīga - kurināties ar briketēm es jau paspēju - murgs. Ja ir papildopcija kurināt ar malku - ļoti labi.
Dzīvokļa cena atkarīga no tā stavokļa. Ja dzīvoklis ir tāds, kurā es varu kādu laiku dzīvot, neveicot remontu, esmu gatava par tādu maksāt vairāk, taču remonts nav obligāts - tāpat visu pēc sava prāta pārtaisīšu.
Viennozīmīgi nepirktu dzīvokli, kas ir avārijas stāvoklī vai tuvu tam. Cenas starpība starp slikti remontētu un avārijas stāvoklī esošu dzīvokli ir pārāk maza, lai atmaksātos pašai to visu remontēt. Ar to es domāju - visus ūdensvadus, sanmezglus utt. Sanmezglam viennozīmīgi ir jau jābūt. Tas nekas, ka to mainīšu - mēģināt no jauna ieprojektēt dzīvokī vannasistabu un WC, var jau, bet nē - ne priekš manis.

Tas laikam īsumā viss, ko esmu iemācījusies no savām kļūdām nekustamo īpašumu jautājumos... :)
28.07.2014 21:38 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Pirms vairāk kā gada iegādājos dzīvokli pierīgā - 20 kilometrus no Rīgas centra. Pati gan sevi dzīvoklī iedomāties nevaru, dzīvoju privātmājā, tomēr bija lieka naudiņa un labs piedāvājums, tādēļ izvēlējos to ieguldīt nekustamajā īpašumā. Nopirku plašu un saulainu vienistabas dzīvokli un izīrēju to, rupji rēķinot, 15 gadu laikā būšu atpelnījusi visu tā vērtību :)
28.07.2014 21:39 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
kaut kur Pierīgā, klusā vietā, blakus mežam, jaunuzceltā mājā, ar koku :) silts un mājīgs ;)
28.07.2014 21:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
L.

Nu tad jau tik jāpriecājas ka ātri dabūjāt ko meklējāt! Reti jau tā veicas :)

Philip

Kas tā ir par mazpilsētu ja drīkst jautāt? Un kā ir ar darba iespējām tur? Ir tāds kārtīgs darbs ka nav jāuztraucas ka vienu dienu var palikt bez tā?


teokrātija

Protams ka mājai ir savas priekšrocības tai pašā platības ziņā, bet tai pašā laikā arī izdevumi var būt palieli! Es jau saderu ka ja mēs visas varētu tad pirktu mājas :D Diemžēl ne visi to var atļauties, bet prieks ka tev jau plāni zināmi ko vēlies nākotnē sev! Es personīgi varbūt arī gribētu māju, bet sākumā tomēr to dzīvokli pirktu, kaut vai lai vēlāk viņu varētu kādam izīrēt ja pati atrastu ko labāku.
28.07.2014 21:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!