Cik ilgi ir pieklājīgi kavēt?

 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Tieši uz šo jautājumu meklēju atbildi.

Pirms mēneša izsūtīju ielūgumus uz pasākumu. Sagatavojos tam un gaidīju 1st 25min un tā kā neviens neieradās atcēlu to nosūtot sms. Un pēkšņi visi uzaicinātie sāka uztraukties, kas un kāpēc.
Vai mana rīcība bija nepareiza?
26.07.2014 20:09 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Kāpēc Tu tās 1,5h laikā ciemiņiem nepiezvanīji un nepajautāji kas par lietu. Piekrītu, ka nav pieklājīgi kavēt, bet ja viņi ir ceļā, tērējuši laiku un naudu un Tu atcel pasākumu, tad, protams, ka viņi ir dusmīgi.
NĒ. Jautājums ir, kāpēc gaidāmie ciemiņi nepiezvanīja un paši nepateica, kas par lietu. Tā tam būtu vajadzējis notikt.
nesaprotu,kapec ne Tu,ne cieminji 1.5h laikaa vispar nesakomuniceja...
Autore komunicēja. Viņa izsūtīja SMS. Ja viņa būtu rīkojusies tāpat kā viņas gaidāmie viesi, tad vienkārši aizslēgtu durvis un nevienu nelaistu iekšā, neko nepaskaidrojot.

Pēc vispārpieņemtām etiķetes normām kavējošais ir jāgaida 15 minūtes. Šeit viņa gaidīja gandrīz pusotru stundu! Situācijā, kad neviens pat neuzskatīja par vajadzīgu paziņot, vai vispār plāno atbraukt.
27.07.2014 09:25 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ja tie ir radinieki vai kāds, kuram ir jābrauc no tālienes, tad var to saprast. Braukšanas laiku ne vienmēr sanāk ieplānot.
27.07.2014 09:49 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Dīvaina situācija. Mums parasti pasēdēšanas ir tuvāko draugu lokā, viss tiek norunāts Facebook, tā ka tur arī visi visu norunā un pasaka, ja tiks krietni vēlāk. Šeit, kā saprotu, ir cita līmeņa pasākums, ne gluži tuviem draugiem? Domāju, ka tāda veida pasākumus ir nepieklājīgi kavēt, ne jau nu virs stundas!!! Vaboleens, es domāju, ka pareizi darīji, bet diez vai tev ar šiem cilvēkiem vēl kādreiz izdosies patīkama komunikācija, jo esi aizvainota.
27.07.2014 10:45 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mm.. man vispār šķiet tā situācija ļoti dīvaina. Kā var neierasties pilnīgi visi viesi? Un kas tie ir Tev - draugi, radi, random cilvēki? Ok.. draudzības pasākums..

Ja tie ir draugi, tad nezinu.. nu kādi tie ir draugi, kas uzvedas kā sveši cilvēki?
Labi, mana nu jau ex labāka draudzene arī neatnāca uz manu dzimšanas dienu, kad es speciāli rezervēju kafejnīcu. Teica, ka būs, bet svētku dienā pat neapsveica mani dzimšanas dienā un kad stundu pirms pasākuma es viņai zvanīju, lai noskaidrotu, kas un kā, pat nepacēla klausuli un uzreiz žigli apsveica svētkos caur SMS un pie reizes teica, ka nebūs.. Skaisti, nē? Bet tas bija viens cilvēks, visi pārējie ieradušies laikā un uzvedušies adekvāti..
27.07.2014 10:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Braukšanas laiku ne vienmēr sanāk ieplānot.
Jā, protams, bet tāpēc atbildīgi cilvēki 1) iziet no mājām ātrāk, ierēķinot nelielu laika rezervi, ja nu gadīsies aizkavēties, un 2) ja tomēr kavē, tad piezvana un pasaka, ka ieradīsies, tikai vēlāk. It īpaši, ja kavē tik sasodīti ilgi.
27.07.2014 10:57 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2015
Labāk vispār nekavēt. Jau savlaicīgi gādā, lai pulkstenis ir pie rokas un izej no mājām 10 min agrāk. ;-)
29.01.2015 15:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits