hormonālā kontracepcija liek būt resnai?

 
Reitings 183
Reģ: 07.02.2013
Sveikas. Gribu lietot hormonālo kontracepciju, bet baidos uzresnēt. Kādreiz 6 gadus atpakaļ lietoju Lindnette 24 (ceru ka tā pareizi sauc, vairs jau neatceros), un kārtīgi pieņēmos svarā. Kopš tā laika neesmu vairs mēģinājusi hormonālo kontracepciju. Kāda jums ir bijusi pieredze ar konkrētām orālās kontracepcijas tabletēm? Uzresnējāt/ Notievējāt ?
28.07.2014 12:45 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Pirms sākat lietot, t.i. ginekologs izraksta, noteikti pieprasiet lai veic asins analīzes!!

Man bija pamatīgs svara pieaugums uz hormonu rēķina. Mana iepriekšējā ginekoloģe izrakstīja tabletes tā uz dullo neko netaisot. iespējams , viņiem tiešām ir kaut kāds maksājums no zāļu ražotāja un izraksta tās, kurš vairāk pielien.

Nomainīju ginekoloģi ( bija savi iemesli) un nomainīju tabletes, pirms kurām man tika veiktas hormonālās pārbaudes. Un viss atgriezās pareizajās sliedēs.

Bet vienalga vairs ar tabletes nelietoju jau 2vus gadus esmu apmierināta ar spirāli.
28.07.2014 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Paskatieties, kādi izskatās kastrētie kaķi - princips aptuveni tāds pats: tiek nomākts dzimumhormons. Un izdariet secinājumus.
28.07.2014 15:16 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Pusgada laikā dabūju +14, paradumus nemainīju. Tā toreiz bija Yasminelle. Knapi dabūju nost, tikai tagad, pēc kādiem 7 gadiem esmu atpakaļ pie iepriekšējā svara. Ilgu laiku pēc tam dzēru Diane 35, viss bija štokos. Tā kā teikšu gan, ka svars nāk klāt.
Pēc tam gāju pie ārstes, teicu, ka gribu atkal tabletes, teju jau izrakstīja to pašu Yasminelli, es kategoriski pateicu, ka to nedzeršu, lai raksta ar citiem hormoniem. Tā nu tiku pie Dianes un viss ok. Saki, lai raksta ar citu sastāvu kā Lindynettei.
28.07.2014 15:22 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Diani jau nedrīkst dzert ilgāk par pusgadu!
28.07.2014 15:25 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Lietoju midiana - uzresnēju pāris mēnešu laikā par 8kg, un tiešām skatījos, ko ēdu utt. bet ne tādēļ pārtraucu lietot.
28.07.2014 15:29 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.07.2012
SImts reizes jau šeit esmu teikusi - hormonālā kontracepcja nav nekads zvērs, kas atnāk pa nakti un uzdaudzē taukus - var palielināties apetīte, kas vai nu jārisina vairāk kustotis un ēdot diētiskākus produktus vai arī jāmaina kontracepcijas tablets. Uz ūdens aitures rēķina plusā var parādīties līdz 10 kg seit arī tas pats - pakonsulēties ar ārstu kā to varētu risināt, nevis sēdēt un domāt, ka re kā no tabletēm pieņemos svarā. Viss ir atkarīgs no lietotāja - kā seko līdzi izmaiņām savā ķermenī un ko dara lietas labā, nevis pēc variākiem mēnešiem -''oo, skat kā es ap vēlos, tulbās tabletes mani padarīja resnu''. Joprojām nesaprotu kā cilvēki iedomājas, ka tabletes mistiski viņiem uzaudzē taukus


+++++

Saku lietot kontracepcijas tbl un saku reize est veseligak, un svars nokritas.9 menesu laika zaudeju 5 kg. Pirms tam lietoju Ammily it ka bija ok, bet nesen pargaju uz Loette 28. Papildus vitamini un dzelzs papildus 7as tabletes.
28.07.2014 18:07 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
ja jaa noteikti, no tabletem var uzresnet, ka tad, es domaju, ka puisiem butu labaka dzive, kas grib uznjemt masu, nebutu janomokas,ar dargam tabletem nebutu jaed konkretas lietas,nebutu jaspicejas, jaed pulverisi un vis kas. iedzertu katru vakaru vai ritu tableti un menesa laika vismaz + 6 kg(secinu pec seit foruma meiteju dzibas pieredzes )
28.07.2014 18:26 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Pusgada laikā dabūju +14, paradumus nemainīju. Tā toreiz bija Yasminelle. Knapi dabūju nost, tikai tagad, pēc kādiem 7 gadiem esmu atpakaļ pie iepriekšējā svara. Ilgu laiku pēc tam dzēru Diane 35, viss bija štokos.


Tā dīvaini pēc tevis stāstīta sanāk, kad dzēri Yasminelle, kurai ir mazāka hormonu deva resnēji, bet kā dzēri Diane tā nē, kaut gan šeit ir daudz lielāka estrogēnu deva. Man jau liekas, ka tur ne tikai tās tabletes bija pie vainas.
28.07.2014 20:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits