Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kapēc sievietēm neprecēties un nedzemdēt bērnus!

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Lai dzīve būtu ideāla Jūsu ideālajā pasaulītē, dalīsimies pieredzē un ieteikumos ":
1. Kapēc nedzemdēt bērnus
2. Ar kādu vīrieti labāk neprecēties!

Mana pieredze no šī cosmo foruma:

1. 1. Ja tu saproti, ka tev kaut reizi gribēsies iziet kaut kur bez bērna-nedzemdē! Tas būtu neprāts! Tev jau laikus ir jāsaprot, ka būs reizēm grūti, tapēc izvēlēsimies komfortu, un ja nu gadijās-pieraksties uz abortu!
1.2. Tu sabojāsi savu super labo figūru, un tev vairs nebūs xs izmērs!
1.3. Tevi gaida spoža nākotne ar super labi atalgotu darbu uzreiz pēc studijām, un bērns to visu sabojās!
1.4. Tu vairs nevarēsi darīt ko un kad gribi, nevarēsi 50% no savas dienas pavadīt cosmo.lv, un dirsties prieka pēc ar citiem!


2. 1.Noteikti pirms iepazīšanās ar vīrieti, uzzini par ko viņš strād''a, un jau pirmajā randiņā paprasi vai viņš ar savu darba grafiku būtu spējīgs noteiktu stundu skaitu pieskatīt Jūsu kopīgos potenciālos bērnus. Ja viņam darba laiks ir tāds un tāds, kas tevi neapmierina, tad uzreiz pametiet! Nekavējoties!
2.2. Ja vīrietim ir kaut viena slikta īpašība, tad nav vērts nemaz attiecības turpināt! Jūs tak negribiet veltīt savu laiku attiecību izkopšanai, pielāgoties viens otram. Ja uzreiz nav ideāli-viss!
2.3. Vīrietim ir jābūt modelim. Nekādu atkāpju!
2.4. Alga-vismaz ar pāris nullēm! Jums taču vajag kādu, kas sponsorēs dārgas dāvanas, ceļojumus, manikīrus, pedikīrus, un citas figņas! Ideāli, ja viņš visu pērk, un jūs tikai savu miljonu tērējiet šmotkās, rakstiet blogus par make up, un atrādiet jauno nagu laku! Tikaai tā jūs jutīsieties mīlētas, un varēsiet pazīmēties draudzenīšu priekšā!
26.07.2014 15:16 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ar mani šeit 99% nekad nediskutē šādā manierē kā Tu, laikam, baidās, ka es ar saviem palagiem aptīšos un sasmacēšu.

Narcisisms at it's most. :D
26.07.2014 23:16 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Marta, tu tieshaam domaa, ka vinjaam visaam vechi ir tik labi, viss ir tik ideaali, ja no riita liidz veelai naktij seezh Cosmo? :D Pasakas te daudzas staasta.
26.07.2014 23:20 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Peecdzemdiibu depresija jaaaarstee aarsta kabinetaa, nevis Cosmo
26.07.2014 23:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
DieKleineHexe, te nav runa par to, ka autore dzemdēt negrib - tās ir standarta atbildes uz jebkuru jautājumu šajā forumā. Tā vienkārši ir. Ja sievietes dzīves apstākļi neatbilst augstāk arakstītajam, vīrietis un bērns nav iedomājams. Te taču visu tik tālu pārspīlē, ka nav jau vairs jēgas neko jautāt.

Kas attiecas uz sievietēm ar augstām prasībām, arī viņām ir problēmas. 90% no tām, kas savu princi ir izsapņojušas tādu, kāds augstāk aprakstīts, šeit taisa diskusijas vienu pēc otras "Kas ar mani nav tā, kāpēc es nevaru sev atrast vīrieti?", pie kam, kā vēlāk izrādās, šīm te dāmām nekā cita, kā augsto standartu, nemaz nav - ne izglītības, ne uzvedības kultūras, nekā. Nu, ko tad te.

Tas, ka Cosmo jau sen ir pārvērties par žults izgāšanas vietu, nevienam nav nekāds jaunums. Pie kam izteiksmes veidi arī paliek arvien jēlāki.

Nevarēju neievērot, ka arī šajā diskusijā esmu jau piesaukta, lai gan visu dienu šeit nemaz nebiju. Un kāpēc? Tikai tāpēc, ka mans viedoklis vairumā jautājumu sakrīt ar personu, kuras viedoklis nepatīk personai, kas minēja mani šeit. Tā kā viņa minēja personu, kuras viedoklis ir tuvs viņai, vienīgais, ko varu ieteikt šajā sakarā, ir turpmāk asociēt man piedēvēto darbību ar sevi un personu, kuras viedoklim piekrīt šī jaunkundze. Tā vietā, lai aizrādītu, ka kašķis šeit ir jāizbeidz, vai, kā minimums, paklusētu, vajag taču to jautrību uzsist lielāku, pie kam darot to uz to personu rēķina, kas vispār nav klāt. Nav absurdi?
26.07.2014 23:35 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Marta! Kas ar tevi notiek? Tomēr dzīve piespiež mainīt savus uzskatus?
27.07.2014 00:15 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Vot, kubiet, Tev manas vīna glāzes mieru nedod :D tikai man atšķirībā no autores ir laiks gan dušā iet , gan nagus lakot un ar cilvēkos , Tu tiešām esi tik naiva, kad domā ,ka es visu dienu esmu mājās pie datora? Es viņu 100g neesmu slēgusi iekšā .
Man vienkārši izdodas bērnu iesaistīt savās lietās, ja es lakoju nagus tad meita pēta nagu laku pudelītes, ja es eju dušā, viņa vannasistabā spēlējas ar mačalkam ... Viss ir atkarīgs no uztveres, man nav problēmu vienai braukt peldēties , es varu atstāt bēbi kamēr nesu miskasti , reāli tas aizņem tik pat daudz laika, cik apmeklēt wc , tur taču, es ceru, visas iet vienas? Un, jā es ļoti apdomaju un piedomājusi pie tā vai gribu un varu būt mamma .... ;) ,bet te jau atkal runā tās kurām bērnu nav :D
27.07.2014 09:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.02.2014
Kādēļ tik daudz negatīvisma? Meitenes, nu tas nav normāli tik ļoti pārmest citiem, ja viņiem klājas labāk (vairāk naudas, vairāk ceļojumu utt.)
Rakstīt blogus par meikapu? Tas ir interesanti un ceru noderīgi arī citām :)
Bērni.... tas tiešām netraucē ne mācīties, ne rakstīt, ne arī būt noslogotai visu dienu :) Pareizi plānojot laiku, visu var paspēt! Kādēļ tā saku? Jo man viņi ir četri :)
27.07.2014 09:53 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Jana - kā tiec galā ar 4 bērniem ?

man būs 1 , un sāku stresot , kā tikšu galā....

vai būšu laba mamma...
27.07.2014 19:14 |
 
10 gadi
Reitings 4036
Reģ: 02.01.2011
Es laikam ieteiktu dzemdētājām neskatīties uz nedzemdētājām un otrādi. Šajā forumā daudzas meitenes ir vecumā ap 20, brīvas, bez bērniem, tāpēc šādas problēmas īsti nav viņu kompetencē- ne kā tikt galā ar mazuli pludmalē vienai, ne arī kā sadzīvot ar vīrieša negatīvajām īpašībām (neesiet naivas, tādas ir visiem).
28.07.2014 08:41 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Izlasīju tikai pirmo lapu šai diskusiju un sapratu, ka tālāk nav vērts lasīt - ikdienišķā verbālā caureja turpinās. Piekrītu šim viedoklim:
Grūtības ar mazu bebi ir pārejošas, zini bērniem ir tendence ātri augt. Un ir feini ja pieauguši berni, un jauna mamma kas var beidzot dzivi sev veltit. Par vīŗieširm , japrecas ar to kuri mīl. Tieši tik vienkarši.


Ir cilvēki, kas klusējot iziet cauri neiedomājamam grūtībam, bet ir arī cilvēki, kas čīkstēs par pilnīgi visu. Es esmu laimīga, ka man ir dota tā fantastiskā iespēja būt mammai, radīt jaunu cilvēku. Un jā, mans vīrs mani atbalsta it visā un ir liels palīgs, bet pat ja tā nebūtu, es arī izvēlētos dzemdēt bērniņu. Un šitās čīkstētājas po žizņi nekad nebūs laimīgas, jo katrā lietā meklēs par ko pačīkstēt.
28.07.2014 08:56 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Lollipop - man pašreiz nezinu kas noticis ....

šoks ? domāju kā tikšu galā ar visu .

Biju visu laiku viena , tagad būs bērns.

Nedomāj uvel par drēbītēm vai gultiņu , gribu aprast ar domu ka gaidu bērnu....

Kādai bijis līdzīgi ?
28.07.2014 10:08 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Tony . - tas ir tikai normāli, ka uztraucies par to, kas tevi sagaida. Arī mani sākumā šokēja lielā atbildības nasta, baidījos par katru sīkumu. Tagad esmu 8.mēnesī, beidzu satraukties un esmu gatava visām grūtībām. Es arī ilgu laiku esmu bijusi viena un brīva, pateikšu atklāti, līdz kaklam tā "brīvība", gribu izbaudīt to, ka kādam būšu visa pasaule!
28.07.2014 10:13 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Lollipop - tādā ziņā man ir vīrs ,

ome - kas vienmēr palidzēs ,

auklēšanas ziņā nebūšu viena ,

zinu ka uz omi paļauties varēšu .

jā man pat bail , ka tagad domāju kā būs kad dzemdēšu ..tāds šoks iestājies,,,

jau 3 tests rāda ka pozitivs , mr kavējās ,jau 34 diena starplaiks ,,došos nodot vēlāk analīzes,lai zinu kas un kā ,,,
28.07.2014 10:24 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
draudzene saka lai domāju par drēbītēm ,gultiņu , visu sagādājām ar vīru laicigi...

bet tagad neesmu pat apradusi ar to domu ,ka ir ,ka būs ....
28.07.2014 10:26 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Tony . - ievelc dziļu elpu, par bērna eksistenci tā pa īstam var nojaust tikai pēc 1.USG, kas ir 12. nedēļā, citas tikai apzinās realitāti, kad mazais pa iekšu spārdās. Neizdomā problēmas, kuru vēl nemaz nav. :D
28.07.2014 10:32 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
man vienmēr precīzi viss kā pulkstenis , un došos jau patiesību noskaidrot kad pašai būs vairāk laika.
28.07.2014 10:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits