Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā uzzinājāt, ka esat stāvoklī?

 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Vai bija kādas priekšnojautas un izjutāt ko savādāk kā citus ciklus? Kurā nedēļā vai arī dienā pēc ovulācijas to uzzinājāt? Kurš bija pirmais cilvēks kuram šo priecīgo vēsti paziņojāt? Kā jutāties?
Vienkārši tāpat - atceroties pirmo reizi, kad uzzinājāt, ka vairs neesat viena.
:)
(l)
24.07.2014 09:38 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
"Divas strīpiņas parādīja, ka būs kāzas." Šutka, bet tā arī uzzināju. Sākumā kavējās MR, cietos nedēļu un tad skrēju pēc testa, trīcošām rokām taisīju un gaidītās strīpas spilgti parādījās. Apsēdos uz vannas malas, smējos un raudāju vienlaicīgi. Pirmais, protams, uzzināja topošais tētis, kad klusējot parādīju testa bildi. Sajūtas? Sajūtas nevar pat vārdos izteikt, sajūta bija tāda, it kā Amerika no jauna būtu atklāta.
24.07.2014 09:44 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Nebija priekšnojautas, bet bija cerība, kā jau katru reizi, kad kavējās. Uztaisīju testu no rīta dažas dienas pēc tam, kad bija jābūt MR. Jutos - nevar būt, ka IR! Uzreiz gāju modināt draugu un padalījos ar priecīgo ziņu. Nākamajā rītā gāju uz Gulbi, lai par 100% noticētu :D
24.07.2014 09:46 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Es dzēru kokčiku un joka pēc izdomāju uztaisīt testu, jo kavējās mēnešreizes, bet es par to tā nedomāju, jo man vienmēr bija neregulāras mēnešreizes. Parādīja pozitīvu, neticēju, skrēju uz aptieku vēl pēc diviem testiem. tie arī rādīja pozitīvu, pazvanīju vīram, šis gandrīz apraudājās. ēs vienalga neticēju, kamēr neaizgāju pie ārsta, un tad sāku pa īstam priecāties:)
24.07.2014 09:50 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Man tests nogļukoja, rādīja divas strīpiņas, gaidīju rindā pie ginekologa, lai apstiprinātu. Sajūtas bija nezinu, it kā būtu slima. Un biedējoša sajūta bija, iedomājoties, ka man tur dzemdē kaut kas ir. Protams, ka pirmais uzzināja tēvs. Kad uzzināju, ka stāvoklī neesmu, bija tāda sajūta, ka pasaule pie kājām nokritusi, biju tik laimīga. Bērnus neienīstu, bet pati esmu vēl bērna prātā, ļoti jauna. :D
24.07.2014 09:50 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Atceros, ka nezināju, ko drīkst, ko nedrīkst, tajā vakarā vakariņās vēl bija cepti tupeņi, draugs neļāva ēst, jo biju internetā izlasīju, ka neko ceptu nevar. :D
24.07.2014 09:52 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
:)
Mēs neizsargājāmies kopš janvāra.. Janvārī baigi jau cerēju, ka viss būs - bet nekā.. Februārī arī tas pats.. Martā īsi pirms gaidāmajām mēnešreizēm bija tāda kā smērēšanās (kā jau parasti) un es apraudājos, ka atkal nekā.. Tad man bija diezgan noslogotas dienas darbā un tā un sapratu, ka MR tā arī nav sākušās..
Uztaisu testu - nekā nav (man vajag visu un uzreiz - nepagāja pat noteiktais laiks, bet domāju - ko tur gaidīt un kacināt sevi)! Bet tajā pašā dienā ņemot ārā miskastes maisu pamanīju, ka kaut kas tomēr ir iekrāsojies.. Nodomāju, ka vienkārši laiks jau iztecējis un nevar ticēt, kas tur pēc noteiktā laika iekrāsojas..
Nu bet miera nebija! Nākošajā rītā taisu atkal - nu blāva, blāva otra strīpiņa. Vīrs vispār domāju, ka es to iedomājos.
vēl nākošais rīts - jau mazliet, mazliet izteiktāka, bet tomēr blāva - nevaru saprast nu ir vai nav.. negribas sapriecāties.
Vēl pāris rīti (jāpiebilst, ka šīs dažas naktis katru nakti sapņoju, ka taisu testu un no rīta pirmais skrēju uz wc:D) un tad jau tā otra strīpiņa bija diezgan izteikta un MR tā arī nebija sākušās..
Pieteicos pie dakteres, kura man deva apstiprinājumu, ka viss notiek! :)

Nu jā - tā kā bebi plānojām, tad vīrs tam visam dzīvoja līdzi! Sajūtas - sirreāli fantastiskas..:)

Tā lūk detaļās iedziļinoties gāja mums! :)
24.07.2014 09:53 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Prieksnojautas nebija.
Vispirms kavejas mr, tad vemu.
Domaju - nu, parak liela sakritiba.
Tad uztaisiju 2 testus, viens iekrasoja balu to otro stripinu, domaju, yeeee, tomer neesmu, tad uztaisiju otru testu un BIJA.
Raudaju, jo nav planots, vispar jutos traki tad.

Bet tgd kuru katru dienu jadzemde. ;)
24.07.2014 09:55 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Big bad wolf, kā tagad jūties? Esi laimīga?
24.07.2014 09:57 |
 
Reitings 210
Reģ: 13.06.2014
Maijā izlēmām abi, ka vajag un esam gatavi. "padarbojāmies" un nekā.. Biju ļooooti vīlusies. Jo likās - "nu kā, esam taču gatavi un kniebuļojāmies kārtīgi"... PAr cik biju vīlusies - sāku pētīt netā info par auglīgām dienām, ovulāciju utt. Un atklāju Ameriku! Es savos late twentysomething pirmo reizi uzzināju, ka meitenei tikai 1-2 dienas mēnesī ir auglīgais laiks:D Tad nu nākamajā mēnesī, centos ietrāpīt seksu tajās dienās... Pagāja 7 dienas, tests klusē.. pagāja 10 dienas tests klusē... Tajā 10 dienā dabuju pudeli vīna, izbesījusies izlēmu to viena piebeigt. Bet bija mājās palicis vēlviens testiņš, kuru tad turpat vakarā uztaisīju. (ja nu kas) Lieki teikt, ka tas bija prikola pēc. Jo līdz mr vēl bija 4 dienas. No rīta jau tai dienā bija negatīvs.. un pa dienu daaaaaaudz ūdeni dzēru... Un 100% pārliecināta, ka nebūs - bet bija blaaaaaaaava blaaaaava otrā svītra. Sākumā nekāda sapriecāšanās nebija, jo abi nevarējām noticēt. Nākamā dienā GUlbis, sms un laime pilnīga:)
24.07.2014 10:02 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
kavejas menesreizes, bet man vinas ari ierpieks medza kaveties, tadel testu netaisiju! tad pamaniju, ka no ritiem sak reibt galva, uztaisiju testu un jaa, 2 svitrinas! sedeju pinkskeju, nebijam planojusi, likas ari, ka nebusu gatava! godigi sakot pirma, kas uzzinaja bija labaka draudzene, 5-os no rita raxtiju vinai lai pazvana man :D taja pasa diena pateicu ari draugam, parunajam, izrunajamies un tad jau jutos mierigak, ap treso menesi pilniba apradu ar to, ka busu mamma, un nu jau mazajam 3 ar pus gadi un labprat saktu domat par braliti vai masinu :D
24.07.2014 10:09 |
 
Reitings 51
Reģ: 05.05.2014
Ja visas iepriekšējās reizes, kad kavējās mr, man jau pirmais bija - esmu stāvoklī. Tad tajā īstajā reizē, kad kavējās pirmo, otro, trešo, ceturto un piekto dienu, draugam teicu, lai nemaz nepriecājas, nu nebūs bērniņš, tak neesmu stāvoklī. Kad jau nedēļu kavējās, draugs atstiepa mājās testu, uztaisīju un tur - ļoooti blāva otra strīpiņa, pat tad neticēju, lai gan visiem tak skaidrs, ka, ja ir pat nedaudz redzama, bet ir tā otra strīpiņa, tad noteikti arī ir pieteicies bērniņš.
Pēc vēl vienas nedēļas pieteicos pie dakterītes, kura grūtniecības faktu apstiprināja.
Un tad sākās briesmīgākais murgs manā dzīvē, mīļotais cilvēks, kurš ārprātā vienmēr gribējis bērnus, pēkšņi nāk klajā ar paziņojumu, ka neesam gatavi bērnam, jātaisa aborts, pēc gadiem būs citi bērni un bla, bla...kā es raudāju, jutos tik bezspēcīga, simtām reižu galvā pārcilāju domas par to, vai esmu gatava viena audzināt bērniņu. Mīļotais cilvēks tā arī palika pie savas nostājas. Man nācās izlemt pašai. Pieņēmu lēmumu par labu bērniņam. Visu sāku plānot un darīt, līdz...vakar zvana dakterīte un saka, ka pēc analīžu rezultātiem grūtniecība izskatās ir apstājusies...

Un tas viss murgs visa šī mēneša garumā. Būtībā visa dzīve kājām gaisā apgriezusies. Bet lielākais ieguvums - atklāsme par to, kāds patiesībā ir cilvēks, kuru tik spēcīgi esmu mīlējusi.

Atvainojos, ka izbojāju šo jauko diskusiju, laikam vienkārši kaut kur vajadzēja uzrakstīt to visu.
24.07.2014 10:09 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Kā? Elementāri - uztaisīju testu un parādīja 2 strīpas. Vainīgā tagad lepni lēkā pa manu urīnpūsli un spaida visus pārējos iekšējos orgānus. :)
24.07.2014 10:12 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Loti velejos mazo :)
Atceros,ka nekas neliecinaja, ka esmu stavoklii .. tad aizkavejas MR un gaju taisiit testu, atceros kad uztaisiju tur pa veikalas toletees :D uzradijas divas stripinas, jau tad sajutos kaa mamma :D .. ilgi gaiditaas sajuutas BIJA biedzot! :))
24.07.2014 10:18 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Nupa takā kā apstājusies?
24.07.2014 10:19 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
Diāna
beigusies attstiba auglim
24.07.2014 10:25 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Nupa- Turies!!
24.07.2014 10:30 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Summer sound pagājušā vasarā , ritīgi notusejām , rīta gaismā runājam dziļās dzīves sarunas, pusdienas laikā čaļi cepa olas es biju svētā pārliecībā ,ka viņas ir vecas, sapuvušas un visādi citādi nelietojamas :D
Gribēju kokčiku, bet sāka raut uz augšu no super laba brendija :D domāju ,ka man ir nežēlīga poha :D atbraucām uz Rīgu un izdomājām braukt ceļojumā uz Bulgāriju, mašīnā sastridejamies tā, ka mani izlika aiz durvīm krustojumā, ejot mājās es apvēmos pie miskastes , nu kā tāda lose :D :D uztaisīju testu, loģiski , ja bija divas ļoti košas svītriņas ,mēs taču bēbi plānojām ... Sūtīju draugam mms ar bildi , šis brauca pakaļ biļetēm . :)
24.07.2014 10:30 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Nupa,
Ļoti žēl, ka tā. Turies!
24.07.2014 10:32 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
weee- liki pasmaidiit :)) :D
24.07.2014 10:34 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bet īstenībā, jocīgi , tas bija tikai gadu atpakaļ un man blakus guļ reāls mazs cilveciņš :D
24.07.2014 10:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits