Viņš kopā ar citu

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Pirmdienas rīts, būtu jākoncentrējas darbam, bet es nespēju, nespēju ne par ko citu domāt kā par to... Mans mīļotais cilvēks ir kopā ar citu sievieti. Kad es iedomājos, ka viņš viņu skūpsta, viņi mīlējas... mani vienkārši pārņem izmisums. Kad vēl pirms pāris nedēļām viņš skūpstīja un mīļoja mani. Bet tagad jau citu :( Es nezinu, kā lai to pārdzīvoju.
Varbūt jūsu līdzīga pieredze palīdzēs. Esam bijušas tādā situācijā?
28.07.2014 09:11 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Ak meitenes paldies, ka mani saprotat :( Tā tiešām arī ir, ka sāpec ir gan emocionālas, gan fiziskas. Pēc šāda te tiešām vairs nekad negribas mīlēt :(
28.07.2014 13:28 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Piekrītu Sinepe
28.07.2014 13:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sievieshu mazohisms ir apbriinojams! Tev truukst ne jau tas viirietis, bet gan miilestiiba, ruupes, maigums, miilji vaardi, pieskaarieni, buushana kaadam iipashai utt. Ja man nebuutu taisniiba, tad tu tagad nepaardziivotu, jo tas viirietis ir dziivs, ar dziivi apmierinaats un tu redzi vinja bildi. Bet tev ar to nepietiek.
Mazliet arī egoisms.. jo grib to cilvēku sev neatkarīgi no tā, ka tas nav otra interesēs.. :)
28.07.2014 13:36 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Cormeum, neredzu arī nekādu egoismu tur. Jūtas ir jūtas un tās nevar tā vienkārši pēc savas iegribas pazudināt. Ja viņa plēstos un neietu prom no viņa. Lūgtos visu laiku, lai ņem atpakaļ, tad tas būtu egoisms. Bet viņa viŅu ir palaidusi un tagad mēģina tikt galā ar savām sāpēm.
28.07.2014 13:59 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņa jau to cilvēku ir fiziski palaidusi vaļā.. bet garīgi tam vēl nav gatava.. :)
28.07.2014 14:01 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Jā, garīgi nav palaidusi, bet grib palaist, lai nav vairs jāmokās, tādēļ nāca pēc padoma pie cosmo meitenēm, kā ātrak to visu pārciest. ;)
28.07.2014 14:11 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tu viņam biji plāksteris un viņš tevi nemīlēja, nepārdzīvo.
28.07.2014 14:32 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
jā bet ES ta viņu mīlēju un viņš man bija viss.
28.07.2014 14:34 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
jā bet ES ta viņu mīlēju un viņš man bija viss.

Un tā, visticamāk, bija Tava lielākā kļūda attiecībās ..

Dzīve turpinās .. sākumā vienmēr ir grūti, bet pāries.
28.07.2014 15:35 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Es arī nesen uzzināju, ka puisim, ar kuru pavadīju lieliski laiku, kurš bija priekš manis ideāls, ir uzradusies jauna mīla. Tas jau nekas, ka nesen vēl rakstīja man, ka labprāt pievienotos manai kompānija, paballētos kopā utt.
Un ko es daru? Es patiešām priecājos par viņu. Lai viņam ar savu jauno draudzeni viss izdodas. Jā, ir brīži, kad man gribas nokrist uz ceļiem un bļaut, ka nežēlīgi sāp un ir grūti. Bet es zinu, ka nav vērts, nav vērts pārdzīvot kāda cita dēļ. Acīmredzot viņš nebija tas, ko man patiešām vajag.
Šobrīd es nodzenu sevi, cenšos kļūt labāka. Tādā veidā kaut kā tās domas par viņu aizpeld, un ar katru dienu tas ''man vienalga'' kļūt lielāks.
28.07.2014 17:13 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
KKM - kādā ziņā tev jākļūst labākai?
28.07.2014 17:19 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Vins izveeleejaas citu, nepatiikami, bet cieni vina izveeli.
Un cieni sevi, nedomaa mulkjiibas, nebus ta labaak in viss
28.07.2014 17:24 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Tā sasmaidījos. Viena mani uzrunā kā kisskiss, citā kā- mjau, bet Tu- KKM. Ko tik neizdomās. :D
Bante, es uzskatu, ka līdz šim esmu bijusi riebīga. It sevišķi pret cilvēkiem, kas man neko nav nodarījuši. Tagad cenšos nebraukt un nelekt citiem augumā, bet gan uztvert visu daudz mierīgāk. Kā arī paskatīties uz dzīvi no gaišās puses, jo viss taču patiesībā ir diez gan labi. :)
28.07.2014 17:25 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Tas ir jāizsāp. Ir jāizraudās, jāpaskumst un ar laiku viss norims.
Lai visi viņu mierina, lai turpina viņai ļaut bremzēt kāda dēļ, jo tas ir neiejūtīgi, ja saka, lai tiek tam pāri. Esmu gājusi tam cauri divas reizes. Pirmajā mani žēloja un ilgi netiku uz kājām, otrajā reizē pietika ar diviem mēnešiem vai pat mazāku laiku, jo tad mani neucināja un nežēloja. Teica to pašu, ko teicu šeit. Tā kā neuzskatu, ka ar ucināšanu te meitenei var palīdzēt diži. Ir jāliek saprast, ka ir jāaizmirst, jādzīvo tagadnē. Ja tas kādu sāpina, tad atvainojos, es tik gribēju palīdzēt.

Man bija tieši tāda pat pieredze kā L. Pirmajā reizē draudzenes mierināja, ucināja kā mazu bērnu. Otrajā reizē viņām jau bija apnicis :D (abas reizes saistītas ar vienu un to pašu puisi) Neviens mani nemierināja, lai gan bija ļoti grūti, bet kā māsīca toreiz pateica - saņemies, sieviete! Saprotams, ka tas ļoti sāp ne tikai morāli, bet šķiet, ka pat fiziski viss plīst pušu. Bet tas pāriet. Ir jāizraudas, jāizkliedzas un jāsāk uz dzīvi skatīties savādāk. Pat ja sirdī viņš vienmēr paliks, ar prātu jāmēģina saprast, ka tas laiks, ko sēro un domā kā viņš nodarbojas ar seksu ar citu sievieti (kas man vispār nav saprotams, bet nu ok), ir veltīgi izšķiests. Pēc kāda laika, kad būsi tikusi pāri pirmajām sāpēm, sapratīsi to, ko tagad tev saka. Šajā mirklī tev tā šķiet neiespējamā misija, tas ir tikai saprotami un loģiski.

neraudi, nečīksti, nedomā par viņu! Tā nenotiek, meitenei taču sāp! Un nav tik viegli kā nedomāt, kā jūs te rakstāt!

Bet tā ir jāmēģina darīt - neraudāt un nečīkstēt. Ok, pirmo laiku izraudāties ir normāli, pačīkstēt arī, bet šķiet, ka katra tam ir gājusi cauri, tāpēc zina, ko raksta. Ir jāsaņemas. Jādzīvo tālāk un jāsaprot, ka dzīvē tā notiek. Ne vienmēr sanāk tā, kā izsapņots.
29.07.2014 02:20 |
 
Reitings 35
Reģ: 10.07.2014
Te katrai ir sava pieredze. Nevar bāzt visu vienā maisā. Ir starpība vai ar kādu ir kopā nodzīvoti vien daži mēneši vai jau 5 un 10+ gadi. Kā var pateikt, lai nepārdzīvo, neraudi, ej un meklē citu vietā? Šķiršanās sāpes ir jāizsāp. Kad tās būs izsāpētas, tad cilvēks būs gatavs jaunām attiecībām un te nav runa par plākstera attiecībām. Plākstera attiecības man vispār liekas viens milzīgi egoistisks pasākums, jo tiek melots un sāpināts otrs cilvēks, ja nu vienīgi tas otrs šim spēles scenārijam piekrīt. Tur var sanākt 50/50. Var sanākt ka kaut kas arī izveidojas tālāk, bet var sanākt, ka tas otrs cilvēks tev pieķeras, iemīl tevi, bet tev viņu vairāk nevajag, šķiršanās bēdas būs pārgājušas, un tas otrs tiks ļoti sāpināts. Es personīgi nevēlētos uzsākt attiecības ar kādu, kuram sirds asiņo nelaimīgas mīlestības dēļ un kurš visu laiku domā par to otru pat seksa laikā. Es uzskatu, ka jaunas attiecības var sākt, kad esi emocionāli atkopies.
Kaut kur tiku lasījusi, ka uzsākt jaunas attiecības, kamēr sirds vēl nav sadziedēta, esot apmēram tas pats, kas cilvēku ar salauztu kāju mēģināt piedabūt uz maratona skriešanu. Bet protams izņēmumi arī eksistē.
30.07.2014 18:36 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Es domāju, kad ir periodi, kad ir nevietā ieteikt: "Aizmirsti, nedomā, sāc visu no jauna". Jo kā Tu saki, Tu vēl neesi tam tikusi pāri un vēl nevari nedomāt. Bet viss ar laiku! ;)

Es Tev ieteiktu izdzīvot sāpes! Ja gribas piedzerties... ej! Izdejojies, piedzeries, izraudies. Ja pat negribas trakot ir tikai raudāšanas stadija, tad raudi, klausies tās balādes, kas velk uz bimbāšanu un vienatnē izgaudojies. Kurš to var liegt? Un paliks vieglāk... un ar laiku sapratīsi to, par ko citas tagad runā "...nav vērts pārdzīvot. Jāsāk jauna dzīve." Bet līdz tādai sajūtai ir jānonāk. Veiksmi, turies! Un neaizmirsti, ka Tu esi lieliska!!! :)))
30.07.2014 18:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits