Vecums

 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
Mazliet aizdomājos par to, ka daudzas šeit sacepās par to, ka 15 gadīgām meitenēm nebūtu jāatrodas šajā forumā. Bet kāpēc gan ne, ja šeit ir iespēja izpausties, iepazīt jaunus cilvēkus, atklāt jaunas lietas.. Kāds gan vecumam ar to sakars. Turklāt, forumam nav vecuma ierobežojuma, kas nozīmē to, ka nav tā, ka te drīkst uzturēties tikai no 18 gadiem. Galu galā, ir taču iespēja nelasīt sev neinteresējošas tēmas, nekomentēt tās.
Ja nu šeit ir kādas drosmīgās - tās, kurām ir 15 vai mazāk, vai spējat atzīties un pateikt - jā, man ir 15, un es atrodos šajā forumā, kas par to?

Personīgi es neuzskatu, ka man būtu jākaunas no tā, ka man ir 15 un es esmu šeit reģistrējusies, jo, manuprāt, man ir plašāks redzesloks nekā vairumam manu vienaudžu. :)
24.07.2014 15:06 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
čupakabra, piekrītu, tā bija mana kļūda. Centos kaut ko darīt, bet tik un tā kādai vajadzēja atsākt to cirku. Jā, man vajadzēja vienkārši noignorēt, bet ko lai dara, tāda es esmu. :D

Otrkārt, kuras tēmas tad šeit ir tādas ''par kurām jaunām meitenēm nevajadzētu domāt''? Te jau tika rakstīts, atkārtošos, katrs māk filtrēt informāciju un šis vecums nav pavisam maza bērna vecums. Pat ja es atveru kādu no tām tēmām, kuras ir šausmīgi nepiemērotas pusaudžu gadiem, nu neko, izlasu un aizveru, tas mani nekādīgi neietekmē un netraumē.
24.07.2014 15:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu negribu lai man māca dzīvot meitene 12 gados, kura savā dzīvē neko nav redzējusi, piedzīvojusi...
Vismaz Tu tagad konkrētām lietotājām zināsi vecumu un varēsi viņu komentārus nelasīt.. nervu sistemas saaudzēšanas nolūkos :D

Man vienalga, cik gadi ir padomdevējām! Pat ja šeit izskaustu visus lietotājus zem 18, muļķīgie komentāri joprojām tiktu producēti!
24.07.2014 15:52 |
 
Reitings 219
Reģ: 21.05.2013
Varbūt mums ieviest vecuma cenzu?
24.07.2014 15:52 |
 
Reitings 112
Reģ: 02.07.2014
Nu negribu lai man māca dzīvot meitene 12 gados, kura savā dzīvē neko nav redzējusi, piedzīvojusi


Pirmkārt, kāpēc kādam vispār Tevi būtu jāmāca dzīvot cosmo forumā?
Otrkārt, es daļēji piekritīšu Kristai.. Ne vienmēr pieredze ir kā devums. Kā devums tas ir tikai tad, ja spēj paņemt kaut kādu mācību. Un nu gan, nav sanācis tā novērot, ka mēs visi tik gudri būtu tikai tamdēļ, ka mums pieredze par daudzam lietām ir. Pārsvarā tas ir tikai kā notikums un atstāj ne tās labākās sekas mūsu prātos (tieši ar pieminēto paranoju un citām ne īpaši veiksmīgām lietām).
24.07.2014 15:51 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Royally, kāpēc Tu, kam ir vasaras brīvlaiks, to pavadi pie datora? It īpaši tik labā laikā. Nu skumji, nu :D kaut kā atceroties savus 15- jā, man tad pieaugušo tēmas bija "topā", kaut kādas 1. simpātijas un tā. Bet - man reāli brīvā laika bija mazāk kā tgd un it īpaši vasarā, lai forumus meklētu, bet nu nez- varbūt tādu toreiz vispār nebija. Es vispār forumā ielīdu tikai tad, kad sākās relatīvi "garlaicīgs" dzīves posms.

Čupakabrai liels, trekns +


Un mani necepina jūsu vecums tikai izbrīna.
24.07.2014 15:51 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Vai, kā man patīk šitie "jūtos vecāka saviem gadiem / gudrāka / nobriedušāka", jo man arī tajā vecumā tā likās un to apstiprināja arī pieaugušie man apkārt, bet, atskatoties atpakaļ, tāda pati muļķīte vien biju, kā visas pārējās. Nevar salīdzināt 15 un 25, diemžēl. Gluži kā 40-gadniekam šķistu nedaudz uzjautrinoša daža laba mūsu (pieaugušo) diskusija, jo tā nu ir, ka paliekam vecāki un neizbēgami ar gadiem mainās saturs smadzenēs.
No otras puses, 15 ir labs laiks, lai visu ko izmēģinātu un būtu foršāk, ja šāda vecuma meitenes nesteigtos kļūt ļoti pieaugušas un ielauzties vecāku meiteņu sabiedrībā, jo pieaugušo dzīve pienāks tāpat un būs visu atlikušo mūžu jāuzņemas atbildība par savu rīcību.
Kas attiecas uz šo forumu, tomēr gribētos, lai šeit paliek meitenes vecumā 20+ (bet tas ir tikai mans viedoklis).
24.07.2014 15:50 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Piereģistrējos te, kad man arī bija kādi 15-16 gadi. Lasīju to, kas interesēja. Attiecību, seksa, bērnu diskusijās nekad neko nekomentēju, īpaši pat tās diskusijas nelasīju, jo neinteresēja un skaidri sapratu, ka nekādus padomus dot tā pat nejēdzu.
Bet diskusijās par filmām, apģērbu, beztēmām par visu ko vai ik pa laikam, kad te parādījās diskusijas kaut vai par to pašu skolas dzīvi u.c., gan piedalījos un nekādu problēmu.
24.07.2014 15:49 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es nesaproru-ja juus tik ljoti cepina tas,ka visas jums piesienaas pie vecuma, tad nevajag skraidiit pa cosmo un kliegt, cik jums ir gadu! Visas padsmit gadniece to pashas ir izbazuuneejushas! Neviens cits jau negaaja un neokshkjereeja vinju vecumu! Un redziet, kad saak pieveerst uzmaniibu vinju vecumam, pashaam besij. Tak taisat jaunus profilus un par vecumu kluseejiet! Aļaska ta izdarija un es ticu,ka loti daudzas, kas nezina par viņas citu niku, tgd tos komentaarus lasa tpt kaa taadus, ko raksta 25 gadiigaas. Liidz pashas atkal saak cepties un teelot baigi aizvainotaas, jo kaads piemin vinju vecumu. Nav par vecumu jaakaunas, bet nu ir jaadomaa ko raksta savam vecuma neatbilstoshaas teemaas. Un jaa...sheit ir daudz teemu,par ko tik jaunaam meiteneem nevajadzeetu domaat.
24.07.2014 15:45 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
krista - cilvēki ir dažādi, bet tomēr tas vecums dod zināmu briedumu tam viedoklim. Es savos 25 domāju pavisam savādāk nekā gados 15, un tas viss ir pateicoties tikai pieredzei, pieredzi un līdz ar to arī nobriedušu viedokli spēj dot tikai gadi :) Nu negribu lai man māca dzīvot meitene 12 gados, kura savā dzīvē neko nav redzējusi, piedzīvojusi... nu tas taču ir smieklīgi :D
24.07.2014 15:45 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Šeit meitenes vēlas padomus, parunāt arī par nopietnām lietām, uzzināt pieredzi, bet ko man var ieteikt maza meitene. Un cosmopolitan žurnāls nav bērniem - tas arī visu pasaka, kāpēc gan lai šis forums par tādu pārvērstos. Protams, mēdz būt izņēmumi, bet tas tā - in general.
24.07.2014 15:44 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Es arī tajā 14-15 gadu vecumā lasīju un interesējos par seksu, izsargāšanos, attiecībām, jo gribēju zināt. Vai es dabūju traumu vai arī pēc izlasīšanas uzreiz metos zem kāda apakšā? Nē, nekā tamlīdzīga, tieši otrādāk. Savukārt tā laika draudzene, muļķīte, neko par to nezināja, padevās puiša spiedienam, pārgulēja, nemaz nezinot īsti kas un kā, un beidza devīto klasi ar bēbi uz rokām. Tad kas šajā gadījumā ir sliktāk? Beidziet arī pārspīlēt, 15 gadi nav nekāds zīdaiņa vecums. Skaidrs, ka tajā vecumā cilvēks ir zaļš gurķis bez pieredzes un reālas sajēgas par dzīvi, nespēj dot padomus par dzemdēšanu un abortiem, kāzām un šķiršanos, bet tajās tēmās nemaz neesmu redzējusi šo meiteņu komentārus.
24.07.2014 15:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ne visaam ir lielaas maasas, kuraam var kaut ko pajautaat vai parunaat. Arii attieciibu jautaajumaa dazkaart 15 gadiigaa var dot labu padomu, jo ir mazaak paranojas, neuzticeeshanaas pilnas. Gadi ir tikai skaitlis. Kaada savos 16 var buut nobriedusi, un kaada 40 gados buut pamulkje un beerniskjiiga.
24.07.2014 15:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Citās diskusijās atklājās, ka 16 gados esot normāli nodarboties ar seksu.. tad lai savos 15 šeit sēž un lasa par ''lielo bērnu dzīvi'' :D :D :D :D :D
24.07.2014 15:40 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Bet drīzāk izskatās, ka Tu vnk vēlies, lai Tev paglauda galvu un saka "Malacis, cik Tu gudra savā vecumā." :)
24.07.2014 15:39 |
 
Reitings 112
Reģ: 02.07.2014
Bet vispār, teikšu laikam to, ka cilvēks vai nu ir ok, vai nu nav, un tas,ka gadu skaitlim cipari nāk klāt, negarantē, ka prātiņa vairāk paliks.
Tepat cosmo, ir taču pietiekami daudz lietotāju, kuras runā daudz muļķību, uzskatos pārkāpj robežas, un visticāmāk džīvē arī ir ne tik adekvātas. Bet ir pietiekami daudz meiteņu radījušas pārsteigumu, kad uzduroties, piemēram, studiju diskusijaii, izrādās, ka viņām tikai 17 vai 18 ( jo radījušas iepsaidu par sevi kā samērā saprātīgu, adekvātu un zinošu būtni). Par pašu Aļasku arī ne tas sliktākais viedoklis bija radies (cik nu palasīts) līdz brīdim, kad visu sāka aizēnot tas,ka to piemin jēgā un nejēgā to viņas vecumu.
24.07.2014 15:37 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Un jaunas meitenes parasti vēlas līdzināties, ņemt piemēru no lielajām meitenēm, gribas ātrāk būt lielai
Piekriitu! Tieshi taapeec arii uzskatu,ka sheit nav iisti ko dariit tik jaunaam meiteneem. Man arii patika vilkt mammas augstos papeezhus un kraasot luupas,jo gribeejju buut pieaugusi daama aatraak,un taa tachu visas pieaugushaas meitenes dariija. (l)

Kaa jau mineeju,visaam liekas,ka ir pieaugushaakas. Man taa likaas,manaam draudzeneem taa likaas un var teikt visaam klases meiteneem taa likaas. :D :D :D
24.07.2014 15:36 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Un jaunas meitenes parasti vēlas līdzināties, ņemt piemēru no lielajām meitenēm, gribas ātrāk būt lielai... man vismaz tā bija savos gados 12. Un tā ir tā nelaime - dodot iespēju viņām līdzināties pieaugušām sievietēm, viņas pazaudē bērnību! Un, jā, man personīgi nepatīkami, ka nopietnās diskusijās iejaucas kaut kāds bērnu viedoklis...
24.07.2014 15:32 |
 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
ir atšķirība, vai attiecību padomus un bērnu audzināšanas/plānošanas ieteikumus dod 15 vai 30 gadus jauna dalībniece.


Atšķirība ir, piekrītu. Es jau nesaku, ka 15 gados cilvēks spēj dot vislabākos attiecību vai bērnu jautājumu padomus.
24.07.2014 15:32 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Vecums ir cilvēka muļķīgākā mēraukla.
Savos 15 arī biju daudzkārt nobriedušāka par savu *vidējo* vienaudzi. Tas gan neliedza apzinātas muļķības un trakulības darīt .. bet tas jau bija aiz brīvas gribas, ne informācijas trūkuma kādā jautājumā :D
24.07.2014 15:31 |
 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
Pēc rakstības vien negribas ticēt, ka Tev ir 15 gadu.


Cik tad?

Jo nu, sorry - tēmās par kopā dzīvošanu, precībām, dzemdībām, attiecībām ar darba kolēģiem, bērniem, attiecībām ar čali vai viņa vecākiem, vismaz es neņemtu padomus no 15 gadnieces, jo atvaino, bet ko 15 gados sajēdz no laulības, bērniem vai vairākus gadus ilgām attiecībām.


Tieši tāpēc es nevienai nekad neieteiktu kaut ko darīt kādā noteiktā attiecību situācijā vai nepalīdzētu izvēlēties piemērotāko dzemdību metodi. Tāpēc, ka man šādas pieredzes nav un es varu sniegt nevis savu padomu, bet skatījumu uz šīm lietām, ko arī nesteidzos darīt..

royally, bet, kas ir tās tēmas, kas Tevi šeit interesē?


Tēmu šeit ir daudz un dikti, tāpēc ir iespēja izvēlēties..
24.07.2014 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits