Zivs - Gailītis

 
Reitings 12
Reģ: 21.07.2014
Sveiki. :) Man jau kādu laiku ir gailītis, viss kārtībā. :) Bet šodien ienāca prātā doma, ar ko vēl varētu barot zivi, ar kaut ko tādu, ko ēd arī cilvēki ? :)
27.07.2014 20:11 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man ir bijuši divi gailīši, bet viņi abi nomira. Sākumā spuras palika tumšas, tad tā kā sapūtās, nedaudz sāka gāzelēties uz sāniem un čuš :(
29.07.2014 01:24 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Man ar bija gailītis. nosita visas pārejās akvārija zivtiņas un beigās aiz neko darīt pats nositās. Gailīšiem grūta dzīve.
29.07.2014 01:30 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man sākumā neviens nepateica, ka šīs zivis ir agresīvas un es, lai zivulim nebūtu vienam skumji, piepirku vēl divus sugasbrāļus. Pēc kāda laika secināju, ka mazākajam spuras paliek īsākas. Nepaspēju vēl saprast, kas pie vainas, kad mazais bija jau pievarēts - dažu dienu jautājums.
Kad spuras sāka nosīsināties arī otram biedram, sapratu, ka kaut kas nav lāgā un atdalīju viņus - atdevu otru prom. Tikai tad uzzināju, ka tā zivs ir slepkavniecisks vientuļnieks pēc būtības.
Tikai neko ilgi viens viņš man arī nenodzīvoja - kādu gadu, varbūt nedaudz vairāk.
Skatos, te visas raksta, ka tās zivis ir ar noslieci uz pašnāvnieciskumu. Kas to lai zin...

Zivis tāpēc ar zemkopību nenodarbojas un gurķus neaudzē, ka viņām vajadzīgs kas cits.

Sāku smieties skaļā balsī! :D Kolosāli pateikts :)
29.07.2014 02:00 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Vispār, cik sapratu, tad gailīšiem baigi patīk kauties. Bet ja nav ko kaut, tad paši sevi sāk mušīt nost. Labākais variants- nopirkt kaut kādu plastmasas peldošu zivtiņu un ielikt akvārijā pie gailišā. To gailītis var mušīt, cik grib.
Kaza dzīva un vilks paēdis :D
29.07.2014 02:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits