Brīvas attiecības.

 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Ko jūs meitenes sakat par brīvām attiecībām,kā uz to skataties? Un vai drīkst palīdzēt piemēram materiāli šādās attiecībās? šis attiecību modelis ir labs,cilvēkiem kuri negrib sevi apgrūtināt ar saistībām,ir vienkārši noguruši no tā.Un tu neesi viens,tai pat laikā neesi arī parādā kādam kaut ko.

/Principā šo tekstu varēju arī beigt,bet esmu manījis jūs ne tā to uztverat,tiklīdz piemin kaut kādu atbalstu,tā jums uzreiz galvā un uz mēles-pērkamas sievietes ,nosodījums untmldz,bet es tā neuzskatu,es uzskatu ,ka tas ir primārais vīrieša pienākums atbalstīt meiteni visā,un arī nauda ir izdomāta prekš meitenēm.iedomājieties vienkārši no savas puses,jūs esat turīga un jums ir puisis piemēram kurš studē un stāsta ,ka pēc 7 gadiem viņš nostāsies uz kājām...protams,jūs gribēsiet padalīties,palīdzēt viņam..protams ne tikai ar labiem vārdiem vai padomu,bet daudz ko risina nauda,un te jūsu puisis sāk kliegt-par ko tu mani uzskati es neesmu pērkams!man pēc 17 gadiem pašam viss būs man nevajag no tevis naudu...no vienas savas puses tu saproti šo muļķīgo situāciju kurā esi ticis. .stāsta morāle ir par to,ka tas nebūtu taisnīgi,ja man ir nauda un es meitenei nepalīdzu..es tā to domāju..es katrā ziņā redzu no savas puses to visu savādāk,ka es pats zemiski justos,ka nedrīkstu palīdzēt./
23.07.2014 18:18 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Izklausaas pec cumshota. Tikai mazliet piezemeetaaks :D
23.07.2014 20:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
tas jau meitenēm kaut kā pēc ieteikuma viena parāda uz manis draudzenēm ar tekstu dikti labs šis puisis,tad pārējām interese rodas..


Meitenes, man ir nopietns jautajums. Jūs bieži iesakat draudzenēm pargulēt ar tiem puisiem, ar kuriem jums gultā bija labi? Tipa, klau, Ieva, ja sanāk, iemēģini Mareku - nu baigi labs ;)
23.07.2014 20:25 |
 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Nezinu vienkārši meitenēm pie manis velk kā ar magnētu,viņas mani kā iepazīst tā iemīlas.Esmu pats mīļš saulīte.
23.07.2014 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Jūs bieži iesakat draudzenēm pargulēt ar tiem puisiem, ar kuriem jums gultā bija labi? Tipa, klau, Ieva, ja sanāk, iemēģini Mareku - nu baigi labs


Nē, nesaku :D Pat, ja sekss ir bijis super.
23.07.2014 20:51 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Arī neiesaku draudzenēm džekus ar kuriem esmu pārgulējusi, pat ja sex bijis dievīgs :D Vispār nav dzirdēts, ka meitenes baigi viena otrai ieteiktu eu pamēģini šito Jāni, baigi labais gultā :D
23.07.2014 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
izlasot dažus pirmos komentārus prātā ienāca vienā žurnālā izlasītais.
sievietei vīrietis pēc seksa tur lejā ielicis naudas zīmi un beidzies ar to, ka viņi apprecējās un viņš tā arī darot esot precējies. turpina to darīt tai pašai sievietei.
23.07.2014 21:08 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
iedomājieties vienkārši no savas puses,jūs esat turīga un jums ir puisis piemēram kurš studē un stāsta ,ka pēc 7 gadiem viņš nostāsies uz kājām...protams,jūs gribēsiet padalīties,palīdzēt viņam..
Nereāli iedomāties, ka pieaugusi sieviete (pieaugusi, jo citādāk nauda ir vecāku, nevis sievietes nopelnīta) satiktos ar kaut kādu sīko, kas nestrādā un sola, ka pēc 7 (!!!!!!!!) gadiem būs patstāvīgs. Personīgi es nekad netiktos un gadiem puiku/vīrieti neuzturētu.
23.07.2014 21:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!