Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par suņiem pludmalē

 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Šodien biju ar draugu jūrā, bija līdzi suns, speciāli braucām uz to pludmali, kur nav apmaksāta autostāvvieta un zīme, ka suņiem aizliegts. Pie mums pienāca sieviete un sāka braukt augumā, un vēl sāka fotogrāfēt mūs :D Vai suns var peldēties tajās vietās, kur nav zīme, ka suņiem aizliegts, un vai tās zīmes ir pamanāmas vispār? Ja pa 1km garu pludmali viena zīme, tad nemaz nepamanītu :(
24.07.2014 18:35 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Vispār es par to, ka pirms suņa ņemšanas jānoliek super eksāmi, kas iztestē visu. Un kaut kādu pārbaudes laika iziešanu, par jebko, lai šitādu čivavu saimnieču dēļ mani un manu suni neuztvertu par potenciālo draudu avotu. Jo es esmu gatava atbildēt par visu, ko mans suns nodarīs, laikam viņš to zina un tāpēc pārsvarā viss ir vislabākajā kārtībā.
25.07.2014 15:50 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
eksāmi


eksāmeni
25.07.2014 15:51 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ui, tie plikie bērni ir kaut kādas briesmas.. Nezinu, kā citi, bet es uzskatu, ka arī bērni ir seksuālas būtnes, meitenes un puiši, nevis bezdzimuma "ono". Ja tik ļoti patīk, ka bērns ar plikiem dzimumorgāniem skrien pa pludmali (esmu redzējusi, ka daži pat liek šādas bildes soc.tīklos), lai jau.. bet man skatīties nepatīk un savus bērnus bez biksītēm nelaidīšu. Nemaz nerunājot par, piemēram, pedofīlu klātesamību.
25.07.2014 15:53 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nevar taču salīdzināt cilvēku ar suni!
Jā, cilvēki ir gan dusmīgi, nikni, smirdīgi, netīri, smēķējoši, čurājoši, bet tomēr cilvēki.
Suns ir četrkājains mīlulis, kuru saimnieks ir izaudzinājis un ne vienmēr var būt 100 % pārliecināts par tā rīcību. Tas ir dzīvnieks, pats par sevi zemāk par Homo Sapiens. Ne visiem patīk, ka suņi skraida pa pludmali!
Piekrītu Helloandbye, ka suņi netiek trenēti! Šādu aizliegumu nebūtu, ja suņi būtu tik gudri, kā mēdzat teikt - izvedu pačurāt iepriekš un citur viņš netaisīs! tas taču ir suns, kurš iezīmē teritoriju!

A tas, ka mātes savus bērnus laiž čurāt jūrā un kakāt turpat mežiņā pie jūras ir ok? Ģērbtuvēs asiņainas paketes suņi izmet?
25.07.2014 15:57 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Jolly_Angie, par uzpurni - tas normāli. Vēl laikos, kad man bija suns, bija obligāts uzpurnis arī šādam manam mīlulim:



A kāpēc agresīviem cilvēkiem neliek uzpurņus? Es zinu, ka tagad noraušos no mātēm, bet, piedodiet, bērni arī mēdz kost. :D
25.07.2014 16:01 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nina, asiņainās paketes nē, bet piekakātos pamperus gan suņi atstāj! :D
25.07.2014 16:05 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Ir arī suņi rīkļuravēji... Bet es galējībās neislīgšu kā te daža laba. Man tāds jautājums suņu mīlēm, kā jūs savas mīluļus mokat liekot sunim dzīvot šauros dzīvokļos??? Redzi, neļaut sunim iet peldēties sabiedriskas vietās ir mokas priekš suņa, bet dzīvot šaura dzīvoklītī, kur nav vietas pat ieskrieties, tas lūk ir normāli. Jāsāk problēma risināt no cita gala, ja vēlaties savam mīlulītim sagādāt ideālus apstākļus. Te izskatās pēc pašu saimnieču kaprīzēm un slinkuma, kur viņai ir ērtāk un tuvāk, tur arī iet. Derētu tādas mamzeles pārmācīt, lai zin, kur viņām vieta- līdzās saviem mīluļiem!
25.07.2014 16:11 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Nu meitenes, kāpēc ir jāieslīgst galējībās? Kāda iespēja ir tam, ka saprātīgais cilvēks jums iekodīs kājā vai rokā, vai to pašu izdarīs suns? Manuprāt, lielāka ir tā, ka iekodīs suns. Nezinu, kādā sabiedrībā jūs dzīvojat, ja uzskatāt, ka cilvēks jums iekraus pie mazākās izdevības, bet suns neizdarīs neko. Jūs salīdzināt cilvēku ar dzīvnieku! Man, protams, patīkami dzirdēt, ka šeit suņu saimnieces par saviem mīluļiem rūpējas un uzņemas atbildību, bet uz ielām ir redzama savādāka situācija..
25.07.2014 16:13 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Jap, līdzās mīļuļiem - pie jūriņas!!!! :)
25.07.2014 16:15 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man šķiet, ka normāls risinājums būtu atļaut ar suņiem atrasties pludmalē, JA suns ir ar uzpurni. Nesaskatu tur nekādu problēmu. Vismaz dzīvnieks šajā karstumā varētu atveldzēties.

Un par tām suņu kakām pludmalē - nu kamõn - regulāri ģerbtuvēs ir salīmētas izlietotas paketes, visas smiltis ar benčikiem, visur samestas pudeles un saldējuma papīriņi. Kāpas piedirstas, jo pludmalē nav tualešu. Suņa sūds vismaz ar laiku sadalās, nedomāju, ka suņi taisa tādu netīrību kā visuvarenie cilvēki. Ne reizi vien ir gadījies, ka man peldoties pretī peld kaka. Kuru jau nu ticamāk ir atstājis cilvēkbērns, nevis suns.
25.07.2014 16:17 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Man patiktu, ja tiktu ierīkota atsevišķa pludmale tikai suņiem un viņu saimniekiem, kur būtu aizlieguma zīme visiem pārējiem, pārējie, lai iet uz tām visām miljons pludmalēm, kur aizliegts suņiem.
25.07.2014 16:21 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Man, protams, patīkami dzirdēt, ka šeit suņu saimnieces par saviem mīluļiem rūpējas un uzņemas atbildību, bet uz ielām ir redzama savādāka situācija..



Es, piemēram, nereti redzu, ka bērni veikalā iebāž savas roķeles sveramajos cepumos, gurķos u.c. produktos, tāpat arī kaut ko apēd, mammas izliekas neredzam. Veikalniekiem tagad nelaist bērnus veikalā? :)

Ja būtu normālu vietu, kur saimnieks var ar suni aiziet, nebūtu šādu problēmu. Piemēram, pludmales, kur suņiem ir priekšrocības - ja mammai ar bērnu suns traucē, lai pati vācās prom, ne bļaustās uz suņa saimnieku! :)
25.07.2014 16:22 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Visām čivauvām dzelzs uzpurņus,

Pagājušā gada vasarā viena tāda neaudzināta čivava atstāja vīramātei rētu uz kājas, ja tai žurkai būtu bijis uzpurnis, tad tā tiktu tikai aizbiedēta prom, bet tā kā uzpurņa nebija - ļāvu savam sunim nokost to!

pirms suņa ņemšanas jānoliek super eksāmi

Šis būtu ideāli, jo tad visādas duras nemaz netiktu pie suņiem!
25.07.2014 16:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Esmu pret suņiem pludmalēs.. pludmalēs mazi bērni skraida, dzīvnieks ir un tomēr paliek dzīvnieks..
Pašai arī ir nedaudz bailīgi no svešiem suņiem :)

Par to, ka saimnieki bieži vien nejēdz aiz suņa novākt ... vispār pat diskutēt negribās.. fuj!
25.07.2014 16:27 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kā jau minēju esmu pret suņiem pludmlē. Manuprāt tā ir suņu saimnieku bezatbildība ierasties pārpildītā pludmalē, pamētāt kociņu jūrā. Jebkurā brīdī koks var trāpīt kadam peldētājam vai suns var uzskries/uzlekt mazam bērnam vai peldētājam. Protams var atrast vietas kur suni izpeldināt jūra vai ezerā, bet tā lai netraucē apkārtējos. Tapat arī suņa nevešana pie pavadas ir beatbildība. Ja suni pilsetā palaiž bez pavadas, jūs riskējat ar suņa dzīvību un apkārtejo veselibu. Cik nau bijuši gadijumi, kad suns vai kaķis izskrien uz ceļa, bet autovaditajs sabremzējas lai nenotriektu. Rezultatā cits vadītājs ieskrien dibenā. Par pastaigu parkos bez pavadas atkal jūs riskējat ar suņa dzīvību un veselību. Jūsu suns pret lielaku suni kurš uzvarēs. Mums nesen bija gadījums. Divi kaimiņi ar saviem suņiem satikās parurunāt. Lielais suns vienmēr bijis ļoti mierīgs, bet mazais vienmēr rej. Rezultātā lielais sakoda mazo ( abi suņi bija tikusies bieži ). Tapat arī suns bez pavadas var noklīs, sakost kādu vai nokost kadu kaķi.
Tas ir jasaprot - suns ir jūsu atbildiba un jūs ar savu suni nēsat vienīgie uz šīs pasaules.
Tapat kā restorānā ar maziem bērniem ( tik ļoti nīstajiem no suņu saimnieku puses )nav pieņemts
vakariņot un es nereizi nēsmu redzējusi mazu bernu ( kurš nemak uzvesties restorānā, teiksim līdz 10 gadiem ) restorānā ( nerunaju par čilli picām, lido un citām ieskrietuvēm, kurām patīk sevi dēvēt par restorāniem.
25.07.2014 17:20 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nepiefiksēju niku,atpakaļ neritināšu un nemeklešu,gan tā,kas rakstija savu jautājumu atpazīs.
Pasaki man lūdzu kāda ir starpība,kur suns guļ un gaida pastaigu-privātmājas istabā vai dzīvokļa istabā?Nerunāju te par kaukāziešiem,sanbernāriem un citiem bieza kažoka nēsātājiem,kuriem vislabāk būs dzīvot ārā,bet par tādiem istabas suņiem-tur takši,toiterjeri,stafordi,dobermaņi,dalmācieši,vācu dogi u.t.t.
Es dzīvojusi ar 3 suņiem gan divistabu dzīvoklī gan tagad privātmājā.Es neredzu to starpību!Ārā viņi vieni nestāv,ja es eju iekšā viņi nāk pakaļ un uzturās visu laiku tajā pašā telpā,kur esmu es,ja es iešu uz citu istabu nāks visi pakaļ,ja vien degungalā durvis neaizvēršu.Es teiktu,ka dzīvoklī bija labāk,pastaigas bija 3x dienā divas pa pusstundai un viena uz kādām divām,tagad ir tikai viena uz pusotru-2 stundām,ļoti reti,kad sanāk ilgāk,jo šeit nav īsti kur iet tik ilgi staigāt.Tad pa dienu uz 5-10 minūtēm pasēžu pagalmā uz soliņa kamēr viņi nodara savas lietas un ejam iekšā,pa retam,kad uznāk atkārtojam zināmās komandas,jaunākajam pamācu kādus trikus,citreiz kādu pusstundu pamētāju bumbu,bet pagalms ir par mazu,nav īsti,kur ar to bumbu skriet,tāpēc tas tiešām ir reti,ja man nav laika/spēka iet kārtīgā pastaigā.

Pie pludmalēm atgriežoties.Nekad nesapratīšu tos cilvēkus,kas suni ņem līdzi uz oficiālām peldvietām.Man pašai tur riebjas,kur vēl ar suni,visu laiku nervozēt,skatīties,ko dara,vaļā palaist arī nevar,jo visur rinķī cilvēki.Kāda ir motivācija tam?Kāpēc viņi nebrauc tālāk uz neoficiālām pludmalēm,kur cilvēku nav daudz,kur suni var mierīgi palaist vaļā un vēl pats normāli atpūsties.
Tā pat es nespēju saprast cilvēkus,kas pilsētas centrā nebaidās palaist no pavadas.

Par cik suņu man ir 3 un pielikt pie pavadām 3 uzreiz nav viegli,tad jau ir izstrādājusies sava shēma kā viņus savākt un novērst kaut kādas situācijas,kurš uz ko reaģēs kaut kādā nevēlamā veidā.
25.07.2014 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Man ir vācu aitu suns, sešus gadus vecs un savā mūžā pie pavadas ir bijis maksimums piecas reizes un jā, tā tas arī paliks! :) Ejot arī pa sabiedrisku vietu pavadu nelieku, bet kontrolēju viņu, un arī viņš neatkāpjas no mana sāna kamēr neesmu devusi atļauju. Tad kāda jēga man no pavadas? Arī pludmalē sunim pavadu nelieku, kur nu vēl uzpurni, un ļauju paskriet, jo zinu, ka pie cilvēkiem nelīdīs!
26.07.2014 00:20 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Tas ir dzīvnieks, pats par sevi zemāk par Homo Sapiens.
Es atvainojos?????
26.07.2014 00:48 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.07.2010
neredzu nekaa nosodosha, tu jau ar suni tur biji nomalaakaa vietaa nevis populaaraas publiskaas peldvietaas.
26.07.2014 11:30 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.07.2014
Man pasai ir sunuks. Esmu dzirdejusi, ka vest drikst uz pludmali, vienigi nedrikst laist vala no siksnas un nedrikst peldinat. Mes pasi taa darijam. Bet nu kakas tak aiz vina var novakt. Nekas traks
29.07.2014 15:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits