Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neiet galīgi

 
Reitings 100
Reģ: 16.07.2014
Pēc jūsu domām no cik gadiem sevi var sāktu uzksatīt par pilnīgu neveiksminieci ja nav čaļa.
Piem viena mana draudzene šodien lielijās ar savu jauno iPhone ko viņai nopircis viņas jaunais draugs, bet viņi kopā tikai 1,5 mēn, viņu džeki vienmēr ir apbēruši ar dāvanām, turklāt kā viens prom tā tūdāl jau nākamais kāt, bet man vispār nav džeka un man neviens nedāvina tik foršas dārgas dāvanas :(
Kā daudzām tika īsā laika posmā ir tik daudz džeku kas apdāvina, bet citām kā man nekā :(
Nu labi varbūt neesmu es nekāda izskatīga blondīne, kā mana draudzene, bet neesmu jau ar kautk kāds briesmonis.
24.07.2014 22:04 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autorei iesaku kļūt koptākai, ar perfektu augumu, seju, vēlams arī ar lielām krūtīm, ironija, bet tās draudzenes puišus paņem izskats, tad mācies kā kļūt tādai bombai kā viņa. Un daļai sieviešu ir vnk fluīds, lai paņemtu vīrieti, autorei tāda nav. Un tas,ka dāvina dāvanas tik ātri, nav nekas slikts. Katrā ziņā, labāk par 4 puķēm gadā. :D
25.07.2014 17:48 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
tas ka draudzenei vislaik mainās čali, norāda uz viņas maucību un tur nav ko nemaz pat skaust, labāk būtu priecājusies par kādu kura kādos 22 gados satikusi savu pirmo čali un 35 vēl ar vinu ir kopā un ir ģimene, nevis skatītos un lētam maukām, jo man kā čalim galīgi nesaista tās kurām bieži mainās čali, domāju ka lielākajai daļai arī. Un tu vēl esi sīka, būtu priecājusies labāk ka nav attiecību un izbaudījusi dzīvi bez tām, tādas sievietes vīrieši vērtē DAUDZ augstāk.
25.07.2014 20:53 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Tak nesmiidini tautu, viirieshiem labaak patiik meitenes, kas nemaina otru pusiiti kaa zekjes, tak padomaa reaali. Var redzeet, ka praataa veel izaugusi neesi, ka shitaa vispaar speej domaat! Piedod, bet taa ir! Iemaacies noveerteet sevi, neskaud citus, jo tu visu redzi tikai no malas, liekas, ukji putji - daavaninjas un taa, bet tu nezini kaadas vinjiem taas attieciibas! Ja saproti anglju valodu, noskaties sho video --- > http://www.youtube.com/watch?v=SolGBZ2f6L0 , situaacijas protams ir pavisam citaadaakas, bet ideja ir viena un taa pati!! ;)
Neiecikleejies uz to otru pusiiti, kad vismazaak to gaidiisi, tad taa arii uzradiisies!!
25.07.2014 20:58 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Cinderella- tieši tas ko arī saku kā vīrietis, meitenei 20 gadi, bet pēc teksta izklausās kādi nevairāk par 15 :D man neviens nedāvina iphone, "ak dievs ko man tgd darīt?? draudzene ir lēta un maina puišus kā zeķes, bet es tāda neesmu, ko man tgd darīt, esmu neglīta ,resna utt" :D smiekli nāk un žēl ka tādas meitenes visp eksistē :D

P.S. Es jau visu mūžu gaidu savu otro pusīti, bet kā nerodas, tā nerodas, laikam labs nāk ar gaidīšanu :D
25.07.2014 21:03 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Rdžeis!

Tas, 7 BMW ir kā, limuzīns, salīdzinot visus plusus un mīnusus, mazliet piemaksājot paņemt,labāk, M -paketi 5 modeli, kā man! Mazs patērē, izskatīgs... utt..


Ieskatam!



Runājot par tēmu!

Tēmas autorei, mazāk ieteiktu domāt par citiem! Nu un, ka viņai, pakaļ puiši skrien, kāda starpība, ka dāvina dāvanas.
Mainies, sāc, dzīvot, pievērsies sev, tad arī, citi sāks Tev pievērst uzmanību. Dāvanas priecē, bet, dzīvē ir svaigākas lietas par tām.
Lai veicas, bet, ceru, ka nesameloji ar gadu starpību, ja, jā, tas tad uz pašam sirdsapziņas!
26.07.2014 00:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits