Kristības

 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Čau! Drīz kļūšu par krustmāti, visu laiku par to sapņoju, bet tagad iestājas mazliet apjukums, ko mazajam dāvināt - ar draugu (krusttēvu) bijām nolēmuši ka dāvināsim lielu rotaļu auto, bet tagad domāju varbūt ķēdīti ar krustiņi - bet no otras puses varbūt to dāvināt, kad mazais būs paaudzies un būs saprašana kas un kā - varbūt viņš baznīcu noraidīs un teiks kategorisku nē. Padalieties ko jūs dāvinājāt, vai dāvinātu, jaunās māminņas var ieteikt, kas patika, kas nē, varbūt ir orģinālas idejas? Un vēl, vienmēr man galvā ir ideja kā es vēlos svētkos izskatīties, bet šoreiz nekā, vienu zinu ka tai ir jābūt kleitai un līdz celītim, jo augumā esmu maza :) bet kādu?
28.07.2014 10:39 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Krustdeelam daavinaaju krustinju,man liekas,ka svece arii bija,bet es tieshaam neatceros,jo tas bija pirms dazhiem gadiem.

Muguraa man bija kleita,kuru vilku uz 12.klases izlaidumu. Rozaa lidz celim ar baltiem volaaniem un baltaam pumpinjaam. Pa virsu peleeka zhakete.

bet vai vecāki apzinās, to, ka sikais varbūt nemaz negribēs būt kristietis?
Es esmu kristiita,iesveetiita un iestiprinaata. Taa teikt teoreetiski esmu katoliete,bet tas nebuut neko manaa dziivee nemaina,tikai to,ja es gribeeshu preceeties katolju bazniicaa man nebuus nekaadi paarbaudiijumi jaaiziet. Nav jaabuut peec tam nez cik ticiigam,bet ja vecaakiem ir svariigi,kaapeec ne? Viss atkariigs no taa kaa beerns pats tam pieiet. Turklaat man patika iet sveetdienas skolaa toreiz un visas taas cerimonijas man dikti patika...ak...kas par kleitu man toreiz bija! (l) Taa kaa,neskatoties uz kristiibaam,beernam jebkuraa gadijumaa ir izveele ticeet vai nee. Nav vinsh uzreiz piesiets noteiktai religijai. ;)
28.07.2014 11:45 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Principā jau tā ir, ja piemēram vecvecāki šausmīgi grib kristīt, nu tā, ka nav kur likties, nu nokristī to zīdaini, uztaisi tusiņu un pēc tam dzīvo tālāk - bez baznīcu rituāliem lieldienās un ziemassvētkos :)
28.07.2014 11:58 |
 
Reitings 177
Reģ: 18.11.2013
Mūsu ģimenē arī krustvecāki bērniem ir dāvinājuši sudraba kartes ar iegravējumiem. Tās ir tikušas vēlāk arī praktiski izmantotas :)
Rotaļlietas u.c. dāvinājuši pārējie ciemiņi. Kas pirka krustiņus gan vairs neatceros...
28.07.2014 12:24 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Paldies meitenes, man vēl radās ideja par zīmētu mazā portretu un skaistu tekstu.
28.07.2014 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!