Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevēlēšanās vai nolaidība?

 
Reitings 29
Reģ: 25.07.2014
Sveikas, meitenes!

Jau kādu laiku prātoju par šādu jautājumu...

Savu sejas ādu neuzskatu par perfektu, taču gluži par kriminālu arī nevarētu saukt! Kosmētiku lietoju ļoti, ļoti maz, šādi domājot patiešām ļoti reti, visnožēlojamākais būtu teikt laiks, kas tiek ietaupīts no rīta, taču galvenais, nevaru ciest sajūtu, ka kaut kas ir uzsmērēts uz sejas, sajūta, kā esot ar masku! Tātad-nevēlēšanās vai nolaidība?

Labprāt uzzināšu jūsu viedokli šajā jautājumā, un varbūt kādai pašai ir nācies saskarties ar šādu problēmu?
25.07.2014 19:21 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Kāpēc tu domaa, ka nekraamet sminkji uz savas sejas ir probleema?
25.07.2014 19:29 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Kāpēc tu domaa, ka nekraamet sminkji uz savas sejas ir probleema?


++
Ja nav problemātiska āda, kāpēc ikdienā jānokrauj ar visu iespējamo kosmētikas maciņa saturu? Jāļauj taču ādai elpot! Pati arī ikdienā lietoju pašu kosmētikas minimumu - BB krēmu, lūpu spīdumu, uzacu ēnas, reizēm skropstu tušu. Un nekad man nav šķitis, ka tas būtu par maz, vai nav normāli..
25.07.2014 19:32 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Priecājies, labi vari izskatīties bez "špakteles" :)
Uzskatu, ka tā nav ne nevēlēšanās, ne nolaidība. Pietam, kur problēma? :) Ja jūties ērti tāda kāda esi, tad Tev tas viss nav vajadzīgs.
25.07.2014 19:33 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Es neuzskatu, ka esmu nolaidusi sevi līdz kliņķim, ja nekrāsojos. Man tas nav vajadzīgs. Es labi redzu sava vīrieša attieksmi, kad pucējos. Viņu tas aizrauj, ieraudzīt mani tādu. Bet, ja tas notiek katru dienu, tad nekādas intereses no viņa puses nav. Mana seja ir pietiekami laba, lai nebūtu jākrauj tonnām kosmētikas. Nav nekas, ko tur vajadzētu noslēpt. Nesaprotu, kāpēc tas jāuzskata par kaut kādu nolaidību.

Gribi krāsojies, negribi - nedari to.
25.07.2014 19:34 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Vasarā nekad nelieku uz sejas nekādu kosmētiku. Tikai skropstu tušu. Dažreiz acu zīmuli. Āda tāpat svīst. Tad tikai var tikt pie pumpām, iekaisušas ādas.
25.07.2014 19:57 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.07.2014
Pardon, par "problēmu" gan nevēlējos nosaukt, vairāk gan kā pārdomas!

Cenšos būt ar vienaldzīgu attieksmi pret citu komentāriem, taču ir gadījies sastapties ar tiešām šķībiem skatieniem no citu puses par šo kosmētikas jautājumu.

Paldies, meitenes, par atsaucību! :)
25.07.2014 20:15 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Galvenais, lai pati jūties labi. Man jau dažreiz skatos uz meiteni un domāju, ja būtu skropstas uzkrāsojusi, izskatītos daudz labāk (parasti šādas domas parādās, skatoties uz meitenēm ar gaišām skropstām un uzacīm), bet tas ir mans personīgais viedoklis :) Svarīgi neaizmirst par kopjošo kosmētiku. Man ir draudzene ar ideālu sejas ādu un viņa vispār nekādu kosmētiku nelieto. Agrāk āda bija ideāla. Tagad viņai ir pāri 30 un āda ir vienās krunkās, jo vismaz dienas krēmu ar spf pa vasaru vajadzētu lietot.
25.07.2014 21:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits