Vecums

 
Reitings 568
Reģ: 17.06.2014
Mazliet aizdomājos par to, ka daudzas šeit sacepās par to, ka 15 gadīgām meitenēm nebūtu jāatrodas šajā forumā. Bet kāpēc gan ne, ja šeit ir iespēja izpausties, iepazīt jaunus cilvēkus, atklāt jaunas lietas.. Kāds gan vecumam ar to sakars. Turklāt, forumam nav vecuma ierobežojuma, kas nozīmē to, ka nav tā, ka te drīkst uzturēties tikai no 18 gadiem. Galu galā, ir taču iespēja nelasīt sev neinteresējošas tēmas, nekomentēt tās.
Ja nu šeit ir kādas drosmīgās - tās, kurām ir 15 vai mazāk, vai spējat atzīties un pateikt - jā, man ir 15, un es atrodos šajā forumā, kas par to?

Personīgi es neuzskatu, ka man būtu jākaunas no tā, ka man ir 15 un es esmu šeit reģistrējusies, jo, manuprāt, man ir plašāks redzesloks nekā vairumam manu vienaudžu. :)
24.07.2014 15:06 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es nesaproru-ja juus tik ljoti cepina tas,ka visas jums piesienaas pie vecuma, tad nevajag skraidiit pa cosmo un kliegt, cik jums ir gadu! Visas padsmit gadniece to pashas ir izbazuuneejushas! Neviens cits jau negaaja un neokshkjereeja vinju vecumu! Un redziet, kad saak pieveerst uzmaniibu vinju vecumam, pashaam besij. Tak taisat jaunus profilus un par vecumu kluseejiet! Aļaska ta izdarija un es ticu,ka loti daudzas, kas nezina par viņas citu niku, tgd tos komentaarus lasa tpt kaa taadus, ko raksta 25 gadiigaas. Liidz pashas atkal saak cepties un teelot baigi aizvainotaas, jo kaads piemin vinju vecumu. Nav par vecumu jaakaunas, bet nu ir jaadomaa ko raksta savam vecuma neatbilstoshaas teemaas. Un jaa...sheit ir daudz teemu,par ko tik jaunaam meiteneem nevajadzeetu domaat.
24.07.2014 15:45 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Piereģistrējos te, kad man arī bija kādi 15-16 gadi. Lasīju to, kas interesēja. Attiecību, seksa, bērnu diskusijās nekad neko nekomentēju, īpaši pat tās diskusijas nelasīju, jo neinteresēja un skaidri sapratu, ka nekādus padomus dot tā pat nejēdzu.
Bet diskusijās par filmām, apģērbu, beztēmām par visu ko vai ik pa laikam, kad te parādījās diskusijas kaut vai par to pašu skolas dzīvi u.c., gan piedalījos un nekādu problēmu.
24.07.2014 15:49 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Vai, kā man patīk šitie "jūtos vecāka saviem gadiem / gudrāka / nobriedušāka", jo man arī tajā vecumā tā likās un to apstiprināja arī pieaugušie man apkārt, bet, atskatoties atpakaļ, tāda pati muļķīte vien biju, kā visas pārējās. Nevar salīdzināt 15 un 25, diemžēl. Gluži kā 40-gadniekam šķistu nedaudz uzjautrinoša daža laba mūsu (pieaugušo) diskusija, jo tā nu ir, ka paliekam vecāki un neizbēgami ar gadiem mainās saturs smadzenēs.
No otras puses, 15 ir labs laiks, lai visu ko izmēģinātu un būtu foršāk, ja šāda vecuma meitenes nesteigtos kļūt ļoti pieaugušas un ielauzties vecāku meiteņu sabiedrībā, jo pieaugušo dzīve pienāks tāpat un būs visu atlikušo mūžu jāuzņemas atbildība par savu rīcību.
Kas attiecas uz šo forumu, tomēr gribētos, lai šeit paliek meitenes vecumā 20+ (bet tas ir tikai mans viedoklis).
24.07.2014 15:50 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Royally, kāpēc Tu, kam ir vasaras brīvlaiks, to pavadi pie datora? It īpaši tik labā laikā. Nu skumji, nu :D kaut kā atceroties savus 15- jā, man tad pieaugušo tēmas bija "topā", kaut kādas 1. simpātijas un tā. Bet - man reāli brīvā laika bija mazāk kā tgd un it īpaši vasarā, lai forumus meklētu, bet nu nez- varbūt tādu toreiz vispār nebija. Es vispār forumā ielīdu tikai tad, kad sākās relatīvi "garlaicīgs" dzīves posms.

Čupakabrai liels, trekns +


Un mani necepina jūsu vecums tikai izbrīna.
24.07.2014 15:51 |
 
Reitings 112
Reģ: 02.07.2014
Nu negribu lai man māca dzīvot meitene 12 gados, kura savā dzīvē neko nav redzējusi, piedzīvojusi


Pirmkārt, kāpēc kādam vispār Tevi būtu jāmāca dzīvot cosmo forumā?
Otrkārt, es daļēji piekritīšu Kristai.. Ne vienmēr pieredze ir kā devums. Kā devums tas ir tikai tad, ja spēj paņemt kaut kādu mācību. Un nu gan, nav sanācis tā novērot, ka mēs visi tik gudri būtu tikai tamdēļ, ka mums pieredze par daudzam lietām ir. Pārsvarā tas ir tikai kā notikums un atstāj ne tās labākās sekas mūsu prātos (tieši ar pieminēto paranoju un citām ne īpaši veiksmīgām lietām).
24.07.2014 15:51 |
 
Reitings 219
Reģ: 21.05.2013
Varbūt mums ieviest vecuma cenzu?
24.07.2014 15:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu negribu lai man māca dzīvot meitene 12 gados, kura savā dzīvē neko nav redzējusi, piedzīvojusi...
Vismaz Tu tagad konkrētām lietotājām zināsi vecumu un varēsi viņu komentārus nelasīt.. nervu sistemas saaudzēšanas nolūkos :D

Man vienalga, cik gadi ir padomdevējām! Pat ja šeit izskaustu visus lietotājus zem 18, muļķīgie komentāri joprojām tiktu producēti!
24.07.2014 15:52 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
čupakabra, piekrītu, tā bija mana kļūda. Centos kaut ko darīt, bet tik un tā kādai vajadzēja atsākt to cirku. Jā, man vajadzēja vienkārši noignorēt, bet ko lai dara, tāda es esmu. :D

Otrkārt, kuras tēmas tad šeit ir tādas ''par kurām jaunām meitenēm nevajadzētu domāt''? Te jau tika rakstīts, atkārtošos, katrs māk filtrēt informāciju un šis vecums nav pavisam maza bērna vecums. Pat ja es atveru kādu no tām tēmām, kuras ir šausmīgi nepiemērotas pusaudžu gadiem, nu neko, izlasu un aizveru, tas mani nekādīgi neietekmē un netraumē.
24.07.2014 15:53 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Ai, vispār arī šī diskusijas uzsākšana ir bērnišķīga uzmanības pievēršana sev.

Nez vai Emanuele arī ir veidojusi diskusiju par savu vecumu? :D
24.07.2014 15:55 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Varbūt mums ieviest vecuma cenzu?

Tu tiešām domā, ka nepilngadīgam cilvēkam būs tik grūti un sirdsapziņai nepiedodami nospiest pogu ''Jā, man ir 18'' anonīmā forumā? :D
24.07.2014 15:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Starp citu, man vienreiz vislabaako padomu sniedza 7 gadus veca meiteniite tieshi attieciibu zinjaa. (Tas nebija ieksh cosmo). Dazkaart beerni savaa naivumaa saredz to, kas patiesiibaa ir, nevis kaa mees, pieaugushie, censhamies visu paaraak analizeet un izdomaat.
24.07.2014 15:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Labāk lasīt bērnu ierakstus.. nekā nīgruma un neapmerinātības bagātus komentārus briedušu sieviešu izpildījumā :D :D :D
24.07.2014 16:00 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es nesaproru-ja juus tik ljoti cepina tas,ka visas jums piesienaas pie vecuma, tad nevajag skraidiit pa cosmo un kliegt, cik jums ir gadu! Visas padsmit gadniece to pashas ir izbazuuneejushas! Neviens cits jau negaaja un neokshkjereeja vinju vecumu! Un redziet, kad saak pieveerst uzmaniibu vinju vecumam, pashaam besij. Tak taisat jaunus profilus un par vecumu kluseejiet! Aļaska ta izdarija un es ticu,ka loti daudzas, kas nezina par viņas citu niku, tgd tos komentaarus lasa tpt kaa taadus, ko raksta 25 gadiigaas. Liidz pashas atkal saak cepties un teelot baigi aizvainotaas, jo kaads piemin vinju vecumu. Nav par vecumu jaakaunas, bet nu ir jaadomaa ko raksta savam vecuma neatbilstoshaas teemaas. Un jaa...sheit ir daudz teemu,par ko tik jaunaam meiteneem nevajadzeetu domaat.

Trekns pluss. Piemēram, bija diskusija par iecienītākajām cigaretēm. Meitene, kura pati pateikusi vairākās diskusijās savu vecumu, metas iekšā un tās arī nosauc. Nu pīpē, ok, dari to, bet es un manas draudzenes tajā vecumā kautrējāmies pat anonīmi kādam teikt, ka to daram, kur nu vēl ieteikt, kura marka labāka. Vajag filtrēt ko raksta un kā raksta, tad arī nebūs nekādu pārmetumu. Neviena šeit vairākās diskusijās nemin, ka ir tik un tik veca, bet 14-15 gadīgās gan to uzsver tā, ka tas būtu kaut kas nenormāls. Es 14.g. vecumā sēdēju sīrupā, netrūka arī tur gudru un sakarīgu cilvēku no kuriem smelties pieredzi pirmajai reizei utt. Var šeit rakstīt komentārus, neviens to neaizliedz, bet gandrīz katrā diskusijā apgalvot, ka jūtos vecāka par saviem vienaudžiem un minēt savu gada skaitli, ir nedaudz smieklīgi.
24.07.2014 16:00 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Ja nopietni, tad es labāk dažreiz palasu kādu nepilngadīgās komentāru, nevis skatos uz pieaugušo dāmu "ašprātībām" vietā un nevietā. Man tomēr liekas, ka ja cilvēkam noteiktā vecumā viena vai otra tēma kļūst aktuāla, tad labāk, lai atbildi viņš atrod pie vecākiem un pieredzējušākiem cilvēkiem, nevis vienaudzēm.
Protams, protams, nepilngadīgie ir jāizolē no "pieaugušo" tēmām (sekss, aborts, politika), labāk, lai aug kā siltumnīcas tomāti!
24.07.2014 16:02 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Aļaska-to,ka ta esi tu, var uzzinaat 3 sekunžu laikā, ieliekot meklētājā tavu veco niku un apskatot pirmo diskusiju.
Es nesaku,ka tas ir kaut kaads stulbs vecums utt, bet nu comoon...tu komentee kokteiliishu diskusijas un cigareshu diskusijas, un tad pati shausminies,ka kaada cita par to shausminaas?:D :D
Bet no otras puses-15 gadi ir labs vecums, lai saaktu intereseeties par uzturu, skaistumkopshanu, tpc es neteiktu,ka jaunajaam te nav ko dariit.
Bet atklaati sakot, kaut kad senaak bija diskusija par brendu sominjaam vai kaut ko citu brendiigu un kaada ''mazaa'' bija iekomenteejusi kaut ko par to,ka vinjai ir vai ka grib...nu es mazliet sasmeejos,jo nu....nabaga vecaaki,kam shaadas cosmo salasiitas kapriizes ir jaaizpilda no sava maka.:D
Es censh nevienu nediskrimineet....bet nu es atziishos...es reizeem nespeeju uztvert nopietni padsmitgadniechu komentaarus, ja blakus staav, piemeeram, Libras komentaars. Bet nu taas ir tikai manas sajuutas uz shobriidi.
24.07.2014 16:07 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Arii fakts-es labaak lasu 15, 14 gadiigo teemas, nekaa kaarteejaas diskusijas, kuraas pleehsnas paaris cosmo ''pieaugushaas'' ar saviem beernishkjiigajiem tekstiem,kam veel piebalso dazhas tikpat ''nobriedushas buutnes, bez kuraam jau nu nekur :D
24.07.2014 16:10 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
čupakabra, es nešausminos par to, bet nu vazāt to informāciju līdz un pieminēt bez maz katrā diskusijā kur es iekomentēju un pilnīgi ne pa ķeksi atsākt to kaunināšanu...:D Interesantākais ir tas, ka diskusijās kur jāatklāj nevainības zaudēšanas vecums vai trakākais dzerstiņš un dzēruma varoņdarbi, gada skaitļi 14-15-16 figurēja visbiežāk, kad pašas to darīja, viss bija normāli un pieņemami. :D
24.07.2014 16:13 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es esmu forumu dzīvē (bet ne Cosmo) no apmēram tāda paša vecuma, tikai lielākoties mums bija savi forumi, kur +- visi bija šādā pašā vecumā. Toreiz likās, ka es un vēl pāris meitenes ir tik ļoti pieaugušas, nu saprātīgākas par citām. Apmēram 20 gados atradām tos forumus un smējāmies. Pat ja rakstība, izteikšanās stils ir labs, tomēr domas, viedoklis, pieredze nav pieauguša cilvēka cienīgi, līdz ar to.. visām šķiet "es esmu garīgi intelektuālāka par savām vienaudzēm" ,bet patiesībā tie ir reti gadījumi. :D
24.07.2014 16:16 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Aļaska-vaitad tu nezini kaa te notiek? Tevi tas veel paarsteidz?:D jebkura info, kas te cosmo tiek piemineeta jebkuraa briidi var tik uzcelta augshaa un naakt tev par sliktu. Domaaju,ka jebkura cosmo veteraane to te zina.
24.07.2014 16:23 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nekaa personiiga,protams,es tikai taa iedomaajos skatu,ka man,izejot aaraa tagad,kaada meitene,kas tur speelejas ar citaam seetas biedreneem vai seezh uz solinja,staastiitu,kursh kokteilis ir garshiigaaks.
:D
24.07.2014 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits