Vai ir kādreiz sanācis pieķert/tikt pieķertiem seksa laikā?

 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Es te tā aizdomājos, vai esiet kādreiz pieķērušas kādu nodarbojamies ar seksu? Vai arī pašas esat pieķertas? Es vakar pieķēru savu draudzeni, nevis netīšām, bet speciāli, jo bija aizdomas, par to, kas notiek slēgtā istabā, viņai ar nepazīstamu čali :D Arī es esmu gandrīz pieķerta, bet gandrīz, jo izgājām no situācijas. Drauga māsai, manupāt, bija aizdomas. :D
25.07.2014 20:16 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Up
21.06.2015 12:12 |
 
Reitings 3
Reģ: 19.07.2015
Esmu bijusi gan pieķerta neskaitāmas reizes, gan pieķērusi.

Visepiskākie gadījumi - kad man bija pirmā reize ar puisi vispār, istabā ienāca viņa mamma!! Nu jā, kauns pa visu seju, bet šī tik pasmējās. Nākamo reizi pieķēra viņa draugs, bija jau aizgājis gulēt, likās, esam divi vien, tad nu sākām izpausties istabā un pēkšņi šis iebrāžas iekšā ar tekstu "Es braukšu ..... mājās" :D, protams, mēs tur abi pliki :D nu neko

Un ar tagadējo puisi mums sanāca diezgan, tagad pat varētu teikt, smieklīgi. Bijām ballītē, visi jau tur piedzērušies, iet gulēt, bet gultu pa maz.. Nācās dalīt gultu ar viņa draugu, kas bija jau iedzēris un aizmidzis. Tad nu nolēmām tā klusiņām, klusiņām, mierīgi.. Mēģinājām, bet tā slikti sanāca, negribējām gultu kustināt, lai nepamostās.. Izdomājām viens otru tur lejā apmierināt ar muti, tieši es viņam to darīju, sega bija mazliet pacelta un es paskatos uz augšu un tur skatās uz mani viņa draugs!!! Tā vienkārši skatās!! Šķietami izbauda skatu, es uzreiz nolecu nost, biju nereālā šokā un no tā viņa drauga izvairījos pāris mēnešus, nu tiešām bija nereāls kauns satikt. Bet nu tagad laikam jau viss ok, satikusi esmu, neko nav teicis, tik dažreiz tā dīvaini uzsmaida. :D :D
21.07.2015 06:28 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
dažreiz tā dīvaini uzsmaida. :D
haa tik labs :D
21.07.2015 10:48 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
esmu tikusi pieķerta vairākas reizes....drastiski :-D
21.07.2015 10:53 |
 
Reitings 216
Reģ: 05.03.2015
Esmu tikusi pieķerta kādas reizes četras un pāris reizes tas bija suņa dēļ,jo viņa vienkārši ielaužas istabā un kāds skrien viņai pakaļ,lai aiztaisītu durvis. Tas,ka viņa vienkārši sēž gultā un skatās virsū - tā jau ir ikdiena, pierasta lieta.
21.07.2015 11:05 |
 
Reitings 89
Reģ: 15.02.2011
Esmu bijusi pieķerta - draugs sēdēja krēslā, es tur lejā darbojos un tieši kulminācijas brīdī istabā ienāk viņa mamma un mierīgi iet uz balkonu, sakot, ka viņa tikai puķītes aplies:D es pat nepaspēju noreaģēt un uz īsu brīdi nesapratu, ko tagad darīt:D galu galā aizsteidzos un vannas istabu, kur mani pieveica smieklu lēkme par situāciju:D
21.07.2015 11:08 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Bijām ceļojumā, ar draugiem noīrējām māju, guļamistabas nebija tik daudz, cik pāru, bijām ar draugu caurstaigājamā istabā uz dīvāna. Nu ko tur - atvaļinājums, atpūta, brīvdienas - visiem viss skaidrs. Durvis aiztaisījām kā pienākas un kā bija sarunāts ar pārējiem, ka vērsim ciet, ja gribēsies pabūt divatā (pārējie varēja pa citām durvīm tikt uz savām istabām mierīgi), bet viens dunduks neiedomājās, ka aizvērtas durvis varētu kaut ko nozīmēt, un nolēma nākt parunāties - apgāja visai mājai apkārt, pa otrām durvīm iekšā mājās un nokāpa pie mums. Protams, ka mēs pliki. Bet nekāda īpaša kauna nav, tik joprojām nevaru aptvert, cik liels dunduks tas puisis, ka sarunāto divvientulības žestu nesaprata.
Agrā jaunībā ir gadījies vēl pāris reizes tikt pieķertiem - bet nekas tāds dramatiski apkaunojošs nav bijis. Vienreiz dabā bijām, gaļu grillējām un likās, ka tur neviena tuvumā nav, līdz viens vīrietis vienkārši gāja garām un skaļā balsī aizrādīja "klusāk varētu".
21.07.2015 11:18 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Piedzīvoju abas situācijas. Pirmo reizi mani pieķēra mamma kad draugam biju tur lejā zem segas un kad izlīdu āra ieraudzīju savu mammu, bet mamma izskatījās apmulsusi un piedāvāja mums 6os no rīta kafiju :D

Vēl mana drauga draugi mūs pieķēra dogy style :D

Bet kad dzīvoju Īrijā tad vienu draudzeni vienmēr biju pieķērusi ar kādu džeku gultā :D
21.07.2015 22:15 |
 
Reitings 102
Reģ: 11.12.2014
Vienu reizi,drauga mamma laikam no rīta bija sadzirdējusi,ka esam jau augšā un izdomāja,ka jānāk mums piedāvāt brokastis,neklauvējot ienāca istabā,segu jau uzraut paspējām,bet viņa laikam nesaprata īsti kas notiek,jo vēl kādu minūti stāvēja runāja ar mums ,ko gribas brokastīs. Izlikos guļam,bet īstenībā knapi valdīju smieklus :-D
06.08.2015 00:41 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Vienreiz dzīvē tik pisos un ne reizi vel neesmu pieķerts.
06.08.2015 00:44 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.07.2015
Visu laiku agrāk domāju , ka tas ir iespējams tikai filmās - pieķert kādu.
Un tad bāc iepriekšējā nedēļā iegāju pie vecākiem istabā , a tur viņi:-D:-D
ļoti neērts gadījums
06.08.2015 01:08 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Negribu skatīties visas lapas, varbūt iepriekš šajā diskusijā esmu rakstījusi, ka nekad neesmu nevienu pieķērusi, jo tā arī bija. Bet pagājušonedēļ gadījās tāda interesanta situācija, kad ciemojāmies pie manas draudzenes un viņas puiša, vēl tgd ar draugu spriežam, vai pieķērām viņus vai nē :-D
06.08.2015 01:20 |
 
Reitings 123
Reģ: 29.01.2009
Pati tā īsti esmu pieķerta vienreiz. Ar bijušo pirts ballītē izdomājām uzskriet augšā uz vienu fikso, viss jau notiek, kad parādās galva. Acis iepletās, nedaudz pablenza un aizgāja. Izrādās, bijušā draugs galīgā pālī izdomājis nākt gulēt pie mums. Līdz šim brīdim nezinu vai viņš atcerās to vai nē, jo nakošajā dienā neko neizrādīja. :-D
Ar vīru gandrīz pieķerti esam divreiz.
1) nesen bijām sākuši satikties, bijām pie tagadējā vīra dzīvoklī, vakars, tikko viss noticis, atskan zvans pie durvīm. Manējais ātri saģērbjās un aiziet paskatīties, kas zvana, jo ciemiņi nebija plānoti, a tur iekšā nāk kādi 4 viņa draugi, tai skaitā, mans bijušais ar kuru nesen bijām izšķīrušies. Es sēžu gultā izpūrušiem matiem un ģērbjos. Bijušajam sejas izteiksme šāda - :-O, tāpēc, ka ar viņu biju kopā neilgi un lai kā viņš mani centās dabūt līdz gultai, viņam tā arī nekas neizdevās. Tā viņš arī pagriezās un aizgāja, laikam lieki teikt, ka draugi viņi vairs nav.
2)tas pats dzīvoklis, vakars. Plānots, ka pie vīra paliks draugs. Kamēr šis no darba vēl nav mājās, domājām paspēt vienu fikso. Tūlīt jau būs lielais O, kad atskan zvans un šis sāk raustīt ārdurvis, lai laiž iekšā. Ar vīru domājām nekā, ātri nodarīsim to lietu, lai pagaida. Viņš laikam domāja, ka esam aizmiguši, jo klapējās un zvanījās nežēlīgi. Kad es atvēru durvis, viņš jautājumus neuzdeva un tikai stulbi smaidīja, laikam saprata pēc saburzītā izskata. :-D
06.08.2015 01:28 |
 
Reitings 123
Reģ: 29.01.2009
Ak jā, bija tomēr vēl viens gadījums. Ar vīru darām to, dzirdam kaut kas slēdz vaļā durvis. Sapratām, ka nāk vīra brālis ar sīkajiem. Es ātri ietinos segā, paķēru drēbes un nesos uz tualeti, jo tās durvis bija tuvākās. Tualetē ātri saģērbos un nācu ārā purkšķēdama - kurš stulbenis vakar to segu atstiepis uz tualeti?! :D
Vienreiz gandrīz sanāca pieķert vīra brāli. Biju vakarā pa šoferi, kamēr vīrs ar draugiem sēž barčikā domāju aizbraukšu uz vīra vecāku dzīvokli. Vecāki dzīvoja citur un reāli tur vajadzēja būt tukšam. Apmēram 3 naktī eju augšā, pretī nāk vīrietis un sieviete, paskatos, vīra brālis ar kaut kādu dāmīti. Uzeju augšā - gulta savandīta. Labi, ka neizdomāju ierasties 15 minūtes ātrāk. Skumjākais visā šajā faktā bija, ka vīra brālis ir precējies. Uznācis augšā viņš izlikās, ka nekas nav bijis. Par to ar vīra brāli neesam nekad runājuši.
06.08.2015 01:41 |
 
Reitings 146
Reģ: 02.07.2014
Gulējām ar draugu pēc ballītes, pēkšņi māsa pie durvīm ar vēl diviem čaļiem atnākusi no kkàda kluba. Abi man pazīstami, man jau likās, aij kas tad tur, lai jau paliek. Tad dzirdam ka gukta čīkst, tik čīkst un čīkst. Bijām tajā pašā istabā. Viens no čaļiem parubijies blakus un tie divi tur čīkstinās. Mēs ar draugu nezinājām kur likties. Kādas 4x uzspīlēti gāju uz tualeti uz brīdi tik apstājās. Briesmīgi. Tik slikti sen nebijām jutušies. :-/
21.08.2015 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
haha, tik laba diskusija :D

Piekerta nekad neesmu, bet vidusskolas pirts pasaakumaa gadiijaas klausiities citos. Biju aizgaajusi gullet agraak nekaa citi, bet tur telpa ar daudz gultaam. Es jau biju aizmigusi, bet tad pieceelos no taa, ka blakus gultaa divi cilveeki kaut ko tur sit kanti viens otram, tad jau domaaju, nu neko, aizmigshu, lai jau runaajaas. Tikai nee - shie saaka riktiigi darboties, un tad jau bija par veelu teikt, ka es negulju. Liidz shai dienai vinji nezina, ka es biju klaat vinju pirmajaa seksa reizee (abi ilgi bija paaris peec tam). Nu kaa, stulbi teikt, ka nebiju aizmigusi, kaa kaut kaada luurikje, vai nezinu kas :D
21.08.2015 23:08 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Esmu bijusi pieķerta . Un tā uz pilnu klapi. Viss notiek un pēkšņi istabā iebrāžas 15 cilvēki un ieslēdz gaismu, bija ballīte liela, un ārā neviens negāja, tas bija traki, tagad liekas smieklīgi.

Esmu arī citos klausījusies, man tā ir tāda trauma :D
21.08.2015 23:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits