Eksperiments ar gurkiisiem!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Soriit,runaajot ar mammu,aizrunaajaamies par saaliitiem gurkiem -man tik loti sakaarojaas...Man nav gandriiz nekaa no taa,ko vajag tai "proceduurai",taapec es izdomaaju eksperimenteet!
Vieniigais kas,man ir no taa ,ko lieto normaalos apstaaklos ,ir kirsu lapas ,saals,kiploki!Man zeel "bojaat mantu ",taapeec eksperimenteeju ar vienu garo gurki(kaiminiene atnesa taadus daudz)Puse ir jau nograuzta taapat,bet gribeejaas tik loti pameeginaat!Tagad veel domaaju,vai vareetu pielikt veel klaat kaadu kreicnaglinu,vai tomeer nee...taa kompoziicija buus par traku varbuut?
Lieku klaat visus zalos augus-garsvielas ,kuras aug daarzaa!Cereesim ,ka buus garsiigi!
Burkaa viss izskataas,kaa maakslas darbs!:D
Vai juus biezi eksperimenteejiet ar kaut ko eedamu,vai tomeer tikai vadaties peec recepteem?
25.07.2014 20:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista- paldies!Jaapaskataas daarznieciibaa,bet es gan visu laiku domaaju,ka tiem augiem ir par karstu,taapeec nav muusu pusee.
Sodien pagarsoju savus gurkiisus.Tik garsiigi, kraukskiigi arii!Tagad zinu -drosi varu izmantot visas garsvielas,kuras daarzaa ,un kiplokus noteikti-tos juut cauri loti labi visam sajaukumam!Esmu tik prieciiga,ka eksperiments izdevas!
26.07.2014 21:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits