Vai ir kādreiz sanācis pieķert/tikt pieķertiem seksa laikā?

 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Es te tā aizdomājos, vai esiet kādreiz pieķērušas kādu nodarbojamies ar seksu? Vai arī pašas esat pieķertas? Es vakar pieķēru savu draudzeni, nevis netīšām, bet speciāli, jo bija aizdomas, par to, kas notiek slēgtā istabā, viņai ar nepazīstamu čali :D Arī es esmu gandrīz pieķerta, bet gandrīz, jo izgājām no situācijas. Drauga māsai, manupāt, bija aizdomas. :D
25.07.2014 20:16 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ha, hā.. Atmiņā neatminu kad būtu kādu pieķērusi, vismaz tā, ka redzu ka dara to, bet pati gan esmu pieķerta 1x, tiesa pieķēra sveši, pasmējāmies par to :D
25.07.2014 22:31 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Vienu reizi esam pieķerti.
Ar vīru toreiz cepām gaļu, pārējie bija iekšā un ballējās (ārā lietus lija), kamēr cepās, izdomājām ieskriet šķūnītī uz vienu "qvikiju". Procesa laikā vīra kolēģis bija nonācis lejā un sauca skaļi vīra vārdu. Kad vīrs izgāja no šķūnīša, viņš uzreiz sauc mani līdzi, kolēģis tik noteica "atļauj taču saģērbties" :D tad bija tāda kaunīga sajūta, sapratām, ka tomēr ir redzējis :D Pēc kāda laiciņa nāca otrs kolēģis un pa gabalu jau sauca (laikam bija brīdināts :D )
25.07.2014 22:41 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Man draugs kaut ko ar muti darīja tur lejā, un ienāca viņa mamma istabā un draugs sapinies segās netiek ārā, šī tā - jūs jogurtu negribat? AK DIEVS. :D:D:D:D
25.07.2014 22:53 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Par mani grāmatu varētu sarakstīti. Esmu savas apenes aizmirsusi drauga dzīvoklī koridorī, laikam izkritušas, ejot no vannasistabas. Esmu pieķerta vēl daudz reizes. :D
25.07.2014 22:54 |
 
Reitings 649
Reģ: 16.02.2010
booom

iespīdinaja lukturīšus, pieklauvēja pie loga un aizrādīja, ka tomēr nevajagot to darīt publiskā vietā, lai dodamies mājās, es tad vēl biju maziņa, gadi moš 18, tad jau bija kā saka "море по колено" :D bet kauns toč nebija, likās kā piedzīvojums, par ko pamejos vēl tagad atceroties :D
25.07.2014 22:58 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man draugs kaut ko ar muti darīja tur lejā, un ienāca viņa mamma istabā un draugs sapinies segās netiek ārā, šī tā - jūs jogurtu negribat?

:D :D :D Labs! :D :D

Ā, atcerējos vēl - drauga bija vārda diena un māja bija tukša, tad nu izdomājām nedaudz izklaidēties. Es tur apakšā darbojos, dzirdu atveras dzīvokļa durvis un tajā brīdī pie viņa ciemojās mazā krustmeita, kurai ir 2. gadi, šī tik dipina dzīvoklī iekšā. Nekad vēl nebiju tā darbinājusi smadzeni, lai aptuveni piecās sekundēs apģērbtos un iekārtotos neaizdomīgā pozā. Draugs kaut ko tur izlikās, ka bikšu priekša salūzusi, es knapi valdīju smieklus :D Kopš tā brīža vienmēr pārbaudu vai dzīvokļa durvīs ir ielikta iekšā atslēga.
25.07.2014 23:03 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ja mani sveši pieķertu, tad man nebūtu tā kauna sajūta, jo cilvēku tāpat redzi pirmo un pēdējo reizi :D
Tajā reizē mūs pieķēra dzīvokļa biedrene, domājām, ka esam vieni dzīvoklī un darījām to virtuvē un baigi traki bija, jo šī pa taisno nāca uz virtuvi, nezinu ko redzēja, bet laikam to kā es plika ātri skrienu vērt durvis ciet un teicu atvaino :D Ārprāts, domāju, ka zemē ielīdīšu - bet arī nekad neesam par to runājušas :D
25.07.2014 23:12 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ir, ir bijis. Drauga brālis ar draudzeni ienāca istabā. Vēlāk, pirms manas prombraukšanas, apjautājās vai mēs kārtīgi atvadījāmies :D
Vēl māsas puika ir ieskrējis, bet tad viņam bija kādi 3-4 gadiņi. Bieži lauzās pa durvīm iekšā neīstos laikos.
Drauga mamma arī ir sadomājusi parunāties īsi pēc TĀ. Vot forša sajūta, ka zini, ka mugurā ir tikai krekliņš, bet apakšā nekā nav :D sēdi zem segas un ceri, ka nesauks uz virtuvi pēc tējas.
Kur tie laiki :D
25.07.2014 23:17 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Drauga mamma arī ir sadomājusi parunāties īsi pēc TĀ. Vot forša sajūta, ka zini, ka mugurā ir tikai krekliņš, bet apakšā nekā nav

Miljons reizes tā bijis, plus ja vēl ātrumā sega rauta virsū, tad kāds dibena vaigs jau noteikti kaut kur spīd laukā, kas nav pamanīts. :D
Nemaz nerunājot par to, ka 2 sek jāpaspēj saģērbties, un tad abi it kā sēž dīvānā un chillo, bet drēbes pavirši uzvilktas, kaut kur vēl apenes mētājas un istaba smaržo pēc seksa - ah, nostaļģija. :D
25.07.2014 23:32 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Pieķērusi nevienu neesmu, ja neskaita lielveikalu stāvietās aizdomīgi kustīgas mašīnas :D
Bet pati pieķerta gan esmu vairākas reizes, nekādas kauna sajūtas nebija, tikai nosmējāmies. Izņemot, kad policija ceļmalā pieķēra - vot tas bija drausmīgi - sēžu pusplika virsū vīram, pēkšņi pie loga parādās policista galva un smīnot sāk kaut ko jautāt (lieki piebilsts, ka tajā laikā vēl vīra dzimto valodu vispār nepārzināju), kamēr šie tur kaut ko man nezināmu apspriež, man galvā panika sākas - jo nokāpt no vīra nozīmētu parādīt visu sevi policistam, bet nav arī smuki sēžot uz vīra ar likumakalpiem pļāpāt :D Labākais bija, ka pēc pāris nedēļām ar draudzenēm braucot uzķēros uz to pašu policistu, bet viņš ļoti korekti neko neteica, tikai smīkņāja pie sevis :D kopš tā laika to darot ielas malā nekad mašīnai logus vaļā neatstājam :D
25.07.2014 23:48 |
 
Reitings 434
Reģ: 19.06.2014
pieķēru bijušo puisi ar manu māsīcu (tad jau bijām šķīrušies)
un reiz mūs ar draugu vienā trakā ballītē, kur izdomājām "fikso" veļas telpā uztaisīt, pieķēra viens pārītis, kas gatavojās uz "fikso". telpa maza, šie iebrāžas iekšā un burtiski ietriecās mūsos ar nenormālu spēku :D
25.07.2014 23:54 |
 
Reitings 696
Reģ: 29.05.2014
hahah, labie stāstiņi :D

pie drauga vecāku mājās nekur nav krampīši durvīm, viņa istabai izdomajām uzlikt, lai kaut cik drosi var.. ņemamies tur un mamma nak droši iekšā, jo.. tur tač tā easy var ienakt, krampīšu nav, un viņa atopās pie durvīm, kuras atvērt nevar,viņa pati palika uz pauzes, jo bija tak skaidrs kas tur notiek iekšā... :D
25.07.2014 23:59 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Neesmu pieķerta un neesmu nevienu pieķērusi. Ja istabā ir pāris,tad nekad neeju iekšā un pati ar` pārliecinos,ka neviens netiks iekšā.
26.07.2014 00:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Esmu gan netīšām pieķērusi, gan tikusi pieķerta. :D
26.07.2014 00:18 |
 
Reitings 142
Reģ: 01.06.2014
Kad bija 17 un ar draugu tikai uzsākām visas izklaides, braucām pie viņa uz vasaras māju, tā teikt, izklaidēties. Nu, parasti mēs tikām brīdināti, ja kāds no viņa ģimenes locekļiem atbrauc. Toreiz tik jauki abi iegājām dušā, kad pēkšņi sadzirdējām, ka kāds staigā pa māju. Draugs knapi apsienies ar dvieli iznāca, kad pamanīja, ka viņa māsa ar draudzeni atbraukusi. Šī gribēja arī ieiet vannasistabā, un tad draugam nācās skaidrot, ka duša pagaidām ir aizņemta. Kopš tās reizes vienmēr drauga māsa mani satiekot smaida :D
26.07.2014 00:37 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Ir bijis tā, ka ar draugu esam pie manis vieni, tā nu istabas durvis līdz galam vaļā. tikko viss izdarīts, bet saģērbušies neesam, pēkšņi mamma atnāk un ir jau koridorī. tad momentāls skrējiens pāri visai istabai un durvju aizciršana, neveikla sačukstēšanās istabā. :D

vai arī pie drauga istabā esam jau procesā, pēkšņi viņa māsa sāk klauvēties pie istabas durvīm un lūgties, lai ielaiž un pārbauda viņas mājasdarbus :D :D

bet tā konkrēti pieķerta nekad neesmu un pieķērusi nevienu arī nē, vismaz neatceros
26.07.2014 02:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Veco ljauzu pansionaataa, kad veel straadaaju briivpraatiigo darbu, nesu zurnaalus veciishiem. Attaisu durvis, a tur opiitis ir ar pliku dupsi virs omiites. Brrrr.... Saprotu, ka vinjiem arii gribaas, bet nu skats bija pa rubli. Veel ilgi acu priekshaa reegojaas. P
26.07.2014 02:15 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Lai nebūtu neērtu situāciju, der ielāgot, ka šādās situācijās vislabākais risinājums ir tam, kurš ir pieķēris izlikties, ka tas ir darīts ar nolūku un pievienoties pieķertajiem. :-D :-D :-D Labs padoms?
26.07.2014 02:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Melns :D Tik es savaa gadiijumaa attureeshos. Mana interese par veciem cilveekiem ir tiiri mediciiniska.
26.07.2014 02:37 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns Tik es savaa gadiijumaa attureeshos. Mana interese par veciem cilveekiem ir tiiri mediciiniska.

Labi, speciāli un tikai Tavam gadījumam - lai būtu izņēmums :-D.
26.07.2014 02:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits