saderināšanās gredzens

 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Labrīt, meičuki :)

Vakar mājās , atpūšoties pēc darba, aizskatījos uz saviem diviem gredzeniem uz pirkstiem (ne saderināšanās) un aizdomājos .......Kā tad vīrieši nosaka precīzu izmēru, kad iegādājās saderināšanās gredzenu savai līgavai? Protams, situācijā, kad Tu tos gredzenus velc nost, tad tas ir vienkārši ņem un mēri pa kluso :D , bet piemēram manā gadījumā, tie vienmēr ir pirkstā, gandrīz tik pat kā nenoņemu. :) Kā tad ir ar Jums? Jūsu vīrietis iegādājoties gredzenu pielietoja kādus ''baltos melus'' , lai uzzinātu izmēru vai kā citādāk? :)


24.07.2014 09:49 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es nenēsāju gredzenu, man mājās nav arī, un neviens no maniem vecākiem un draudzenēm nezin mana pirksta izmērus. :D Bet es zini, kāds izmērs man gredzenam būtu vajadzīgs un puisis man nejautātu tā pat. :D Šis laikam uz labu laimi pirktu. :D
24.07.2014 13:02 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Personīgi manējais ir romantikjis un patiik neparastas idejas, tapeec noteikti zinu, ka kaut ko izdomaatu, lai tik nav jaajautaa tieshiem vaardiem :D
24.07.2014 16:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits