Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas āda

 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Sveikas, dāmas!
Jau kādu labu laiciņu ir tā, ka mani neapmierina mana sejas āda. Mazas pumpiņas ir tāāāā nokretinājušas, ka īsti negribas skatīties spogulī, kad sejai uzspīd saule vai vienkārši ir ļoti gaišs apgaismojums!!
Problēma tāda, ka- pfu, pfu, pfu pār kreiso plecu, bet man pastāvīgi bijusi gluda, jauka sejas āda pat īpaši to tā speciāli nekopjot. Nu, protams, ierastie rituāli ar sejas mazgāšanu rītos/vakaros un kāda losjona vai krēma uzsmērēšana sejas tonusa uzturēšanai.. bet vairāk nekas nav bijis vajadzīgs un ir izskatījies okey. Te pēkšņi jūnijā, sesijas laikā, uz sejas sametās mazas mazītiņas pumpiņas. Protams, sapratu- no stresa un nervozitātes. Sesija pagāja, pēc mēneša manīju, ka liela daļa pumpiņu pazudušas. Taču NE VISAS. Un tas mani neapmierina. Tagad gan lietoju losjonus sejas attīrīšanai, svaidzināšanai utt. Un ziniet, no tāluma galīīīgi nepateiksi, ka ir kādas problēmas! Skaista, iesauļota un gluda sejiņa. BET, pienākot tuvāk, bababaāāām, redzamas visas mazās pumpiņas pieres un vaigu kaulu daļās.
Meitenes, IESAKIET, lūdzu, kā ar šo problēmu cīnīties un kas spētu palīdzēt vislabāk? Vai kāda arī ar ko tādu saskārusies un veiksmīgi atguvusies?
Saprotiet, varu pirkt visādus sejas kopšanas līdzekļus, cik vien uziet, taču ļoti ceru, ka būs arī kāds praktisks komentārs un padoms, lai saredzu jēgu savām darbībām un uzrodas cerība, ka nedaru to par velti.
Seja ir galvenais!Mūsu organisma spogulis! Pēc iespējas ātrāk vēlos to savest 100% kārtībā un neraizēties par šādām SĪKĀM, bet tik ļoti kaitinošām riebeklītēm uz sejas.
26.07.2014 00:27 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Varbūt saistīts ar uzturu?
26.07.2014 00:34 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man arī ir tāda pati problēma, gaidīšu ieteikumus.
26.07.2014 00:42 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu te derētu kāds līdzeklis ar skābēm (krēms vai pīlings), bet ar tiem jābūt uzmanīgai, jo ir vasara un skābes noārda dabīgo aizsardzību pret sauli. Tāpēc obligāti jālieto krēms ar spf vismaz 30+.
26.07.2014 01:08 |
 
Reitings 147
Reģ: 10.06.2011
Man pret šīm mazajām pumpiņām dermatoloģe ieteica Dr. Wollf's ACNE ATTACK skābju krēmu (pārdod bez receptes), jāuzziež uz sejas uz nakti/vai kad zini, ka no mājas neiziesi, jo nedrīkst saulē atrasties.
Vispirms tomēr iesaku aiziet pie ārstes, moš kāda iekšēja kaite. Lai veicas!
26.07.2014 01:24 |
 
Reitings 239
Reģ: 31.01.2014
Varbūt vaina uzturā, esi sākusi ēst visādu junk food vai arī hormonālas problēmas.
26.07.2014 23:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits