Kad sākšu dzīvot Rīgā..

 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Vēl jau nē, bet pēc gada, vai varēšu atrast darbu uz pusslodzīti?:) Pieredze ir kā pārdevējai 2vās vietās! :) Un Rīgā jau viss ir dārgs, kur alga būs vismaz 400 Eur uz rokas. Jūsu viedokļi? Tikai nenosodiet mani!:) Draugs jau teica, ka atbalstīs, jo viņam tā nauda vairāk, bet tad jau redzēs
28.07.2014 13:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Andas, es neredzu iemeslu nerunāt tā, kā runāju. Ja Tu esi vecāka par mani un vairāk pieredzējusi, Tev, iespējams, ir tiesības saukt mani tāpat. Taču, es nevienā brīdī neesmu vērtējusi sevi augstāk par citām. Konkrēti šajā diskusijā un tieši sarunā ar Tevi, attiecībā pret autori man nākas to darīt, jo es tiešām nekad neesmu iedomājusies, ka man iedos visu gatavu un paziņojusi, ka esmu pārāk laba tam vai citam darbam. Tagad es tā varu teikt, jo man jau ir gan izglītība gan liela pieredze savā jomā, taču autores vecumā man pat prātā nenāca, ka ar kaut kādu paknapu pieredzi es nopietni tēmētu uz augstām vietām, kā šeit to dara Dvīne. Un es neesmu vienīgā, kas viņai skaidro, ka nekādas debesmannas nebūs.
Lai gan es neesmu no sevis neko iedomājusies, atšķirībā no šīs diskusijas autores un vēl dažām dāmām, kuras manā subjektīvajā vērtējumā, būtu ne tādus vien vārdus pelnījušas. Šīs frāzes attiecinu tikai uz tiem gadījumiem, kas pilnībā nerēķinās ar līdzcilvēkiem un demonstratīvi izrāda savu iedomību. Neatceros, ka būtu šādas frāzes lietojusi pret tām, kas normāli prot uzvesties.

Uz vēlmi pēc eiroremonta norāda tas, kādu summu viņa uzskata par nepieciešamu dzīvošanai. Šodien, pētot cenas dzīvokļiem, lai rakstītu komentārus Miss Joker diskusijai par nekustamo īpašumu, cenas redzēju. Nav tik traki, ja vien cilvēks ir gatavs dzīvot pieticīgākā vidē.

Kaitina tās, kas visu grib gatavu, bet nav gatavas neko darīt, jo darbs par prastu vai par grūtu. Un tādas tiešām ir tādus vārdus pelnījušas.
29.07.2014 00:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un nedomā, ka tu esi vienīgā, kura ir strādājusi smagu darbu, varbūt tās, kuras tu sauc par preilenēm ir strādājušas tikpat smagi.

Es nelietoju šādas frāzes nepelnīti. Tā, ka nav ko mani kaunināt. Atradusies tā, kas noteiks, kas te ko var un kas nevar teikt.
29.07.2014 00:59 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
kādu paknapu pieredzi es nopietni tēmētu uz augstām vietām, kā šeit to dara Dvīne.

Kur es minēju augstās vietas?
Šīs frāzes attiecinu tikai uz tiem gadījumiem, kas pilnībā nerēķinās ar līdzcilvēkiem un demonstratīvi izrāda savu iedomību. Neatceros, ka būtu šādas frāzes lietojusi pret tām, kas normāli prot uzvesties.

Piekrītīšu Andas un pateikšu, lai pavēro pati sevi, es jau atvainojos par to, ka varbūt lidinos pa mākoņiem, jau to atzinu, nevienā vietā nebiju iedomīga :)
Uz vēlmi pēc eiroremonta norāda tas, kādu summu viņa uzskata par nepieciešamu dzīvošanai. Šodien, pētot cenas dzīvokļiem, lai rakstītu komentārus Miss Joker diskusijai par nekustamo īpašumu, cenas redzēju

Miss Joker prasīja, ko pašlaik varam atļauties, es pelnu labi šobrīd, un mans draugs daudz, daudz vairāk par mani, un dzīvokli tādu mēs varam atļauties, un kas vispār tev par daļu?
Kaitina tās, kas visu grib gatavu, bet nav gatavas neko darīt, jo darbs par prastu vai par grūtu. Un tādas tiešām ir tādus vārdus pelnījušas.

Kur man kaut kas ir par grūtu, un kurā vietā es neesmu gatava neko darīt? Man ir 18 gadi un jau darba pieredze, tu tiešām fantazētāja esi.
29.07.2014 01:07 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Pati kaut ko, Alexxa, tu esi safantazējusi un iedomājusies. Mana pašapziņa ir dzelžaina, un Rimi pārdevējas darbu nevēlos, un neuzskatu, ka būtu pelnījusi tavus komentārus, bet nu manis pēc :) Mani tas nekādi neietekmē, jo zinu, kas esmu un uz kurieni eju.
29.07.2014 01:08 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Ja cilvēks nestrādā ātrajās ēstuvēs, Maximas un Rimčikos, par apkopēju, tad ir iedomīgs un tēmē uz augstām vietām. :D Alexxa, paldies par smieklu devu šim vakaram. :D
29.07.2014 01:10 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Tas, ka cilvēks meklē darbiņu, tagad nozīmē, ka grib, lai visu uzliek uz paplātes. ;) Kur tādas pasakas var izdomāt. Iešu gulēt, jo nespēju vairs to drausmīgo negatīvismu lasīt. Ar labu nakti, meitenes!:)
29.07.2014 01:13 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
tagad nozīmē, ka grib, lai visu uzliek uz paplātes.


hihihi :D :D
29.07.2014 01:14 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Alexxa, interesanti, kāpēc tu neārdies tajās diskusijās, kur meitenes neatbalsta strādāšanu un studēšanu, dzīvojot vecākiem uz kakla, tur tak arī paplātes princips darbojas, bet ārdies tur, kur meitenes grib strādāt un studēt? :D
29.07.2014 01:15 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja cilvēks nestrādā ātrajās ēstuvēs, Maximas un Rimčikos, par apkopēju, tad ir iedomīgs un tēmē uz augstām vietām

Ne tikai es viņai skaidroju, ka ar pieredzi tikai pārdevējas lomā, nekas vairāk par apkalpošo sfēru viņai nespīd. Nez, kas tad tie par darbiem ārpus apkalpojošās sfēras, kur pieredze vai atbilstoša kvalifikācija nav vajadzīga?

Miss Joker prasīja, ko pašlaik varam atļauties, es pelnu labi šobrīd, un mans draugs daudz, daudz vairāk par mani, un dzīvokli tādu mēs varam atļauties, un kas vispār tev par daļu?

Es vispār nepamanīju Tevi tajā diskusijā. Ak, piedod, ja vari! Šeit Tu neesi minējusi, ka plāno dzīvot Rīgā ar draugu, tāpēc arī no tās summas, ko nosauci, izdarīju secinājumus.

Kur man kaut kas ir par grūtu, un kurā vietā es neesmu gatava neko darīt? Man ir 18 gadi un jau darba pieredze

Tev ne tikai es skaidroju, ka Tava mazpilsētas pieredze šeit, visticamāk būs kaķim zem astes, jo tā konkurence, ko Tu novēro savā pilsētā, šeit būs savādāka. Tāpēc Tev, visticamāk, būs jāsamierinās ar tik pat mazapmaksātu darbu, kā visiem citiem studentiem. Šis apstāklis Tevi, ar Tavu divu mazpilsētas veikalu pieredzi, neapmierina. Nez kāpēc lielveikals ir kaut kas sliktāks par lauku bodi Tavā skatījumā. Arī tur, strādājot, var kļūt par vecāko pārdevēju un saņemt vairāk, taču tas Tev neder.
Tu taču esi jau visu izplānojusi - strādāsi tikai brīvdienās un par to saņemsi 400€ - nu nav te tādas medusmaizes. Taču, kad Tev to skaidro, Tu apvainojies, jo nesaproti, ka Tava bodīšu pieredze, labi, ka vispār ir, taču nav nekas tāds, ar ko Tu varēsi reāli konkurēt darba tirgū un uzsist sev cenu.
29.07.2014 01:37 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
interesanti, kāpēc tu neārdies tajās diskusijās, kur meitenes neatbalsta strādāšanu un studēšanu, dzīvojot vecākiem uz kakla, tur tak arī paplātes princips darbojas, bet ārdies tur, kur meitenes grib strādāt un studēt?

Un kas tur ko teikt? Tā ir pilnīgi savādāka situācija. Kā to var nesaprast?
29.07.2014 01:39 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Bet ziniet, kā ir ar to pieredzi... Ne vienmēr uz to vispār skatās. Mani pieņēma darbā bez pieredzes vispār, lai gan CV bija sūtījuši arī cilvēki, kam tur ir vairāk ierakstu, ok, nav nekādas briesmīgi krutais darbs, bet neteiktu arī, ka slikts. Iečekoja sociālos tīklus, intervijā parunājās aci pret aci un tad izlēma. Arī tas ir svarīgi - kāds cilvēks pats par sevi Tu esi, vai gribēs tādu kā Tevi savā kolektīvā.
29.07.2014 06:18 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Tu taču esi jau visu izplānojusi - strādāsi tikai brīvdienās un par to saņemsi 400€ - nu nav te tādas medusmaizes.

Nekur to neesmu izplānojusi, atkal fantazē savā galvā;) Apskatījos lekciju noslogojumu, citas dienas, kad strādāt nav ;) Un pārējiem kolēģiem no tā vien labāk, ka brīvdienās ir kāds, kas strādā. Brīvdienas jau nu noteikti nav nekāda medus maize tavai zināšanai :)
Nez kāpēc lielveikals ir kaut kas sliktāks par lauku bodi Tavā skatījumā. Arī tur, strādājot, var kļūt par vecāko pārdevēju un saņemt vairāk, taču tas Tev neder.

Kāda vēl lauku bode, es strādāju palielā tirdzniecības centrā, franšīzes veikalā. Atkal jau fantazē. :D Un nemaz netaisos atbildēt uz pārtikas veikalu kasieru darbu, lai varētu papriecāties, ka es esmu izlepusi, es jau atkārtošos, sevi tik zemu nevērtēju, lai ietu pa minimālo algu rauties kā zirgs. Jo varu atrast labāku darbu.
Tev to skaidro, Tu apvainojies, jo nesaproti, ka Tava bodīšu pieredze

Es apvainojos, jo tu mani apsaukā un izturies necienīgi, pret citām, kuras man atvēra acis, es neapvainjos ;)
29.07.2014 08:28 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Un vai tiešām mazpilsēta ir lauki, kur ir tikai lauku bodes? :D Tas brends ir arī Rīgā un Liepājā.
29.07.2014 08:31 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es apvainojos, jo tu mani apsaukā un izturies necienīgi, pret citām, kuras man atvēra acis, es neapvainjos

Masn nav jāizdabā Tavam garastāvoklim. Ja kādreiz pierādīsies, ka esmu kļūdījusies un Tu neesi tāda, kādu sevi parādi šajā diskusijā, es atvainošos, taču šobrīd neredzu par ko atvainoties. Es savas kļūdas atzīt protu.
Nav mana problēma, ka Tev nepatīk mana vārdu izvēle - tādu Tu to esi panākusi ar savu uzvedību un attieksmi šajā diskusijā.
Nekad neveltu asus vārdus nevienam nepelnīti. Pieļauju, ka tas tā kā būtu skaidrs, jo es ļoti labi atceros, kuru un par ko esmu kā nosaukusi. Tādu personu nav daudz. Manā skatījumā Tu tos šobrīd esi pelnījusi, ja kas mainīsies, mainīsies. Taču šobrīd neredzu nevienu iemeslu Tev iztapt. Paskaties, kāda bija Tava sākuma attieksme, kad es bez jebkādas agresijas paskaidroju, kāpēc Tev nav taisnība un padomā vēlreiz, vai tiešām man tas obligāti bija jālaiž gar ausi. Varbūt tā mēs nonāksim pie kāda loģiska kopsaucēja...
29.07.2014 08:37 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un vai tiešām mazpilsēta ir lauki, kur ir tikai lauku bodes? Tas brends ir arī Rīgā un Liepājā.

Nu jau Tu ieskrējies uz lekšanos kur nevajag. Nekur neminēju, ka lauki, tas viens. Otrs - veikals un bode ir sinonīmi. Nozīmē precīzi vienu un to pašu. Tā, ka nosaukt brenda veikalu par bodīti nav nekāds noziegums.
29.07.2014 08:39 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Ja tu neesi ievērojusi, tu pati visu laiku lecies;) Alexxa, man liekas, ka tev ir sakarsusi no karstuma pamatīgi galvā, jo es nevienā vietā nelecos, nebiju iedomīgi un man nebija augstprātīga attieksme. :D
29.07.2014 08:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man ir jautājums, tie 400 eiro domāti alga uz papīra vai alga uz rokas? Nu, par nepilnu slodzi?

Runājot par Hesburgeri, cik esmu dzirdējusi, tieši šitāda tipa vietās ir visvieglāk izkārtot maiņas tā, lai varētu ērti apvienot ar studijām dienas nodaļā. Ta kā varbūt ir jēga pieiet tam jautajumam no šīs puses, cik ļtoi liela mērā darbs traucēs studijām, nevis skatīties, lai amata nosaukums smalks un "bodīte" ar brendu.

Varbūt Statoil? Sākumā pastāvēsi aiz kases, bet, ja sevi mācēsi parādīt, lielā uzņēmumā ir labākas iespējas ātri "augt" karjeras ziņā.
29.07.2014 08:45 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Intereses pēc, kur ir kaut kas, ko es teicu, lai izpelnītos tavu necienīgo attieksmi?
29.07.2014 08:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
man liekas, ka tev ir sakarsusi no karstuma pamatīgi galvā, jo es nevienā vietā nelecos, nebiju iedomīgi un man nebija augstprātīga attieksme.

Pārlasi savus komentārus.
29.07.2014 08:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tomēr, ja jau studēt, tad tieši studijas vajadzētu likt pirmaja vietā. Sevišķi, ja naudas jautājums nav izdzīvošanas jautājums.
29.07.2014 08:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits