Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

šodien biju mcdonalds un notika kautkas .......

 
Reitings 25
Reģ: 21.01.2014
Es devos uz McDonalds šodien un paņēmu Filet-O-Fish komplektu un čīzburgeru. Es to ēdu savā transportlīdzeklī, autostāvvietā un klausījos audio grāmatas, kad es paskatījos ārā redzēju McDonalds darbinieci pie kuras pasūtīju, viņa bija laukā un ēda pusdienas

Viņa pamāja uz mani un es pakratīju ar galvu un man bija jāgaida 7 minūtes, pirms viņa devās atpakaļ iekšā, lai es varētu ēst komfortabli atkal. Es nedomāju, ka darbiniekiem ir jāapgrūtina vai pat jāmēģina socializēties ar klientiem ārpus McDonald restorāna, vai caurbrauktuvē, bet tas ir cits stāsts.

Es devos uz McDonalds vakariņās šovakar, un paņēmu McChicken komplektu un 10 gabalus vistas McNuggets ar bārbekjū mērci. Kā es braucu uz otro lodziņu tā pati meitene vēl joprojām strādāja. Viņa rīkojās nedaudz uzmācīgi un mēģināja uzspiest man nelielu sarunu, tad viņa jautāja: "Kāpēc jūs nenākat ēst iekšā, nevis autostāvvietā".

Kas patiešām mani satrauca daudzu iemeslu dēļ. Pirmkārt, es nevēlos, lai manu rutīnu vai darbības, var izsekot ar ātrās ēdināšanas darbinieks. Otrkārt, viņai nevajadzētu mēģināt man uzspiest, kā man vajadzētu dzīvot savu dzīvi. Es negribu ēst iekšā, jo es uzskatu, ka ērtāk un daudz labāk atrodos savā transportlīdzeklī klausoties audiogrāmatu un baudu sevi un savu privātumu.

Kopumā, es domāju, ka tas bija ļoti neprofesionāli, lai šādi man uzspiestu viņas gribu. Man gribās būt bez saistībām par katru caurbrauciena vizīti, nav jāzin trešajai personai. Es nedomāju, ka es darīju kautko nepieklājīgu , jo es bieži redzu cilvēkus ēdam fast food autostāvvietās. Kā viņa zina, es neesmu aizņemts dodoties uz darbu vai kaut kur steigā?

Kā jūs jūtaties par ēšanas jūsu transportlīdzeklī autostāvvietā, pret ēšanu iekšā restorānā?
26.07.2014 00:22 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Ja Tevi tiešām kaut kas tāds uztrauc, pasaki tai trešajai personai, ka nav viņas darīšana. Vai brauc uz citu mc donalds iestāti, tās tomēr ir uz katra stūra.

Kapēc ir detalizēti jāapraksta savs pasūtījums, šeit neviens to nepieņems :D
26.07.2014 00:27 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Tu gadījumā neesi tas pats Ingus?!
Reizēm domāju, kāpēc es vispār šitos garos palagus lasu.. Bezjēgā!
26.07.2014 00:29 |
 
Reitings 696
Reģ: 29.05.2014
Reizēm domāju, kāpēc es vispār šitos garos palagus lasu.. Bezjēgā! vot vot + kaaaaaaa var būt vsp vēlme kko tik garu drukāt... :D :D
26.07.2014 00:30 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Khhh:D
Raksti vēl:D
26.07.2014 00:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Klau, tu aizmirsti piemineet kuru tieshi audio graamatu klausiijies, kaadaa kraasaa bija tev krekls un cik graadu temperatuura bija mashiinaa.
26.07.2014 01:02 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Īsākā anekdote par ASV: "McDonald's ir restorāns"
26.07.2014 01:21 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tev nopietni jāpārdomā savus ēšanas paradumus :D
26.07.2014 01:24 |
 
Reitings 25
Reģ: 21.01.2014
Klau, tu aizmirsti piemineet kuru tieshi audio graamatu klausiijies, kaadaa kraasaa bija tev krekls un cik graadu temperatuura bija mashiinaa.


Ko vēl ne ? varbūt man ievietot savas kailfoto bildes un bildes ar savu locekli vēl, lai tu varētu izteikt savus komentārus labāk?

Es tikai dalos ar savu stāstu neērto pieredzi, un vēlos uzklausīt komentārus.
26.07.2014 01:26 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
virsraksts atgaadinaaja teemu par "sodien aizgaaju uz Gulbi, bet tur.."
26.07.2014 01:42 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
virsraksts atgaadinaaja teemu par "sodien aizgaaju uz Gulbi, bet tur.."


izlasot šo komentāru, atkal sasmējos par to leģendāro diskusiju, kad būs slikts garīgais, jāatrod un jāpārlasa :D :D
26.07.2014 02:18 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kāpēc es to izlasīju?
26.07.2014 05:40 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es vispār nesaprotu, kur ir problēma. Nu gribēji ēst autostāvvietā, ēdi autostāvvietā. Negribēji iesaistīties ar darbinieci sarunā, neiesaistījies. Par ko uztraukums?
Un kādā veidā viņa Tev traucēja, kad bija iznākusi ārā paēst? Pamāja ar galvu un Tev kumoss kaklā iesprūda? :D
Un viņa jau nu gluži, kā Tu te raksti, dzīvot dzīvi nemācīja, izklausās, ka vienkārši piedāvāja ēst telpās. :D
Kā tad tā nabaga darbiniece varēja zināt, ka Tu esi tik briesmīgi pārjūtīgs par šo jautājumu?
26.07.2014 08:19 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Iesaku tev doties pie psihologa.
26.07.2014 08:50 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Kaut kāds autists, nolēmis tomēr socializēties un tagad mēģina veidot diskusijas internetā :D
26.07.2014 08:52 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
man bija jāgaida 7 minūtes, pirms viņa devās atpakaļ iekšā, lai es varētu ēst komfortabli atkal
Un ko tad darītu, ja kādz bezpajumtnieks ielas malā sēdētu? Arī neēstu? Tā nav darbinieces vaina, ja Tev vajag, lai pie apvāršņa nebūtu neviena dzīva cilvēka, lai justos ērti.
Ja gribi ēst vienatnē, izvēlies kādu izolētu telpu, nevis sabiedrisku vai publisku vietu.

nedomāju, ka darbiniekiem ir jāapgrūtina vai pat jāmēģina socializēties ar klientiem ārpus McDonald restorāna
Tas nav jādara. Bet nav aizliegts to darīt. Pie tam, ja viņai bija pusdienas pārtraukums, tad vispār nav nekādas nozīmes, kur un par ko viņa strādā, jo tajā brīdī viņa nepārstāvēja to McDonalds, bet gan pati sevi.

es nevēlos, lai manu rutīnu vai darbības, var izsekot ar ātrās ēdināšanas darbinieks
Daudz ko var negribēt. Bet, ja rīkojies tā, ka apkārtējie cilvēki var ievērot šīs Tavas darbības, tad, visticamāk, ar laiku tas notiks, it īpaši, ja tās ir neparastas un atšķirīgas no vispārpieņemtā.

viņai nevajadzētu mēģināt man uzspiest, kā man vajadzētu dzīvot savu dzīvi
Cilvēks tikai painteresējās. Uzspiešana būtu tad, ja vēl pēc tam, kad Tu atteicies, viņa būtu ilgi un dikti centusies pārliecināt, ka ir jāēd iekštelpās.

es domāju, ka tas bija ļoti neprofesionāli
Tu pārspīlē. Varbūt tas ir nedaudz neprofesionāli. Bet tad atkal, ja gribi saskarties ar augstākā līmeņa profesionalitāti, tad ej uz zolīdākām vietām un maksā vairāk.

---

Ko vēl ne ? varbūt man ievietot savas kailfoto bildes un bildes ar savu locekli vēl
Hmm, no Tavas zemapziņas uznirst visai savdabīgas idejas. Domāju gan, ka, ja šādi darīsi, tad šo Tavu diskusiju izdzēsīs. Bet nevajag savas slēptās (lai gan laikam jau ne pārāk labi slēptās) ekshibicioniskās tieksmes pavērst tā, it kā citiem būtu ļoti gribējies Tavu ļipu redzēt. Vismaz es nemanīju, ka kāds būtu izteicis šādu vēlmi. Tikai Tu pats nez kāpēc par to sadomājies.
26.07.2014 09:34 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Tu gadijumà neesi Andris Kiviçs? Izklausàs
26.07.2014 10:04 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Tiko izlasīju un zaudēju ticību cilvēcei. Mūsu nākotne ir briesmās.
26.07.2014 10:23 |
 
Reitings 25
Reģ: 21.01.2014
Kaut kāds autists, nolēmis tomēr socializēties un tagad mēģina veidot diskusijas internetā


tipiska kuce, domā ka tava dzīve ir tik daudz labāka par visiem pārējajiem ka tu vari nosodīt vissus kas tev nav pieņemami, lai justos labāk par savu nožēlojamo eksistenci ...
26.07.2014 23:48 |
 
Reitings 25
Reģ: 21.01.2014
UP
24.12.2015 13:33 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Man nepatīk ēst restorānā. Izmantoju takeaway iespēju, tās visbiežāk ir maksimāli asākās taju vai ķīniešu nūdeles ar garnelēm/vistu un es sēžu parkā uz soliņa. Ziemā retāk, bet tās nūdeles aukstumā sasilda gan ar karstumu, gan asumu. Citreiz ēdu mājās/darbā, tā kā dzīvoju un strādāju centrā, ēdiens arī ziemā nepagūst atdzist, kamēr tieku līdz mājām/darbam
Nepievēršu uzmanību darbinieku teiktajam. Atminos tikai, ka meitene jautāja, vai bija garšīgi par vienu ēdienu, ko pirmo reizi pagaršoju.
Varētu būt kaut kāda iespēja, ka apkalpojot iekšā restorānā, darbiniekam ir lielākas iespējas saņemt dzeramnaudu. Vietās, kur es ņemu nūdeles - Kotai WokToWalk un Dragonbox dzeramnaudu ļoti ērti var atstāt traukā ar norādi "tips" un es atstāju dzeramnaudu arī ja ņemu līdzi un mani tā īsti neapkalpo, jo tajās vietās zinu, ka man noteikti garšos. Par McDonalds dzeramnaudu kārtību nezinu.
Maltītes uzņemšana bioloģiski noteikti pieskaitāma pie diezgan intīmām lietām, lai arī sabiedrībā ir pieņemt to darīt publiski, dažiem cilvēkiem tas var radīt stresu vai diskomfortu.
Darbinieces vietā es varētu uzdot šādu jautājumu vien gadījumā, ja tā nolūks ir noskaidrot klientu atsauksmes - ja cilvēks ēd ārpus restorāna, pastāv iespēja, ka pašā restorānā ir kāda vaina un to iespējams labot.
03.01.2016 04:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits